ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 02:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Vip_Tip_Oda ALANA ROZET BEDAVA :)))
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2007 Pzt 00:02:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sevgili Imhoted evet CC dediğin kadar layıkıyla yönetilen bir yer değil ama kimse mükemmel değildir ki 4/4 lük bi iş yapsın sen gördüklerini yazıyorsun belki haklısındır ama Bu sefer de uzanamadığı ciğere mundar diyor diyecekler ve senin derdini kimse anlamayacaktır yine..Bu nedenle Sohbetini makaranı yap ve Çek PC nin fişini git.. O kadar da kafaya takılacak bir şey değil bu, Ekmeğini Chatcity mi veriyor sana hergün ?

McELRooy

McELRooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2007 Pzt 02:44:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sevgili matraskcım ben neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum senin kadar benimde bu sitede geçmişim var :)

ama benim yazdıklarım sadece senin için değildi :)

benim yazdıklarım genel anlamda yazılmış şeylerdi :) demek ki sende kendine bir pay çıkartmışsan ben ne yapayım :)

bende zamanında yıldız alıyordum şimdi almıyorum ve dikkat ederseninz foruma bile cok sık yazmıyorum ama bu konu beni harbiden baydı...ve sanırım bir cok kullanıcıyı da bayıyor !

buraya gelen neden gelir ? soruyorum sizlere :)

ben söylim ;

canı sıkılmıştır yeni bir yer aramıştır buraya gelmiştir

muhabbete gelir

kız tavlamaya gelir

küfür edip rahatlamak için gelir

geyiğine gelir

stres atmaya gelir

gülüp eğlemeye gelir

yeni dostluklar arkadaşlıklar kurmaya gelir

şu an cc de bunların hepsi mevcut... zaten bu sistem bunun için var olan bir sistem.. ( küfür edip rahatlamak isteyen ve bunu marifet zannedenleri bunların dışında tutuyorum )

ama bir süre sonra her kullanıcı siteyi tanıdıkca siteyi keşfettikçe sistemi öğrendikçe yeni bir şeyi keşfediyor !

AJANLIK :)

sonra acaba nasıl ajan olurum diye düşünüyor ve uygulamaya koyuluyor...

bir zaman sonra bunu başarıyor. sizlerde takdir edersinizki bazı şeyler yetenek kabiliyet meselesidir, eğer sende bu varsa devamı gelir yoksa denemen olumsuz sonuç verir. ama sen bunu kendine yediremeyip hırs yapıp becermeye çalışırsan eline yüzüne bulaştırırsın :)

sonrada ne olur ?

yine ben söylim :)

çamur at yapışmazsa izi kalsın politikası devreye girer :)

başlarsın ondan sorna acık aramaya, hata aramaya, bunları ifşa etmeye, yorumlamaya,

yok efendim öle oluyoda böle oluyoda şöle oluyoda falan da filan :)

bunları yazıyorum çünkü bunu yapan arkadaşlarımız mevcut bu yerde :)

bakın arkadaşlar buraya geliş sebebinizi unutmayın!

amaçlarınızı saptırmayın,

hani derlerya para bir araçtır, amaç değil !

bizde buraya muhabbete geliyoruz ajan olmak için değil !

ama sen araçını amaç yaparsan onun esiri olursan bunu kendine hırs yaparsan senden ne köy olur ne kasaba :)

gelin muhabbetimize bakalım, gelin geyiğimize bakalım, gülelim eylenelim, hoş vakit geçirelim, geyiğimizi yapalım.

ama lütfen bu gibi şeylere takıntılı kalmayalım:)

sen seni bildikten sonra kendini bildikten sonra oto kontrolünü yaptıktan sonra o ajan denilen araca ne hacet !

illaki hata olur illaki bir şeyler ters gider ama birazda insaflı olun lütfen :)

kimse bu iş için para almıyor. para içinde yapmıyor. gelmiş geçmiş tüm ajanlar ve şuan ki ajanlar da buraya muhabbet için gelen kişiler, onların hata yapmama gibi bir durumları söz konusu bile olamaz kimsede dört dörtlük değildir. hatada olur yanlış seçimde olur. eğer hata olmasaydı yanlış seçimler olmasaydı neden ajan kadrosu  değişsin ki ?

demek ki birşeyler fark ediliyor ki bunlar düzeltilmeye çalışılıyor !

boş işlerle uğraşmayalım lütfen şu üç günlük dünyada :)

bende cok küfür yedim bende kıl oldum birilerine, birileride bana kıl oldu ne oldu yani...

HİÇ

kaybeden kim kazanan kim arkadaşlar onu söyleyin bana ?

ben mi kaybettim yoksa bana küfür edip sataşanlar mı ?

acaba bu şekilde ajanlık tartışmalarına girenler sağı solu kurcalayıp bir şeyleri ispat etmeye çalışanlar neyi kazanıyor neyi kaybediyor ?

burası sanal bir ortam bunu ayırt edin bunun farkına varın lütfen ve bunun keyfini çıkartın eğlenin :)

herkese hoş sohbetler :)

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2007 Pzt 06:32:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ya Varya Sen Cok Komiksin Hea

Ben Ne Dedim Siz Olayı Nereye Cektiniz Ben A dedim Siz Alfabenin Son Harfi Z Ye Kadar Geldiniz Bu Kadar Yazmış Etmişsin Emegine Saglık Baya Bi Uraşmışsın Buda Bişeydir ama Benim Anlamadıgım <Bu Yazdıkların İyi Niyetinden Mi Yoksa Başka Türlümü Hernese Konuyu Saptırmayın Benim İçimden Ne Geliyosa Söledim Tau Gibi İçimden Küfür Geçseydi Cafe 1 De Gülüp Eylenirdik Ama Malesef Ya Küfür Edemiyorum Neden Acaba Kücükkken Azıma Acıbibermi Sürmüşler Acep

beyonce777

beyonce777 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2007 Pzt 10:18:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili Yılmaz

Sana katılmaktayım ve sevgilerimi arz ederim.
İmhoted öyle bi olay oluyorsa rozette gözüm yohk Bi yıldız yeter bana :))

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir