ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 19:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Vip_Tip_Oda ALANA ROZET BEDAVA :)))
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 19:30:02      Vip_Tip_Oda ALANA ROZET BEDAVA :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Ne demek istedigim anlaşıldı galiba buyrun yorumlar sizin

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 19:33:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Parayı veren düdüğü çalar  
Nazar etme nolur, vip tip oda al seninde olur

(ahaahah öldüm gülmekten)

Imhoted

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 19:52:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir ajanla aramızda gecen bir konuşma

Merhaba Kolay Gelsin Sabah Hiç Ajan  Yoktu CC De Küfürlü Konuşmalar Vardı Log Aldım Yolladım Bir Bakabilirmisiniz

AJAN= Tabi Bakalım

Geldimi Log

AJAN= Ewet Bakıyorum 1saat önce edilmiş bu küfür ama buna bişe yapamam

Niye ki?

AJAN=Ne Yapmamı  İstiyorsun Ceza Verip 1 Saat Önce Küfür Etmişsiniz Onun yüzünden Verdim mi?

Ama Nie küfür ettiyse 1 saat 2 saat Farkeder mi?

AJAN=Her ...... diyene Ceza verseydik CC De Adam kalmazdı

Yani

Cevap Yok ...

,Sadece alkışlıyorrum

4 Sef

4 Altın Rozet

8 Gümüş Rozet

Ve 5 tane Yıldız ajan (özel ajan)ımız Var Hala CC De Bi Takım Kimseler İstedigi Gibi Konuşup Her türlü Kelimeleri Sarfedip Ceza Almadan Kurtulabiliyorlar

Şimdi bana Soracaklar bunun Hesabını sormak Sana Mı Kaldı Diye Tabi Sorarım Ben bu CC Nin Üyesi ve Bu cc Ye her AY En Az Bir Vip Alarak 10 Ytl lik Bir ücret Ödüyorum Ve Bu Benim En Dogal Hakkım

FraPPe

FraPPe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Haz.2007 Per 20:18:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Sevgili Imhoted;

Ben sizin ortaya attığınız bu iddîaya kesinlikle katılmıyorum. Ortaya bir iddîa atıyorsanız, dikkat edin de  bu iddîanın ayakları az da olsa yere bassın. Yakın zamanda yıldız ajanlıktan gümüş rozetli ajanlığa yükselen arkadaşlarımıza baktığımızda misal esinpiri kendisi özel oda almak şöyle dursun bir kere olsun tipli görülmemiştir. Sizin başlığınıza uygun daha ekstrem bir örnek te şöyle sunabilirim; yine rozetli ajanlar seçilmeden önce 2 tane vipli, tipli, odalı nicki olan ve bir de kulüp sahibi olan yıldız alan bir cc useri neden rozet alamamıştır?

Yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşımız size yeniden yıldız verilmesi için bir başlık açmıştı. Yani siz de zamanında bir kaç kez yıldız ajanlık yapmış bir arkadaşımızsınız. Neden ve neye dayanarak böyle bir başlık açtığınızı merak etmiyorum açıkçası, çünkü tahmin edebiliyorum. Açık konuşmak gerekirse size bir kere muhabbet kafe 1 de rastladım onda da yıldızınızla beraber güzellik uykusuna yatmıştınız herhalde. :) Çünkü 1 saat boyunca aynı yerde hiç kıpırdamadan, odada olan olaylardan bihaberdiniz.

Lütfen bu kadar basit düşünmeyin. Ajan kadrosundaki herkesin görev ve sorumlulukları var, ve sanmıyorum ki başta sitenin sahibi olmak üzere hiç bir şef üç kuruş kazanç için cc nin güvenliğini yeteneksiz, bu görevin altından kalkamayacak kişilere teslim etmez!

Bir de şunu söylemek istiyorum; yazmışsınız ki "Şimdi bana Soracaklar bunun Hesabını sormak Sana Mı Kaldı Diye Tabi Sorarım Ben bu CC Nin Üyesi ve Bu cc Ye her AY En Az Bir Vip Alarak 10 Ytl lik Bir ücret Ödüyorum Ve Bu Benim En Dogal Hakkım "

Buraya para ödüyorsanız bunun karşılığındaki hizmeti de alıyorsunuz. :) Ayrıca ben vip tip alamıyorum acaba ben cc ve ajanlarla ilgili sıkıntılarımı belirtemeyecek miyim ? :) Öyle bir görüş doğmuş sanki.

Ben bunu talihsiz bir açıklama olarak değerlendiriyorum. Eminim ki siz de böyle düşünmüyorsunuz. VİP TİP ODA = ROZETLİ AJAN LIK iddîası havada kalmış. Böyle bir şey olsaydı siz de şu an rozetli ajandınız belki de.  :)

FraPPe

Imhoted

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 09:31:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili Frappe arkadaşım güzel güzel yazmışsın bak bende böle bir cc nin olmasını isterim ama her insan aynı degil esinimi tanıyorum oda beni tanır şunu unutma ki istisnalar kaideyi bozmaz ben gördügümü duydugumu sölüyorum şimdi o konuştugum ajanın adını acıklatma bana ben onlar bu cagrıma cvp versin die açtım bu başlıgı sizinle bir sorunum yok sizinde cc ajanlarıyla bir sorununuz yok galiba hatta avukatlıgına bile sıgınmışsınız bırakın herkez kendini savunacak kadar yazmayı biliyor Birde bu CC de benim 4 yıl dolacak nerdeyse benden cok neyin ne oldugunu anlayamamışsın daha esinimi tanımışsın ki oda cok dürüst cok dogal cok iyi birisi cok isterdim ki herkes öle olsun ama degil

Imhoted

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 09:39:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir Radioda Dj lik yapıoruz arkadaşlar la Tabi bunların arasında ajan olan arkadaşlarımız da var konuşulanlar şunlar

Herkez Burda Dimi

Arkadaşlar CC de reklam Yapmayın Yönetim baskı Yapıor

Ne Baskısı yav

Reklam Yapılıor Ceza Vermior Adam kayırıomuşsunuz Die

Ne olacak alala sende biz reklam yaparken başka odaya geç

Tamam Da benim Bulundugum Odada bazı arkadaşlarım reklam yapıorü

Yapar kardeşim Reyting ugruna bende soyunurum:)))

Cidden Biraz Daha Dikkatli Davranın ok Reklam Yapmayın demiyoruz Biz Varken Kacının Ok

ok

BU KONUŞMALARIDA BİREBİR YAŞADIM DAHA DA NELER VAR NELER SEN HALA BANA YOK ŞÖLE YOK BÖLE DİOSUN SEN NE BİLİOSUN HİÇ:)))

Imhoted

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 09:50:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir de şunu söylemek istiyorum; yazmışsınız ki "Şimdi bana Soracaklar bunun Hesabını sormak Sana Mı Kaldı Diye Tabi Sorarım Ben bu CC Nin Üyesi ve Bu cc Ye her AY En Az Bir Vip Alarak 10 Ytl lik Bir ücret Ödüyorum Ve Bu Benim En Dogal Hakkım "

Buraya para ödüyorsanız bunun karşılığındaki hizmeti de alıyorsunuz. :) Ayrıca ben vip tip alamıyorum acaba ben cc ve ajanlarla ilgili sıkıntılarımı belirtemeyecek miyim ? :) Öyle bir görüş doğmuş sanki.

Bu soruyuda bana degil parayı kazanan kişilere sor muhattabın onlar ben onlara die attım ama sen tutmuşsun ne yazık birde ben seni bir cc li degilde sadece Pravoke edici acılmış bir nick olarak gördüm nie acaba:))

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 10:02:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

1. Frappe provoke amaçlı aşılmış bir nick değil daha önce rastaladım yazılarına.

2. Chatcity de gerçekten bazı oyunlar dönüyor, herşey %100 sağlıklı ve düzgün diyemez hiç kimse

3. Öncelikle %100 başarı ve düzen olmamasının nedeni de demokratik bir ortam olmaması, diktatörlükle yönetilen bir rejim ne kadar başarılı olur tartışılır.

3. Herşeyde az da olsa bi rant savaşı seziyorum...En basitinden Top10 diyebilirim (kimse üzerine alınmasın)

ccCureSHoT4

ccCureSHoT4 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 13:03:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·Imhoted·

·Imhoted· resimleri

7.Haz.2007 Per 19:52:48 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bir ajanla aramızda gecen bir konuşma

Merhaba Kolay Gelsin Sabah Hiç Ajan  Yoktu CC De Küfürlü Konuşmalar Vardı Log Aldım Yolladım Bir Bakabilirmisiniz

AJAN= Tabi Bakalım

Geldimi Log

AJAN= Ewet Bakıyorum 1saat önce edilmiş bu küfür ama buna bişe yapamam

Niye ki?

AJAN=Ne Yapmamı  İstiyorsun Ceza Verip 1 Saat Önce Küfür Etmişsiniz Onun yüzünden Verdim mi?

Ama Nie küfür ettiyse 1 saat 2 saat Farkeder mi?

AJAN=Her ...... diyene Ceza verseydik CC De Adam kalmazdı

Yani

Cevap Yok ...

,Sadece alkışlıyorrum

4 Sef

4 Altın Rozet

8 Gümüş Rozet

Ve 5 tane Yıldız ajan (özel ajan)ımız Var Hala CC De Bi Takım Kimseler İstedigi Gibi Konuşup Her türlü Kelimeleri Sarfedip Ceza Almadan Kurtulabiliyorlar

Şimdi bana Soracaklar bunun Hesabını sormak Sana Mı Kaldı Diye Tabi Sorarım Ben bu CC Nin Üyesi ve Bu cc Ye her AY En Az Bir Vip Alarak 10 Ytl lik Bir ücret Ödüyorum Ve Bu Benim En Dogal Hakkım

İMHOTED BENIM 2 AY İÇERİSİNDE BAN ALAN NICKLERIM;
SABAH ETMİŞİMDİR GECE BAN ALMIŞIMDIR..
Nickler;
FaCiiAErKeK  -  ·Xenus·  -  ·MAFlA·  -  ccCureSHoT·  -  AtakuzumHayranii  -   ·DelinazHAYRANI·  -   WolfUnique - FaCiiAErKeK86  -   ·WoIfUnique·   -  MrRixi  -   Hepside Vip Tipli 

O Kadar Para Vermişim Utanmadan Banlıyorlar..
1 Tanesini Banlasalar Neyse Diyecem Ama Hepside Banlanmaz Ki.!

Sadece Bunlara Brawo Diyerek Alkışlıyorum..       

Bizim Gibi ENAYİLERİ BULMUŞLAR YOLUYORLAR..

obirisi

obirisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2007 Cum 13:30:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sende kullandırma kendini!
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir