ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 17:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Tek Seni Sevdimm...
 <<1...100...200...231232233234235236237238239240241 242243244245246247248249250251>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

DevletMemuru

DevletMemuru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2008 Çar 14:43:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Biliyorum, konuşacak bir şeyimiz kalmadı, paylaşacak hiçbir şeyimiz yok ortada. Yine de yüreğimden, gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum, seninle konuşuyorum. Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım, sevgimi aldım avuçlarımın arasına, ona sığınıyorum. Cümlelerimi kısalttım, kelimelerim buruk, gülüşlerim istenmeyen evlat dudaklarımda. Bir ihtimal gelişine sığındığımı fark ettiysem de, engel olmadım gurursuz ama umutlu ve sabırlı hasretine. Anlık hayaller anlık mutluluklara gebe kalıyor..bugün gönlümü hoş tutmak istiyorum...imkansız olan her rüyaya inanasım geliyor. Bir çocuk gibi, isteklerimi bastıramıyorum. Çalmayan telefonuma elim gidiyor, sana hala bende olduğunu ısrarla yazmaya çalışıyorum. Bende olan seni hiç kırmadım, değiştirmedim ve hep korudum desem de, sendeki benin nasıl olduğunu, gülüp gülmediğini, anlamsız bir sıkıntıyla merak ediyorum. İçimdeki güzelliğine inanıp inanmamanı artık umursamıyorum..!

Bulutlar yağmurunu toprakla öpüştürebilseydi bugün, bana o verdiğin ama tutmadığın sözünü sahiplenerek, dans edebilirdim ıslaklığıma aldırmadan. Ki aslında ıslanan sadece yüreğim olurdu, bedenim değil...Üşüyorum, bu üşüme yalnızlığımdan geliyor ve sarıyor her tarafımı. Tutunabileceğim hiçbir güzellik yok, hatırlamaktan usanmayacağım anılarım dışında. Isınabilmek için onlara sarılıyorum. Anlamsız ve cevapsız sorular hınzırca sırıtıyor, ben görmemeye çalışıyorum.

Düşler uzak gibi görünüyordu ama yakındı. Belki de görmeyi istemek gerekiyordu. Gözlerini aç desem kapatacaksın ama kapatma gözlerini..! Biliyorum levrekler derinlerde ve dalgalı denizlerde yaşar. Levrekler uzak bir düş gibi zor yakalanır. Ama sen becerirsin düşleri yakalamayı, derinlere dalmayı, uzaklara kavuşmayı..Sahi, becerebilir misin..?

Kendime bir demet papatya aldım ama bakmadım falıma. Gözlerimi gelişlere verdim, gözlerimdeki hüzün bile seni özlemiş, kafayı bulunca itiraf etti sonunda. Düşüncelerim gururlu, hayallerim ve sevdam değil. Gelseydin; kendimi unutup sana akacaktım, susturacaktım içindeki isyanı, kavgaların ortasında bir güneş gibi doğup ısıtacaktım yüreğini, sevinçten ağlayacaktım bu defa, mutluyken hemen sarhoş oluşum gibi, dokunacaktım, kusacaktım birikmişliğimi, hasretimi ama gelmedin, gelmezdin, gelmeye hiç de niyetin yoktu aslında. Kendimi kandırdığımı anladığımda, ağlıyordum...

Eskiden kimi şarkıların ne kadar anlamlı olduğunu düşünürken, şimdi ayrılığın ardından çalınan her şarkı umutsuzluğumu ve sevgimi anlatıyormuş gibi geliyor. Sevdiğim ne çok şarkı varmış, bunu senin gidişin gösterdi bana. Her şarkıda sen varsın, her yerde, her gördüğüm insanda, denizde, gecede, uykumda...Nasıl beceriyorsun her yerde olabilmeyi. Bu bir marifetse eğer, niye benim yanımda değilsin ki...?

Göz yaşlarım asilliğini yitiriyor ve yenik düşüyorum sevdana. Gittin..belki de hiç gelmemiştin, ben geldiğini sandım. Ayak uyduramadım yorgunluğuna. Dudaklarına, düşlerindeki öpüşü konduramadım. Kimi zaman bir çocuk oldum gülüşlerinde şımaran, kimi zaman bir kadın dokunuşlarında kendini bulan. Ama en çok da imkansızın oldum, hırçınlığın, yirmi yaşın, gecikmişliğin...Her gelişimde bir kez daha gönderdiğin oldum. İnanamadığın, yenemediğin, üzerinden atlayamadığın korkuların oldum. Ağladığın, bağırdığın ya da sustuğun isyanın oldum. Aşk pazarında harcadığın mevsimler oldum, sessizce boşalan gözyaşların,birikmişliğin oldum. Son ses dinlediğin bir şarkının nakaratı oldum, dilinin ucuna gelip de söyleyemediğin kelimeler, ister istemez yaşadığın talihsizlikler oldum. Yüreğindeki kadın ben olmak isterken, yüreğine sığınan ve tozlanacak olan bir anı oldum. Hak etmediklerin, artık yeter dediklerin ve herşeyin olmak isterken belki de hiçbir şeyin oldum. Söylesene, ben gerçekte senin neyin oldum...? Sesin hep uzakları çağırıyordu, ben üstüme alındım, sana geldim. Bilseydim, bana ait olmayan bir seslenişi sahiplenir miydim..? Şimdi bir mevsimlik aşk kaldı avuçlarımda. Sadece bir mevsim yaşanan ama bir ömür gibi gelen aşk...Kalbime henüz söylemedim gittiğini. Öğrenirse onun da acı çekmesinden korkuyorum. Seni hala benimle biliyor ve seviyor ama ben kalbime ilk defa yalan söylüyorum.

Gittin...sevdamın öksüzlüğüne alışabilirim belki ama sesinin uzak yolların sonunda olması acıtıyor içimi. Suskunluğun en büyük silahındı, suskunluğunla vurdun beni. Ben alışkınım kendi yaralarımı kendim sarmaya. Asıl acı olan ve kanatan unutulmak aslında. Söylesene, unutulmak kime yakışıyor..? Unutan sen olsan da, sana bile yakışmıyor..Merak etme, üstüne giydirmedim bu duyguyu, unutulmayan olmak sende daha güzel duruyor. Görüyorsun işte, aşka ve sana ihanet etmiyorum ben, ki kırgınlığım aşka.Sen üstüne alındın...Bir sonbahar’da, güneş hala daha ısıtırken bedenimi seni çıkarttı karşıma. Sen “bitti” dediğinde yağmur yağıyordu, aşkın canı sıkıldı, seni aldı...

xcasyx

xcasyx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2008 Per 12:49:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Helal Olsun Bir Dağı Devirdin
Seninle Nefes Alan Bir Canı Ezip Geçtin
Yazık Oldu Çok Yazık Oldu...
Bu Zamansız Gidişin Beni Sırtımdan Vurdu

Senin Yüzünden Koca Bir Şehre Küstüm
Senin Yüzünden Kaybolup Yollara Düştüm
Hani Sen Bana Kıyamazdın Gözün Gibi Bakardın Ya
Hani Sen Beni Kıramazdın Ölene Kadar Canındım ya!

Ve yine aklımdaydın  saatlerce..                  

Önce ölümü sonra sensizliği düşündüm..

Birşeyler tıkandı boğazıma,ağlayamadım

Acaba SENSİZLİK mi? yoksa ÖLÜM mü? daha korkunç olan..

Ayırt edemedim farkı yoktu birbirinden....

ÖLÜM SENSİZLİKSE...SENSİZLİK ZATEN ÖLÜMDÜ 

Bir yağmur damlası olup düşmüştün yüreğime. Mutluydum özgürlüğe kanat çırpan bir kuş kadar mutluydum . Taa ki paslı bir makasla olmayan hayallerimi yok edene kadar . Bir ceylan misali yaraladın beni.Uçurumlara atılan bir kurşun gibi dağladın yüreğimi oysa tek bir gülüşüne dağları devirirdi bu gönül. Sen beni unuttun ama ben kurşunlarla dolu yaralı kalbimden söküp atamadım güzel gözlerini ve gözyaşlarım bir sel olup taşmışsa bilki sebebi sensin GÜLÜM ...

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.May.2008 Per 17:55:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

BEYNİMİ KURCALIYOR HAYALİN

YAPTIKLARIMIZ YAŞADIKLARIMIZ

HEPSİ BİR BİR GELİYOR AKLIMA

ÖZLÜYORUM KAHRETSİN ÖZLÜYORUM SENİ

BİR KEREM İLE ASLININ SONU OLDUK

SEVGİMİZ SEVDAMIZ BİR SU GİBİ BUHAR OLDU

AŞKIMIZI BIRAKTIK GÖLLERE DENİZLERE

SEVDAMIZ YALAN OLDU HATIRALARIMIZ İSE KÜL OLDU

OYSA NASILDA SEVİYORDUK BİRBİRİMİZİ

1 GÜN BİLE 1 ASIR GİBİ GELİYORDU AYRILDIĞIMIZDA

TENİNİN KOKUSUNU DUYAMADIĞIMDA

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKAMADIĞIMDA , İŞTE OZAMAN ÖLÜYORDUM BEN

HATIRLARMISIN İKİMİZİN ŞARKISIYDI SEZEN AKSUDAN SEN AĞLAMA

İŞTE O ŞARKI ARTIK MUTLULUK DEĞİL ACI VERİYOR BANA

NE ZAMAN O ŞARKIYI DİNLESEM TUTAMIYORUM KENDİMİ

SEN DERDİN YA AĞLAMA DİYE, AMA ŞİMDİ AĞLIYORUM İŞTE

KADERDİ BİZE BÜTÜN BUNLARI YAŞATAN

HAYATTI BİZİ BU AYRILIĞA SÜRÜKLEYEN

SENDİN BENİ BU KADAR AĞLATAN

UNUTAMADIM SENİ UNUTAMADIM KAHRETSİN Kİ UNUTAMADIM....

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2008 Cmt 15:50:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nelerle savaştım neler yaşadım nelerden geçtim unuttum hepsini alıştım kabullendim hepsinden galip çıktım da bir sana yenildim... Ölsem bile neyi değiştirirki..Her geçen Saniye Bana daha yabacısın Dayanamıyorum..hala yaşadıklarıma ve yaşattıklarına inanamıyorum aklım almıyor sanki uzun zamandır bir rüyada hayır hayır bir kabustayımda uyanınca herşey yeniden kaldığı yerden devam edecekmiş gibi,ama öyle değil;bu kahrolası bir gerçek işte sonu ve sınırı olmayan bir gerçek..

Hiçbir acı bu acıyı sökemiyor yüreğimin sızısı canımı acıtıyor artık,çok güçlü sanırdım kendimi herşeyin üstesinden gelirim koymaz bana bu tür şeyler derdim, yalan söleyenin ardından ne diye ağlıyacakmışım seven zaten 
dürüst olurdu derdim ama ben bile kendimi tanıyamıyorum artık...bu benmiyim yoksa senin yarattığın ikinci benmi çözemiyorum,
herşeyden geçtim bir sen geçmedin bende...oysa bana hiç bişey katmadınki acıdan,yalandan başka,hiç bir zaman yanımda olmadınki ihtiyaç duyduğumda,ozaman neden ben hala sende takılı kalıyorum gerçekten aşk bumu? bile bile kendini acıtmak mı?
ilk gözağrısı böyle bişeymiş demek ne olursa olsun hep iyi tarafını görüyorsun, çektirdikleri,yalancılığı nefrete dönüşmüyor insanda tam tersi içinde küllenmeyecek bir ateş yakıyor hiç sönmeyecek gibi ve hergün biraz daha artıyor...

bu güne kadar verdiğim savaş bu akşam son buldu ve ben pes ediyorum,yoruldum,kaldıramıyorum artık ve sana yenildim çekiliyorum hayatından,şunuda unutma üçüncü bir şans olmayacak artık bizim için çünkü ben ve biz bitti,bir sen kaldın artık,bu defa yolun açık olsun demeyeceğim ne halin varsa gör... ben bu savaşta yenilen taraf oldum kendinle gurur duy,övün,kutlarım seni..
ben senden kurtuluyorum ama sen hep benimle olacaksın unutma kurtulamayacaksın yüreğimi yaktığın ve canımı acıttığın için hep sende kalıcam...

Yarım kaldı.Sende kalsın.
Kalsın yarım.
Tadın kaldı.Bende kalsın,bende tadın.
Bir daha dokunursan..
Bir kez daha bana dokunursan...
Karışırız.Karışır dünle yarın.
Bizi üzen neyse burada bitsin.!!!

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2008 Çar 12:27:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yokluğunda ne ateşleri hasretimle yaktım da
Bir seni yakamadım, beni yaktığın gibi
Çölde su, mahpusta gün, oruçta ekmek gibi bekledim seni
Sense araya korkular koydun.
Yasaklar koydun...
Şimdi nerdesin diye sakın sorma
Sen çağırdın da ben gelmedim mi?

Sen varken darılmazdım çiçeksiz baharlara,
Yağmurlu havalara... Bu kasvetli akşamlara
Sen varken
Bakıp içlenmezdim tren istasyonlarına
Otobüs duraklarına...
Sen varken ayrılanlara ağlamazdım...
Yıkılmazdım biten sevdaların ardından
Gidenlere küsmezdim
Kalanlara acımazdım...
Sen varken böyle üşümezdim, titremezdim
Masumdum, çocuklar gibi
Böyle delirmezdim, küfretmezdim...
Hele ölmeyi hiç düşünmezdim.
Şimdi soruyorum sana
Adı sevdaysa bu cehennemin
Sen yaktın da ben yanmadım mı?

Biliyorsun
Bütün acılarına yeşil ışık yaktım olmadı
Bütün korkularına arka çıktım olmadı
Dağlara merdiven dayadım olmadı
Haziranda kar oldum yağdım avuçlarına olmadı
Sevdim olmadı, yandım olmadı, taptım olmadı
Artık benden pes
Bu aşkın biletini istediğin gibi kes
Nasılsa gidiyorsun
Biliyorum git...
Ama ardında
Ağlayan bir çift göz
Paramparça bir yürek
Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan
Çek silahını, daya sırtıma
Titrersem namerdim...
Sen vurdun da ben ölmedim mi?

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2008 Cum 21:51:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Seni Unutmam

Seni Unutmayı düşündüm Dün gece
Bir sigaranın üstüne ismini yazdım
Sigara bittiğinde unutacaktım seni
Duman Duman atacaktım seni içimden
Rüzgar savuracaktı küllerini fakat
Nerden bilebilirdim ki
Seni her nefeste
içime çektiğimi...

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2008 Pzt 18:32:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sen hiç duydun mu baska bir yüregi kendi gögsünde atar gibi...
Üzüldün mü, yanaklarindan süzüldü mü hiç bir baskasinin gözyaslari...
Yabanci hiçkiriklar gelip dügümlendi mi gögsünde...
Düsündün mü geceleri... senin olmayan rüyalar gördün mü...
senin olmayan birini sevdin mi?
Gökyüzüne baktin mi , yildizlar düstü mü günes dogdu mu her gecenin sonunda ?
Uyandin mi baska birinin sabahina?
Hiç sevdin mi sen,
Duydun mu baska bir yüregi kendi gögsünde atar gibi...
Gülümseyisini hissettin mi belli belirsiz
senin dudaklarindaymiscasina yakin... Sicak...
Hiç sevdin mi senin olmayan birini?
Senin olmayan bir sehirde, bir gecede, bir bedende
yasadin mi hiç?
Sen hiç gerçekten sevdin mi senin olmayan birini ....

Eğer karanlığı bu kadar net görebiliyorsam
Korkmuyorum demek ki,
Hazırım o anlamsız soruların cevaplarına
Bekliyorum o hali...
Kaybedecek neyim var ki ???
Herkesin biraz faili olduğu meçhul bir cinayetim şimdi...

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2008 Pzt 21:24:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Eğer karanlığı bu kadar net görebiliyorsam
Korkmuyorum demek ki,
Hazırım o anlamsız soruların cevaplarına
Bekliyorum o hali...
Kaybedecek neyim var ki ???
Herkesin biraz faili olduğu meçhul bir cinayetim şimdi...

گẽήί گẽήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz Hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя вє güℓüм...

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2008 Sal 12:34:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bana bir ses ver..
O kadar muhtacım ki şuan sesine
Bir merhabaya veya nasılsın deyişine
Konuş benimle konuş.....
Kısık sesinli Seviyorum de yankılansın sesin saatlerce boş karanlık odamda ve o an bitsin hayat ve acımasızca geçen zaman acısın bana,öylece donup kalsın...
Boş odamda senin suretin ve ben varım...

Konuşuyoruz büyük bir gevezelikle yıllarca görüşmemiş konuşmaya aç insanlar gibi
Gülüyoruz arasıra kahkalarlave gözlerimizde mutluluk pırıltıları var tıpkı yakamozlar gibi ve uyanmamak için yalvarıyorum tanrıya...
Uyanmak ölüm oluyo bana tekrar aynı hasret kaldığı yerden devam ediyo..
Gel şimdi rüyalarıma gerçeklik kat ve beni hayata bağla,gerçek yaşama...
Bu suskunluğun beni çıldırtacak.Ve ben susacağım dilime ve sana inat..
Sıkıldım hayali muhabbetlerden ve sahte gülüşlerden..
Ve bıktım hasretini gidermek için içtiğim köpek öldüren şaraptan....

" BENDEKİ VARLIĞININ SEBEBİ BEN,YOKLUĞUNUN SEBEBİ SENSİN,ŞİMDİ VARLIĞINI
ÖZLÜYORUM YOKLUĞUNDA "
ve suskunluğunda ölmemeye çalışıyorum bu varoluş savaşında.

Hasretinin elinde kocaman bir kılıç,saplıyor durmadan kalbime,savunmasız kaldım hasretinin karşısında ve hasretin beni zincirlere vuruyor karanlık odamda,çarmığa geriyor acımasızca......

Şimdi bir ses versen haykırışlarıma yeniden dirilsem ayağa kalksam ve sana koşsam uçsuz bucaksız çayırlara yalın ayak düşsem yollarına.....
O kadar muhtacım ki şuan sesine ve sevgine..........

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2008 Cum 19:12:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir Yar İsterdim

Kahkaha yerine tebessüm eden,
Uzun saçlarını eliyle ören,
Riyakar olmayan gerçeği gören,
Beni candan seven bir yar isterdim.

Saçında gonca gül elinde kına,
Ümit vermeyecek bir başkasına,
Yurdumun toprağı, tozu, taşına,
Sitem etmeyecek bir yar isterdim.

Yalanı kendine düşman eyleyen,
Kin yerine kalpte sevgi besleyen,
Bir lokma ekmeğe "çok şükür" diyen
Beni bende seven bir yar isterdim.

Olmadı arkadaş yazık olmadı...
Bu garibi o yar anlayamadı...

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...200...231232233234235236237238239240241 242243244245246247248249250251>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir