ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 15:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Tek Seni Sevdimm...
 <<1...100...200...234235236237238239240241242243244 245246247248249250251>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xcasyx

xcasyx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2008 Pzr 15:36:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bak yine yagmur yagiyor
Öyle sessiz öyle sakin
Bak sokaklar bombos
Sen gittiginden beri
Hep geliyorum buraya
Hepde yagmur yagiyor biliyormusun
Ayni simdiki gibi sessiz ve sensiz...
Hadi gel ne olur
Hadi gel beraber islanalim bu yagmurda

DevletMemuru

DevletMemuru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2008 Pzt 16:17:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Elvedayla süslenmiş bir yarının dünündeyim

Kim bilir belki doğmamış melekler rolündeyim

Keşkerlerle dolu sonbaharın demindeyim

Bilinmez yolların özleminde Tam önündeyim...

Elvedayla Süslenmiş Bir Yarının Dünündeyim
Kim bilir belki doğmamış melekler rolündeyim
Keşkerlerle dolu sonbaharın demindeyim
Bilinmez yolların özleminde Tam önündeyim...

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2008 Pzt 23:28:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Doyamadık Aşka

Zor Değildi Gitmek
Zor Olan Kalıp Sevmek
Bize Düşen Sadece Kolay Pes Etmemek
Kalp Kolay Kırılır Kolaydır İncitmek
Bize Düşen Sadece Birazcık Emek
Kim Bilir Nerdesin Ne Hallerde
Kimlerlesin Yazık Ettik Aşkımıza
Gurur Dedik Adına Sevdaya Dokunmasın
Dillerimiz Düğümlensin Yetmedi Hatamıza
Çektiğimiz Bu Ceza Yetmedi Hatamıza
Çektiğimiz Bu Ceza

Doyamadık Aşk a Yar İkimizde
Yarım Kaldı Sevda İçimizde
Şimdi Sen Nerdesin Ben Nerde

Zor Değildi Gitmek
Zor Olan Kalıp Sevmek
Bize Düşen Sadece Kolay Pes Etmemek
Kalp Kolay Kırılır Kolaydır İncitmek
Bize Düşen Sadece Birazcık Emek
Kim Bilir Nerdesin Ne Hallerde
Kimlerlesin Yazık Ettik Aşkımıza
Gurur Dedik Adına Sevdaya Dokunmasın
Dillerimiz Düğümlensin Yetmedi Hatamıza
Çektiğimiz Bu Ceza Yetmedi Hatamıza
Çektiğimiz Bu Ceza

Şimdi Sen Nerdesin Ben Nerde......

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2008 Sal 17:42:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gunes1985 :

Söylenmemiş Aşklar

Daha henüz 18 yaşındaydı ama hayatının sonundaydı. Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıştı. Kahır içinde eve kapatmıştı kendini...Sokağa çıkmıyordu. Annesi, bir de kendisi. O kadardı bütün hayatı... Bir gün fena halde sıkıldı, dayanamadı, attı kendini sokağa...Bir yığın vitrin önünden geçti, tam bir CD satan dükkânı da geride bırakmıştı ki, bir an durdu, geri döndü, kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı. Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı tezgahtar... Hani,ilk bakışta aşk derler ya, öyle takılıp kalmıştı işte... İçeri girdi. Kız, gülümseyerek koştu ona; "Size nasıl yardım edebilirim?" diye. Nasıl bir gülümsemeydi o...Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı... Kekeledi, geveledi, sonra "Evet!" diyebildi. Rastgele birini işaret ederek; "Evet, şu CD yi bana sarar mısınız?" dedi. Kız CD yi aldı, içeri gitti, az sonra paketle geri geldi. Genç kızdan aldı paketi, çıktı dükkandan, evine döndü. Paketi açmadan dolabına attı... Ertesi sabah gene gitti aynı dükkâna...Gene bir CD gösterdi kıza, sardırdı, aldı eve getirdi, attı paketi dolaba gene açmadan... 

Günler hep alınıp, sardırılan CD lerle geçti. Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu. Annesine açıldı sonunda...Annesi; "Git konuş oğlum, ne var bunda?" dedi. Ertesi sabah,bütün cesaretini topladı, erkenden dükkâna gitti. bir CD seçti. Kız gülerek aldı CD yi, arkaya gitti paketlemeye. Kız içerdeyken bir kâğıda "Sizinle bir gece çıkabilir miyiz?" diye yazdı, altına telefon numarasını ekledi,notu kasanın yanına koydu gizlice. Sonra,paketini alıp kaçtı gene dükkândan... İki gün sonra evintelefonu çaldı... Anne açtı telefonu. Dükkândaki tezgahtar kızdı arayan. Delikanlıyı istedi, notunu yeni bulmuştu da... Anne ağlıyordu... "Duymadınız mı?" dedi. "Dün kaybettik oğlumu." Cenazeden birkaç gün sonra anne, oğlunun odasına girebildi sonunda. Ortalığa çeki düzen vermeliydi. Dolabı açtı, oraya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü. Paketleri aldı, oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı. İçinde bir CD vardı, bir de minik not..."Merhaba, sizi öyle tatlı buldum ki, daha yakından tanımak istiyorum. Bir akşam birlikte çıkalım mı?Sevgiler... Jacelyn "Anne, bir paketi daha açtı, onda da bir CD ve bir not vardı: "Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin, artık.Sevgiler...Jacelyn "

SEVDİĞİNİZİ BELLİ ETMEKTE VE SÖYLEMEKTE GEÇ KALMAYIN!

Çok güzel yüreğine sağlık gunes1985 ...

evet sevdiğinizi söylemekte geç kalmayın yıllar boyunca bunun pişmanlığını yaşayıp hergün kendi kendinizi yersiniz ve bu öyle bir acıdır ki asla tarifi oolmayana ben yaşadım ama sonunda itiraf ettim olmasada en azından içinizde pişmanlık olmuyor..

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2008 Per 12:52:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
          Seni Seviyorum

Gecenin eteklerinden yavaş yavaş yürümeye başlayan karanlığın ardında, bana doğru gelen aydınlıkların koynundan güneşin ilk yansımaları köhne evimin penceresinden içeriye süzülürken bugün, bir ayağına taş koyduğum tahta sedirimin üzerinden esneyerek, buruşuk ve yorgun bir bedenin çıplaklığı ile kalkmaya başladım ağır ağır, sensiz.
Patika yolların kenar artıklarının için de bulduğum ayna parçasının paslı bir çiviye takılı olduğu ,damladıkça acılarını herkese dinletmeye çalışan gözü yaşlı ,dert ortağım,sırdaş çeşmenin yanına geldim,eski bir dosta ellerimi uzatıp damlayan göz yaşları ile yüzümü yıkadım ve ellerimde kalan son gözyaşının nemiyle saçlarımı geriye doğru ittim.
Kırık aynanın ucundan bana bakan gözlerim, kırışık alnımın,siyahlaşmış göz altımın ve kırk yaş çizgilerimin gerçeklerini gösteriverdi o anda ıslakken yüzüm.Bedenimin çıplaklığını bedenim hatırlar mı ki bilmem senin yamaladığın, renkleri akmış ,kirli bir gömlek ile bir paçası yırtık ve kısa, dizleri yamalanmış cepsiz bir pantolon ile kapatmıştım.
Aydınlığın avuçlarına düştükçe gözlerim güneşe bakamıyordu ki parlaklığı seni getiriyordu .Ve merdivenlerin , kenarlarından tutunup inerken usul usul tahtaların haykırırcasına bağrışmalarını duyuyordum gıcırtılarında. Ki onlardı kahkahalarımı içlerinde saklayan,onlardı göz yaşlarımı toplayan, onlardı derdimi dinleyen, onlardı sarhoş geldiğim gecelerde destek olan.İnmiştim ve dönüp onlara baktığımda günaydın diyebildim.
Patika yolların taşları ve tozlu toprakları ,senin avuçlarında uyuduğum gecelerde saçlarımı okşayışın misali bir ucu delik ,kenarı iğneyle tutturulmuş, deriden yoksun ayakkabılarımın içinde ayak parmaklarımla oynarken, ben sadece nedenleri sorguluyordum kendimde ve sende.
Küsmek, sevdanın yüreği itmesiydi,aşkın gönülden kopmasıydı,gözlerin görmemekte inadıydı,ellerin tenleri hissetmemesiydi, ama neden?
Sevmek ise sevmenin en güzelini yaşattım ve yaşadım, ama içten,ama yürekten,ama sevdadan ,yalan olmadan gerçek sevgilerin rıhtımından ödünç almadığım yaşanması gereken bir aşkla,okyanusların avuçlarından akan mavilerin mavisinde,akşamın göğsünde takılı dolunay’ın etrafına ince ince işlenmiş yıldız motiflerinin parlaklığında,senin tenin kadar sıcak güneşin kollarında sevmiştim.
Neden?gülmeni,gözlerini,tenini,aşkını,sevdanı,kısa ca seni özlemek.Bir gülün dikenli dallarından tutmak gibisin şimdi ama neden?
Bir yüreğe iki aşk konur muydu ki, sen bohçaya konup bağlanan kullanılmazlar gibi inatla sıkıştırıp durdun aşkları.Eğer kulağıma fısıldayabilseydin ben yüreğindeki sevdamla aşkını terk ederdim ve sana çağlayan sevdaların baharlarında sığamayacağın kadar dört yapraklı çiçeklerin oynaştığı bahçeleri bırakırdım.
Şimdi nerdesin?kiminlesin? bilemiyorum. aşkımı önceden yolladım çünkü seninle kararlaştırdığımız buluşmaya gelmeyeceğinden emindim,yinede iki kişilik bir sevda ayarladım sana çünkü bu sefer başka yüreklerin koynunda gelecektin buluşacağımız yere bana inat.seninle olan o günkü buluşma benim için ne büyük bir aşk olacaktı.Bilemezdin ki, o an seni seviyorum demenin ve yüreğimde değer verdiğim sevdana sarılabilmenin önemine zaman ayıra bilmeyi ama olmadı ,çünkü yine gelmedin başka sevdalarda dolaşırken sen . sevdaların içinde sevdaları yaşayamıyorsan yüreğinde o ilk heyecanı tadamıyorsan yaşadığımız gibi,yine beni aklına getirme ne olur,ben bir kez vuruldum kanı akan kan kuyularımın yüreğinden. Ölmedim o ilk sevdanla bana verdiğin aşkla ayaktayım hâlâ, ama perişanım,ama derbederim,ama mecnunum,neyler artık gönül aşk ile sevdayı söyler misin.
Daha önce dökülmesi yaprakların doğrudur,yoksa neye benzer güllerin açılması,çiçeklerin zamanı.Umutsuzluk bile ne güzel bilir misin ikide bir umudu getirir bana.Ölüm ne büyük bir saçmalık olurdu ay yüzlü sevdalarım doğmasaydı.Ben benden başkası değilim ki sen kimsin?şimdi. Bilinmeyen bir aşktayım senden uzaklarda.Güneş küsse de umutları beklemek bahara muhtaç bir çiçek gibiyim,sevdalarım sevgiye susamış.Bir mucizenin sevdalara bırakacağı aşk,belki de yüreğimin kuytularında açacak bir tutam sevda.
Geçer mi bunlar ?yaşadığım yerlerin köreldiği, bulutlara mahkum bir gökyüzü ve yok olmaya yüz tutmuş ben.
Seher vakti tanıdık bir sokağı selamlarken sarhoş misali Kırmızı çiçeklerin baharında,Karanlıklarını söktüğüm yolumun üzerindeki kaldırımlardan Sen mi geçi yorsun şimdi, savrulurken saçların tokalarından kurtulmuşçasına O hep giydiğin siyah beyaz elbisenin gizeminde.Sevdamın yarısı sendin,yarısı ayrılık bendeki, Ay ışığında giderken iki yüzlü aşklar bilir misin ki.Avuçlarına beyaz güvercin koymuştum,bakır Tenli yaprakları boyarken siyaha. Sevda esintilerinin ayaz sabahlarında Kapıyı çekip giden sen değil miydin ki, Gecelerin içindeki karanlığın gözlerini Sana getirmiştim avuçlarımda, Yağmurların sisli fenerleri aydınlatsa Gözlerini , gözlerime gelirken. Anlatamam sevdamı sevdasız yüreklere,sen anlayamadıktan sonra, Varsın yüreğimde bahar kış olsun, sussa yüreğim Kar akşamların ufkunda gönlümün hüzünleri Katar katar olur. Sevdaların ölümü varsa eğer beyaz toprağın Işıklarında seni bende vurmak isterim,senin vurduğun gibi..
Ama; Sen hala gözlerimde güneş,dudaklarımda türkü,yüreğimde sevdasın.Erişemiyorum ki doruklarına uzatsam ellerimi okşasam yine tenini,koklayabilsem seni.Sen bedenimde sevdamsın,yollar uçsuz ve derin,dağlar yüksek ve karlı ama ben senin için aşar gelirim bir gel diyebilsen.Ecel tarlam olsan sen, tebessümler içinde bahçende gül olur biterim, usanmaz bin asır beklerim geleceğini bilsem.
Senden başka sevdayı yaşayabilmek, düşlerimin kırıntılarında acılara sığınırken yüreğim, uzat ellerini al götür beni de ne olur aşkının mavi semalarına, açarken sevdam gözlerini. Adın üç harfken senin, ben her şeydim, hem sevda, hem yürek, hem sevgi,hatırlar mısın.
VE…..yine akşamın eteklerinde gün saklanmaya başladı,ben yoruldum artık ve geri dönme zamanı, her gün batımında bulutların kızıllaştığı anlarda hala baş ucumda asılı duran resminin yanına geldiğim , köhne barakama.
Göz pınarlarım, seninle seviştiğim resmini okşar,seni hasretle sevdiğim günleri hatırlarken,yüreğimin sessiz çığlıklarını duyarım ta derinlerimden seni hala özlüyor ve seviyor bilir misin?
Bilmeni isterim ki;*karanlık gecelerde önemli değildir yıldızları görebilmek,gündüzleri görebilmek marifettir inan yıldızları.Aşık olmak önemli değil ,bir ömür boyu sevebilmektir sevdiğini marifet.*
ve yine unutmayasın ki ; gidene kal demeyeceksin,gidene kal demek ZAVALLILARA,kalana git demek TERBİYESİZLERE,dönmeyene dön demek ACİZLERE,hak edene git demek ASİLLERE yakışır, melek yüzlüm.
Bu mektubu ben yazdım ama gönderemedim sana bahar esintilerinde yaşarken sen.Bir gün ölürsem yatağımın koynunda bulup bu mektubu sana getirirlerse sakın açma ki mutlulukların hüzün olmasın.Yaşanması gerekiyordu yaşadık ve bitti senle o güzel günler.
Mektubumu yinede okumak istersen,sen sende iken oku,ama göz yaşların düşmeden,ama yüreğini burkmadan, ama sevdan küllenmeden ,ama diğer aşk koynundayokken.
Yürürken çukur toprakların Meçhul yağmurlu Ölü sevdalarında Bilir misin ki,Kelebekler uçmaz Yağmur taneleri ıslatırken Tenimi.Öylesine içimdesin ki Hâlâ Çatısız köhne evimin içinde Yaşamaya çalıştığım düşlerimde bile sen varsın.
Ben severken yürekli sevdim, yanlış ve korkak yüreklerde sevda aramadım kendime.Sahte gülüşlere yer yoktu aşkımda,ne kötülük tohumlarının gizemini çözebildim,ne de çiçeklerin bile zehirli olabileceği geldi aklıma.Ben severken hep yürekli sevdim,ama yürekten,ama gönülden,ama içten,ama her şeyimle seni.
Yaş kemale erdi herhalde artık, Kırkların merdivenlerini çıkarken ağır ağır, Kırışmış alnı yüzümün, Bedenim atkısıyla dolaşır oldu Bahar esintilerinde bile. Özlem çekmeye başlar hasretlik sen olmayınca yanımda,Yüreğim sevdasız şimdi ben biliyorum.
Ve, sen de Bil ki Toprağın mezara benzediği Bir yerden geç meye Kalkışsam,Beyaz kefenlerin sevdamı sardığını Görürüm,Ölüm bana gülerken Gün batımlarında, yaşamaya çalıştığım köhne evimde ve gezdiğim sensiz patika yollarda.

Hoşça kal, küçücük yüreğinde kocaman aşklar çağlarken her şey gönlünde sakladığın hâyâllerinin gerçekleşmesi için olsun.

DevletMemuru

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2008 Per 14:12:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Gitme Diyemiyorum Sana Kal Diyemiyorum

Gidiyorsun
Bir Yıkım gibi gidişin
Herşeyini dağıtıp beni benden koparıp gidiyorsun
Senin için iyi Benim için ölümden farksız
Gitme diyemiyorum sana
Kal ! Diyemiyorum

Ama gidersen iyiye dair ne varsa yok ediceksin içimde
Senden sonra mutlu olabilirmiyim? Sanmıyorum

Bu kadar kısa bir sürede kimseyi sevmemiştim senin kadar

Sevgi neysede Alışkanlığım var en çok acıtan

Gidiyorsun

Son 1 kez olsun öpebilecek miyim o deniz gözlerinden?
Son bir kez sarılabilecek miyim?
O çok sevdiğim kokunu kanıma işlercesine çekebilecekmiyim içime son kez?
İzin verir misin dokunmama
Anlamıyor musun çaresizliğimi?
Anlayamassın
Tamam ! Hadi git
Hazır değilim bu vedaya Hiç bir zamanda olmayacağım!
Ama sen git yinede
Ben beklerim seni söz !
Bir zamanlar bana verdiğin tutamadığın söz gibi
"Bırakmam seni Unutmam Unutamam! "

Ya dur gitme
Sonum olur gidersen
Ben eski ben olamam birdaha
Kalbim çarpmas eskisi gibi hoyratca
Sevemem ki senden sonra Güvenemem kimseye
Neyse Sen yine beni düşünme boşver git
Alışırım belki zamanla
Gidişine değil Bitişime
Gittiğin gün oracıkta yetisime

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2008 Per 17:44:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bilmiyeceksin

Seni tanıdıkdan sonra,
Hayatımda hep sen vardın.
Seninle yattım,seninle kalktım.
Ama sen benim neler hissttiğimi,
Hiç bir zaman bilmiyeceksin..

Hep uzakdan sevdim seni,keremin aslıyı,
Mecnununn leylayı,sevdiği gibi.
Benimde seni onlar gibi,sevdiğimi,
Sen hiç bir zaman bilmiyeceksin.

Halbuki,her gün benimlesin,
Gözlerimin önünde,kukaklarımda sesin,
Sen benim canım her şeyimsin,
Seni ölesiye sevdiğimi sen,
Hiç bir zaman bilmiyeceksin..

Gideceğim buralardan, böyle olmayacak.
Burada kalırsam hayatım alt üst olacak,
Bu kadar çok,ölesiye severken seni,
Senin bu aşktan hiç haberin olmayacak..

Yıllar sonra dönerde bulamazsam seni,
Sende çoluk çocuğa karışmış olursun belki,
İşte o zaman bu yaşadığım aşk içimdeki,
Yıllaca tatlı bir anı olarak kalacak inanki...

Olurya dönemezsem,şunu bilmeni isterim.
Seni o kadar çok sevdimki? hiç sorma,derim,
Böyle bir aşkın uğruna,kendimi feda etdim.
Ama sen bunu hiç bir zaman bilmiyeceksin....

DevletMemuru

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2008 Cum 12:17:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben senin kalbinde

sen benim kalbimde

ayrı şehirlerde

başka aşklarda

tek dileğimiz

ölünce kavuşmak

peki ozamana kadar

birimiz birimizi unuturmu

tatlı bir hatıraydı diyebilirmiyiz

seni bilemem ama

ben asla diyemem

ben asla unutamam

tek dilekle

tek umutla

ölümü bekleyeceğim

KaRa MeLeK

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2008 Cmt 01:26:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Dilin acı söyledi yüreğimse kabullendi..

Bugün bir başkaydı hayat,böylesi duyguları hiç yaşamamıştım.
İlk defa ağar geldi masa başında akşam etmek...
Dokunsalar ağlayacağım sanki,yanlız kalmaya hiç bu kadar ihtiyacım olmamıştı..
Ve gecve oldu sen düştün aklıma...
Bir değişiklik yapmak istedim.Bu gece o uzun yolu yürüyerek evime gidesim geldi...

Ve yürüdüm, seni düşünerek yürüdüm...
Ayaklarımın nereye doğru gittiğini düşünmeden yürüdüm...
Birden gözüm gökyüzüne takıldı,ne kadarda çok yıldız vardı...
Uzun zaman sonra ilk defa gökyüzünü bu kadar mavi ve belirgin gördüm...
İstanbul unutulmayacak bir gece yaşıyordu sanki...
Daha dün gece, birtek yıldız bulamazken gözler, bu gece
sokaklar, caddeler yıldızların ışığıyla aydınlanıyordu sanki..
Bir tarafım acıyor.Bir tarafım huzurlu..
O kadar karmaşığımki ağlıyormuyum ne
Yoksa gözüme tozmu kaçtı?
Ama yok ağlıyorum galiba sözlerin geliyorda aklıma,gözler damla tanecikleriyle
Boşaltıyor içimi,yetmiyor bide gülüyorum...
Hem ağlayıp hem gülmek böyle birşey oluyor galiba..

Ne kadarda çok ağlıyorum ben bu aralar yanlızlığımdanmı yoksa sensizliğimdenmi!!!
Bilmiyorum ama hep ağlamak istiyorum...
Irmaklar kadar ağlamak yolun sonuna kadar ağlamak istiyorum...
Ah bide şu ağlarken aptal gibi gülüyorum öylece anlamsız gülüşler...
Seninle yaşadığım günler anısınamı gülüyorum acaba!!!
Yol sonuna geliyorum.Sokaklar ne kadar sessiz, kimsecikler yok...
Ama kim olabilirki saat gecenin ikisi, günden güne daha bir yanlızlaşıyorum...
Biliyormusun, bazen tanımadığım yüzleri bile özlüyorum...
Bu yüzdende bazen gidesim geliyor en kalabalık semtlere, insanlar arasında yürüyesim geliyor..
Ama yapamıyorum, gözyaşlarımı kimselere göstermek istemiyorum...
Galiba bu yüzden çoğu zaman yanlızlığı seciyorum...
Gittiğin günden beri heryer dar, her yer sıkıcı, her yer bunaltıcı...
Seni unutmaya yeğliyorum kendimi binbir çaba sarfediyorum,
ama her dafasında sözlerin çınlıyor kulaklarımda,ağlayışın geliyor aklıma
O ışıl ışıl bakan gözlerin,yumuşacık ellerin,atamıyorum içimden
sana kıymaktansa kendime kıymayı tercih ediyorum..
Her ne kadar sözün acıtsada yüreğim o acıyı kabul buyursada olmuyor
yapamıyorum.

Ben seni unutamıyorum..

xcasyx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2008 Pzr 01:26:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kalbim sende kaldı

Gitmem lazım sevgilim
Biliyorsun
Verilmiş sözlerim var
Herşeyimi aldın
Diyorsun
Kalbimi bıraktım ya sana
Bir de anılarımızı
Ben mi?