ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 04:18   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   Orada Bir Köy Var Uzakta O Köy Bizim Köyümüzdür
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2007 Pzt 23:36:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Zuzu Hocam;

Gecen sene bunun gibi bir çalışmayı yapmıştık bildiğiniz üzere. Bazı aksaklıklar da olsa Bir ulusal gazetemize kadar uzanmıştı bu kampanya. Yolladıkları kitaplar öss için de olsa onları Liseye yönlendirmiştik. Bu resimde göründüğü gibi 10larca okul var o yörede. Bunlardan bir kaçına uzanabilirsek küçüçük bir yardımımız olursa iyi olur. Güzel bir kampanya olurdu. 

Umarım ilgi görür bakılır... Adım attınız bakalım kaç adım daha gelecek cevreden. Umutluyum.

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2007 Pzt 23:42:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hokkabaz görüşlerin ve hakkımdaki düşüncelerin için teşekkürler. İşte orada bir köy var uzakta yaşam dolu çocuklar bu ülkenin çocukları. BİZİM ÇOCUKLARIMIZ.

Sağol Hokkabaz.

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2007 Pzt 23:42:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

zuzuzezezizi :
           Okuyan arkadaşların dikkatine Türkiyemde böyle çok okul var ve ufak hediyelerle yüzleri gülecek pek çok öğrencimiz. Murat yazmasada eksikleri görebilmişsinizdir. Bir yerden başlamanın tam zamanıdır. Muratın izni ile küçük bir kitap kampanyası düzenlesek. İlköğretim birinci sınıflar için okumayazma kitabı ve 100 temel eser ( ilköğretimler için meb in yayınladığı) ayrıca dünya ve Türk  çocuk klasiklerini yollasak ancak cebinizden kargo parası ile enfazla 10 YTL çıkar.İlgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Organizasyonu beraber yaparsak eğitim için gerekenlerde ortak isim belirleriz ve diğer romanlardada birbirimizi tekrar etmiş olmayız.                             

Böyle bir kampanyaya katılmaktan onur duyarım.

MatrakOlsun

MatrakOlsun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 00:01:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yazacak Ne Yorum Ne Söz ßuLamiLdim.İnanıLmaz DuyguLar İçindeyim. TeşekkürLer Murat.

Seni Tanıdıgım İçin Çok MutLuyum

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 00:12:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Serdar ım teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 14:24:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Orda bir hoca var uzakta, o hoca bizim hocamızdır. İsmi de Murat dı yanılmıyorsam?  Evet, evet Murat...  Öğretmenlik mesleği gerçekten çok güzel. Çocukları en iyi şekilde eğitip ve onların bişeyler öğrenmesi için çabalayan bir öğretmensin, bundan hiç şüphem yok, olmayacak da, tebrik ederim ayriyeten aganigi naganigi. Bu zamanda köylerde öğretmenlik yapmaktan hiç çekinmeyen az öğretmen var. Yüreği temiz Hocam, senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok mutluyum. Yardım konusunda da ayrıca görüşeceğim seninle, elimden ne geliyorsa yapacağım. Öğretmenlik mesleğinde başarılar dilerim.

raikimi

busem6785

busem6785 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 14:42:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aaaa...murtim bu fotoğraflar çok güzel

anlatıyodunda merak ediyoduk hep görmüş olduk

Bizle paylaştığın için tşk

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 16:03:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Polat ım, Bujiiim =) teşekkürler.. Sizler için koydum resimleri.. Murat arkadaşınızın nerde yaşadığını görün diye... Anlattıklarımızın havada kalmaması için =)

Düşünceleriniz için teşekkürler canlarım =)

Cuning

Cuning resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 16:33:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Böyle kutsal bir meslekte ve ülkenin en umulmadık ücra bir köyünde dahi azimin sıcakkanlılıgın ve ulusa olan baglılıgından ötürü seni kutlarım Murat. Türkiye Cumhuriyeti orada eğitim ve öğretimini üstlendiğin öğrencilerin ileri bir zaman da büyük makamlar da yer alacagını ve senin bu öğrencilerle bir kat daha onurlandırmalarını ve emeklerinin boşa cıkmadıgını diliyorum..Başarılar.

muratugras82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 16:38:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cuning Öğretmenim bu anlatılmaz, yaşanılır hazzı senin de yaşaman dileğiyle...

Dileklerin ve yorumun için çok teşekkürler...

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir