ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 10:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Barış Akarsu İçin
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

SouLHunTeRo8

SouLHunTeRo8 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2007 Cmt 00:28:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
 SÖLENECEK HİCBİR SÖZ YOK CÜNKÜ DÖRT DÖRTLÜK BİR NİNSANI KAYBETTİK ALLAH RAHMET EYLESİN

QbarbarosQ

QbarbarosQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2007 Cum 19:52:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Barış AKARSU evet çok kısa zamanda bi çok kişinin kalbinde taht kuran bi kişi..Ama ne yazdıkdır ki kendisini kaybettik elimizden artık bişey gelmez tek yapmamız gereken bu dünyadan gittiği diğer dünya ahri zaman için dua etmek...Allah sevdiği kullarını yanına erken alırmış inşallah Barış AKARSU bi çok insanın sevdiği gibi Allah ın da sevgili kullarından olur..Mekanı Cennet OLsuunn Seni Unutmayacağız BARIş

Crazykerim1

Crazykerim1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2007 Pzt 05:53:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Halklısın ama sen hep ona üzülüyosun kerim tekin biraz düşün yaw

oda trafik kazasından ölüdü

EndSin

EndSin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2007 Cum 13:54:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·sesimi· :
şu anda hepiniz aptalca düşünüyorsunuz neden çünkü heykeli devlet yaptırmıyor ayrıca barış akarsuda kazada öldüğü ve ölmeden önce askerliğini yaptığı için şehit sayılır ve inanın ki şehitlerin yapmadığı kadar yararı oldu türkiyeye mesela özürlü çocuklara lösemilere sığınma evlerine ve bir çok yere hem sevgisini hemde parasını o bize sadece 30 şarkı değil adam gibi adam ifadesini bıraktı ayrıca öldü o yazıktır günahtır hepinize yazıklar olsun şehitlerinde barışımında gittiği yer aynı yakıştıramadım

Baya bir saçmalamışsın burda.

VATAN,BAYRAK,NAMUS,ŞEREF ve ALLAH yolunda ölenler ŞEHİT dir...

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2007 Pzt 20:39:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

İnsanların değerini kaybettikten sonra anlamak huyumuzdur. Ancak bu sefer öyle bir abarttılar ki bu olayı, sanki cumhurbaşkanına suikast düzenlendi. Bu ülkede kaç değerli insanın heykeli dikilmiş? Barış Akarsu dan daha fazla hakeden kimbilir kaç kişi geldi geçti... Ölümüne elbette üzülüyoruz bir insan olarak. Ancak bu kadarı da fazla değil mi?

Barış Akarsu için Allah rahmet eylesin derken kimileri için Allah akıl fikir versin diyorum...

Hepinizin ayrı ayrı mesajlarını alıntı yapıp örneklemek isterdim ama bir editörünki ni seçtim özellikle editör araştırıp derleyen düzenleyen yayına hazırlayandır görüyorumki restless hiç araştırma  yapmamışsın barış akarsu hakkında tabiki de ölen şehitlerimizi anmalıyız tabiki eğer saygıya değer bir cumhur başkanı ise başımızdaki heykeli dikilmeli peki sen biliyormusun barış akarsu yaptığı hiç bir konseri para için yapmadı yada çok cüziği miktarlar aldı bir araştırmalıydın rahmete ermiş bir insanı burda yerden yere vurmadan önce ölen şehitler senin vatandaşında yüzlerce lösemili çocuk ağaç kavuğundan mı çıktı? yoksa onlar bu vatanın evladı değil mi? unutma yada hatırla barış ölmeden sadece bir kaç gün önce o çocuklar için konser verdi ve konser hınca hınç doluydu hepimiz vatanını seven bayrağına saygı duyan insanlarız ama diğer yandan da müslümanız allah rahmet eylesin demek mi zor geldi? de senin söylediklerine gelince kaç değerli insanın heykeli dikilmiş diyorsun hepimiz nazım hikmeti severiz taktir eder yolundan gideriz fakat geçmişe bir bak nazım hikmet vatan haini ilan edilmişti fakat onun heykeli ülkemizde benim bildiğim 2 şehrimizde birden var bu kadar uzun örnekler vermeden devam edeceğim uğur mumcu süleyman demirel ahmet taner kışlalı üzeyir garih adnan menderes (ki onunda siyasi geçmişi biliniyor) ve daha niceleri şimdi sen diyorsun ki barış akarsu nun neden heykeli dikiliyor bu kadar başarılı bir sanatçı bu kadar ilkeli bir insan ve bu kadar seveni olan bir insanın heykeli dikilmezse asıl yazık bize kaldı ki ulus meydanına değil kendi memleketi olan küçük bir belde amasra ya dikiliyor heykeli oradaki heykel nasıl oldu da geldi burda seni sizi rahatsız etti? örneğin ben 25 yaşındayım ve bugün 5-6 yaşında hiç tanımadığım bir çocuk için ölmem gerekirse seve seve ölürüm ben 25 sene yaşadım mutlu oldum üzüldüm sevindim kızdım zaman zaman çaresiz kaldım ama 5-6 yaşında bir çocuk bunlardan sadece birini yaşamıştır sadece oda şudur ÇARESİZLİK O şehitler kim için öldü? senin benim en çok da o 5-6 yaşındaki çocuklar akşam yatağını görebilsin diye ama her şehit için bir heykel dikilirse yeni yaşamlar için su için nefes almak için ağaç dikecek yeri nereden bulacağız söyler misin? yada barşın heykelinden zarar gören diğer arkadaşlar söylerler mi? nefes almayı eğlenmeyi gülmeyi düşündüğünüz kadar bir insana hayat vermeyi eğlendirmeyi güldürmeyi de düşünün unutmayın ki mutlu olmak için mutlu etmek yeter!!!!

iremsultan

iremsultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2007 Sal 05:58:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·EndSin· :

VATAN,BAYRAK,NAMUS,ŞEREF ve ALLAH yolunda ölenler ŞEHİT dir...

trfg

trfg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2007 Çar 22:11:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·xxUSKUU· :

Kaç gündür içim kan ağlıyor kahrımdan yaşayamıyorum. Çok üzülüyorum

Üzüldüğüm şey ise barış akarsunun  ölmesi değil, bu kişi için heykel yapılacak olması. Çok gerekli biri sanki. Daha bi kaç sene önce ölen 33 şehidimizin anısına bile heykel yapılmadı.

Diyecek Bir Kelime Bile Bulamıyorum.. Haklısın Kardeşim

trfg

trfg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ara.2007 Çar 22:26:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vatan Namustur
Vatan Şereftir
Vatan Korunacak Tek Hedeftir..
Vatan Sevdadır
Vatan Aşktır
Vatan İçin Fedakarlık Bir Başkadır..
Vatan Candır
Vatan Kandır
Vatana Sahip Cıkmak İmandandır!

Sevgi Ve Saygılarımla;NaytinG - Craaz - WolfUnique