ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 23:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   Barış Akarsu İçin
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

zeox

zeox resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 21:34:54sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·xxUSKUU· :
Burada o kadar barış akarsu hayranı varki buna bişey demiyoruz ... Öldüğü zaman bir çok başlık açıldı . Merak ettiğim şey acaba kaç kişi bir vakit de olsa namaz kılıp ruhuna fatiha okudu? Bunu yapan kişilerin olduğunu sanmıyorum ve ekliyorum : Madem dua etmiyorsunuz, bari yapılacak olan heykele pisleyen güvercinlerin pisliğini temizleyin ki bu şekilde dua ederek vazifenizi yerine gitirmiş olun..

Kanka Aynen Katılıyorum Sana...

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 21:47:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

jisell onlara demişin şehitlerle bağdaştırmayalım ama senin şehitlerle seçimi bağdaştırmanı bende hiç anlamadım...

Sıradan bir vatandaş olarak, şehitlerimizi düşünerek oyumuzu kullanmak onlar için yapılması gereken değil midir? Jisell söylenmesi gerekeni söylemiş.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 22:09:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
speiderist :

Resss; hangi hükümet elinde imkan varsa ve ŞEHİT sayısını birakın yaralanacak asker sayısını bile asgariye indirme imkanı varsa kullanmaz?... Yapılan yorumları okudukça özellikle jisellinkini sadece gülüyorum...

ŞEHİTler üzerinden siyaset yapan kişiler üretecek yeni bir politikası olmayan kişilerdir...

Spei ülke menfaatlerine yönelik kararlı bir iç ve dış politika izlemek bir hükümetin en önemli görevlerindendir. Her hükümet terör konusunda aynı politikayı izlememiştir, izlemez de. Hepsinin bu konuda kendi usülü, kendi fikirleri, kendi yöntemleri vardır. Uygulanılan politika çözüme ulaşmada yeterli görülmüyorsa bu hükümetin o konuda eksiklerinin olduğunun düşünülmesindendir. Bu sebepten dolayıdır ki, yapılan siyaset aslında iddia edildiği gibi şehitler üzerinden değil, uygulanmakta olan terör politikası üzerindendir ve bu konuda yapılan yorumlar da ortada bir komedya oynanması için değildir. Bunu ayırt edebilecek insanlar olduğumuza inanıyorum, parti liderlerinin meydanlardaki sözlerini önemli birer veri gibi ele alarak onlar gibi konuşmayalım :)

He bu arada kendi adıma sanaldan ülkeyi kurtarmak gibi bir niyetim yok, Cüneyt Arkın ın dünyayı kurtarması gibi bir şey olur bu :))

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 22:12:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Restless bizim forumda birşey eksik onu farkettim :)Her başlığa atlayan kendini ön plana çıkarmak adına ona buna gereksiz sataşmalar yapan, konuları çarpıtanlar için başlık kilitleme var. Bizimde foruma böyle birşey eklenirse hiç fena olmayacak:)Diğer forum sitelerinde mevcut.

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 22:16:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Haklısın Jisell, ya gerekli başlıklar kilitlenecek ya da insanlar şimdi olduğu gibi başlıklara kilitlenecek :)

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 22:34:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hazır yine konu dağılmış ve saptırılmışken, merak ettiğim bir şey var ;

Açılmış bir başlık altına yazılan,konu dışı ,2 li sohbeti aratmayan mesajları alıp, en uygun görülen başka bir başlık altına taşıma gibi bir olanak var mıdır acaba ?

Yada olmadı "Gündem Dışındaki Saptırmalar"  diye bir ana başlık açılsın, çorba mahiyetinde, konu dışında yorum getirmek isteyen arkadaşlarımızı o taraftan takip edelim. Nasıl olur ?

Yada tez zamanda vazgeçtim, körler sağırlar birbirimizi ağırlayalım. Misafirperver milletiz nede olsa

RestlessOblivion

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 22:41:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Şu an için bahsettiğin imkanlara sahip değiliz wernell. Biz en iyisi körler sağırlar birbirimizi ağırlayalım, hem belki böylece kaynaşmış oluruz :)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 23:13:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jisell :
Restless bizim forumda birşey eksik onu farkettim :)Her başlığa atlayan kendini ön plana çıkarmak adına ona buna gereksiz sataşmalar yapan, konuları çarpıtanlar için başlık kilitleme var. Bizimde foruma böyle birşey eklenirse hiç fena olmayacak:)Diğer forum sitelerinde mevcut.

espirimisin jisell sen ya ne diye bana kendini ön plana çıkarmaya çalışıyor dersin sana birşeymi dedik yalnış yapıyorsun yalnışını düzeltelim dedim sen bana dünyada en sewmediğim yakıştırmayı yaptın, bu gereksiz aşırı tepkimde o yüzdendir, he belki sen şimdi yazacaksın ben sana demedim vs.    dikkat et ilk konu çarpıtmayı yapanlardansın ben  direk uyardım konu çarpmasın diye, espirimisin derkende  konu kilitleme olayı yuzunden dedim...

Sıradan bir vatandaş olarak, şehitlerimizi düşünerek oyumuzu kullanmak onlar için yapılması gereken değil midir? Jisell söylenmesi gerekeni söylemiş

rest bu başlık altındamı sölenmesi gerekiyordu yapma...

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 23:38:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

espirimisin jisell sen ya ne diye bana kendini ön plana çıkarmaya çalışıyor dersin sana birşeymi dedik yalnış yapıyorsun yalnışını düzeltelim dedim sen bana dünyada en sewmediğim yakıştırmayı yaptın, bu gereksiz aşırı tepkimde o yüzdendir, he belki sen şimdi yazacaksın ben sana demedim vs.   

Ewet bak ne güzelde demişsin.. Herşeyi üstüne alma lütfen .Benim ne demek istediğim gayet açık ve net.Konuyu dafa fazla uzatmanın anlamı yok..

QsadoQ

QsadoQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2007 Sal 23:47:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·sesimi· :
şu anda hepiniz aptalca düşünüyorsunuz neden çünkü heykeli devlet yaptırmıyor ayrıca barış akarsuda kazada öldüğü ve ölmeden önce askerliğini yaptığı için şehit sayılır ve inanın ki şehitlerin yapmadığı kadar yararı oldu türkiyeye mesela özürlü çocuklara lösemilere sığınma evlerine ve bir çok yere hem sevgisini hemde parasını o bize sadece 30 şarkı değil adam gibi adam ifadesini bıraktı ayrıca öldü o yazıktır günahtır hepinize yazıklar olsun şehitlerinde barışımında gittiği yer aynı yakıştıramadım

Resmen saçmalamışsın sen yaa kafanmı güzel yoksa dalgamı geçiyorsun sen insanda azcık beyin olur ama bakıyorumda o sende mevcut degil Allah akıl fikir versin sana...

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir