ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 23:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Teşekkürler ....
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 16:41:59      Teşekkürler ....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Merhaba arkadaşlar,

Yazıyı yazma sebebim her soran arkadaşıma ayrı ayrı açıklama yapmak istememem  ve msn ile cc özelden ajan diye çağrılıyor olmamdandır ....

Aldığım görevimi kendime düşen sorumluluğumla belli bir süredir yapmaya çalıştım...Bana layık görülen süre sonunda görevimden alındım .Kimseyi incitmek yada görevimi şahsım adına kullanmak gibi bir durumum olmadı ama cc bir hansa bizler yolcuysak bukadar bile bu görevde bulunmaktan gururluyum ki çok şükür adımı, nikimi kirletecek bir durumla karşılaşmadım...

Beraber görev yaptığım tüm arkadaşlarıma, şeflerime görev sırasında bana yardımcı olan tüm dostlarıma teşekkür ederim...

Bu yazı karşılıklı atışmak için yazılmamıştır tanımadığım userların beni bilmeden yazdıkları tüm yazıları hoşgörüyor ve sanal hırslarına bağlıyorum ....

Dostlar keyifli sohbetlerinizi özledim......

Yeni ajan arkadaşlarıma başarılar dilerken gold olan arkadaşlarımıda tebrik ederim....

Saygılarımla

JELİN

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 16:59:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sen sanalda da gerçekte de birsin, bu seni çoğu kişiden farklı kılıyor Jelincim. Görevinden alınmanı olgunlukla karşılaman da takdir edilecek bir davranış. Verdiğin emekler unutulmayacak emin ol

Rozetsiz daha iyi geyik yapabileceğine inanıyorum zaten :) Plaj seni bekliyor...

JaChe

JaChe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 17:20:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fazla bir söze gerek yok sanırım.O Sanal ortam da görev süresince dogruluktan ve sürekli haklının yanında olmaktan ödün vermeyen Jelin arkadaşımın görev süresinin bittiğini duymak iki ayrı duygu yaşamama sebeb oldu.1cisi kendısı ile daha fazla konusup görüşme şansına sahip olmam mutluluk sebebim.2nci side haketmedigi bir durumla karsı karsıya kalışıdır, Bu durumda cok üzülmeme vesile oldu ama daha rahat daha huzurlu ve daha mutlu olacagından en ufak kuşkum yok..Her zaman Reel yasantısındakı gercekçılıgını sanalında da yasaması yanı oldugu gibi görünmesı onun ne denli dürüst ve degerli bir insan olusunun ispatıdır..Hayat her daim sana gülsün Jelinciğim.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 17:26:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Her şey için teşekkürler Jelin.Rozet olmasa da gönüllerde bir ajan olarak dolaşacaksın hepKendine yakışan bir açıklama yaptın...

Sen Resttiye uyma,biz seni Cafe1 e transfer edelim.Hem yeni bir forum dünyası kuracağız seninle

GeCePrEnSiKURT

GeCePrEnSiKURT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 19:07:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sağlık olsun unutulmıyacaksın eminim

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 19:12:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bizde sana teşekkür ederiz ablacığım. Sen bizim ablamızsın ablamız olarak kalıcaksın. Herşey değişir ancak senin kalbimizdeki yerin asla değişmez.

Yeni rozet sahipl ve altın rozete yükselen arkadaşları bende tebrik ederim.

Keyifli sofpetler saygılar...

--Plaj2BelediyeEkibi---

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 19:51:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jelincim dediğin gibi CC bir hansa bizler yolcuyuz,önemli olan senin görevini layıkıyla yerine getirmiş olman..Sana ve senin gibi bizlere huzurlu bir ortam yaratmak için emek sarfeden herkese teşekkürler.

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 21:50:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jelinim sempatik ajanım benim yine yakışanı yaptın canımm tüm emeklerin ve almış olduğun sorumluluğa olan sadakatin ve akabinde göstermiş olduğun olgunluğu alkışlamak lazım hala sempatim ajanımsın benim

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 22:01:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Jelincim emeğin küçüğü,büyüğü,azı,çoğu olmaz ve her emeğin takdire şayaan olduğu gerçektir...

İnsanların nitelikleri değildir asıl olan,taşıdıkları hiç bitmeyen ellerinden hiç bir koşulda alınmayan nicelikleridir...

Seni yine burada aramızda görmek dileklerimizle ...

Sevgiler

Renk Değişir mi?
    Sen değişir misin?
    Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2007 Çar 23:15:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hiçbirimiz ajan doğmadık ajanda ölmeyeceğiz. Çok hoş bir veda mesajı , hepimizde bir kopyasının bulunması gerekenden. Ajanlık ne kadar yakışmış ise veda edişinde o kadar yakıştı sana.

jelin herşey gönlünce olsun , sevgi hep yanıbaşında bulunsun

ZuZuZeZeZiZi

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir