ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 06:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Allah belanı versin Adem!
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 18:47:27sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Minik Tosbik Sevgin in Yazısından Alıntı :
ben geleceğin İdolüyüm

İdole bak çay demle

Ösleeeeeeeem :
en iyisi hepsinin köküne kibrit suyu:P

Ösleeeeemmm

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 18:51:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :
   İdole bak çay demle

Olm sen bana bakıp çay demleyecek kadar aciz olamassın, Gel ben sana İtalyan & Fransız kahveleri hazırlıyayım (Dipnot: Fransa kahvesi ve öpücüğü ile meşhurdur > konumuzla alakası yok ama)...2 tane de manita kap getir keyfimise bakalım

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 18:51:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Minik Tosbik Sevgin in Yazısından Alıntı :
ben geleceğin İdolüyüm

İdole bak çay demle

Ösleeeeeeeem :
en iyisi hepsinin köküne kibrit suyu:P

Ösleeeeemmm

sakin sakin eğlenin karmaşa yok

Renk Değişir mi?
      Sen değişir misin?
      Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 19:01:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Minik Tosbik Sevginin Yazısından Alıntı :
Olm sen bana bakıp çay demleyecek kadar aciz olamassın, Gel ben sana İtalyan & Fransız kahveleri hazırlıyayım (Dipnot: Fransa kahvesi ve öpücüğü ile meşhurdur > konumuzla alakası yok ama)...2 tane de manita kap getir keyfimise bakalım

Sevgin sana bakıp da çay demleyenler aciz mi?Manitayı kim kaybetmiş ben 2 tane bulmuşum

·Nehir· :
sakin sakin eğlenin karmaşa yok

Oh valla Nehir..Sen yangını çıkar kaç,biz yanalım

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 19:09:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Tamam kabul ediyorum yangını çıkardım Ama ateşe körükle gidiyormuyum bakın,sakin sakin eğlenin işte kızmak yokk

Çaylarınız da yeni açılan çay ocağımızdan müeesesenin ikramı bu defalık

İşte  buradan 

Renk Değişir mi?
      Sen değişir misin?
      Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 19:26:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nehir sanırsam sen etidörsün deyilmi.? veyatta eski denmesiyle möderator. yazın çok uzun olduğu yüzünden okumadım.. ama yazını beyenmedim. zaten okusaydımda beyenmicektim galiba.

wernell

wernell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2007 Pzt 20:59:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sinir beklenilen ve  çoğunluğun yaptığı bir şeyi yapmışsın zaten:

Klavyesini zinde tutmak isteyen bir forumcunun gelişim süreci  :

Emekleme aşaması : "Bakayım bakalım, kimler ne başlık açmış ; vayy bea harika şeyler bunlar yaf, dur hemen tebrik edeyim."

Destekle yürüme aşaması : "Kanka gördüm seni kanka, liste başında tutucam başlığını,hazırda cevap yazmak için bekleyen 20 nickim var ,ölümüne gangayıkkk!!!"

Desteksiz Yürüme : "Ben oldum artık,tam kıvamındayım,şimdi estireyimde tanısınlar beni, hımmm işte en sinir olduğum şahsiyet ak akçe kara gün içindir diye başlık açmış,hemen cevap vereyim : seni gidi seni, duyanda seni ak kaşık sanar len, dua et burda yazmıyorum şimdi, gününü göreceksin sen , kork benden kork! akçe ak mı karamı göstericem sana, akçe makçe diyipte zengin ayağına da yatma,soğan ekmekçi !!!! "

Dört Nala Koşma : **sa* Edit **k*t* Edit

"Kim editledi bea benim yazımı, Kuşa çevirmişiniz !gocundunuz tabi demi , beni kimse durduramaz, şimdi gidiyorum gene gelicem,hepiniz başarısızsınız ben en iyiyim , en doğru benim , bırakın uleyyn benle edit medit, edit neydi yaw  kanga , Neyse dönüşüm muhteşem olacak icabında"

Kardiyo Çalışması : "İster banlayın, ister silin! Bende nick bitmez. Sen!yazılarıma desen çalışması yapan kişi, git sanatını başka yerde icra et !Sunacam detaylandırılmış raporumu senle ilgili, bittin sen !Bir bardak su verin , öldüm ya "

Ve Ebedi İstirahat : "Unumu eledim eleğimi asacaktım elimde kaldı elek, asacak çivim yok, neyse canlarım, benden sonraki nesil, size sesleniyorum, ben ettim siz etmeyin,benden ders alın, genede aklınızda olsun, elimde hala belgeler var "

İlk emir neydi Sinir : "Oku"

Keyifli Sohbetler.

Sinir1Shey

Sinir1Shey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2007 Sal 11:04:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ne yağni wernel beni eleştiri yamurunamı maruz bıraktını sanıyosun. ?hemen kankana destek etmişsin. bu möderatör yeni değimiyle etidör arkadaş kendini savunamıyomu.? çokmu aciz kaldı benim yorumum karşısında. ? bak wernel eyer etidörlüğe oynuyonda nehir denilen etidör arkadaşımıza destek çıkartıyosan onu böle kurtaramaszın..

bak wernelcim ben burda bi yorum yapıyosam bu form denilen meretin zırt pırt arıza yapmasın diyedir armut yemek için üzüncüyü dövmek veyatta onu korkurtmak deyildir amacım.. yoksa kendim için bişey istemiyom. ha sitemizin deyerli patronları noa infumum briw (yada brim şimdi unuttum tam nikini) bide ozhur abi patrondu galiba bana etidörlük başkanlığını laik görürler o başka. yada nebiliyim gizli ajanlık teklif ederler oda başka. şimdi onlara bana bunu layık gördüler diye kızıyımmı onlara.

saygılarımlan

SQULREAVERR

SQULREAVERR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2007 Çar 18:08:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
aklıma bi fikir geldi sevgini klonlayalım
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir