ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 03:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   medya nereye gidiyor?*
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 00:01:59      medya nereye gidiyor?*sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 tamamen objektif olun..aslında izlenilenlerin topluma werdıgı mesaj ne? mesela kurtlar wadisi...naci şaşmaz ve necati şaşmaz aslında amerıka watandası..biz basımıza gecirilen cuvalların hıncını ıkı amerıka watandasının sanal olarak yarattıgı kimliklerle gerceklestırılecek dizi ve sinemaya bırakaacak kadar aciz mi olduk? tamam memleketi kurtaramayız ama medyanın aslında toplumumuzun beynini yıkayıp onları fikirlerinden ve gerceklerden soyutlayıp birer kuklayı oynamalarını da izleyemeyiiz.hey!! sen ce diziler,filmler aslında ne mesaj werıyor??

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 13:23:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Madem Kurtlar Vadisinden Açmışsın Sözü Flame Belki Senaryoyu Onlar Amerika Düşmanlıklarına Göre Yazmış Olabilirler Birde Bardağın DOlu Yarısına Bakalım...Derin Devlet Nedir Kimdir? Bunları Bize Gösteren İç Hesaplaşmaları Türk Mafyasının Durumunu Gösterdi Kimi Zaman Ülkenin Alacağı KArarları Önceden Gösterdi Sürekli Boş Tarafından Bakmamalıyız...Ama Medyanın Toplumun Beynini Yıllarca Yıkadığı Kesin...Anne Ben Manyak Oldum Biz Evleniyoruz Onlar Bunlar Şunlar Evleniyor Derken Türk Halkını Duygusallıklarından Faydalanarak Yıllarca Tv ye Bağladılar Araya Dizileri Serpiştirdiler Baktılar ki Türk Halkı Kendi Gerçeklerini Daha Çok İzliyor Aslında Medya Naparsa Yapsın Memleketim Halkıda Zeki,Belki Anlık Düşüce Sapmasına Uğrasalar Bile Her Zaman Olduğu Gibi Gerçeği Yine Göreceklerdir :)

FL4M3

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 17:10:12sohbet oyun linki

sunuda dusun.anca millet konusuor ama bahsettıklerı programlar ızlenme rekoru kırıyor ...bız dusunen degıl anca lak alk eden bır toplumuz..

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 21:05:20sohbet oyun linki
Biz Düşündüğümüzü Harekete Geçirmeyen Bir Toplumuz...Türk Tarihinin Başlangıcından 1940 tan Sonraya Kadarda Bu Özelliğimizi Koruduk Aslında....

pink130

pink130 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 14:35:12sohbet oyun linki

Bu konu gerçekten güzel bir konu.Peki neden herkes tw programlarını kötülüyor doğru verdiği mesajlarla insanları kötü etkileyebiliyor.Ama bunu derken dediğiniz filime ve konusuna dikkat edin kimine olduğu değil kimin ne dediği ilgilendirir beni.Necati şaşmaz amerikan vatandaşı ise bu daha güzel.BAşıma geçirilen çucalların hesaplarını sanal olarak sormasıda güzel.Bundan gurur duymamız gerek.Hele birde avrupada filimin yasklanması yolunda atılan adımlarıda büyük bir gururla takip ediyorum.Yani türkler bence bu filimle avrupaya alın size cvp ınız unumu yaptı.ama bunu sanal yaptı gerçeği olsada daha büyük bir adım olurdu.Birde dizilere özenen arkadaşlara seslenmek istiyorum ya bunlar gerçek değil nedir ne olcak sizde mafya babası mı olcaksınız heh bence böyle hayyaller bile saçma.Lütfen Kendinize gelin  yaaa nedir bu saçma sağan dizilere özenerek nereye kadar daha ii örnek alına bilcek konularda var.

FL4M3

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 12:03:33sohbet oyun linki
ESKIDEN OLSA sınemayla degıl bırlık olup sawasa gıderdık.cuval ne demek?? bız kuvai milliyenın cocuklarıysak hakkımızı korumalıydık bence.ama dedım ya turk toplumu anca  izler oldu..laklak edıp izleyıp tembel tembel popolarını buyuten bır mıllet oldu.yazık gercekten yazık.emınım atalarımızın kemıklerı sızlıordur.ayrıca medyada yazılan herseyı tersten okumak lazım.hiç birşey gorundugu gııbı degıl..

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 14:51:20sohbet oyun linki
  Real den olduğu kadar ev yaşamımdaki ektralarıma giren tv yada film izleme  gibi şeylerdende uzaklaştım.   

Ama iyi tarafı artık Klüp lere çıkmıyorum gec saatlerde eve dönmüyorum ( cünkü pc başında zaten evdeyim )   ama Bir medya basın cı olarak  bazı konularda size katılmıyorum flm4   ama neticede özel fikrin saygı duyulur duyulmas bilmiyorum şu an.  Ama unutmaki Türkiye TRT 1 zamanındaki döneminde coık da başarılı bir ülke deyildi.  Tv  Dizileri çekilyor cok izleniyor

Bu konuda prodüksiyonları yada yapımcı kurmu suclamak  yada tv sektörünü suclamak anlamsız . unutmayın ki sizler bizler izledikce izleme oranını yüksekse dizi film yada vb yapıtlar .seri hale getirilir.

Yoksa yapımcı şirketler milleti halkı kandırmak için kurulmuyorlar,neticede bir sektör dür kazanmak içinde çalışmak üretmek ülke ekonomisini cidi katkılar saglalamakla beraber dış ülkelerede kendi yurdunu tanıtmak ve ifade etmek yolunda dır.     konuya hakim olmadan lüfen kişileri yanlış yönlendirmeyin. 

sunuda dusun.anca millet konusuor ama bahsettıklerı programlar ızlenme rekoru kırıy
or :) bız dusunen
[/QUOTE]

XSEYDAAX

XSEYDAAX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 15:01:01sohbet oyun linki
yaa mendee basınn yayınn okuycammmmabişimm 5 sene sonra filamm anca yanında olurummmüdürr filamm olarakkahahaha

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 15:19:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Şeyda  janım kardeşim benim. 

Senin kıvark zekan cidi projeler için belkide veri tabanıdır. Ve senin gibi bu ülkenin bir cok asil genci aynı kadewri paylaşıcak. Belki medya  belkide farklı sektörlerde bu başarı tabanı oluturulacak. Elbeteki senide sektörümüzün içinde görmek  bana ciddi anlamda mutluluk verecek. Ve umarım sağlık neşe huzur kazan yanındayken Başarıda dizlerinin yanı başında gölge olur sana.

Basın sektörü HABERLEŞMENİN EN MODERN TEKNİK VE SİSTEMİYLE FARKLI TEMALARLA ULAŞILMASI GEREKN YERLERE TEMALAR FARKLIDA OLSA ULAŞMASINI  SAGLAYAN TEK BİR HÜCREDE SADE BİR RENK TİR.  Bizler Sürekli kandimizi eleştirir ama düzeltme konusunda oldukcada tenbeliz. SN  flm4   :  Bu ülke bu ulus bu insanlar belirli şartlarda deyil belirsiz şartlarda  bozuk ekonomisinide göz önüne alırsak . Motife olabilecekleri tek yer olarak gerek yabancı gerekse iç yapım diziler de yada film programlarda esir olup kalıyorlarsa .önce ekonomik şartları düzeltip sonrada sosyallerini aktive etmelerini saglamak lazım ki. TV ye zaman ayıracak az bir vakitleri kalsın.    Umarım eflenir bir kaç cocugun olur  içlerinden en başarılısı dahada başarılı olur ve ÜLKEMİZİ ULUSUMUZU daha güzel bir yere getirir.

Sende bizlede guru duyarız   . .

maniax3131

maniax3131 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 15:36:06sohbet oyun linki

FL4M3 Fikrine saygı duyuyorum ama benglinenin dediği gibi basını medyayı suçlamak olmaz onalr ülkenin kalkınması için birşeyler  yapıyorlar ama biz halk olarak kendimiz birşeyler yapamlıyız Kurtlar vadisini örnek vermişsin madem bu flim amerikan yanlısı bizim halkımız neden akın etti bu flime bence medyada değil az kendimizde suç arıyalım medyanın görevi bu yani düşüncen güzel ama az daha geniş düşünürsen göreceksin ülkemizdeki gerçekleri sakın beni yanlış anlama burda sana karşı olmak için bunu yazmadım bunalr benşm fikierlerim ama olsun sende kendi fikrini ortayakoymulsun tebrik ederim yazından ötürü seni Sevgiler Saygılar...

Maniax3131

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir