ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 21:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Hayat Denilebilir mi Kelebeğin Yaşadığına?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2007 Sal 20:57:46      Hayat Denilebilir mi Kelebeğin Yaşadığına?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir ipek kozasının içinde büyümek, sonra hiç kimsenin çizemeyeceği nakışlarla süslü bir kanata sahip olmak ve o kanatlarla, saatlerle sınırlı bir hayatın tam ortasında çırpınmak. Bak şimdi benim parmaklarımın üstündesin. Belki kötülük yapacağım sana ama farkında bile değilsin... Ben de farkında değildim...

Bense bir sevgi yumağının içinde sağa sola tekmeler atıp, kötülerin ve kötülüklerin farkında olmadan büyüdüğüm bir sıcak kucağa oradan da silahların, istilacıların, talancıların arasında çırpınmaya başladım. Kurşunlar, bombalar geçti başımın üstünden... Paylaşmayı bilemediler, yaşatmayı da... O yüzden benim hayatım da aslında çok kısa... Senin zamanın kısıtlı yapabileceklerin için, benim alanım... Sen hala farkında değilsin ama artık ben farkındayım...

Peki hayat denilebilir mi senin yaşadığına? Yoksa hayat yaşamak değil midir? Belki de hayat YAŞATMAKTIR...

Çünkü sen bir sonrakini dünyaya getirmek için varsın...

Hadi son dakikalarını da burada harcama... Kanatların var uçabilirsin...

Renk Değişir mi?
      Sen değişir misin?
      Ovunca gözlerini ben değişir miyim

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eyl.2007 Sal 21:27:45sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Her güzel şey gibi sen de uçacak mısın avuçlarımdan?..

Sen,güzel şey!..

Ne kadar masum ve tatlısın...

Ve bir o kadar da kalbi güzel..

Bu rüya hiç bitmesin..Bitemesin...

Teşekkürler Nehir

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir