ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Haziran 2024, Salı 03:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler
forum sohbet oyun basliklari
   Özentilerle Geçirdiğimiz Bir Gün :)
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eki.2007 Çar 23:04:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Tufan verdiğin örneklerde "espri" olur da ona gülünür. Bilmem anlatabildim mi :)

Her neyse, bunu tartışmanın alemi yok. Sizi gülümsetmiş veya güldürmüş olabilir pekala. Ama Özlem in dediği gibi "Güncel Haberler" kısmında olması daha uygun olurdu diye düşündüm ben de.

Teşekkürler Nehir, nerede olduğundan ziyade ne söylediğine bakacak olursak güzel bir yazıydı.

Bonnie

Bonnie resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:10:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Gereksiz yorumları düzelteyim... :))

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:18:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bonnie içlerinde Türk markası çok az yalnız. Onlardan da dediğin gibi isimleri İngilizce olanlar seçilmiş. Asıl vurgulanmak istenen afişin son cümlelerinde yazıyor, dil konusu burada ikinci planda bence.

ÖSS paragraf soruları vardı, "Asıl anlatılmak istenen nedir?" diye. Birden fazla şıkta parçayla alakalı cümleler olurdu, ancak sadece bir tanesi en kapsamlılarıydı. Bu da öyle bir şey işte :) Sanırım anlatabildim...

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:21:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir paylaşım nasıl mahvedilir,örneğini gösteriyorsun Güray..Kendinle çeliştiğinin farkına er ya da geç varacaksın...

Anlayana kadar tekrar oku yazıyı..Ve tebessüm ettiğin değerleri düşün..Benzerlik bulamıyorsan kendinde bu sorunun cevabını ara..

Bonnie

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:27:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:31:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forumda başlık açan kullanıcıların açtığı konuları incelersek benzer başlıklar farklı konular altında açılmış olduğunu görürüz...Örn:Öylesine Muhabbet bölümünde,"Kopulası Şeyler"e uygun birsürü başlık var (son halini incelemedim,başlık yerlerinde sonradan düzeltilme yapıldıysa bilmiyorum...)

Forumda konular kopyala yapıştır mantığından öte hareket edilmek istendiğinde,konuyu açan kişilerin kendilerinden birşey katmak istediklerinde yada vurgu yapmak istedikleri yönde başlık açılan bölümlerin değişebileceğinden yanayım...

Nehir arkadaşımız da vurgu yapmak istediği yerden yola çıkmış...Bir terslik olduğunu düşünmüyorum :))

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:33:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Niçin asıl gülümseten olayın kendi içimizde yaşadığımız o,  biz Türk üz imajını bütünüyle sarstığımıza bakıp gülümsediğimi,kendi içimizde düştüğümüz çelişkiyi ince bir mizahla sunduğumu anlamanızı istediğimi fark etmediniz?...

"Asıl anlatılmak istenen nedir?"

Her bir yorum için tek tek teşekkür ediyorum :))

Renk Değişir mi?
             Sen değişir misin?
             Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

Bonnie

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:34:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Burada hala başlığın yeri tartışılıyor. Ben kaçtım. :)) İyi geceler......

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 00:51:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Paylaşanı paylaştığına pişman etmenin bir başka tipik  örneği:=) Burda bir bakış açısı var benim bakış açımla komik ve olması gerektiği yerde şayet güncel haberlere koysaydı o zaman çok gülerdim sizce bu güncel birşeymi?Yada güncel haber kavramımı değişti? Evet güray katıla katıla gülmedim ama tebessüm ettim. Af buyrun çok argo bir yaklaşım olacak ama( hani komik paylaşım olmaması açısından af buyuruyorum)çok bariz tiyee alınan şey burda bir çoğumuzun böyle toplum önünde tiiyee alınınca içimizde varolsada tepki verdiğimiz bir konunun  mizahı sergilenmiş(özenti ve yabancı ad taşıyan herşeye duyulan saplantı).Ne yani geyik muabbetemi konmalıydı?Bu kadar küçük ayrıntılara takılmamak lazım.Neyseki 3 mesajdan sonra "Teşekkürler Nehir, nerede olduğundan ziyade ne söylediğine bakacak olursak güzel bir yazıydı." bu yorum hepsine bedeldi iyi uykular Güray...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2007 Per 01:24:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Rest :))) Güncel Haberler bölümüne uygun bir başlık değil,haber niteliği taşımıyor.Bu bizim trajıkomik gerçeğimiz,hangimiz bu markaları kullanmadığını iddia edebilir kiOsman Bey den dem vurarak esprili bir yaklaşımla dokundurulmuş(kara mizah).Mesajı alıp gülümseyiniz benim gibiTeşekkürler Nehircim
CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir