ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 05:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   ChatCity de Maskeli Balo
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AcEdUdE

AcEdUdE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 07:26:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Nehir Ellerine sağlık güzel paylaşım. Şarkısı benden aslında resimler ve anlatımlarla alakalı değil ama parçanın ismi ile aynı diye eklemek istedim:)

Sagopa Kajmer - Maskeli Balo

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 13:29:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

brim :
Dikkatimi çekti alınmayın ama forumda işlenen her  konu neden hep chefler veya editörler üzerinde yazılıyor çiziliyor .Biraz geliştirin artık cc de sadece chefler veya editörler yok userlerde var userler olmasa sizin zaten burda işiniz yok.

Ben seninle ilgili bir çalışma hazırlıycam ihtiyar Baloya herkes davetliydi,sen gelmedin mi yoksa

Zaman zaman user larla ilgili çalışmalar da hazırlıyoruz, demek ki sen iyi bir forum takipçisi değilsin.

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 21:34:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

brim :
Dikkatimi çekti alınmayın ama forumda işlenen her  konu neden hep chefler veya editörler üzerinde yazılıyor çiziliyor .Biraz geliştirin artık cc de sadece chefler veya editörler yok userlerde var userler olmasa sizin zaten burda işiniz yok.

Brim,aslında bende aynı şeyleri düşündüm ama Nehir arkadaşımızın kastettiğinizi anlatmak istediğini sanmıyorum..

Birde şu açıdan bakalım olaya: Forum olmazsa Şefler ,Ajanlar,Editörler hep ceza veren,kişileri odadan atan,yazı ekleyen,silen  arkadaşlar olarak anılacaktır( ßen böyle olmadığını çok iyi biliyorum ama herkes bilemiyor işte ).Bu nedenle verimli bir çalışma olduğunu düşünüyorum...

Paylaşım için teşekkürler..

NOT-1: ßu akşam görüldü ki Kafe-1 de N_O_A gelene kadar tek bir selam alınmıyordu,ses dahi çıkmıyordu.N_O_A gelince oda hareketlendi..ßu nedenle bu tür arkadaşlarımızın sitenin rengi olduğunu düşünüyorum..

NOT-2: Diğer Başlıkta seni konu edinmeleri için kampanya düzenleyebiliriz..

NOT-3: Alınganlığa gerek yok,paylaşımlara destek olalım..

İLAVE NOT(NOT-4): Gelişigüzel yazılmıştır..

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 21:43:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·BohemianRhapsody· :

brim :

Brim,aslında bende aynı şeyleri düşündüm ama Nehir arkadaşımızın kastettiğinizi anlatmak istediğini sanmıyorum..

Birde şu açıdan bakalım olaya: Forum olmazsa Şefler ,Ajanlar,Editörler hep ceza veren,kişileri odadan atan,yazı ekleyen,silen  arkadaşlar olarak anılacaktır( ßen böyle olmadığını çok iyi biliyorum ama herkes bilemiyor işte ).Bu nedenle verimli bir çalışma olduğunu düşünüyorum...

NOT-1: ßu akşam görüldü ki Kafe-1 de N_O_A gelene kadar tek bir selam alınmıyordu,ses dahi çıkmıyordu.N_O_A gelince oda hareketlendi..ßu nedenle bu tür arkadaşlarımızın sitenin rengi olduğunu düşünüyorum..

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ; ama lütfen daha dikkatli bakarsanız eğer,kimlikleri belli olanlar ŞEFLER,EDİTÖRLER ve diğer misafirler diye devam ediyor... yani maskeli gelen konukların kimlikleri bilinmediği için nick yazılmamış,açıkcası herkesi davetli ama kimlikleri belli olmayan kişiler olarak nitelendirildiği için gözünüzden kaçmış anlaşılan. Belirtilen kişilikler üzerine yazılmış bir konu değil lütfen daha dikkatli gözden geçirin... Tekrar teşekkür ediyorum herkese :)

Renk Değişir mi?
              Sen değişir misin?
              Ovunca gözlerini ben değişir miyim

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 22:01:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Nehir· :
·BohemianRhapsody· :

brim :

Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ; ama lütfen daha dikkatli bakarsanız eğer,kimlikleri belli olanlar ŞEFLER,EDİTÖRLER ve diğer misafirler diye devam ediyor... yani maskeli gelen konukların kimlikleri bilinmediği için nick yazılmamış,açıkcası herkesi davetli ama kimlikleri belli olmayan kişiler olarak nitelendirildiği için gözünüzden kaçmış anlaşılan. Belirtilen kişilikler üzerine yazılmış bir konu değil lütfen daha dikkatli gözden geçirin... Tekrar teşekkür ediyorum herkese :)

Renk Değişir mi?
              Sen değişir misin?

EXTRA NOT:İnsan görmek istediğini görür,duymak istediğini duyar.(Yani bakış açısı olarak,bu nedenle yadırmamak lazımdır. ) 

Sadece maddeye takılıp manayı göz ardı etmenin doğru olmadığını düşünüyorum..( Ben anlatılmak isteneni anladım,herkesin aynı hisleri paylaşmasını,anlamasını beklemek yanlış sonuçlar verir. )

EXTRA NOTA İLAVE NOT:  -as- nickli arkadaşa değil de özellikle alıngan -Brim- nikli arkadaşımıza cevap verilmiştir.(Artık bana da bir çift söz yazılır,bu yazıdan sonra )

Bu vesile ile Brim arkadaşımızı bir sonraki konuda asıl kahraman olarak yer vermek gerektiğini de İfade etmeden geçemiyorum..

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 22:08:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

En kısa zamanda söz Brim için özel bir bölüm :))

Renk Değişir mi?
              Sen değişir misin?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2007 Çar 22:42:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dip Not:"Oyun bitince şah da,piyon da aynı kutuya konur" Bir Çin Atasözü

En Dip Not:O kadar çok not düşülmüş ki,ben de dip not yazmasam çatlardım:))

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Kas.2007 Cum 07:18:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·-as-·

·-as-· resimleri

30.Eki.2007 Sal 20:19:17 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Emeğine Sağlık Nehir. "Ama" Maskeli İnsanların, Yüzüne 2"inci Bir Maske Takman, Biraz Abesle İşdigal Olmuş:)

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir