ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 15:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldız Ajanların Dikkatine...!
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 15:57:20sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 01:56:46sohbet oyun linki

Başarılar Uzun Söze Gerel Yok Zamandan Kazanalım

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 02:13:48sohbet oyun linki
Sımdı mevzuu sevıye mevzuusu degıl Inferno. Sonucta bı sekılde elınde yetkı bulunan kısı normaldekı gıbı davranmaktan kacınıyor. Yanı bunun sebebı o sıradakı mertebesı. Kımseyı suclayamazsın ajan oldu boyle oldu dıye. Yanı bu bır karakter meselesı falanda degıl. Kımsenın karakterıyle bagdastırılamazda. Ama hayret ettıgım bişi var bir kısı baslık altından saptıgında devamı gelıyor yanı dırek konuyu dagatabılıyoruz. Speiderist senın dedıklerıne gelınce. Insanlar odada rozetlı bı ajan varken ozel ajanın ceza vermesıne sasırıyorlar. Keske dedıgın gıbı olsa aslında ama degıl galıba. Bu ısın ısleyış bıcımı farklı bızım bıldıgımız gıbı degıl. Yanı bence ((:

llllDaWETSiZllll

llllDaWETSiZllll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 03:42:18sohbet oyun linki
Beni Banlıyan yıldızdan ajan olmazz :(( Çok ciddiyim :((

xxlaydxx

xxlaydxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 12:22:56sohbet oyun linki
spei  kardeşim sana  katılıyorum benım  yorum yapmam için henüz erken ama fıkrım  bır  odada  dınle geçen  gün odadayım  bır  üstüm geldı  bana bıraktı odayı ve bana ve oolmasaydı bır küfür kacırıyordum ve tşk  ettım daha dıkkatlı olmam gerektıgını anladım degıl üslerıme saygısızlık  şaka yaparken bıle  önce düşünüp sonra  yapıyorum   bızdıger cc sakınlerıne  yapmadıgımız saygısızlıgı  üslerımıze  nasıl düşünürüz   onların bızler odadayken  uyarmaları  hatta gerekırse  kızmalarını  beklerız  hatalarımızda  en azından ben ben öyle düşünüyorum   ben dıger  özel ajanların yanında bıle dıkkat   ederım nıhayetınde  onlar  önce  görev aldı  ve işlerını  çok güzel yapıyorlar   ınanıyorumkı  lıtros bunu  sınırlı  bır anında  yazdı     LİTROS  saygılar  efendım

FLowFire

FLowFire resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 12:34:29sohbet oyun linki
OPSSSSSSS  AJANLAR NE BUYA SİZİ SEVİYORUZ BİLİYOSUNUZ LİTROS BÜYÜK YAZDIM SAKIN CEZA VERME :)))

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 13:24:26sohbet oyun linki

Her Yerde Böledir Öncelik Üstlere Aittir.

Litros :

Öncelikle forumumuz tüm userlara ve ajanlarımıza hayırlı olsun.Geçenlerde odalarda dolaşırken dikkatimi bi olay celbetti.Odalarda şunları yaşıyoruz:Öncelikle yıldız ajan odaya girdiği zaman sağına soluna iyi baksın...Eğerki bir rozetli ajan varsa odada ondan önce ceza vermek için önce davranmasın zaten rozetli ajan gerekli görürse cezayı verecektir...eğerki siz yıldızlı arkadaşlar,siz odadayken odaya bir rozetli ajan girdiyse emin olun ki onlarda size saygı duyacaktır,şüpheniz olmasın.Sizin yetersiz kaldığınız cezalarda da onlar sizi tamamlayacaktır.Unutmayınki sizler de bir ajan adayısınızdır ve bu yüzden kişilerle gereksiz yere tartışma ortamı yaratmayınız ve üstlerinize her zaman belirli bir saygı çerçevesinde davranınız ve unutmayın ki yıldız aldıktan sonra izlenilmediğinizi düşünmeyiniz.Hal ve hareketleriniz sizin ajanlığa giden bu yolda sizin lehinize veya aleyhinize olacaktır.Herkese hoş sohbetler...

xxinferno

xxinferno resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 15:22:18sohbet oyun linki

xxlaydxx :
spei  kardeşim sana  katılıyorum benım  yorum yapmam için henüz erken ama fıkrım  bır  odada  dınle geçen  gün odadayım  bır  üstüm geldı  bana bıraktı odayı ve bana ve oolmasaydı bır küfür kacırıyordum ve tşk  ettım daha dıkkatlı olmam gerektıgını anladım degıl üslerıme saygısızlık  şaka yaparken bıle  önce düşünüp sonra  yapıyorum   bızdıger cc sakınlerıne  yapmadıgımız saygısızlıgı  üslerımıze  nasıl düşünürüz   onların bızler odadayken  uyarmaları  hatta gerekırse  kızmalarını  beklerız  hatalarımızda  en azından ben ben öyle düşünüyorum   ben dıger  özel ajanların yanında bıle dıkkat   ederım nıhayetınde  onlar  önce  görev aldı  ve işlerını  çok güzel yapıyorlar   ınanıyorumkı  lıtros bunu  sınırlı  bır anında  yazdı     LİTROS  saygılar  efendım

ArKaDaŞlAr  buralar Vıck Vıck salya olmuşş..

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 19:00:19sohbet oyun linki
Spei ve sen zaten Allah lık oldunuzda idrak edemediniz..hiç haz etmediğim tiplerdir kraldan çok kralcılar. Görevdir babam gelse tanımam diyenler bile var bunu yaparken..ha o zaman ne olur ajan olursun ama adam olamazsın akıllı mantıklı adamların nazarında...Eğlence amaçlı bir organizasyon için organizator büyük harfle yazıyor,speiderist ise copy paste yapma çabasında Lütfen CAPS LOCK u Kapatınız pekte kibar Ulen bir dursana adam...eğleniyor millet odada başka kimse yok bişey eden yok...yorum yapmayı öğrendiğinizde gelin..layd sen varya sen

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 19:01:47sohbet oyun linki
a pardon alıntı yapmayı unuttum...spei ve sen diye başlıyor ya ordaki sen xxlaydxx ...layd e cevaben yazdım.
CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir