ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Mayıs 2024, Cumartesi 18:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldız Ajanların Dikkatine...!
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 21:54:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Evet Seviyeli Kruk Açıklama Yapsana Neden Uzun Zamandır Yıldız Alamıyosun. Yoksa Bar 1 de Marcoberif Denen Öküz İle Uskudar34cc ye Daldığınız İçin mi. Benİmle Tartıştığınız İçin Mi Yoksa. ?

AÇIKLAMA YAP KRUK !!!

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 21:55:27sohbet oyun linki
küfürü hakediyorsun demişsin KüfürsüzGenç sen büyüde gel bişey demeyeceğim...prototipgogo da neden yıldız alamadığımı sormuş.gereksiz bir yanıt olacak ama yinede bi deneyelim.ben her ay nick değişiyorum buda benim zevkim.o zamanlarda yapamazdım ben ajanlık ama her ne hikmetse vardı yıldızım bu benim için olmazsa olmaz bişey değil.iyi bir ajanım diye iddiam zaten yoktu benim amaç eğlenmekse eğleniyorum yıldız var veya yok.şimdi sizlerde neden yoksa bendede o yüzden yok eğer speiderist  xxlaydxx ve bunun gibilerle aynı kefeye konmak varsa işin içinde orda ben yokumekip ruhu gerekir bunun için bakmayın yapılmadığına...bu saatten sonra istemem...zaten verilmezde.eğlenmenize bakın boş şeylere takılmayın

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 22:30:13sohbet oyun linki
Raskutin MAL MAL Konuşuyosun. Bırak da İnsanları Eleştirelim Açık Ol Sende Eleştirilere. Dikkat Ettiysen Sana Yukarıda Bazı Cevaplar Yazdım. Bayan Demo Olmak Gibi Takıntıların Varda Ha İşte O Yüzden Diyorum Benim Saçı Uzun Aklı Kısa Arkadaşım....

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 22:45:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
logu alan ben değilim

Cuning

Cuning resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 12:11:34sohbet oyun linki

kufursuzgenc kendınle ovunmene bak sen..... litros  gülüyorum hatta koptummmmmmmmm

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 15:39:49sohbet oyun linki
Cuning Ben Kendimi Övmüyorum. Ayrıca Sadece Yazı Olsun Diye Yazı Yazmışsın.

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 15:54:09sohbet oyun linki
Cuning Kimse Kendisiyle Övünmüyor Lafları Yediremiyorsunuz olay budur  

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 16:07:17sohbet oyun linki

Jeax Bunun Gibi 5 Para Etmez Adamların Dediklerini Kafana Takma Gül Geçsin

ceo3423

ceo3423 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 00:42:06sohbet oyun linki
rasqutin :
Spei ve sen zaten Allah lık oldunuzda idrak edemediniz..hiç haz etmediğim tiplerdir kraldan çok kralcılar. Görevdir babam gelse tanımam diyenler bile var bunu yaparken..ha o zaman ne olur ajan olursun ama adam olamazsın akıllı mantıklı adamların nazarında...Eğlence amaçlı bir organizasyon için organizator büyük harfle yazıyor,speiderist ise copy paste yapma çabasında Lütfen CAPS LOCK u Kapatınız pekte kibar Ulen bir dursana adam...eğleniyor millet odada başka kimse yok bişey eden yok...yorum yapmayı öğrendiğinizde gelin..layd sen varya sen
rasgutın bakıyorumda kraldan cok kralcı gormusun ama adalmıgı esas ala bılmek once kendın adam olmaslın cocuk senı sevmıyorum cok konsuyorsun ve not duseyım sana yada sneın menfatıne gelmıyenlerı taslamada bır numarasın aynı spie kardesım gıbı bır seylerın mucadelesını gormek guzel sende gelsdıgıne dealaleettır ama onemlı olan neyın mucadelesını verıyorsun solermısın NEYİN!!!!

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:01:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SPEDİST ABİ SEVİ SEVİYORUZ KISKANANLAR ÇATLASIN BE
CC sohbet icin buraya
 <<12345 6>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir