ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 14:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Yıldız Ajanların Dikkatine...!
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

rasqutin

rasqutin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 23:33:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Logu alan ben değilim bu 1...trilyonluk işlerden kastın? uyurken falan atıyorsun galiba imzaları biz boşuna işte güçte sürünüyoruz varmı öyle iş 15 saat chat yap geri kalanında uyu? tavsiyelerini sabırsızlıkla bekliyorum bizde bi değerlendirelim hele...gerçekle karıştırmak kısmına değinmeyeceğim.yoruma açık sende yorumlayabilirsin bu kadarını 15 saat online olan birimi daha gerçekçi olabilir yoksa  daha az süre online olanmı? yani tebrik ettiğin adam sabah akşam ana bacı dümdüz giden biri üsküdarmıdır ne haltsa artık.. dikkate alınası biri değil benim nazarımda.

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 01:01:45sohbet oyun linki

Raskutin Biliyomusun Ben Günde Yaklaşık 18 Saat Onlineyim Ve Yapmış Olduğum Muhabbetlerin %90 Senin Gibi Adamlara Küfür Ederek Geçiyor. SEN KÜFÜRÜ HAKEDEN BİRİSİN.

Neyse Ben Bu Konuya Fazla Karışmıyorum. Bu Seninle Spedist Arasında Olan Bir Konu. Ben Sadece Fikrimi Söyledim. Ama Dediğim Gibi Milletin Özel Hayatına Karışarak PRİM YAPMAYA ÇALIŞMA....

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 01:31:29sohbet oyun linki
Raskutin Ayrıca Ben Şunu Söylemek İstiyorum. İstersen Sen DEMO BAYAN Ol. Hani Ön Tarafında Güneş Gözlüğüne Benzeyen İki Tane Siyah Halka Varya O Tipten Al . Ve Sonra Ben Sana Özel Açayım Ve Daha Değişik Fantaziler Yaşatayım. Sonrada Sen Log Al Ve Burada YALAKA takımınla Paylaş. İnnaki Daha Çok Prim Yaparsın Üsküdar34cc Farkı İle.... Anlamışsındır Sanırım Demek İstediğimi...

efegunnay

efegunnay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 04:56:45sohbet oyun linki
şu forumlarda bazı konuları silme yetkisi kime ait?
ve de bu yetkiyi ben nasıl elde edebilirim....

bi cvp bekliyorum.....

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 05:03:50sohbet oyun linki

Önce Gereksiz Yere Msn Adresini Vermemesini Öğren Dostum. Belkide Bi Kaç Tane Sazan Bayan listesine Ekler . İyi Yöntem Aslında Denemekte Fayda Var...

efegunnay

efegunnay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 05:24:50sohbet oyun linki
kufursuz genc......

Cuning

Cuning resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 15:09:04sohbet oyun linki
Litros... çok iyi bir konusmaydı.. ama unutmakı ajan adayları bu göreve layık görülmüşse az cok bilgi sahibi kişiler bunlar ve senın bunları demen yersiz sana gelene kadar daha üstlerin var onun için sen cok kaptırma kendini hade sana iyi görevler...ha bu arada bir dip not(sanmakı seni sevıyor yada sevmıyorum)

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 15:44:32sohbet oyun linki
Cuning :
Litros... çok iyi bir konusmaydı.. ama unutmakı ajan adayları bu göreve layık görülmüşse az cok bilgi sahibi kişiler bunlar ve senın bunları demen yersiz sana gelene kadar daha üstlerin var onun için sen cok kaptırma kendini hade sana iyi görevler...ha bu arada bir dip not(sanmakı seni sevıyor yada sevmıyorum)
cuning demek istediklerine ha veriyorum sen bana nasıl üstlerinin oldugunu söylüyorsan o zaman o yorumu onlar yapsın bilmem anlatabildimmi ama anlamışındır eminim (sanmaki seni seviyorum ve sevmiyorum

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 15:50:57sohbet oyun linki

Cuninge İyi Bir Kapak Oldu Litros un Konuşması...

ProtoTiPGoGo

ProtoTiPGoGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 21:14:03sohbet oyun linki
rasqutin SANA TEK BİR SORUM VAR    KRUK NİCKİYLE AJANLIK YAPIYODUN NEDEN uzun zamandır YILDIZ ALMIYOSUN BUNU BİRİ BANA AÇIKLASIN  cvp bekliyorum
CC sohbet icin buraya
 <<1234 56>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir