ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 14:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Haydi Kızlar Elektrik-Elektronik Mühendisliğine!
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ara.2007 Sal 22:57:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ahahaha

Bende endüstriyel elektronik bölümünde okuyorum ve aynı durumdan şikayetçiyim.Sınıfta 54 erkek,2 kız var..Kampanyayı destekleyelim arkadaşlar

rOSxx

rOSxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ara.2007 Sal 23:03:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Seneye Elektrik 2 yıllık okuyacamBakalım kızları nasıl

GeCePrEnSllKURT

GeCePrEnSllKURT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2007 Çar 02:17:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
olaya bak  kızların ne işi olur ceyranla ahaha nerde elektirik bölümü görsem 50 kişilik fuul oluyo aralarında 1 tane falan kız olursa bile oda 1 haftaya kalamz okulu bırakıyor zaten sahitim bizim üniv. de olmustu  allahtan mobilya ve dekorasyon bölümü böyle bi sıkıntı cekmiyo
250gr nedemek ya ahaha kıymamı alıyorsun zuhaha

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2007 Çar 17:42:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

·GeCePrEnSllKURT· :
250gr nedemek ya ahaha kıymamı alıyorsun zuhaha

Ne diyeyim ki bu yoruma :))

Ferah

Ferah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ara.2007 Çar 17:45:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Biiiizim sınıf 30 kişi bunun 4 tanesi kız düşünün artık bir kıza kaç erkek düşüyor...Mühendislik okullarının çoğu böyle..

IGuNeSI

IGuNeSI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2007 Per 22:58:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Elektrik-elektronik mühendisliği hem zor hemde matematik ve fizik ağırlıklı bir bölüm.Her insan bu bölümü başaramaz.Genellikle erkek öğrencilerin tercih edildiği bir bölüm olmasına rağmen kız öğrencilerde bu bölüme yönelmeli bence.Fakat bizim toplumuzda şu söyleşi cok kullanılıyo "erkek işini kız yapamaz" halbuki bunu demek yerine herkes kendi ilgi alanlarına göre yönelse eminim bizim toplumumuzda bu bölüme kız öğrencilerin yoğunluğu artacak.

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2008 Per 17:12:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğrencisinin Feryadı...

bendeniz EAL 2002 yılı mezunu olarak sizlere buradan sesleniyorum ve diyorum ki:

SAKIN HA SAKIN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİNİ YAZMAYIN!

ben şahsen ve bizzat İTÜ inşaat veya Hacetttepe İktisat Bölümlerini tercih edecekken gittim ne yaptım ha, ne mi yaptım, gittim OGU Elektrik Elektronik Mühendisliği yazdım.

ki o saatten sonra allah belamı vermiştir. neden ?

- çünkü bu bölümde kız yok. varsa da onlar kız değil (saç taramaz, makyaj yapmazlar)
- yurt dışından öğrenciler okumak için gelio, çokça zenci var! tehlike altındayız!
- öğrenci değişim programlarıyla yurt dışına çok rahat gidebiliyorsunuz ama hayvan gibi inekler olduğu için (evden hiç çıkmayan tipler, şöyle diyim, maç, tv, playstation, internet, bilimum teknolojik ve sosyal nimetten kendini yoksun bırakan tipler, aslında var ama ineklemekten kullanmıolar) efenim yurt dışını kazanmak biraz zor olabiliyor. ama imkansız da değil hani , neyse...
- mühendislik fakültesi meşeliğin en sktr edilmiş yerindedir. değişik bir habitata girersiniz.
- dersler ingilizcedir, almanca ve/veya fransızca da öğretirler (seve seve)
- çıkınca iş bulamazsınız (hava ikmal belki)
- okulda hafif bir öküzlük vardır. çoğu kişi espri kavramını bilmez. EAL den çıkınca ayak uydurmak zordur.

bunlar şu anda aklıma gelen noktalar.. aman kardeşlerim siz siz olun sakın bu boku yemeyin! gidin ortadoğunun en rambo bölümünü yazın da sıyırın.

şimdilik benden bu kadar sinir oldukça gelip gelip şuur altımı buraya enjekte ederim.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir