ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 11:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   ccAhu
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 03:39:07      ccAhusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Bir Şahan Gökbakar tiplemesi olan Recep İvedik´in "A mı diyeyim, B mi diyeyim, C mi diyeyim" geyiğini yanlış anlayarak 60 dakika ceza veren, üstelik durumu anlattığımda yazmayı öğrenmem gerektiğini, genele neler yazılıp neler yazılmayacağını bilmemi söyleyerek akıl veren ccAhu nickli çiçeği burnunda ajanımıza görevinde başarılar diliyorum.

SaLeW

SaLeW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 03:41:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
olaya sahit insanlardan biri olarak..bu olaya sadece gulup gecebilirim ancak..ilk gordugumde cok sasirdim.neden yaptigini sordugumdada azar isittim. neler donuyor bu cc de anlamadim.yeni ajanimiza basarilar dilerim ve ceza verirken biraz dikkatli olmasini oneririm!!!

ccAhu

ccAhu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 03:50:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
o yazının tam logunu koysaydınızya  hangi ajan olsa ceza alıdınız hatta ve hatta özelimede yazdıgınız yanlış kelimeye    bıle uyardıgım ceza vermedıgım ama böle genmele yazarsanız ceza alırsınız klavyenizi degiştirin dedigimide uutmayın her yanlısa ceza verseydim şuan sizinde nickiniz 60 dakika cezalıydı  tşk  saygılar

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 03:53:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özelinize yanlış bir kelime yazdığımı hatırlamıyorum.
"Klavyenizi değiştirin" de demediniz. Sanırım Salew´le karıştırdınız beni.

Log koymaya gerek mi var? Yazdığım cümleyi belirttim zaten yukarıda.
Kolay gelsin.

SaLeW

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 03:56:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
KLAVYEMI DEGISTIRMEK ZORUNDA DEGILIM.BUYUK YAZDIGIMDADA CEZA YIYEBILYORUM.ORDA  KI LOGU BULAMAYIZ AMA COK IYI HATIRLIYORUMDA, HIC BIR AJAN CEZA VERMEZDI O CUMLEYE.CUNKU ORDA CUMLE BELLIYDI. BIR KELIMEDEN DOLAYI YARGILAMADAN ONCE OZELDEN MANASINI SORABILIRDINIZ. TESEKKURLER

DaLiAnA

DaLiAnA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 04:53:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ay Çok Güldüm..  ßeter Ol Gürayım..  

SucsuzCezali

SucsuzCezali resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 05:03:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Bende suçsuz vip ban yedim burdan yetkililere sesleniyorum biz garip userları kim koruyup kollayacak. Bu vip ban ne kadar doğru?keyif için vip ban verilir mi? Suçsuz vip ban yiyen user ne yapmalı? Cıx cıx

cratty

cratty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2008 Sal 17:31:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
  Böyle bir geyik yüzünden ceza verilmesine şaşırdım. Şu dönemlerde dillere dolanmış bir espri olan bu cümle nedeniyle 60 dk (sebepsiz yere) ceza vermek ne kadar mantıklı ve adil tartışılır. Sanırım bazı ajanlarımızın güncel olaylarla ve esprilerle daha ilgili olması gerekiyor ki userların konuşmalarını kavrayabilsinler. Tabii yeni ajan olduğundan arkadaşımızın çok ta üstüne gitmemek lazım, yavaş yavaş ısınacaktır. Isınamazsa da eminim görevini daha adil ve mantıklı yapabilecek ellere teslim edecektir. Görevinde başarılar dilerim
  Ayrıca yeni filtrenin biraz gözden geçirilmesi gerekiyor sanırım . Hiç alakası olmayan sözcükler yüzünden bile 30 dk gibi ağır cezalar alınabiliyor. Bu da dikkate alınırsa çok sevinirim.

Dance0fButterfly

Dance0fButterfly resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 00:48:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ccAhu :
o yazının tam logunu koysaydınızya  hangi ajan olsa ceza alıdınız hatta ve hatta özelimede yazdıgınız yanlış kelimeye    bıle uyardıgım ceza vermedıgım ama böle genmele yazarsanız ceza alırsınız klavyenizi degiştirin dedigimide uutmayın her yanlısa ceza verseydim şuan sizinde nickiniz 60 dakika cezalıydı  tşk  saygılar

Ajan olsaydım ve cc de biri şu şekilde yazıyor olsaydı, küfür ediyor sanarak ceza verirdim.

SaLeW

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2008 Çar 01:20:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ıste senın ajan olamamanın sebebı de bu arkadasım.tek kelımeye bakarak kımseyı yargılayamazsın. herkesın bıldıgı bır esprıyı yaparken ceza yemek REST arkadasımıza yapılmıs bır ayıptır. bunun ıcın sadece bır ozur bekledık ama o da olmadı. tesekkurler
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir