ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 07:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   DawsonCreek i Geri İstiyoruz !!
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xAsSaSsiNx

xAsSaSsiNx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 20:05:43      DawsonCreek i Geri İstiyoruz !!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ßurdan Cc Yönetimine Sesleniyorum. DawsonCreeK Ajan ımızı Geri İstiyoruz Gün Geçtikce Acemi Ajanlara Alışana Kadar Ömürden Ömür Geçiyor Ve ßiz Az Da Olsa 5 Yıldır ßurda Olmamıza Rağmen İlk Defa Sizden Ufacık ßir İstek İstiyoruz ßunu Dikkate Alırsanız Çok Seviniriz Saygıdeğer aßimiz DawsonCreeK Le Tekrar Görüşmenizi Ve Onun ßuraya Tekrar Özel Ajan da Olsa Yeniden ßaşlamasını İstiyoruz Eminimki O En İyi Şekilde Görevini Tekrar Yapıp Hak Ettiği Mevkiye Gelecektir Zaten Takdir Sizin Sayın Yetkililer Şimdiden Teşekkür Ediyorum.

Ayrıca Yeni Ajanlar Alınmasın Söylediklerime ßu Sadece Çok İstenilen ßir İstekdir..

T2JoCuK

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 20:37:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
        DawsonCreek i unutmak mümkün değil benim için. Bana olan emeği yabana atılamaz. Zor zamanımda yanımda oldu, evimden çok uzaklardayken bile...! Ajanlığına gelince; Sorunlara her zaman şakacı ve esprili bir tarzda yaklaşır ancak ciddi ve profesyonel bir çözüm bulurdu. Gülen yüzü verdiği ceza ile bir anda azraile de benzese sonuçta doğru olan neyse onu yapardı :(

Yeni ajanlara gelince aklıma şu espri geliyor; CemYLMZ: Işın Kılıcını bizim adama verirsen neticesine katlanacaksın !

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 20:45:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu işi bilen biri, zaten ajanlığı bitmeden önceki mevki ve yetkileri bunu doğruluyor.

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 20:51:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dawsonun yerınde olsam Cheflık werseeler yıne gelmezdim.....Bunu belirtmek istiyorum..burda ben 3 tane wiplı tıplı nıckı olup sürekli Tanimlama Bilgilerini silip Bağlantı kablosuna reset atan Çok arkadaslarım war.Diğer nicklerinden küfür eden öbür nickine girecegi zaman masum pozisyon takılan ama iş işten geçti....DAwson gibi Bir çok kişi gitti bunlardan bazılarıı;BAharXX,okann gibi taraf tutmayan adil davranan ajan Vs...HERKES bİLİYORKİ CC ARTIK TADINDA dEĞİL eSKİLERİN 25 KİŞİLİK CAFE 1 İ SADECE 7 KİŞİ....aRTIK SİZ DÜŞÜNÜNBUNLARIN  NEDENLERİ sÜREKLİ aJAN deĞİŞİMİ,gEREKLİ gEREKSİZ KİŞİLERE YILDIZ WERİLMESİ,yeni gelen Bir dolu kural VS.

burda coğu kişi artık odalar gırmeyi bile bıraktı.Forumdan Takip eden arkadşlar C0ğunluktaBiliyorumki yazılarımın Diğer yazılarım Gibi Ç0ğu EDitlenecek

ama yazmakta faydaaa War...

bu arada Şu anki bazı ajanlar war haklarını yemeyelimki iyi ajanlık yapanlarmevcuttuur.Ama yinede eski Chatcity Değilll

xAsSaSsiNx

xAsSaSsiNx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 21:03:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Konuyu SAptırmayalım Maksat Farklı Görüşlerinizi ßaşka ßir ßaşlık Açarak Yazarsanız Sevinirim ßayan Teşekkür Ederim.

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 21:28:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DawsonCreek de bir zamanlar acemi değil miydi ki? Neden haksızlık yapıyorsunuz? Biraz zaman verin arkadaşlara belki daha iyi olacaklardır... Samimi bulmuyorum bu başlığı.

Saygılarımla...

ucanpijama

ucanpijama resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 22:04:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

tıpalarını özlediğim tek aJan vallahi.. sırf ondan ceza almak için bu siteye giriş yapabilirim.

AnsiGuilty

AnsiGuilty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 22:41:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Zaten geri Çağıran Arkadaşta    Elindeki Log larınıı Kullanmak İçin Cağırıo.. T2

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 22:49:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

muratugras82 :
DawsonCreek de bir zamanlar acemi değil miydi ki? Neden haksızlık yapıyorsunuz? Biraz zaman verin arkadaşlara belki daha iyi olacaklardır... Samimi bulmuyorum bu başlığı.Saygılarımla...

DawsonCreek direk Gold Ajanlıkla başladı göreve (önceden bırakmış olduğu görevine yani - 2004)

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2008 Pzt 22:53:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Dawsoon a lafım yok... Gökten inmiş olabilir ama gökte de HERZAMAN DAWSONlar gibi arkadaşlar bulunamıyor ki... =) Konuyu açan ÇOCUKA lafım... Samimi olmadığını düşünüyorum o kadar... Saygılar...
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir