ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 01:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   POFLAR VADİSİ CHATCITY BÖLÜM 1
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 06:03:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan :
Kızma Çakır Abi... İmitasyon Tarkan seni...  Bana "7 Kocalı Hürmüz" filmi yapın...

Ağayı kızdırma senin rolün belli işte kıs Cerrahpaşalıların hanımağası bana da ketenprensesle 7 cüceler filmi yapın o zaman bana ne

xrainheart13

xrainheart13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 09:54:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Af buyur bacım kim kime takmış:S :)))))

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 09:58:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
muhteşem olmmuş ellerinize sağlık gerçekten mükemmell

Nehir

Nehir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 12:59:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Just senaryonla yine harikalar yaratmışsın, amaaa bişey var ki  nerde Çakır ın bakışları nerde Rest inkiler ondan mafya olursa eğer....  olsa olsa neyse yaa boşver kızar da baksanıza topuğa sıkmaktan falan  bahsediyor...

Renk Değişir mi?
                               Sen değişir misin?
                               Ovunca gözlerini ben değişir miyim?

xxxAlexandroxxx

xxxAlexandroxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 14:00:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tombalacı Litros :))))))))))))))))))))))) aha bittiğim andır 

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 16:02:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585 :
Çok keyifli bir çalışma olmuş Just emeğine sağlık, devamını merakla bekliyorum

Nasıl yalan nasıl yalan ;Just emeğine sağlık çok güzel bir çalışma yok yaaa sanki kendi benimle çalışmadı kamera arkası yalanları bunlar inanmayın gözlerini kibrit çöpü ile açık tutuyodu

Başta cin etitörüm evda kalmış kız kurum iyilik meleeem nefertiti585 e Yardımların yorumlarından emeğe saygısından bana katlanacak kadar güçlü sabrında ötürü hürremsultaan a Hoş görüsü mizaha saygısı ve desteğinden dolayı infumum a ilk bölümde her ne kadar kamera arkasında oturup ensa yapmış olsada:) Bu muhteşem kadroyu tamam abarttım düzeltiyorum bu güzel kadroyu Bir araya getirmem de en büyük yardımı yapan reslessoblivium a her ne kadar abi benim manitayı da koysaydık yaaa yap bi torpil koca casting danışmanıyım ayaklarına yatmış ve bende yememi olsamda:) Bende varım bende varım diye hiç çekinmeden kendisini vadinin ortasına atan tüm arkadaşlara başlık altına yazan yazmayan ben daha iyisini yaparım diye kasılım elini bile sürmeyen daha iyisini yapan ama kendine saklayan hep daha iyisini bekleyen beğenen beğenmeyen şöyle olsa daha güzel olurdur diyen boş işler bunlar kardeşim deyip geçen

Herkese teşekkür ederim yukarıda adı geçen tüm emektarlar adına

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 17:19:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Samuel  iyi adam dı rahmetli  Keyifle okudum justerix emeğine sağlık devamını bekliyoruz bu tür yaratıcı başlıklar her zaman olmalı teşekkürler.. 

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 17:54:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·justerixx· :

Nefertiti585 :
Çok keyifli bir çalışma olmuş Just emeğine sağlık, devamını merakla bekliyorum

Nasıl yalan nasıl yalan ;Just emeğine sağlık çok güzel bir çalışma yok yaaa sanki kendi benimle çalışmadı kamera arkası yalanları bunlar inanmayın gözlerini kibrit çöpü ile açık tutuyodu

Ne bu şimdi sayın senaristim öyle herşey de ulu orta söylenmez ki canım, alt tarafı lojistik destek sağladık şaka bir yana bu tür çalışmalar daha çok olmalı, kendi adıma okurken keyif alıyorum emeğinize sağlık

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 18:29:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·justerixx· :

Bu muhteşem kadroyu tamam abarttım düzeltiyorum bu güzel kadroyu Bir araya getirmem de en büyük yardımı yapan reslessoblivium a her ne kadar abi benim manitayı da koysaydık yaaa yap bi torpil koca casting danışmanıyım ayaklarına yatmış ve bende yememi olsamda:)

Ne bu şimdi sayın senaristim  Öyle her şey de ulu orta söylenmez ki canım! Alt tarafı "Oynatır mısın?" diye rica ettik  
Şaka bir yana bu tür çalışmalar daha çok olmalı. Kendi adıma okurken keyif alıyorum. Emeğinize sağlık.

Nefer´e sevgilerimle...

justerixx

justerixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2008 Pzr 20:46:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kirli çamaşır ticaretine başladım
CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir