ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

10 Mayıs 2024, Cuma 17:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Saatler Son Kez ileri alınacak.
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2008 Çar 13:53:47      Saatler Son Kez ileri alınacak.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Gün ışığından daha fazla yararlanmak ve elektrik tasarrufu sağlamak amacıyla yıllardır uygulanan ileri saat, kalıcı hale getiriliyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, konuyla ilgili yazıyı Bakanlar Kurulu na gönderdi.

Kabine üyelerinin imzasına sunulan karara göre, saatler 30 Mart Pazar günü 02.00 ten 03.00 e alınacak ve ekim ayında bir daha geri alınmayacak. Bakanlık ileri saat uygulamasıyla ilgili daha önce Bakanlar Kurulu na gönderdiği yazılarda saatlerin ileri-geri alınacağı tarih bilgilerine yer verilirken, bu yıl gönderilen yazıda sadece saatlerin bir saat ileri alınacağı ibaresi yer aldı. Zaman ın sorularını cevaplayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, "Hesabını yaptık, saatleri geri almayacağız." dedi.

----------------------------------------

sevdim ben bu değişikliği:P

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2008 Çar 14:13:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Saatlerin geri alınması güzeldi aslında.. Bir saat fazladan uyuyacağım diye sevinirdim :)) İleri alınması hep zararıma olmuştur Hiç sevmezdim ileri alınmasını.. Ben saatimi sadece geri alsam olmaz mıydı sanki?

Bizim çocuklarımız bir saat fazladan uyuma lüksüne sahip olamayacakları gibi, uykularından bir saatlik indirime gidilmesinden de mahrum kalacaklar şimdi

"Bugün bir saat fazladan uyudum ben" gibisinden muhabbetler de kuramayacağız artık arkadaşlarımızla

Ben sevmedim bu değişikliği

lTraCyMcGrady1l

lTraCyMcGrady1l resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2008 Çar 14:23:59sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hokkabaz ama şu açıdan da düşün kış ın saat 4 5 olduğu zaman hava kararıyordu şimdik daha geç kararacak :Pp

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2008 Çar 15:19:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Saat 8 de hava mı aydınlanır ya=) Hadi 7:30 yapalım günün aydınlanmasını, benim mesai 6:50 de başlıyor arada 40 dakikalık fark var, beni kimse kaldıramaz o zaman. Sanırım Çalışma saatlerini de değiştirecekler=)) Vardır bir bildikleri =)
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir