ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 12:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Tacizci VİPlerin artık durdurulması gerekiyor
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

soyceloso

soyceloso resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 21:33:04      Tacizci VİPlerin artık durdurulması gerekiyorsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Çok kişiye söyledim ama benim yazmam gerektiği söylendiği için ben yazmaya karar verdim.

Özel mesaj atma izni olmasından dolayı bazı sapık zihniyetli viplerin odalara gelen bayanlara özel mesaj yolu ile taciz etmelerinin engellenmesini istiyorum ve bunun bu site için bir zorunluluk olduğunu düşünüyorum engellenmediği takdirde sitenin tacizcileri para uğruna koruduğu gibi bir düşünceye kapılacağım  çünkü başka hiçbir sebep izah edemez engellenmeyişini..

Bir bayan siteye giriyor ama sohbet edecek bir ortam ama bir arkadaşını arama sebebi ile yada başka bir sebep ile. odaya girdiği gibi bir özel mesaj alıyor selam bebek sanal sexe ne dersin (isminide yazarım bu sapığın ya neyse) bayan hemen engelliyor ama sinirleri bozulup çıkıyor başka odada ayni şey selam bebek nasılsın öteki odada hey yavrum tanışalımmı . örnekler bitmez.

Bence panele bir adet buton yapılmalı. Odalar butonunun altına mesaj engeme butonu konmalı isteyen herkes  daha ilk odada bunu engelleyebilmeli bir daha hiç uğraşmasın gönül rahatlığıyla heryere gitsin. yada 2 seçenekli yapılabilir tümünü engelle yada sadece arkadaş listesinden özel mesaj kabul et gibi. ancak isterse kendisi açabilsin kim taciz ederse etsin o zaman kimsenin itirazı olamaz.

Ayrıca bende şikayetçiyim hergün tanımadığım kişilerin kanka cc versene borç yada bi tip hediye etsene gibi mesajları bende almak istenmiyorum

daha çok  düşüncem var cc ye çok para kazandıracak fikirlerimde var ama bu önerim ne olacak onu bekleyeceğim sonrasına bakarım :))

selamlar kolay gelsin

sturm45

sturm45 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 22:08:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Biz bu konuları 3-4 sene önceden düşünmüştük.hiç gerek yoktu böle bir başlık açmana.ne yapmalarını istiyon vipliktemi kalksın :)biz alıştık artık sende alış.Hem özeli sana değil bayanlara atıyorlar.. yoksa bir çok bayan nickinmi varda rahatsız oldun .))))Tongue gerek yok bütün herkesi engellemeye zaten. engelle butonu var. neyse başka sözüm yok.. PARANIDA kendine sakla ccye değil fikirlerinide öle ccye değilde işinde düşünki bir kademe atlarsın en azından dimi..Tongue

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 22:13:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Selam,

Bir şekilde fikirlerini dile getirmen güzel. Ama olaylara daha geniş bir perspektiften bakmanı öneririm. Sadece bireysel özgürlükten değil, genel bir özgürlükten söz etmeliyiz. Kimsenin kimseyi rahatsız etme gibi bir özgürlüğü tabiî ki olamaz.

Konuya gelince; özel konuşma penceresinde engelleme butonu mevcut zaten. Rahatsız olduğunuz bir kullanıcının sizinle özelden konuşmasını istemiyorsanız engelleyebilirsiniz. Şayet genelden de bu tür yaklaşımlar devam ediyorsa ChatCity içerisinde bulunan görevli arkadaşlarımıza durumu bildirip, yardım isteyebilirsiniz. Bilindiği üzere ajan arkadaşlarımız sürekli odaları takip halindedirler.

Tanıdığınız veya tanımadığınız kişilere ¢¢ vermek zorunda değilsiniz. Unutmayınız ki, sokakta gördüğünüz her dilenci fakir değildir. Yani tanımadığınız biri size kanka dedi diye neden kendinizi ¢¢ vermekle yükümlü görüyorsunuz kiJ Ama arkadaşlar arasında bir yardımlaşma söz konusu ise, ben bunda bir sakınca göremiyorum.

Tabiî ki bizlerin de hataları olacak. Bu hataları en aza indirmek için çalıştığımızdan şüphe etmeyiniz. Daha yaratıcı fikirlerinizi bekliyoruz.

Kolay gelsin.

hayirsizevIat

hayirsizevIat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 22:20:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
önce bedriyi durdursun biri o çok tehlikeli tacizi falan aşmış adam direk hurra

0ssye5ayqala

0ssye5ayqala resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 23:16:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
DİŞİ KÖPREK KUYRUK SALLAMAZSA ERKEK KÖPEK ÖZEL YAZMAZ İMİŞ PARDON ÖZEL YAZMAZ İMİŞ

xxsipsevdixx

xxsipsevdixx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2008 Cum 23:59:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
süper bir konuyu deginmişssin tebrikler 

wiyerriy

wiyerriy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2008 Cmt 00:15:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu yıllardır CC nin bilinen Acı bir gerçeği.

Ne Yapıla bilinir oda tartışılır.

Ama öneriler olmak zorunda. Öneriler uygulanır veya uygulanmaz.

CC tek gerçeği Şu...

Birçok Sitedede Olduğu gibi CC dede Taciz içeren lafların ve Kötü sözlerin olduğu gerçeğini Kabullenmek lazım.

Tacizci Arkadaşlara Seslenmek İstiyorum yaptığınızın Sizin Kız arkadaşınıza yada Sevdiğiniz Birine Yapılması Hoşunuza Giderse Sizde Gittiğiniz yolda Yürümeye Devam Edin.

SAYGILARIMLA Her ne kadar Saygı Kaldıysa.

olimps

olimps resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2008 Cmt 05:49:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bende bu durumdan çok şikayetçiyim.cc de eskiden rahatça konuşabiliyorduk.benim anlamadığım neden vip li kişiler birer potansiyel sapık gibi davranıyorlar.özelden  açan kişilerin 5 dk sonra muhabbetleri başka yönlere kayıyor(bacak arası vb.)buna biri dur demeli ve arkadaşıma katılıyorum

dipintodiblu

dipintodiblu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2008 Cmt 13:42:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Üyelik sözleşmesinde belirtilen maddelere uymayan kullanıcılar hakkında VIP li ya da değil buna bakılmaksızın aynı prosedür uygulanır.ChatCity nin genel ahlaka aykırı hiçbir davranışı tasvip etmesi,kullanıcı ayrımı yapması veya koruması mümkün değildir.

VIP üyelere tanınan özel mesaj yazabilme ayrıcalığının kötü amaçla kullanılmasının sorumlusu kullanıcının kendisidir,ChatCity değildir.Yüzde olarak düşük bir rakama tekabul eden bu tür sorunlar için çoğunluğu etkileyecek olan site özelliklerinin değiştirilme kararlarının verilmesi taleplerin yoğunluğuyla orantılıdır.

Özel mesajlarla alakalı sorunlarda engelleme yapabilir,özelden de olsa ahlak dışı davranışlarda ChatCity ve ajanlarına şikayette bulunabilirsiniz.

carettacarettatos

carettacarettatos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2008 Cmt 17:21:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dipintodiblu :

Üyelik sözleşmesinde belirtilen maddelere uymayan kullanıcılar hakkında VIP li ya da değil buna bakılmaksızın aynı prosedür uygulanır.ChatCity nin genel ahlaka aykırı hiçbir davranışı tasvip etmesi,kullanıcı ayrımı yapması veya koruması mümkün değildir.

VIP üyelere tanınan özel mesaj yazabilme ayrıcalığının kötü amaçla kullanılmasının sorumlusu kullanıcının kendisidir,ChatCity değildir.Yüzde olarak düşük bir rakama tekabul eden bu tür sorunlar için çoğunluğu etkileyecek olan site özelliklerinin değiştirilme kararlarının verilmesi taleplerin yoğunluğuyla orantılıdır.

Özel mesajlarla alakalı sorunlarda engelleme yapabilir,özelden de olsa ahlak dışı davranışlarda ChatCity ve ajanlarına şikayette bulunabilirsiniz.

güzel cevap. keşke şeflerden biri de açıklama gereksinimi duyabilse.

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir