ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 21:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   CCyi Bırakıyorum. Elveda CC, üzerine bir deneme yazısı...
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

delsol

delsol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Oca.2009 Pzr 18:42:26sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
bir gün gideceksem. ben asla bana değer verene sırtımı dönüpte gidemem. kısada olsa.. ufak bir kelime veda paylaşımım olur. ben imkanlarından yararlanıyorsam ve burda cc sayasınde arkadaşlık kuduysam ben bu güzel ve anlamlı günlere cc sayesınde gelmişimdir. olurya bir gün gidecek olursam bunu yetkili arkadaşlarla paylaşırım. cünki cc benim ailem olmuş uzun zamandır. ALLAH ömur verdiği sürece ve cc miz var olduğu sürece ben buradayım. cok seviyorum sizi başarılarınızın devamını biliyorum.CHATCİTY ailesi..

larissa1

larissa1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2009 Cum 13:10:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
üzüldüm bunu okuyunca

XBlueBlackLordX

XBlueBlackLordX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2009 Pzr 14:32:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Murad ım hemen hemen 5 yıl oldu yanı 1 cocugun dogup ta okula başlayacagı kadar 1 zaman ki ben 100 lerce nıck eskittim ama 1 defa bıle ne cc yi terk ettım nede cc benı istememeslık yapmadı. BEN CC yi ÇOK SEFİYORUMMMMM:

CaPuChiNo

CaPuChiNo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2009 Sal 11:12:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ahahah  CC adamımsınn

benimde 5.yılım yaa

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2009 Sal 11:45:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
murat naparsan yap brakmiyom cc yi ve elimden geleni yapacam her sey guzel olsun diye

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2009 Sal 12:03:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DawsonCreek :
murat naparsan yap brakmiyom cc yi ve elimden geleni yapacam her sey guzel olsun diye

İlahi daws, senin bırakmanı kim ister ki zaten:) Senle çok daha güzel CC ve CCforum:) Çok ciddiyim... :)

Görüşürüz her hangi bir odada daws:)

HepOyleOlurZaten

HepOyleOlurZaten resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2009 Sal 12:06:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar ben de zamanında böyle bir karar aldım...Eminim çoğu kişinin aklına gelmiştir bu karar...Ama şunu anladımki gitmek deil kalmak ve bitirmem gereken bir cc varsa içimde bitirip öyle gitmek gerekiyomuş....Ben cc yi bitiremedim daha....Bitecek gibi de deil bende...Çok şey gördüm burada, çok şey yaşadık hep beraber acı tatlı....Burası tam bir "numune DÜNYA"....

cc bizim yüzümüzden kötü oluyor zihnimizde 4 yıllık tecrübem bana bunu öğretti....Biz kendi yaşadıklarımızdan bıkıyor ce suçu cc ye atıyoruz her ne hikmetse...aslında herşey bizde zihnimizde bitiyor...CC güzel bir çalışma...Yapanların ellerine sağlık.... Kullanılan şey değildir iyi veya kötü olan...Kullanım tarzına bağlı bu...

BU konudaki son sözüm şu;

kötü olan cc deil bırakılan da cc deil....Aslında kaçmak istediklerimiz yaşadıklarımız oluyor.. Ama cc yi günah keçisi seciyoruz hatamız bu.....Ben cc liyim ve seviyorum burayı.....

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2009 Sal 12:52:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

muradd benle her sey guzel diyon ardindn gulme isaret yapyon yemezler  aslanim yemezler cc yi sana yar etmem

puhahah cok sacm oldu ama ole iste

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir