ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Haziran 2024, Salı 23:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   ·SinirBirShey· DEN ŞOK İTİRAF!
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

KarakterinKaderindir

KarakterinKaderindir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2008 Cum 14:37:20sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Keşke konusmanın başını sonunu hep beraber verseydin daha objektif değerlendirirdim.....

Purototip

Purototip resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2008 Cmt 22:55:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
HurremSuItaan :
·SinirBirShey· :

buşiiri çakma etidör hürensualana itiraf ediom

Aldım elime kalemi sabah sabah

Gözüm görmez ne armudu ne üzümü

Hürene lazım okkalı bi şiir

Hele bi okusun aklı başına gelir

Bu şiiri okuyupta anlıcak adam nerde

Kısmet belki anlıyan birini bulurum

İşte başlarız söze a,b,c,d,e,f,g

Kuşlar cik cik der inekler möööööö

Arzular şelale kendine dikkat et

Bir vefasıza kaptırdım bu cağhil gönlümü

Ne söz dinler ne ferman

Ne engel tanır ne mesafe

Nasıl bilsin dur durak

Şiir aldı başını gidio

Zihni derki oy oy oy

Bel bağladım bi pulla iki zara

Aklı olan bu şiirden alıcanı alır

Koydum gitti virgülle noktayı

Lam zurnalar ben adamın aklını alırım

.                 -bitti-

saygılarımlan              

Değil şiir, kaside yazsan boş! Sana bu iş olmaz dedim... Genele böyle istemiyor edalarında yazı yazıp, özelimde ettiğin aşk-ı ilanlar ortadadır... Sen daha kıvırmaya devam et. Ben de sana şiir ithaf edeyim, madem sanatsal atıflar yapıyoruz...

Ben armudu dişlerim,
Sapını gümüşlerim,
Çok asılma aman derim,
Sinir seni şişlerim...

Saygılarımlan.
ALLAH CARPSIN NEFESSİZ KALDİMM ÖLÜODUMM ABLAMMM  SEN COK YAŞAA SİNİRR UZAK DURR LENN :p

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2008 Pzr 21:14:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SinirBirShey den İnciler

cevat hattını = ?

lem =? 

etidör=?

hürensualan = ?

tatakale = ?

die = ?

kayıkçı tafrasınada = ?

arnıyan = ?

arnatsın = ?

veyatta = ?

diyyer= ?

bağzı = ?

usher = ?

arnamayıp =?

yarnış=?

Bu kelimeler sinirbirshey nickli user ın yazısından alınmıştır.

İlk önce Manolyaya yazısı sebebiyle teşekkür etmem gerektiğini düşünüyorum. Üstteki kelimeler o yazıdaki anlamsız kelimelerin sadece birkaçıdır. Bunlarla beraber o yazıda anlam kargaşası olan , imla hatası olan birsürü kelime ve cümle var. Türkçeyi böyle görmek beni çok üzüyor. İlk önce düşündüklerini aksettirmeyi öğrenmelisin daha sonra tavır alırsın..... 

soyceloso

soyceloso resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2008 Pzt 12:37:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İlk yorumumu yapmadan edemeyeceğim foruma hürrem hanımın yaptığı benim nazarımda tam bir rezalet insan olanın yapmayacağı bir rezalet. Adı üstünde özel mesaj bu kişiye özel ne hürremsultan la merhabam var nede sinir le ancak özele yazılan bu tür şeyleri genele yansıtmak kelimenin tam anlamı ile bayağılıktır.Yalan yanlışta yazsa doğruda yazsa yazdıklarını beğenmesenizde o yazılanlar kişiye özeldir o anki duygularını içerir ve 3. kişilere taşımak başta mesajı yazana en büyük saygısızlık daha sonrada bunu genele taşıdığı için kendine güvenilmeyeceğinin bir kanıtıdır. Eğer hakaret yada benzeri şeyler olsa yayınlayın ajanlara verin ama sevgi sözcükleri genele taşımak saygısızlıktır ve bu tür kişilerle özel mesajlaşmamak en doğru tercihtir.

yarın bayanla ilişkisi olanın ilişki bittikten sonra en gizli kalması gereken şeyleri log yada foto ile burda görürsem hiç şaşırmam.

Ayrıca ilişki yada dostluk bittikten sonra karşı tarafı karalamaya çalışanlarada şaşırıyorum. Uyuşamayabilir insanlar dostlukları yada sevgililik durumları sona erebilir böyle oldu diye karşı tarafı karalamak neden ? Eğer az yada çok birine bir değer yüklediyseniz izi vardır sizde bitirin ama o küçük iz hatrına ağzınızı kapatın . Kapatınki sevginize saygınız olduğunu en az 1 kişi bilsin kapatmazsanız her okuyan sevdiğine değer verdiğine saygısı olmayan biri olarak bilecek sizi.

SinirBirShey

SinirBirShey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2008 Pzt 12:42:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ohh be bi arnıyan çıktı beni

daha ne diyim.? bravo.!

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2008 Pzt 13:27:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SinirBirShey· :

ohh be bi arnıyan çıktı beni

daha ne diyim.? bravo.!

SÜPERSİN

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2008 Pzt 17:09:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·soyceloso· :

İlk yorumumu yapmadan edemeyeceğim foruma hürrem hanımın yaptığı benim nazarımda tam bir rezalet insan olanın yapmayacağı bir rezalet. Adı üstünde özel mesaj bu kişiye özel ne hürremsultan la merhabam var nede sinir le ancak özele yazılan bu tür şeyleri genele yansıtmak kelimenin tam anlamı ile bayağılıktır.Yalan yanlışta yazsa doğruda yazsa yazdıklarını beğenmesenizde o yazılanlar kişiye özeldir o anki duygularını içerir ve 3. kişilere taşımak başta mesajı yazana en büyük saygısızlık daha sonrada bunu genele taşıdığı için kendine güvenilmeyeceğinin bir kanıtıdır. Eğer hakaret yada benzeri şeyler olsa yayınlayın ajanlara verin ama sevgi sözcükleri genele taşımak saygısızlıktır ve bu tür kişilerle özel mesajlaşmamak en doğru tercihtir.

yarın bayanla ilişkisi olanın ilişki bittikten sonra en gizli kalması gereken şeyleri log yada foto ile burda görürsem hiç şaşırmam.

Ayrıca ilişki yada dostluk bittikten sonra karşı tarafı karalamaya çalışanlarada şaşırıyorum. Uyuşamayabilir insanlar dostlukları yada sevgililik durumları sona erebilir böyle oldu diye karşı tarafı karalamak neden ? Eğer az yada çok birine bir değer yüklediyseniz izi vardır sizde bitirin ama o küçük iz hatrına ağzınızı kapatın . Kapatınki sevginize saygınız olduğunu en az 1 kişi bilsin kapatmazsanız her okuyan sevdiğine değer verdiğine saygısı olmayan biri olarak bilecek sizi.

Anlayış meselesi tabi... Soyceloso; çok düşünme böyle şeyleri... Dur! Daha beter bir açıklama yapayım; iftira ettim aslında...

soyceloso

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2008 Pzt 19:29:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu zihniyetle yetkili olman düşündürücü heleki iftira ettim lafından sonra hala ccde olursan cc yönetimine ne vererek burda hala kaldığını yüzlerce para veren insana ama sen ama cc yönetimi açıklamak zorundadır.

ayrıca sinir ile dalga geçilmesine gelince hiç tanımam arkadaşı iyi yada kötü diye yorumum olamaz ancak keşke değerli insan bulsamda onunla türkçe değilde dumanla anlaşsam.

bu sayfaya başka yorumum olmayacaktır

* Yazı hakaret içerdiği için editlenmiştir!

HurremSultaan

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2008 Pzt 19:43:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·soyceloso· :

Bu zihniyetle yetkili olman düşündürücü heleki iftira ettim lafından sonra hala ccde olursan cc yönetimine ne vererek burda hala kaldığını yüzlerce para veren insana ama sen ama cc yönetimi açıklamak zorundadır.

ayrıca sinir ile dalga geçilmesine gelince hiç tanımam arkadaşı iyi yada kötü diye yorumum olamaz ancak keşke değerli insan bulsamda onunla türkçe değilde dumanla anlaşsam.

bu sayfaya başka yorumum olmayacaktır

Merhaba Soyceloso,

Konuya bakış açının bu kadar katı olmasının sebebini, SinirBirShey rumuzlu kullanıcı ile HürremSultaan arkadaşımızın birbirlerine olan samimiyetlerinden dolayı şakalaştıklarını bilmemene bağlıyorum. Yoksa tabiî ki özel konuşma pencerelerinizde olan konuşmaların izinsiz olarak ve devamında kişileri rencide edici biçimde forumda yer almasına izin vermeyiz.

Uzun lafın kısası, burada bir şakalaşma söz konusu. Başlıkta art niyet aramak hata olur. Bu arada, SinirBirShey de az değil hani J

Hoş Sohbetler.

SinirBirShey’e Giden Bir Not: Len Sinir, seni Becquerel öpsün J

soyceloso

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2008 Pzt 20:07:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hal şakalaşma  ise denecek kelime yok ancak sinir in nihayet anlayan çıktı sözü tam tersini söyledi bana. ve bunun şaka olduğunu ima eden tek cümle yok ortada .

Ve bencede şaka değil bunun şaka olduğunu ne hürremhanım nede sinir söylüyor ve devam edersede sen buna asıldın o bana asıldı ile kirli çoraplara devam edilecek.

Neyse bana göre hava hoş beni bağlamaz

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir