ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 13:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   İSTİKLAL MARŞINI UNUTTU :-O
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prensess344

prensess344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 10:33:01      İSTİKLAL MARŞINI UNUTTU :-Osohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

26 02 2007

CHP’nin Adana merkez Yüreğir İlçesi “Havutlu Belde Binasının Açılış Töreni”ninde dikkat çekici bir olay yaşandı.

Açılış törenine katılanlar arasında çok sayıda milletvekili ve partili vardı. Tören, saygı duruşu ardından İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayacaktıki ; Kürsüye çıkan CHP Yüreğir ilçe yöneticisi emekli öğretmen Nezir Akpınar, İstiklal Marşı’nın son iki mısrasını unuttu!

Marşı tamamlayamayan öğretmenimiz tam konuşmasına geçecekti ki katılımda hazır bulunanlar marşın tekrar okunmasını ısrar ettiler. Bunun üzerine Nezir AKPINAR marşı tekrar okumaya başladı ancak yine yanlış okudu.

İstiklal Marşı’nı iki kez yanlış okuyan Akpınar, heyecandan hata yaptığını söyledi ve “Hepimiz insanız. Olur böyle hatalar” dedi.

Olmaz hocam olmaz! Adama çok kızarlar, kötü sözler bile söylerler vallahi. Sen bir kere EMEKLİ ÖĞRETMENSİN ikincisi CHP YÖNETİCİSİ’sin, senin böyle bir yanlış yapma lüksün yok, olamaz. Sabah akşam Atatürk, Türkiye, Cumhuriyet,Laiklik, İleri, hede, hödö diyen bir partiye yöneticilik yapacaksın sonra İstiklal Marşını heyecandan(!) okuyamayacaksın!

Ayrıca bilmiyorum de kurtul bırak şimdi heyecanı falan yemedik  .....

alıntıdır.......

Objektif bakarsak aceba bu hata bir başkasında olsa bu kadar kolay kurtulabilirmiydi.....Kimbilir neler denirdi....Yooo onlar hata yapamaz ama bunlar insan hata yapabilir.....BENCE HIÇ ADIL DEIL HIÇÇÇÇÇ......)

kiz.gif

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 14:41:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Konuda haber değeri taşıyan bir şey göremiyorum. Propagandadan öteye geçmeyecek bir başlık olmuş maalesef. İnsanlık hali herkes şaşırabilir. Her ne kadar öğretmen de olsa, o da bir insan. Bu yüzden toplum içerisinde birden heyecanlanıp şaşırması mümkün. Tabiî ki gönül isterdi ki öğretmenimiz şaşırmasın, böyle bir olay yaşanmasın.

Bir öğretmenin İstiklal Marşı’nı unutması söz konusu olamaz. Sırf o öğretmen Chp’li diye bir pireyi deve yapma olayına girişilmiş.

prensess344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 14:49:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Konuda haber değeri taşıyan bir şey göremiyorum. Propagandadan öteye geçmeyecek bir başlık olmuş maalesef. İnsanlık hali herkes şaşırabilir. Her ne kadar öğretmen de olsa, o da bir insan. Bu yüzden toplum içerisinde birden heyecanlanıp şaşırması mümkün. Tabiî ki gönül isterdi ki öğretmenimiz şaşırmasın, böyle bir olay yaşanmasın.

Bir öğretmenin İstiklal Marşı’nı unutması söz konusu olamaz. Sırf o öğretmen Chp’li diye bir pireyi deve yapma olayına girişilmiş.

Tufan cım ya o AKP li olsaydı .....Eminim bu kadar normal karşılanmazdı....Lütfen gözlükleri çıkarıp objektif olur....Bi yere mensup olup uğrunda çalışmayın...Özgür düşünün lütfen.......

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 15:11:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Konudaki öğretmenin Akp’li veya Chp’li olmasıyla bir alakası yok Prenses344. Bir öğretmenin hata şansı olamaz mı? Okul yıllarımda bu ve benzeri vakalar birçok defa yaşandı ve İstiklal Marşı tekrar okunarak çözümlendi. Bunun büyütülecek bir tarafı yok. Kaldı ki objektif bakmak demek, sadece senin gibi düşünmek değildir. Her konuya “objektif bakarsak” diye iki kelime yazı yazmakla objektif olunmuyor.

Özgürlük nedir Prenses344? Özgürlük dediğimiz şey; “Benim dediğim doğru, senin dediğin yanlış” demek değildir.

Daha komik cümleler sarf etmemeniz dileğiyle J

prensess344

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 15:16:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Konudaki öğretmenin Akp’li veya Chp’li olmasıyla bir alakası yok Prenses344. Bir öğretmenin hata şansı olamaz mı? Okul yıllarımda bu ve benzeri vakalar birçok defa yaşandı ve İstiklal Marşı tekrar okunarak çözümlendi. Bunun büyütülecek bir tarafı yok. Kaldı ki objektif bakmak demek, sadece senin gibi düşünmek değildir. Her konuya “objektif bakarsak” diye iki kelime yazı yazmakla objektif olunmuyor.

Özgürlük nedir Prenses344? Özgürlük dediğimiz şey; “Benim dediğim doğru, senin dediğin yanlış” demek değildir.

Daha komik cümleler sarf etmemeniz dileğiyle J

Tufancım senin daha önceki yorumlarını da okuduğumda objektif olmadığın aşikar.....Ayrıca benim dediğim doğru seninki yanlış ifadesini hiç bir alanda kullanmadım ki bu başlıklarda kullanıym...Genelde yorum sizindir.....Benim se her türlü başlığın altında 4000 küsür mesajım var prenses344 nikimle beraber ve hiçbirinde bir yere ait olmadım...Senin ise bunu idrak etmeni istiyorum

(Ayrıca ben bir öğretmen olarak bu kişiyi KINIYORUM........Bu marşı yıllarca hem öğretmenliğinde hem öğrenciliğinde söylemiş kişi bu kişi....Sıradan biri deil olmamalı da.......Konuyu kapatıyorum burada anlayan anlar zaten.....Herkesin aklı kendine..... )

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 15:34:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Prenses344 açtığın başlıklar bile tarafsız olmadığını gösteriyor maalesef.İstiklal Marşını unuttu,Demokrasi her zamankinden daha sağlam,Chpli Canan Arıtman iyice terbiyesizleşti,Cumhuriyet Gazetesi özür diledi gibi...Bunların hepsinin altında bir taraflık var aslında.Sen beğendiğin haberleri koydun buraya öyle değil mi? :)Çoğunlukta CHPnin hatalarına yer vermişsin.Üzgünüm ama bende tarafsız olamadığını düşünüyorum. 

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 15:38:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ben taraflı editörüm evet. Doğruluğun tarafındayım. Ve asla doğruluğun tarafından ayrılmayacağım. Herkese aynı gözlerle bakmaya devam edeceğim.

Mesajın niceliğinden çok niteliği önemlidir. Senin 4000 tane mesajının olması hiçbir şey ifade etmez ki. Sen objektif olduğundan dolayı son eklediğin başlıklara bir göz at istersen. Neden hepsinde “demokrasi eşittir Akp” gibi bir anlam var? Ve Chp ile alaka kurulmak istenmiş binbir türlü hikaye...

Bu arada, ben hiçbir partinin sempatizanı değilim. Bunu söylerken de vicdanım rahat. Bazıları gibi ben o partiyi tutmuyorum ama, kem küm vs. de demiyorum.

Kolay gelsin.

Not: Prensess344 nicki ile yazmayacaksan, KarakterinKaderindir olan nickin ile de cevap yazabilirsin J

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 18:56:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İsmi Kemalistler olan, "Sahte Laik(ci)lerin Deşifre Edildiği Yer" şeklinde kendini tanıtan bir siteden yazılar CC-Forum´a kopyalanmış bugün peşpeşe. Kaynak siteyi incelediğimde tek gördüğüm CHP´nin yerin dibine sokulmaya, AKP´nin ise göklere çıkarılmaya çalışıldığı. Bir de bu arkadaşlar sitenin sloganı olarak "Demokrasi Cumhuriyet´ten daha yücedir." şeklinde komik bir cümle seçmişler. Cumhuriyete ne kadar önem verdikleri bu absürd cümleyle daha iyi açığa çıkıyor. Cumhuriyetten ayrı bir demokrasinin düşünülemeyeceğini, cumhuriyetsiz demokrasinin hiçbir şey olmadığını bilemeyecek kadar da cahil ve siyaset bilgisinden yoksun bu kişiler.  Tabi amaç salt propaganda olunca ne bilgi, ne de tutarlı fikir sahibi olmak gerekiyor.

Başlıklara yazılan yorumları da inceledim ve prenses344´e dostane bir eleştirim olacak.
Objektif olmaktan fersah fersah uzak yazılarla karşımıza çıkıp, diğer yandan iki cümlede bir objektif kelimesi kullanarak objektif olabilmen de, rasyonel bir siyasi tartışma yürütebilmen de pek mümkün değil.

V0LkyBeyAw

V0LkyBeyAw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 20:05:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RestlessOblivion· :
İsmi Kemalistler olan, "Sahte Laik(ci)lerin Deşifre Edildiği Yer" şeklinde kendini tanıtan bir siteden yazılar CC-Forum´a kopyalanmış bugün peşpeşe. Kaynak siteyi incelediğimde tek gördüğüm CHP´nin yerin dibine sokulmaya, AKP´nin ise göklere çıkarılmaya çalışıldığı. Bir de bu arkadaşlar sitenin sloganı olarak "Demokrasi Cumhuriyet´ten daha yücedir." şeklinde komik bir cümle seçmişler. Cumhuriyete ne kadar önem verdikleri bu absürd cümleyle daha iyi açığa çıkıyor. Cumhuriyetten ayrı bir demokrasinin düşünülemeyeceğini, cumhuriyetsiz demokrasinin hiçbir şey olmadığını bilemeyecek kadar da cahil ve siyaset bilgisinden yoksun bu kişiler.  Tabi amaç salt propaganda olunca ne bilgi, ne de tutarlı fikir sahibi olmak gerekiyor.

Başlıklara yazılan yorumları da inceledim ve prenses344´e dostane bir eleştirim olacak.
Objektif olmaktan fersah fersah uzak yazılarla karşımıza çıkıp, diğer yandan iki cümlede bir objektif kelimesi kullanarak objektif olabilmen de, rasyonel bir siyasi tartışma yürütebilmen de pek mümkün değil.

İşte budur,Helal olsun, ama; pek yumuşak bi yorum olmuş kankam....Anlamıyorlar böyle ne yazıkki :)))

Prenses; yazıları kopyalayıp yapıştırdığın siteye ve o alttaki hedehödö diyen yoruma oturuyum !!!!

DemekOyle

DemekOyle resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2008 Pzr 20:47:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HoKKaBaZ· :

Ben taraflı editörüm evet. Doğruluğun tarafındayım. Ve asla doğruluğun tarafından ayrılmayacağım. Herkese aynı gözlerle bakmaya devam edeceğim.

Mesajın niceliğinden çok niteliği önemlidir. Senin 4000 tane mesajının olması hiçbir şey ifade etmez ki. Sen objektif olduğundan dolayı son eklediğin başlıklara bir göz at istersen. Neden hepsinde “demokrasi eşittir Akp” gibi bir anlam var? Ve Chp ile alaka kurulmak istenmiş binbir türlü hikaye...

Bu arada, ben hiçbir partinin sempatizanı değilim. Bunu söylerken de vicdanım rahat. Bazıları gibi ben o partiyi tutmuyorum ama, kem küm vs. de demiyorum.

Kolay gelsin.

Not: Prensess344 nicki ile yazmayacaksan, KarakterinKaderindir olan nickin ile de cevap yazabilirsin J

Aslında  Sayın Prensess344 ün haklı olduğunu düşünüyorum.(Sadece sitedeki bir  haksızlığı dile getirmiştir)

Ancak konunun AKP yada CHP ile ilişkilendirilmesi yanlıştır.Yukarıdaki olayın CHP ile ilgisi yoktur.Bireysel olaylarla tüm partiyi karalayamazsınız.

Sitede AKP ye en eğır eleştiriler,yazılar,karikatürler yayınlanırken  Sayın HokkabaZ neredeydin?

Sayın Hokkabaz,lütfen kendini tarafsız bir kişi olarak gösterme.

Bu başlığa ilk cevap veren kişinin site Editörü olması düşündürücüdür.

Şunu söylersen daha doğru olur: Ben her zaman kendi doğrularımın tarafıyım.

Editörlerin Anasayfada belirtilen yetkilerinin hüküm sürdüğü ve tartışmanın asıl tarafları olmadığı günler dilerim.

Eğer beni AKP li diye nitelendirecekseniz ben buna sadece gülerim :)CHP de bizim AKP de bizim MHP de..

Hepsinin saygıyı hakketiğini düşünüyorum.En azından Türk insanının seçimlerine saygı duyulmalı.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir