ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 15:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Ajanlar Çifte Standartlar Kalksın.
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIILoveStory1907III

IIIILoveStory1907III resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2006 Çar 02:24:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
sendeki seviye kimsede yok cimi ayıpsın?

MozoleMirach

MozoleMirach resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 21:34:56sohbet oyun linki

evet adam (anabacı) düz gidiyor 10 dk alıyor ne hikmetse yeter artık cc de bazı şeylerin deişmesi lazım. O zaman vıp olmayan bu siteye giremesin kardeşim madem bu kadar ayrımcılık var.Log al diyorlar logda alıyoruz ama sonuç elde edemiyoruz info@chatcity.cc bu adrese yolluyoruz ama birşey olduğu yok.

MerCaN_DeDe

MerCaN_DeDe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 23:45:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

siz hiç 50 yıl alan vip görmemişsin o zaman arkadaşım... Burda kimseye ayrımcılık yapılmıyor... Herkes aynı statüdedir. Eğer ayrımcılık diye bir mevzu olsa idi filtre konulmazdı vip satın alan herkes rahat rahat konuşurdu...Mantıklı olun lütfen.. Hangi uzun süreli ban yiyen adam gelirde burada ben bu kadar ceza yedim der ? yeni nickinede cezamı alsın.. Ayrıca forumları tam olarak okuyunda kimler uzun süreli ceza alıyor görün...  şu kadar ceza var hala bitmedi... yine şu kadar ban yedim... bilmem kaç cc gitti onunla beraber... Kurallara uy cezanı alma bu kadar basit değilmi ??

saygılar.

LoveIlIlStory1907

LoveIlIlStory1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2006 Pzt 19:39:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mercan dede ben bu konuyu açalı 1 yıl geçti nerdeyse yeniden hortlattın madem sana cevap olarak sadece ilk konuyu açtığım nicke bak sonrada şimdi sana cevap verdiğim nicke bak aralara xxxx lllll koymaktan bir hal oldum... ßen küfüre karşıyım ama malesef bazı ßeßeler gelip sataşıyo?? karşı olduğum şeyi yapmak zorunda kalıyorum ve user olduğum için malesef genelde kabak ßenim başıma patlıyor ßilmem anlatabildimmiSanada göreviden başarılar dilerim umarım beni öyle ßir durumda yakalarsan nedenini sormadan ceza vermezsin
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir