ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
27 Nisan 2024, Cumartesi 22:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Ajanlar Çifte Standartlar Kalksın.
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LoVeStoRy82

LoVeStoRy82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 00:03:27      Ajanlar Çifte Standartlar Kalksın.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ajan arkadaşların dikkatine lütfen bizlerle VİP arkadaşlar aynı kefeye konsun biz ceza alıyorsak onlarda alsın dakikalarda aynı olsun...

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 04:39:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

merhabalar

öncelikle böyle bir düşüncen olduğu içingerçekten üzüldüm

burada herhangi bir şekilde vip ayrımı yapılmamaktadır. burda viplerin tek ayırcalığı 10 kişi üzerindekileri odalara girebilmesidir bu şekilde değerlendirme arkadaşım

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2006 Per 05:11:16sohbet oyun linki

Vip üye olup olmamak ceza verımınde bır etken degıldır. Bu konuda endişe etmenıze gerek yok. Vip uyelık ustte arkadasımın anlattıgı gıbı sadece belırtılen avantajları saglamaktadır. Bunun dısında hıc bır avantaj barındırmamaktadır.

Yanı VİP uyelerın ceza almaması dıye bırsey kesınlıkle söz konusu degıldır.

LoVeStoRy82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 00:04:02sohbet oyun linki
Candy girl ün dediklerini bizde biliyoruz...Ama bir tane 40 yıl yiyen VİP görcemmi onu merak ediyorum gerçi ben yemedim ama bayağı yiyen arkadaşlarım var..Bazı yeni yıldız alan arkadaşlarda kendilerini ispat etme derdinden vazgeçsin kaç kere kız arkadaşlarımın yanında haksız ceza yedim..

zehirotcim

zehirotcim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 01:09:25sohbet oyun linki

Kardeşim bu dediğini ajanlar yapmaz . hem yaparlarsa kim vip alır.(puhahahayytttttt).ancak ben ceza alayım 4 gün içinde yediğim cezalar 2000 yılı aştı. Ama olsun sayılı gün geçer (puhahahyttt)

AMA MUCİT İŞ BAŞINDA

ha bu arada ben CİMİCİTO

LoVeStoRy82

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 01:28:52sohbet oyun linki
Cimicito kardeşim sana katılıyorum mesela sen VİP olsaydın o kadar yıl ceza alırmıydın yok... sırf inadına vip olmuyom ha öyle itibar görceksem hiç görmeyim daha iyi...Bu arada sende biraz uslu dur be kardeşim ne iş bir kerede biz alalım yılı bırak aya razıyım

banane40

banane40 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 02:58:38sohbet oyun linki
cimcimito ve lovestory kardeşlerimi destekliyorum çok nadiren cezalı vipler görüyoruz ama aynı fiilden dolayı vipliler ve dışındakiler ayrı cezalara çarptırılıyor haklılar

ozzyKSKozzy

ozzyKSKozzy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 03:03:26sohbet oyun linki

yaw kanka ne yazsam bilmem ne yazacamı biliyon işte jisell ile frida nın üstüne ajan tanımam hiç sevmediğim ajansa dedication uzun zamandır görmüyom onu ozziegirl de unutmamak lazım oda görevini iyi yapanlardan bir gün keyifden cezasını yedim ama olsun okadar çatlak su kaçırmaz  erkek ajanlara diyeceğim yok  erkeklerle işim olmaz

xxCEDDAY1905xx

xxCEDDAY1905xx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 03:12:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

walla arkadaşım doğru ayrımın olduğu bir yerde bu hep yaşanır.Vip liler ve Vip olmayanlar. ama ben alan vipli gördüm mesala NBAkif

xxCEDDAY1905xx

xxCEDDAY1905xx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2006 Cum 03:16:50sohbet oyun linki

Neden  bizler kadar değil dersen şöle düşün her Vipli arkadaş potansiyel Ajan konumunda :) hal böle olunca sicili temiz arkadaşlar ajan oluyo böylelikle farklı nikle yani başka bir nik daha kullanarak istediklerini yapıyolar  Bilmem anlata bildimii ......  

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir