ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

13 Mayıs 2024, Pazartesi 20:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Guncel
 <<1 2345678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2008 Sal 21:40:38      Guncelsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bu basliga tum gun boyunca dunya ya, Turkiye ye dair

o gun dikkatimizi ceken haberleri veya yorumlarimizi toplayalim diyorum (yani en azindan ben toplayacagim)

bugun cumhuriyet gazetesinde cok begendigim bir karikatur olsun benim gundemim (kopyalanmadi scanner calismasi)

yorum mu ? yorum olmasin zaten o herseyi anlatmis :)))

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2008 Sal 23:59:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Atatürk’ün kapak olduğu Time dergisi 16 bin YTL’ye satılarak “bugüne kadar satılan en değerli Time’’ oldu.

Antik A.Ş’nin müzayedesinde, ressam Şeker Ahmet Paşa’nın “Narlar ve Ayvalar’’ adlı eseri 1 milyon 300 bin YTL’ye alıcı bulurken, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kapak olduğu Time dergisi 16 bin YTL’ye satılarak rekor kırdı.

Antik A.Ş’nin açıklamasına göre, Swissotel’de yapılan ve 300 eserin satışa sunulduğu müzayedede, en yüksek değere ulaşan eser, ressam Şeker Ahmet Paşa’nın “Narlar ve Ayvalar’’ isimli çalışması oldu.

Açılış fiyatı 1 milyon 100 bin YTL olan eser, 1 milyon 300 bin YTL’ye alıcı buldu. “Narlar ve Ayvalar’’ çalışmasını alan koleksiyoner isminin açıklanmasını istemezken dünya piyasalarında satılan “en değerli üçüncü Türk resmi’’ oldu.

---xxxx----xxxx-----xxxxx-----xxxx----

Lisenin çevresinde oturanlar eğitim yılı başından beri bir grup öğrencinin sürekli damda namaz kıldığını iddia etti.

Lise damında toplu namaz
Adana da Fatih Terim Lisesi nde öğrenciler, ders saatinde okulun damında toplu namaz kılarken görüntülendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat, konu ile ilgileneceğini söyledi.
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından 2003 yılında yaptırılıp, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın eğitime açtığı, ikili eğitim verilen 14 derslikli lisenin damında öğrencilerinin saf tutup toplu namaz kıldıkları iddiaları ortaya atıldı.

Çevre binalarda oturanların ihbarıyla 10 öğrenci toplu namaz kılarken kameralar tarafından görüntülendi.

Fatih Terim Lisesi nde öğlenci öğrenim görenler saat 12.30 da ders zilinin çalması ile sınıflara girdi. Bir grup öğrenci, derste olmaları gerekirken okulun çatı bulunmayan damında muhafaza ettikleri sanılan seccadeleri yan yana dizerek öğle namazı için saf tuttu.

Ders zili çalıp arkadaşları teneffüse çıkınca da namaz kılmaya devam eden öğrenciler, namaz sonrası damdan inip, diğer derslere girdi.

Lisenin çevresindeki bialarda de oturanlar, 2007- 2008 eğitim yılı başından itibaren bir grup öğrencinin sürekli damda namaz kıldığını iddia etti.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR: İDDİADAN İBARET

Adana Milli Eğitim İl Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, `lise damında namaz olayıyla ilgili, "Bilmediğim bir konuda kendi tekniğime göre bakmadan incelemeden görmeden bir şey diyemem. İlçe Müdürünü arayıp, bilgi alacağım. Bu iddiadan ibaret" dedi.

Büyükfırat, "Öğrencilerin eğitim gördükleri okulun çatısında namaz kılmaları doğru mudur, mevzuata uygun mudur?" sorusuna, "Hayır. Doğru değildir. Bu işin bir mevzuatı var. Bu, mevzuata aykırıdır yanıtını verdi.

Büyükfırat, söz konusu okulda öğrencilerin okul çatısında namaz kıldıkları yönünde fotoğraf ve görüntüler bulunduğunun belirtilmesi üzerine de, "Bu nasıl iş? Ben konuyla ilgileneceğim" diye konuştu.

EĞİTİM- SEN: OKULLARDA İBADET ARTTI

Eğitim- Sen Adana Şube Başkanı Güven Boğa, bir çok okulun `gerici kuşatma altına girdiğini, bunun en büyük kanıtının bir çok okulda namaz kılınması olduğunu söyledi.

AKP iktidarı ile okullarda namaz kılmanın arttığını söyleyen Boğa, "Okullar biran önce gerici kuşatma altından kurtarılmalıdır. Öğrencilerimiz bilimsel düşünmeye yönlendirilmelidir. 1923 Türkiyesi nden beri okullarda yasak olan ibadet, AKP iktidarı döneminde hızlı bir şekilde artmıştır.

Okul idarecileri bu tutum ve davranışları ile sırtlarını AKP iktidarına dayadıklarını kanıtlamıştır. Tüm toplumu, çocuklarımızı sahiplenmeye çağırıyoruz. Gericiliği, çağdışı düşünceyi uzak tutmak istiyorsak, tüm veli ve eğitimcilerin okulları denetlemelerini istiyoruz" dedi.
....

Bende ne ekliyeceğimi şaşırdım ama olmaz ki dank diye de böyle başlık açılmazki ....Karar veremiyorum hayatımız okadar çok üçüncü sayfalık oldu ki neyi yazayım ekmeğin zamlandığını mı,şu HİV li kan verilmesi olayında hemşirenin suçlu bulunmasını mı,Kastelliyi mi,Nazım Hikmetsiz 45 yılı mı  ???

İşte  kafamdaki iki gündem konum...Sanırım yorum yapmama fazla gerek yok ...Canım fazla yorum da yapmak istemiyor oda ayrı konu...

JELİNUS

RumuzKomsusunaAsik

RumuzKomsusunaAsik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 00:10:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
benim sevgilim akpli bende akpliyim eminim sevgilin akpli olsa sende akpli olurdun jelin eminim bundan

SpeLLBindeR

SpeLLBindeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 00:27:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RumuzKomsusunaAsik· :
benim sevgilim akpli bende akpliyim eminim sevgilin akpli olsa sende akpli olurdun jelin eminim bundan

Cok iyi ya...

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 04:05:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sen senin sevgilinin sevgilisi isen sevgilinin sevgilisi yine sen oluyosun sanırım sevgilinin partisi ile aynı partili iseniz senin partinle sevgilinin partisi aynı oluyor şayet aynı partili olmasaydınız sevgilinin sevgilisi yani sen ile senin sevgilin yani sevgilin aynı partili olmazdı..... neyse ben ilerde doğabilecek çocuklarınızın sevgilinle olan ihtimalini düşünim tabi o zaman sevgili cümlesini böyle müşterek yerlerde kullanabilme özgürlüğün olursa...

...neyse

ben yine bugün sarmısak çayı denemelerime devam edim sadece suyun kaynama noktasını ayarlıyamıyorum yoksa şuan ki tadı da fena değil...

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 10:35:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·RumuzKomsusunaAsik· :

Sen kendinden emin değilsin benden nasıl emin oluyorsun ki

Prangaya ve başlığa saygımdan sadece şunu diyorum " Bazı değerler sevgili değiştirilir gibi değiştirilmez.Kim nedir bilmeden akıllı konuşmak lazım " diyeceğimde neysee.....

JELİNUS 

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 10:37:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
paint34 :

sen senin sevgilinin sevgilisi isen sevgilinin sevgilisi yine sen oluyosun sanırım sevgilinin partisi ile aynı partili iseniz senin partinle sevgilinin partisi aynı oluyor şayet aynı partili olmasaydınız sevgilinin sevgilisi yani sen ile senin sevgilin yani sevgilin aynı partili olmazdı..... neyse ben ilerde doğabilecek çocuklarınızın sevgilinle olan ihtimalini düşünim tabi o zaman sevgili cümlesini böyle müşterek yerlerde kullanabilme özgürlüğün olursa...

...neyse

ben yine bugün sarmısak çayı denemelerime devam edim sadece suyun kaynama noktasını ayarlıyamıyorum yoksa şuan ki tadı da fena değil...

Usta boş boş kurulan cümleler üstüne bukadar düşünme derim...Sarımsak çayı olayı daha gerçekçi en azından...

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 10:58:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

benim güncelim ekmek zammı

bir kaç gün geri kalmış olsa da yine de eklemek istiyorum

İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Fahri Özer, 5 Haziran dan itibaren ekmeklerin en az 300 gram ağırlığında ve 50 şer gramlık artırımlarla üretileceğini belirterek, Bugünden itibaren İstanbul da 300 gram ekmeğin 85 YKr, 350 gram ekmeğin 1 YTL, bir kilo ekmeğin de 2.85 YTL den satışa sunulmaya başlandığını kaydetti.

ufak bir hesap yapalım hemen

6 kişilik bir aile düşünelim

günde ortalama kişi başına 1 ekmek düşsün.

1*6=6 ekmek eder.

6 ekmek*0.85 ytl den= günde 5.10 ytl eder

5.10 ytl*30 gün boyunca=153 ytl eder

bu şahsın asgari ücret ile çalıştığını düşünün bir de

435 ytl - 153 ytl = 282 ytl eder

282 ytl ile kira mı öderler elektrik faturası mı öderler yoksa su mu öderler sizce?

ne komik değil mi (!)

BOZDUR BOZDUR HARCA

BİTİP TÜKENMEK BİLMEZ (!)

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 12:08:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zaten TÜRK insanı asgari ücretle geçinerek birçok dalda dünya rekoru kırmaktadır ama farkında değiliz diğer rekorlarda neymiş pehhhh

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2008 Çar 13:38:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Benim güncelim de:

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir