ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Mayıs 2024, Perşembe 17:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Guncel
 <<123456 78910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2008 Cmt 17:40:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Sahte eposta ile ilgili microsoft açıklaması!

Microsoft Türkiye, Microsoft un bir tür piyango düzenlediğini ifade eden "Kesin oku, doğruysa yaşadık..." başlıklı mesajın, tamamen gerçek dışı bir iddia olduğunu bildirdi.

Microsoft Türkiye den yapılan yazılı açıklamada, Microsoft adına birçok asılsız mail yollandığı belirtilerek, bu sahte maillerden yeni birinin son günlerde yoğun bir şekilde dolaştığının tespit edildiği kaydedildi.

Açıklamada, "Bu mail, Microsoft un bir tür piyango düzenlediğini ifade eden Kesin oku, doğruysa yaşadık... başlıklı mesajdır. Bu mesaj, kolaylıkla tahmin edilebileceği gibi tamamen gerçek dışı bir iddiadır ve kötü niyetli kişilerce internet kullanıcılarının kişisel bilgilerine ulaşmak için hazırlanmıştır" denildi.

Microsoft un kullanıcılara önerdiği güvenlik önlemlerine de yer verilen açıklamada, kullanıcılara internet üzerinden bilgisayar güvenliği ile ilgili şu önerilerde bulunuldu:

"Önemli kişisel bilgilerinizi hiçbir zaman bir e-posta, anlık ileti veya açılır pencere üzerinden başkalarına vermeyin.

Herhangi bir bilgi girmeden önce web sitesinin kişisel bilgilerinizi koruduğundan ve gerçek olduğundan emin olun.

Windows Live Messenger ve Windows Live Hotmail adresinizde kullandığınız şifrenizi mutlaka belirli bir uzunlukta ve kolay tahmin edilemeyecek şekilde belirleyin. Şifrelerinizi kimseyle paylaşmayın. Başka e-posta hesaplarınız, üye olduğunuz forumlar, bloglar ve başka interaktif siteler için aynı şifreyi kesinlikle kullanmayın.

Windows Live Messenger anlık ileti penceresinden veya Windows Live Hotmail e-postanızdan tanıdığınız bir arkadaşınızdan bile gelmiş olsa (arkadaşınızın e-posta hesabının korsanlar tarafından ele geçirilip geçirilmediğini bilemezsiniz) gönderilen linkleri dikkate almayın ve asla bu linkleri tıklayarak hesabınıza giriş yapmayın. Windows Live Messenger servisini kullanmak için sadece orijinal Windows Live Messenger i kullanın. Bu amaçla hazırlanmış MSN den bağımsız servisleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

MSN veya Windows Live Hotmail müşteri hizmetleri, Microsoft destek hizmetleri adı altında gelen e-postalar içinde yer alan linkleri tıklayarak şifrenizi, özel güvenlik bilgilerinizi talep eden sorulara cevap vermeyin.

Windows Live Messenger listenize eklenmek için tanımadığınız biri tarafından davet alırsanız asla kabul etmeyin. Kişisel bilgilerinizi isteyen bir e-posta iletisi, anlık ileti veya açılır pencere alırsanız bağlantıyı tıklamayın.

Bilgisayarınızın güvenlik ayarlarını asla düşürmeyin. Sizinle paylaşılacak bir dosyası olduğunu belirten ancak bunu görebilmeniz için güvenlik ayarlarınızı düşürmeniz gereken anlık iletilere veya e-postalara güvenmeyin. Bilgisayarınızın güvenliğini artırmak için https://www.microsoft.com/turkiye/athome/security/default.mspx adresindeki yönergeleri adım adım uygulamanızı öneririz.

Tüm bu uyarıların dikkate alınmasına karşılık bir anlık dalgınlık sonucu şifre bilgisayar korsanları tarafından ele geçirildiği takdirde, öncelikle parola sıfırlama işlemi yapılmasını öneriyoruz."

AA

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eyl.2008 Pzr 20:48:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
11 saatte 12 bebek öldü

21 Eylül 2008 Pazar 20:06

İzmir de korkutan ölümler. 11 saatte tam 12 bebek öldü. Hastane yönetimi şaşkın, müfettişler harekete geçti.
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde tedavi gören 12 bebeğin, yaşamlarını yitirdi. Bebek ölümleriyle ilgili Sağlık Bakanlığı harekete geçti.

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü nden yapılan açıklamada, dün saat 20.00 ile bugün saat 07.00 arasında Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniği nde tedavi gören immatür ve prematüre (ağırlıkları 800-1200 gr arasında) 12 bebeğin yaşamlarını yitirdikleri belirtildi.

Konuyla ilgili incelemelerin sürdürüldüğü bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

Hem hastalarımızdan hem de yeni doğan birimimizden örnekler alınmış olup laboratuvar sonuçları beklenmektedir. Sabah saat 07.00 den bu yana yeni bir bebek kaybımız olmamıştır. Konuyla ilgili bakanlığımızca 1 müfettiş ve bilimsel inceleme heyeti oluşturulmuş olup çalışmalarına yarın başlayacaktır.

Açıklamada, yarın Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde konuyla ilgili ayrıntılı açıklama yapılacağı duyuruldu.

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2008 Çar 18:54:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Kazım Kanat vefat etti

Türk Spor basınının önemli ismi, usta gazeteci Kazım Kanat ı kaybettik.

Geçtiğimiz günlerde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Sabah Gazetesi nın usta kalemi Kazım Kanat, yoğun bakımda solunum desteği ve antibiyotik tedavisi görüyordu. Uzun süredir kanser hastalığı ile de mücadele eden Kanat, bugün sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

Zatürre tanısı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü hastanede bu sabah akciğer yetmezliğinden vefat eden Türk spor basınının duayen isimlerinden Kazım Kanat ın cenazesi, 26 Eylül Cuma günü İstanbul da toprağa verilecek.

*USTA YAZAR KAZIM KANAT İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZARAK ÖLÜMSÜZLEŞTİREBİLİRSİNİZ...

Kazım Kanat için ilk tören, eski yöneticisi ve üyesi olduğu Türkiye Spor Yazarları Derneği nin (TSYD) Levent teki tesislerinde yapılacak. Kanat ın cenazesi daha sonra, Levent Camii nde öğleyin kılınacak cuma namazının ardından, Zincirlikuyu Mezarlığı nda toprağa verilecek.

Kazım Kanat, 1950 yılında Kahramanmaraş ın Afşin ilçesinde öğretmen Mehmet ve Ayşe Kanat ın dört çocuğundan birisi olarak dünyaya geldi. Liseyi İskenderun da okudu. İstanbul da Gazetecilik Yüksek Okulu nu bitirdi. 1969 yılında Yeni İstanbul gazetesinde mesleğe başladı. Daha sonra Hayatspor, Türkspor, Dünya, Hürriyet ve Akşam gazetelerinde muhabir, servis yöneticisi ve köşe yazarı olarak çalıştı. Son olarak Sabah gazetesinde görev yapan Kazım Kanat, çeşitli basın kuruluşlarının düzenlediği yarışmalarda çok sayıda ödül kazandı.

Önce Beşiktaş Vardı , Kanseri Nasıl Yendim? , Eyvah! Oğlum Mozart Dinlemiyor ve Yaşanan Hayat, Hayaller Değil adlı kitapları yayınlanan Kazım Kanat, evli ve bir çocuk babasıydı.

1999 yılında kansere yakalanan ve kanseri tek akciğerine de sıçrayan Kazım Kanat, bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

EŞİ VE OĞLU HASTANE ÖNÜNDE GÖZYAŞI DÖKTÜ

Ünlü spor yazarının eşi ve oğlu, hastane önünde uzun süre gözyaşı döktü. Geçtiğimiz günlerde fenalaşarak hastaneye kaldırılan Kazım Kanat, yoğun bakımda solunum desteği ve antibiyotik tedavisi görüyordu. Uzun süredir kanser hastalığı ile de mücadele eden Kanat, sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

Hastaneden henüz bir açıklama yapılmazken, Kanat ın ölüm haberi ailesini derinden yaraladı. Babasının ölümüyle yıkılan Mesut Kanat, annesi Sevinç Kanat ile birlikte hastane önünde uzun süre gözyaşı döktü. Basın mensupları, vatani görevini yaptığı birliğinden izin alarak İstanbul a geldiği öğrenilen meslektaşları Mesut Kanat a sarılarak teselli etmeye çalıştı.

BAŞIMI ALIP GİTTİM DE NE OLDU! - KAZIM KANAT

Hikâyenin sonu şöyleydi: Hani doktorlar, kanser tedavim için beni hastane odasına mahkûm etmişlerdi ya... Ben de başımı alıp Bodrum a gitmiş, hayatımı bir yelkenlide geçirmeye başlamıştım ya... Harika bir yazdan sonra bir otelde kaldım. Klimayı açıp, keyif çattım. Sonrası ne oldu? Ne olacak, kuyruğu bacaklarımızın arasına kıstırıp, hastaneye geri döndük. Hem kanser hem de zatürree olmuşum. Kanseri yendik! Zatürreede dalga geçtik! Ama...

* İŞTE KAZIM KANAT IN SON YAZISI

sabah gazetesi

Türk sporunun başı sağolsun ,rahmetle anıyorum .

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2008 Per 20:10:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Türkiye böyle düello görmedi

25 Eylül 2008 Perşembe 17:23
Kılıçdaroğlu sakindi, Fırat stresliydi. Belgeler havada uçtu. İki taraf da çok bastırdı. Bakın düelloda neler yaşandı?

İNTERNETHABER

Fırat Kılıçdaroğlu nu "müfteri" ilan etti. Kılıçdaroğlu Fırat a "baron" dedi... Bir türlü bitmeyen kavga bugün düelloyla son buldu.  Ak Parti nin ve CHP nin ikinci adamları Meclis te kapıştı.  Kılıçdaroğlu belgelerle konuştu. Fırat da karşı belge sundu ama ikisi de başka başka konulardan bahsettiler.

RUH HALLERİ: Kılıçdaroğlu sakindi, Fırat stresliydi... Fırat konuşurken, Kılıçdaroğlu nun kılı kıpırdamadı, ancak Fırat, söz sırası Kılıçdaroğlu ndayken mimikleri ve jestleriyle rahatsızlığını ortaya koydu.

Kılıçdaroğlu nun ilk iddiası Fırat ın bir kontrolöre "haksı

iLK RAUND "müfteri" iddiası
üzerineydi. Kılıçdaroğlu,
Erdoğan imzalı belge çıkarınca,
Fırat  zorda kaldı.
Ayrıntılar için
TIKLAYIN!

z servet edindi" diye iftira atması oldu. Fırat ın cevabı ise "ben TC nin bana verdiği şikayet hakkımı kullandım" oldu.

İkinci iddia "Fırat ın eskiden yönetim kurulu olduğu MENAS şirketi onun zamanında hayali ihracat yaptı mı yapmadı mı?"ydı. Kılıçdaroğlu Danıştay raporunu sundu. Belgeye göre şirketin hayali ihracatı ispatlanıyordu. Ama Fırat a göreyse Cumhuriyet Başsavcılığı iddilara karşısında kovuşturmaya yer yok demişti.

Üçüncü iddia ise MENAS ın tırında uyuşturucu bulunduğunda Fırat ın şirketten ayrılıp ayrılmadığına ilişkindi. Kılıçdaroğlu MENAS ın kırmızı hatta yani süpheli bir şirket olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu "Velev ki ortağı olsam, uyuşturucu bulunsa benimle ilişkili midir?" diye sordu. Fırat "siz hiç yakalanan uyuşturucu baronu gördünüz mü" diyerek son noktayı koydu.

Bu her yönden bir ilkti.
Düellodan özel kareler
için TIKLAYIN!

GALİP KİM? Tartışmadan önce Fırat "iddialarını ispat etmesine gerek yok, şüphe yaratsa bile istifa edeceğim" diyordu. Tartışmadan sonra ise her şey yine aynı kaldı. CHP lilere göre Kılıçdaroğlu, Ak Partililere göreyse Ak Parti kazanmıştı.

Kılıçdaroğlu nun iddialarına Fırat "yalan" dedi. Hatta onu özür dilemeye çağırdı. Kılıçdaroğlu ise "bu kadar belge sundum daha ne yapayım" diye kalktı masadan...

İŞTE BÜYÜK DÜELLO:

Düello Uğur Dündar ın açılış konuşmasıyla başladı. Dündar kendilerini seçtikleri için her iki tarafa da teşekkür etti ve sözü önce Kılıçdaroğlu na bıraktı.

İKİNCİ RAUNDDA Fırat biraz
gerildi. "Bana bir daha evrak
sallamayın" diye çıkıştı. 
Ayrıntılar için TIKLAYIN!

İLK İDDİA: FIRAT İFTİRA ATTI MI?

KILIÇDAROĞLU: Hayatım boyunca kimseye iftira atmadım. Şaban Dişli olayını ortaya koyduğumda bana yine iftira atıyor dediler. Deniz Feneri olayını ortaya attığımda bana yine iftira atıyor dediler.

Şimdi size bir belge gösteriyorum. Bir ihbar dilekçesi. "Adı geçen kontrolör mesleğe giriş tarihteki servet beyanıyla bugünkü serveti karşılaştığında servetinin haksız bir şekilde büyüdüğü görülecektir" diye bir iddia var. O iddiayı yapan da Fırat tır...

MENAS I ARAŞTIRAN KONTROLÖRÜ ŞİKAYET ETMİŞ

"Gel gel, elini kirletme gel"
CHP liler böyle bağırıyordu.
Haberin ayrıntıları için 
TIKLAYIN!

Peki bu ihbar dilekçesi neden veriliyor? Ukrayna Hükümeti MENAS ın gönderdiği dilekçelerinin sahte olacağını Türk Hükümetine bildiriyor. MENAS ı araştıran kontroler de sülalesine kadar inceleniyor. 2 Müfettiş inceliyor ve kontrolörün suçlandığı bütün olaylardan aklanıyor.

Fırat bununla da yetinmiyor. Bu arkadaşımızı görevini kötüyü kullanmaktan mahkemeye veriyor. Kararın bir bölümünü okuyorum. "Müşteki Dengir Mir Mehmet Fırat ın iddialarının iddiadan öteye gitmediği anlaşılmakta, atılı suçtan beraatine karar verilmiştir"

Şimdi soruyorum: Kim müfteri kim değil? Benim söylediğim her şey doğru çıktı. Bir politikacı halkın önüne çıkarken her söyled

GALİP GELEN KİM?

Düellonun galibi kim oldu? Fırat mı yoksa Kılıçdaroğlu mu?
Köşe yazarlarına bu soru
soruldu yanıtlar ilginç. Haberin
ayrıntıları için TIKLAYIN!

iği düzeltilecekse itibarını yitirir.

BEN ŞİKAYET HAKKIMI KULLANDIM

FIRAT:  Ben siyasetçi olmanın ötesinde TC vatandaşıyım. TC nin verdiği her hakkı kullanırım. Bu tahkikatı yürüten kişi Diyarbakır CHP aday adayı mıydı? Eğer aday idiyse bir kere organik bağı vardır CHP yle... Doğrudur, ben şikayet hakkımı yetkili merciler hakkında kullandım ve bundan sonra da kullanırım. Belgelerin belli bir kısmını okuyor, tümümü okumuyor. Ne diyor bu belge mal beyanı yönünden bir suç oluşmuyor. Fakat haksız yere beni suçladığından dolayı mahkemeye sevkine karar veriliyor. Demek ki benim söylediklerimden birisi uygun b ulunmuyor, diğeri uygun bulunuyor ve mahkemeye sevk ediliyor. A

UĞUR Dündar ı fena halde
kıskandılar. Kimler mi?
Birand ile Ali Kırca... Ayrıntıları okumak için TIKLAYIN!

ma adı geçen sahış bu kez kendisi, eşi, çocuğu ve kardeşiyle birlikte Ankara Asliye mahkemesine başvuruyor. "Fırat bizim şahsiyetimizi zedeledi" diye tazminat davası açıyor. Sonuç mahkeme reddine karar veriyor.

İKİNCİ İDDİA: FIRAT IN ŞİRKETİ HAYALİ İHRACAT YAPTI MI?

KILIÇDAROĞLU: İddiam şuydu. Dengir Mir Mehmet Fırat ın ortağı olduğu MENAS hayali ihracat yaptı mı yapmadı mı? Fırat hayır dedi. MENAS Mersin de ihracat yapıyor. Devlet teşviği alınıyor. Bir kontroler olayı inceliyor. Diyor ki ihracat yapılmış gibi gösteriliyor. Ama dışarıdan döviz gelmiyor. Dışardan gelmiş gibi gösterip ihracat teşviki alıyorlar. Daha sonra bir inceleme daha yapılıyor. Alınan teşvikler MB ye geri veriliyor. Şirket  "aldığımız teşvikleri Merkez Bankasına geri verdik ama dava açacağız" diyor. Dava açılıyor. Kararın son paragrafını okuyorum. Paranın haksız olarak geldiğinde bir şüphe yoktur...

DANIŞTAY HAYALİ İHRACAT KARARINI ONAYLADI

Şirket temyiz ediyor. Dilekçede MENAS AŞ diyor ki eksik inceleme sonucunda hayali ihracat yapılmış konumuna getirildik. İtiraz nereye gidiyor. Danıştaya. Danıştayın şöyle diyor: İhracata ödenen paranın haksız olarak edinildiği sabit olduğundan paranın geri istenmesine....

Temyiz nedenleri kararının bozulmasına gerek bırakmamıştır. Hayali ihracat kesinleşti mi? Evet... Danıştay hayali ihracat kararını onayladı. Bu dönemlerde FIrat o şirketin yönetim kurulu başkan  vekili...

FIRAT: CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI "KOVUŞTURMAYA YER YOK" DEDİ

FIRAT: Bu soruşturma raporu devletin tüm kademelerine gidiyor. Bu arada Mersin Cumhuriyet Başsavcığı bunu inceliyor. Ve kovuşturmaya yer olmadığına karar veriliyor.

Siyaset yapıyoruz. Siyaset dürüstlük sanatıdır aslında. Delillere dayanmadan bir kişiye iftira atılmaz... Ben milletvekili olduğum andan itibaren yönetim kurulundan çekilmişimdir. Eğer ben bu olayın olduğu tarihte yönetim kurulu üyesiysem haklılılığı kabul edeceğim. O tarihte ben sadece bir anonim şirketin ortağıyım. Bu konuda yapılan iddia asılsızdır. Hukuken geçersiz iddia olmaktan öteye geçmemektedir. Ben bir özür bekliyorum.  

98 DE HALA YÖNETİM KURULU İKİNCİ BAŞKANI

KILIÇDAROĞLU: Benim sözüne ettiklerimin sayın Fırat ın sözettikleriyle alakası yok. Olay kesinlikle 24 Ekim 2000 günlü rapora dayanıyor. Sizden istirham ediyorum. Orhan Tur un düzenlediği bu raporu lütfen gazetecilere dağıtın. Ben size danıştay kararı, kesinleşen kararı okuyorum. Ben size zaman aşımına uğratılan dosyadan bahsediyorum. Bu raporları düzenleyen arkadaşların ne CHP yle, ne de siyasetle alakası var. Bu raporda gümrük müfettişi Menas ın İngiltereye gönderdiği maları soruyor. "İngiltereye geldi mi?" diyor. İngilizler inceliyor ve bu şirketin varolduğuna dair bir bulguya rastlanmadığı, gönderilen yerin var olmadığını söylüyor. Raporun düzenlendiği 98 lerde yapılan ihracat zamanında Yönetim Kurulu ikinci başkanı. 98 de o görevden ayrılmış...

SAHTE BELGE GÖSTERMEYİN

FIRAT: Bana yöneltilen suç ayrı. Bahsedilen şeyler ayrı. Danıştay raporu 2003 e ait... Şüphelilerden Fırat ın suç tarihinde yönetimde olmaması... Bilirkişi raporunda gösterilmiştir. Burada zamanaşımından düştüğüne dair tek bir ibare var mı? Danıştayla ilgili şu karar verilmiştir diyeceksiniz, başka bir rapor göstereceksiniz. Kaçakçılıktan mürürü zamana getireceksiniz. Özür borcunuz varsa, özrünüzü diler gidersiniz. Lütfen sahte belge göstermeyin, yalan beyanda bulunmayın.

Biraz sonra size gelen Danıştay raporunu inceleyin. İkisinin arasında bir ilişki olmadığını göreceksiniz.

BENİM BAHSETTİĞİM RAPOR MASAK A BİLE GİTTİ

KILIÇDAROĞLU: MENAS şirketiyle ilgili 3 rapor var. Benim hayali ihracat raporuyla tespit ettiğim rapor 24 Ekim 2000 tarihli rapordur. Bu rapor gizleniyor. MASAK a gitti. Ne yaptılar bilmiyorum.

24 Ekim 2000 tarihli rapor yaptı diyor. Size Danıştay ın verdiği resmi kararı verdim. Bu raporda MENAS ın hayali ihracat yaptığı mahkeme raporu var...

Üçüncü raporu ben bilmiyorum. İtirazım yok tabii ki. Yargının kesinleştirdiği bilgiyi, raporu, tüm süreci açıkladım. Daha ne açıklayayım.

O RAPORU HAZIRLAYANLAR CHP DEN ADAY MIYDI?

FIRAT: Bu raporu benim dava açtığım kontrolörün yani CHP den aday adayı olan kişinin hazırladığını biliyor mu, bilmiyor mu? Yemin etsin inanacağım.

ÜÇÜNCÜ İDDİA: TIRDA UYUŞTURUCU YAKALANDI MI?

KILIÇDAROĞLU: Mehmet Mir Dengir Fırat ın en büyük ortağı olduğu MENAS ın tırında 89 kilo eroin yakalandı mı yakalanmadı mı? 27 Şubat 2008 de yakalandı... Fırat oradan ayrıldığını söylüyordu. Fakat bir süre sonra elime bir belge geçti. Belge şu: Gümrükler Genel Müdürlüğüne yazılmış.

"Gümrük Müsteşarlığınızdan her türlü engelleme işleminin durdurulmasını rica ederim." Yazının altında Abdülkadir Gürüz den sonra Dengir Mir Mehmet Fırat ın ismi var.

O TARİHTE GERÇEKTEN ŞİRKETİN ORTAĞI DEĞİL MİYDİ?

Elinizi vicdanına koyun: Ben iktidardaki partinin milletvekiliyken kim benim adımı bu yazının altına koyar. Sayın Fırat siyasi nufüzünü burada açıkça kullanmıştır. Araştırdık tabii.... Fırat diyor ki ben 1 Eylül 2007 de ayrıldım. Ayrılma yazısı budur: Bir daktiloyla yazılmış.. Sonra yönetim kurulu toplanıyor. "1.7. 2007 de ayrılmıştır" diye Yönetim Kurulu kararı alıyorlar. Aradan 8 ay geçiyor. Vatan gazetesi haber yapıyor. Fırat "ben ordan ayrıldım" diyor. Gazetenin haberinin bir gün sonrasında notere gidiliyor ve ayrıldığına ilişkin belge alınıyor. Ticaret sicilde de şirketten ayrıldığı  4 Eylül 2008 de yayınlanmış. Eğer ayrıldıysanız niye 8 ay bekliyorsunuz da uyuşturucu işi patladıktan sonra notere götürüyorsunuz daktiloyla yazdığınız ayrılma yazısını...

HİÇ YAKALANAN UYUŞTURUCU BARONU GÖRDÜNÜZ MÜ?

Değerli basın mensupları siz bugüne kadar uyuşturucu baronlarını yakalandığını duydunuz mu? Van da uyuşturucu baronlarının karakol bastığını hep birlikte yaşamadık mı? Fırat "suçlular bulundu. Şoför hapiste" diyor... TBMM başkanlığı uyuşturucu raporunda yazıyor: "Şoföre suçu üstüne al çoçuklarına bakarım" diye...

MENAS KIRMIZI HATTA

Gümrükte bir deyim var. Sarı, kırmızı, yeşil hat... Yeşil hatlar aranmaz. Sarı hatlardakilerin evraklar incelenir. Kırmızı hattakiler didik didik incelenir.

MENAS kırmızı hatta. "Kırmızı hattaki bir firmayı bu hattan çıkarın" diye neden Fırat ın adının olduğu bir belge yazılır?

Fırat demişti ki "ispatlamasına gerek yok, kamuoyunda şüphe uyandırsa bile istifa edeceğim" diyor. Tüm bunlardan sonra sizin aklınıza kuşku gelmez mi, benim aklıma geldi.

AYRILDIĞIM GÜNE İLİŞKİN BANKA DEKONTU VAR

FIRAT: Ben şu tarihte hissemi devretmişim. Bunu yönetim kurulu kararına işliyorlar. Notere gitme sebebi şu: Vatan Gazetesi haber yapınca MENAS a ulaşıp alınan kararın noter tastikli Vatan Gazetesine gönderilmesini istedim.

Peki doğru mu? Ama ben o tarihte sattığımla ilişkili bankadaki hesaplarına paranın geldiğine görebilirsiniz. Dolayısıyla ben o gün ayrıldım.

VELEV Kİ AYRILMAMIŞ OLSAYDIM

Velev ki ayrılmamış olsaydım...  Ortak değilim ama haydi ortağıydım, öyle diyelim... Sizin tırda eroin yakalandı mı, yakalanmadı mı? Senede 1500 araçlık nakliye yapılıyor. Baron baron diyor, ben Baron değilim. MİR im. Mir bey demek. Ben parayı avukatlıktan da kazanmadım. Benim 16. dedemden beri gelir zenginliğim...

O ŞOFÖR TAKİP EDİLİYORDU

O şoför daha önceden de takip ediliyor. Hemen buluyorlar ve tevkif ediliyor. İlk yakalandığı anda da aynı ifadeyi veriyor. Irak a mal götürmüştüm. Geri dönerken Urfa civarında bana bu yükü verdiler. Hollanda da bana teslim edince para vereceklerdi. Beni de tehdit ettiler. MENAS tan kimseyi çağırmadılar. Eroinlerin üzerinde 4 kişinin parmak izi tespit ediliyor.

Diyelim ki basın Fillandiyadan kağıt getiriyorsunuz. Gümrükte kokain çıktı. Gazete patronları mıdır bunun suçlusu?

Allahtan korkun ya, elinizi vicdanınaza koyun. Vatan gazetesi her satırında beni akladı. Şüphe yaratsanız doğru. Ama şüphe yaratmadınız. Bunun bir iftira mekanızması olduğnuu yer yerde söyleyeceğim.

VELEV Kİ ORTAĞI OLSA DOĞRU OLMAZDI

KILIÇDAROĞLU: Şoför şüpheli birisiydi dedi. Düzgün çalışan bir firma neden o şoförleri çalıştırıyor. Menas ı kırmızı hatta alan ben değilim. Menas ın incelenmesini isteyen de bürokrasi değil. Son istek Ukrayna dan geldi... Siyasette nasıl ahlak temel kuralsa, ticarette de öyle. Çift faturayı alenen telafuz ediyorsa sistem bitmiştir demektir.

Ben ortağı dahi olsam ne olur dedi Sayın Fırat? Japonya da dağıtılan bir pirincin küflü olması nedeniyle istifa etmişti. Fırat diyor ki ben başında olsaydım da uyuşturucu çıksaydı bile ne olurdu? Doğru olmazdı.

wsirine

wsirine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2008 Cmt 01:55:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

10TuncaySanli10

25 Eylül 2008 Perşembe 17:23
Kılıçdaroğlu sakindi, Fırat stresliydi. Belgeler havada uçtu. İki taraf da çok bastırdı. Bakın düelloda neler yaşandı?

Şimdi ne oldu yani . Hepsini izlemedim tabiki ama izlediğim kadarıylada hiçbir şey anlamadım. Bazı haber kanallarının bir ilk, bazılarının asrın karşılaşması, müthiş karşılaşma, müthiş düello gibi başlıklarla yayın yaptıkları bu tartışmadan bişey anlayan iki adım öne çıkıp anladığını hangisinin neyi kanıtladığını, hangisinin neyi savunduğunu bana da anlatsın lütfen.Ekranlarda görmek istemediğimiz ve hatta siyasette de görmek istemediğimiz bu tip olayları gündem değiştirmek için mi bizlerin önüne sunuyorlar offffffffff yine kafam karmakarışık oldu:((

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2008 Cmt 15:47:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Çankaya Belediye Başkanı: CHP lilere rüşvet vermekten iş yapamıyorum

Çankaya Belediye Başkanı: CHP lilere rüşvet vermekten iş yapamıyorum  
CHP nin kalesi Çankaya Belediyesi, Başkan Muzaffer Eryılmaz ın rüşvet itiraflarıyla çalkalanıyor. Yaptığı telefon görüşmelerinde belediyedeki rüşvet çarkını anlatan Eryılmaz, dinleyenleri şoke etti. Eryılmaz, dün akşam Kanal 7 de yayınlanan ses kaydında CHP li Meclis üyelerinin kendisinden tehditle rüşvet aldığını itiraf ediyor. Eryılmaz, yamyam dediği partilileri, "Bugün ne götürürüm" derdi içinde olmakla suçluyor ve "İş, miş bakamıyorum." diyor. CHP li Belediye Başkanı, Cumhuriyet Gazetesi ne verdiği parasal desteği de açıklıyor. Eryılmaz, "Bak şimdi Balbay a (Cumhuriyet Ankara temsilcisi) 100 milyar ödememiz lazım; yok çıkmadı adamlardan gazete alıyoruz, ilan veriyoruz, yazı yazıyoruz. Kolay değil gazete." ifadelerini kullanıyor.

CHP Genel Merkezi ni, seçim sonrası protesto eden muhaliflerden çöp kamyonlarıyla koruyan ve Cumhuriyet Gazetesi nin binası için yaptığı yardımlarla gündeme gelen Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz, Başkent in göbeğindeki rüşvet çarkını deşifre etti. Eryılmaz ın belediyeden ihale alan firmalara koyduğu şartları ve imara açılacak arsalar için oylamaya katılan CHP li meclis üyelerine ne kadar rüşvet verdiğini itiraf ettiği bir ses kaydı çıktı ortaya. Söz konusu kayıtlar dün akşam Kanal 7 Televizyonu nda yayınlandı. Eryılmaz, telefonla konuştuğu kişiye belediyeyi hangi şartlarda yönettiğini, rüşvet pazarlıklarını, meclis üyelerine ödenen rüşveti nasıl temin ettiğini, firmalara malları nerelerden almaları konusunda yaptığı müdahaleleri ayrıntılı bir biçimde açıklıyor. Başkan Eryılmaz, meclis üyesi arkadaşlarını bugün ne götürürüm derdi içinde olmakla suçlarken, onlar hakkında yamyam ve p..t, p..nk gibi ağır ifadeler kullanıyor. Muzaffer Eryılmaz ın anlattığına göre meclis üyeleri, rüşvet olarak sadece para istemiyor. Bu kişilere belediye başkanı tarafından 75 bin dolar tutarında 50 tane laptop hediye edilmiş. "24 ile 25 arasında ben onlara para dağıtacağım." diyen Eryılmaz, isteklerini yapmadığı zaman tehdit edildiğini ifade ediyor. Zaman zaman CHP Genel Sekreteri Önder Sav la korkutulmaya çalışıldığını söylüyor. Meclis üyelerinin her dosyanın üstüne atladıklarını önesüren Eryılmaz, içinde bulunduğu durumu şu sözlerle dile getiriyor: "Ben şimdi bunlara para bulmak için 50 takla atıyorum. Bugün tavacı ne o, Recep usta diye bir i... var. Ondan 100-150 milyar rüşvet getirecekler, bu x belediye meclis üyelerine verilecek." Çankaya Belediye Başkanı Eryılmaz, işi gücü bırakıp CHP li belediye meclis üyelerini ikna etmeye koyulduğunu belirtiyor ve ekliyor: "Allah ım şaştı, iş miş bakamıyorum." Başkan Eryılmaz, kendi işçileri hakkında da şu bilgileri veriyor: "Personel dediğin yani TİP çi, TİSİP li, ÖDP li, EMEP li, DEHAP lı personel. Biz CHP liyiz." Başkan Eryılmaz, ses kayıtlarında Cumhuriyet e yaptığı parasal desteği de açıklıyor. Gazeteye dağıtım yardımı ve ilan verdiklerini belirten Eryılmaz, "İsteklerine hayır desem küstüm gittim diyor falan; öyle p..t p...nk le uğraşıyoruz. Bak şimdi Balbay a (Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay) neredeyse 1-1,5 aydır ödeyeceğiz. 100 milyar ödememiz lazım; yok çıkmadı adamlardan gazete alıyoruz, ilan veriyoruz yazı yazıyoruz. Kolay değil gazete." şeklinde konuşuyor.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2008 Pzr 13:06:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gaflar 4 günde istifa ettirdi

TOKYO (A.A)
Gaflar 4 günde istifa ettirdi
Japonya da, 4 gün önce göreve gelen Ulaştırma Bakanı Nariaki Nakayama, yaptığı “gaflara” gelen eleştirilere dayanamadı ve dün istifa etti.

Ne çekiyorsa gafları yüzünden çekiyor

Kyodo Haber Ajansı, Nakayama nın istifasını Başbakan Taro Aso ya sunduğunu, Başbakanın istifayı kabul ettiğini bildirdi.

Gafları yüzünden istifa eden bakan, özel hayatında "açık sözlü" olarak tanınıyor ve çevresindekiler en çok da bu özelliğini sevdiklerini söylüyor.

Başbakan Aso nun yeni kabinesi, dört gün önce parlamentodan güven oyu almıştı.

Kaynak

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2008 Pzr 20:13:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nüfusun % 10 u silahlı

Nüfusun % 10 u silahlı
Umut Vakfı, 10 yıldır her 28 Eylül de bireysel silahlanmanın önlenmesi için çeşitli etkinlikler düzenliyor.
Bugün Bireysel Silahsızlanma Günü. Ancak, Türkiye de silah sayısı 10 yılda 10 kat arttı. 7 milyon kişinin silahı var. Yılda 3 bin kişi silah nedeniyle hayatını kaybediyor

UMAY AKTAŞ SALMAN

İSTANBUL - Maç sonrası takımının galibiyetini kutlayanlar, düğünde ateş açanlar, basit bir kavgayı silahla noktalayanlar. Kullanıldığı yer farklı olsa da sonuç hep aynı...
Bugün, Bireysel Silahsızlanma Günü. Ancak, silahla hayatını kaybeden mağdurların sayısı her geçen gün artıyor. Üstelik, ölüm ve acı getiren silah artık her yerde taşınıyor.
Rakamlar, Türkiye de bireysel silahlanmanın sürekli arttığını ortaya koyuyor. Silah sayısının son 10 yılda 10 kat arttığı Türkiye de, 7 milyon insan silah kullanıyor ve yılda 3 bin kişi bu nedenle yaşamını yitiriyor. 1954 ten kalma Ateşli Silahlar Yasası silahlanmanın önüne geçemiyor.

Umut Vakfı çabalıyor
Umut Vakfı, Türkiye de bireysel silahsızlanmaya karşı 10 yıldır mücadele veriyor, toplumu bilinçlendirmeye çalışıyor. Umut Vakfı Genel Koordinatörü Tanzer Gezer, Türkiye de silah kullanma nedenlerini şöyle açıklıyor:
"Bugün bazıları işin tehlikesini anlamaya başladı. Erkek adam silahsız olmaz düşüncesi hafifliyor. Ama hâlâ bir kesim silaha sahip çıkıyor. Toplumda altkültürden gelen silah kullanma zorunluluğu var. Silah kişiye güven veriyor gibi algılanıyor. Sünnet olana, evlenene namusunu korusun diye silah verilir gibi kavramlar var. Statü sahibi olmak adına da silah kullanılıyor.
1985 yılından bu yana ruhsat alımı artıyor. Üstelik ruhsat almak da çok kolay. Ayrıca kaçak silahlar söz konusu. Türkiye de ruhsatlı ve ruhsatsız 7 milyon silah var. Yani nüfusun yüzde 10 u silahlı."

Toplum dirençsiz
ABD ve Üçüncü Dünya ülkelerinde de bireysel silahlanma hızla artıyor. Türkiye de bireysel silahlanmaya karşı toplumda direnç yok. Avrupa ülkelerinde cinayet işlendiğinde toplumun konuya sahip çıktığını belirten Gezer, Türkiye deki mağdurların durumlarını şöyle anlatıyor:
"Avrupa olaylara karşı çok duyarlı. En son örneğini Özlem-David Grimason çiftinin Foça da serseri bir kurşunla hayatını yitiren 2.5 yaşındaki oğulları Alistair la yaşadık.
Mağdur yabancı uyruklu olduğu için haber birinci sayfalara taşındı. Oysa Türkiye de geçen sene silahla yaşamını yitiren 14 yaşın altında 180 çocuk vardı. İskoç halkı bu bebeğe sahip çıktı ve Türkiye üzerinde baskı oluşturmaya başladı. Ama biz kendi içimizde susmayı öğrenmişiz ki böyle tepkiler vermiyoruz. Başına gelmeyenlerin tepkileri de vah vah la sınırlı kalıyor. Eğer 7 milyon silahla birlikte yaşıyorsak, ileride potansiyel mağdurlar bizleriz."

Üç evden biri silahlı
Bakırköy Psikiyatri Tedavi ve Araştırma Merkezi psikiyatristi Dr. Ayhan Akcan da, şark kültürü ve aşiret ilişkilerinin egemen olduğu toplumlarda silahın bir güç objesi olduğunu söyledi. Akcan, "Bu ülkenin polisine güvenmemiz lazım. Eğer güvenmiyorsak, baskı unsuru olmamız lazım. Üç evden birinde silah var. Silahın statü ve gösteriş kısmı ön plana çıkıyor. Türkiye de silahların yüzde 80 i her an kullanılabilir durumda" diyor.
Silahın evde duvarda asılı, arabada torpido gözünde durduğunu belirten Akcan, çocukların ve kadınların da silaha yöneldiğine dikkat çekiyor. Silahsızlanmayı dünyanın neresine giderseniz gidin eğitimle yok edemezsiniz diyen Akcan, şöyle konuşuyor:

Alımı zorlaştırılmalı
"İnsan kendini güvende hissetmek ister. Bu yüzden eğitimden çok, devletin silah alımını zorlaştırması lazım. Devlet silahlardan yılda 250 trilyon para kazanıyor. 1960 ve 1980 yıllarında darbelerden sonra bireysel silahlar toplatılmıştı. Demek ki devlet olağanüstü durumlarda bunun ciddi bir sorun olduğunu biliyor. O zaman niye bu kadar rahat kullanılabiliyor?"

Kim, neden alıyor?
Bakırköy Devlet Hastanesi Psikiyatri Polikliniği ne silah ruhsatı almak için başvuran 800 kişi üzerinde yapılan bir araştırmanın sonuçları:

• Ruhsat için başvuranların yüzde 52 si ilkokul mezunu.
  • Yüzde 24.5 i esnaf, yüzde 14.6 sı ise işçi kesiminden.
  • Yüzde 25.6 sının doğum yeri Karadeniz, yüzde 22.5 inin ise Doğu Anadolu.
  • Yüzde 30 u silahı, bir tehlikeye karşı evde bulunsun diye, yüzde 30.9 u da iş riski yüzünden satın alıyor.
  • Kişilerin yüzde 19.4 ü birden fazla silaha sahip.
  • Başvuranların yüzde 87.5 i tehdit, hırsızlık, soyguna karşı silah alıyor.
  • Yüzde 26.9 unun babasında, yüzde 22.8 inin kardeşinde silah var.
  • Yüzde 24.9 u Küçükçekmece de oturuyor.
  • Başvuranların kişilik bozukluklarına bakıldığında yüzde 50.8 i histriyonik, yüzde 42.6 sı obsesif-kompesif, yüzde 31 i pasif-agresif, yüzde 23 ü paranoid
  • --

• radikal gazetesi

• sohbet forum arkadaş cagir

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2008 Sal 15:51:50sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d
    Dünyayı şok eden karar!

30 Eylül 2008

Bush "paket geçmezse felaket olur" demişti. ABD temsilciler Meclisi paketi reddetti. Bakın o paket neydi?

ABD Temsilciler Meclisi, 700 milyar dolarlık mali yardım paketini reddetti.

ABD de Kongre nin alt kanadı Temsilciler Meclisi, Başkan George W. Bush ve 2 büyük partinin yöneticilerinin bütün uyarılarına karşın 700 milyar dolarlık finans sektörünü kurtarma paketini az farkla da olsa reddetti

Yapılan oylamada paket 205 e karşı 228 oyla reddedildi.

BUSH "PAKET GEÇMEZSE FELAKET OLUR" DEMİŞTİ

Demokrat Parti milletvekillerinin çoğunluğu olumlu oy kullanırken Cumhuriyetçi Parti li milletvekillerinin çoğunluğu ise pakete karşı oy verdi.

Başkan Bush, paketin geçmemesinin ekonomiye felaket etkisi yapabileceğini söylemişti. Bush un uyarılarına karşın Temsilciler Meclisi ndeki Cumhuriyetçi muhafazakarlar "bir çeşit sosyalizm" olarak adlandırdıkları pakete karşı çıkmayı son anda da sürdürdü.

BUSH HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

Kongre nin alt kanadı Temsilciler Meclisi nde reddedilmesinin ardından Başkan George W. Bush un bu gelişmeden büyük hayal kırıklığına uğradığı açıklandı.

Beyaz saray sözcüsü Tony Fratto, "Ülkenin çaresi bulunması gereken zorlu bir krizle karşı karşıya olduğundan kuşku yok. Başkan, oylama sonucundan büyük hayal kırıklığına uğradı" dedi

Sözcü, Bush un ilerleyen saatlerde ekonomi kurmaylarıyla bir araya gelerek bundan sonraki adımları görüşeceğini söyledi.

Oylamada red kararının çıkmasının ardından Temsilciler Meclisi nde yapılan ilk açıklamalarda Cumhuriyetçi Partililer, sonucun negatif çıkmasından kısa süre önce "partizanca" bir konuşma yaptığını savundukları Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi yi sorumlu tuttular.

OBAMA: BAŞKA BİR PAKET GEÇİRMELİYİZ

Kampanyasına Colorado eyaletinde devam eden Demokrat Parti nin başkan adayı Barack Obama, paketin başarısızlığa uğramasına karşın ekonomiyi bu zor dönemeçten çıkaracak ve Kongre den geçebilecek bir paketin mutlaka çıkarılması gerektiğini söyledi.

Paket, Temsilciler Meclisi ndeki oylamada ağırlıkla muhafazakar Cumhuriyetçilerin oylarıyla reddedilirken, onlara bazı Demokrat partili milletvekilleri de katılmıştı.

Paket ne öngörüyordu?

ABD de son onyılların en büyük devlet müdahalesi niteliğini taşıyan bu önlem, Kongre deki muhaliflerden gelen çağrılar üzerine, paketin nasıl kullanılacağına ilişkin geniş bir denetim mekanizmasının oluşturulmasını da içeriyor.

BATIK KREDİLERİ DEVLET ÜSTLENECEKTİ

700 milyarlık kurtarma paketi, bankalar ve finans kuruluşlarının elindeki batık kredileri devletin üstlenebilmesini öngörüyor.

110 sayfayı bulan yasa teklifinde, uygulayıcı olan Hazine Bakanlığı nın adımlarını denetleyecek bir bağımsız genel müfettiş atanması ve çeşitli denetim kuruluşlarının yanı sıra Hazine Bakanlığı, Merkez Bankası Fed ve İmar ve İskan Bakanlığı nın da temsil edileceği bir Finansal İstikrar Denetleme Kurulu oluşturulması öngörülüyor.

HAZİNE İÇİN 250 MİLYAR DOLARLIK ACİL FON
    Yasa teklifine göre, Hazine Bakanı nın hemen kullanımı için 250 milyar dolarlık bir fon sağlanması ve Başkan ın gerekli olduğunu iletmesi durumunda 100 milyar doların daha ardından kullanıma girmesi planlanıyor.

Teknik olarak, ikinci 350 milyar dolarlık bölümün kullanıma girmesine Kongre nin itiraz etmesi mümkün. Ancak böyle bir itiraz gelmesi durumunda Başkan in da bunu veto etme yetkisi olacak.

Kongre nin bu vetoyu aşabilmesi için üçte ikilik bir çoğunluk gerekecek. Uzmanlar, böyle bir durumda Kongre nin böyle bir çoğunluğa ulaşmasının hiç kolay olmayacağını belirtiyor.

Hazine Bakanı Henry Paulson, paket uyarınca ayda yaklaşık 50 milyar dolarlık bir bölümün kullanılacağını tahmin ettiğini söyledi.

Başkan Bush da devletin üstleneceği batık kredilere konu olan varlıkların sonunda bir aşamada satılacağını ve bu paketin bedelinin en azından bir bölümünün geri alınacağını belirterek, sonuçta paketin toplamının 700 milyar dolardan çok daha az olacağını kaydetti.

Bush, "Bu plan, ABD nin finans sistemimizin istikrarını ve güveni yeniden kurmakta ciddi olduğuna ilişkin bütün dünya piyasalarına güçlü bir mesaj gönderecek" dedi.

Başkan Bush, planın, sıradan ailelere ve iş sahiplerine, alımlarını yapma, mallarını gönderme ve ödemelerini gerçekleştirme yönünde krediye ulaşma imkanı sağlayacağını vurguladı.

Haber Kaynağı:

10TuncaySanli10

Mesaj Gönder
    Forum Mesajları
    Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eyl.2008 Sal 15:56:26sohbet oyun linki
    fiogf49gjkf0d

Google, Mevlana sürprizi yaptı

İnternet arama motoru Google, Mevlana nın doğumunun 801. yıl dönümü nedeniyle ana sayfasına semazen logosu koydu.

Dünyanın en büyük internet arama motorlarından biri olan Google ın Türkiye sayfası, www.google.com.tr adresine girenler, özel tasarımlı logoyla karşılaştı.

Mevlana nın doğumunun 801. yıl dönümü nedeniyle hazırlanan Google logosunda, o harflerinin yerine semazen figürü yerleştirildiği görüldü.

Bazı özel günlerde kullanıcılarına farklı logo tasarımlarıyla hizmet veren Google un Türkiye deki kullanıcıları, daha önce Nasreddin Hoca figürü ve Türk bayrağının bulunduğu özel logolarla karşılaşmışlardı.

NET HABER

CC sohbet icin buraya
     <<123456 78910>>
    Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir