ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Mayıs 2024, Pazar 23:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   AKP KAPANMIYOR...
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 00:27:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

·elifebrar· :
ayh çok sevnDİm ya AKP yi kaPatmaya kimsesin gücü Yetmez...
arKsında %45 lik bi oyLa halK var herşey bu dvya baĞlıydı şimdi türkiyenn ekonmsi rhtLdı ab sureci daha ii olck.. ne gzL bnLar hala yanLş dienler var kaos u kndileri yapıo hala akp akp akp ne ne !  DURMAK YOK YOLA DEVAM EN BÜYÜK BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN  --AKP--

Ooo Tayyip
Haydi bastır Tayyip
Ölümüne Tayyip
Tayyip gol gol gol
Tayyip gol gol gol

Güray hoşgeldin

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 00:28:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Hoşbulduk Özüm  Saygılar, sevgiler...

elifebrar

elifebrar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 00:49:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·RestlessOblivion· :

·elifebrar· :
ayh çok sevnDİm ya AKP yi kaPatmaya kimsesin gücü Yetmez...
arKsında %45 lik bi oyLa halK var herşey bu dvya baĞlıydı şimdi türkiyenn ekonmsi rhtLdı ab sureci daha ii olck.. ne gzL bnLar hala yanLş dienler var kaos u kndileri yapıo hala akp akp akp ne ne !  DURMAK YOK YOLA DEVAM EN BÜYÜK BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN  --AKP--

Ooo Tayyip
Haydi bastır Tayyip
Ölümüne Tayyip
Tayyip gol gol gol
Tayyip gol gol gol

oLey oLey oLey !   hehehe

lailaflower

lailaflower resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 00:51:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Burda mesele Akparti karaparti meselesi değildir mesele DEMOKRATİKLEŞME  sürecini en az sancıyla atlatmaktır her ne kadar bazı antidemokratlar illa bunu histerik ateş nöbetlerini  çevirmek isteselerde artık bazı olgular eskisi kadar katı ve anlamsız tek tip düşünce örneği olmaktan çıkmaya başlamıştır bunu görmek bir liberal düşünce sahibi olarak beni mutlu ediyor umuyorum ki devamı gelecektir.Hİç kimse fikrinden giyiminden dininden yahutta savundğu fikirlerden dolayı bertaraf edilemez taki bu ülkenin altını oymaya fiile döküncyee kadar kimsenin abuk müdahalelere hakkı yok.Akp İktidarı bu Halkın Meclise üçyüzatmış civarı milletvekili yollamış ve bu halkın on altı buçuk milyon oyunu alıp %46 oyla HÜKÜMET KURMUŞTUR  eğer birileri kalkıp sırf benimle neden aynı ideolojide değilsin neden başörtü düşmanı değilsin hadi seni kapatmak gerek die ortalarda veryansın ederse işte o zaman bu YÜCE MİLLETİN İRADESİNİ HİÇE SAYMIŞ OLACAKTIR  ki kimsenin böyle  keyfe keder uygulamalara hakkı yok amaç AKP nin oy oranıda değildir yada çoğunluk olması da değildir AMAÇ sadece ve sadece etnik kimlik yada ideolojilere göre DEMOKRASİ MEVSİMİNİN HAZANA  dönmüş olabielcği ihtimalalrinin bizleri mutlu etmesidir .

DEMOKRASİ VE HUKUK  bu ülkede yaşayan her bireyin koşulsuz ve sansürsüz sahip olması  ve belli  zümrelerin değil HALKINA  tüm benliğyle içtenliğyle HİZMET DEN DEMOKRASİ GELENEĞİ ARTIK YERLEŞMELİDİR BU MEMLEKETTE.

Yanar DÖNER BİR KARANLIK BİR AYDINLIK OLAN DEMOKRASİLERE HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRR.

Hopfen

Hopfen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 06:22:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Demokrasi den bahseden

bir sürü görüs var burada fakat benim bir yorumuma tahammül edilmiyor

*** birisinin istegiyle dün yazdigim yorum silinmis

yorumumu sildiginiz icin sizi kiniyorum

muratugras82

muratugras82 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 11:24:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu forumda kendi görüşlerimizi yazıyoruz. Eğer görüşlerime saygısızlık yapılırsa aynı saygısızlığı yapma hakk doğar bana. Ama o saygısızlığı yapmamam gerekir. Niye, o dar beyinler cerceveli beyinler gibi olmamak için. Sözleri alıntı yapıp sırf kendi görüşüm en doğrusu diye saygısız bir biçimde yorum yapanları, bir de biz Demokratiğiz, Sosyal demokratız diyenleri ve sosyal kavramını taşıdıkları demokratik kavramını taşıdıkları için daha duyarlı olmaları gerekirken bu duyarlılığı başka birilerinden görünce Bu sözde! Sosyal Demokratları şiddetle ve hiddetle kınadığımı bildirir, Aklınızı başınıza almanızı ve neyi nicin neden nasıl nerede ve kim sorularını kendilerine daha cok sormalarını öneririm. Saygı tek taraflı olmuyor. Sonra kalkın cıkın saygısızlık yapılıyor, bana düşman herkes deyin. Yazarken korkun demiyorum. Yazarken saygı gösterin. Sen dili yerine ben dili kullanın! ki sizlere saygısızlık yapılmasın. Ha size saygısızlık yapıldığı an size cevap doğar bunu kullanmak size düşer. Ya kullanırsın ya kullanmazsın. Biraz partiler üstü ve siyasi kişiler üstü konuşun. İlhan Selcuk , Chp ne diyorsa o veya Emin Çölaşan, Akp ne diyorsa o! Yav hiç mi gözünüz yok, hiç mi aklınız fikriniz yok! Kendimize yapılmamasını istediğimiz bir şeyi başkasına yapmayalım. Önce düşünceye SAYGI...

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 12:13:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hukuka güvenin,anayasa mahkemesine güvenin,adalete güvenin diyenler alınan karar karşısında neden şok geçirmekteler?

adelet tecelli etti işte

hukukun üstünlüğünü her fırsatta dile getiren insanlar neden şimdi yargının başının siyasallaştığını düşünmekteler?

neden hadlerini aşıp da anayasa mahkemesinin satılmış olduğunu ima eden sözler sarf etmekteler?

hani güven?  hani inanç?

sindirin bazı şeyleri artık,hazmedin...

Hopfen

Hopfen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Tem.2008 Per 16:51:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SeVoToRi :
·Hopfen· :

Demokrasi den bahseden

bir sürü görüs var burada fakat benim bir yorumuma tahammül edilmiyor

*** birisinin istegiyle dün yazdigim yorum silinmis

yorumumu sildiginiz icin sizi kiniyorum

tesekkürler sevotori

adam benim mesaj silinmezse patliycakmis

banane cok da *******:)))

Evet sırf bi(rile)ri istedi diye, forum yazısında aykırı bir söz, yanlış bir cümle veya kötü bir düşünce güdülmeden düşünce ifadesinin silinmesini bende kınıyorum.Eşitsizliğin ve ehl-i keyf tutumların sergilendiği hükmüne varıyorum!

wsirine

wsirine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2008 Cum 00:33:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

muratugras82
Cevabını halk verecektir. Demokraside partiyi halk kapatır halk açar. Ne yazık ki başka unsurlardan medet umanlar demokratiğiz diye bas bağırıyorlar. Kararın yorumu şudur bence: Dikkatli Ol AKP, gözlerimiz üzerinde...

Bu işler halkın işi  olmaktan çıktı .. halk aç ,halk yoksul ,halk diye bişey kalmadı  halk öldü öldüü. ne tarihini  ,ne soyunu, ne atasını ,ne yönetimi düşünemiyor artık ..2 torba kömür 5 paket makarna halkın efendisi oldu .. acı ama gerçek..  lafım sana değil murat ,gözlerine toz kaçan  arkadaşlara yıkayın yüzünüzü  görün  artık gerçekleri

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Ağu.2008 Cum 00:49:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Demokrasi kazandı...Türkiye kazandı :)

Hayırlı olsun...

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir