ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 05:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Doğuda Çocuk Olmak
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

makbet

makbet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 14:31:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
frankfurtyakisiklisi teşekkür ederim beni ağlatmayı başardın gerçekten açtığın başlık çok anlamlı vede çok güzell olmuş bize unuttuğumuz gerçekleikleri hatırlattığın için tşk ederim hayatın yaşamın gerçek yüzü bu olsaa gerek bu  yazıya hiç bir yorum yapamayacağım çünkü burda yapacağım yorumumun onlara hiç bir faydası olmayacak ben boş konuşmak yerine bir şylerin pratiğe dökülmesinden yanayım bu başlıı ssen açtın çok ta güzel yaptın madem bu başlığı açtın soralım bakalım bu başlık altında onlar için ne yapabiliriz bi fikri olan varmı acaba bu ccde ben derim ki cc03 yardım etsin bize ortak bi posta adresi oluştursun bizde o posta adresine yapabilceğimiz yardım araçlarını gönderelim kitap giyisi ne olursa SİZ NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR gerçi bu sadece bir fikir anlatmaya çalıştığım keşke burda yaptığımız yorumların onlara bir faydası olsa TEŞEKKÜR EDERİM FRANKFURTYAKIŞIKLISI

Tranquillity07

Tranquillity07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 15:33:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Frankfurt bu sözleri ve resimleri paylaştığın için teşekkür ederim..

Makbet İyi Güzel Düşünüyorsun Ama Kimsenin Katılacagını Zannetmiyorum.

Eğer Dediğin Gibi Olursa Yardim Edebiliriz, Her Zaman.
Tabiki Bunlar Sadece Sözde Kalmamalı.

Tranquillity07

Tranquillity07 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 17:54:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Doguda Çocuk Kalmak?
Karlı bir bahçemiz vardı o zamanlar. Bir de arıları o komşunun. Balkonumuz ahşap döşemeli, önü açıktı. Malatya nın ücra bir köşesinde yaşama savaşıydı bizimkisi. Aslında benim savaşım olamaz. Çünkü hiçbir şeyden habersiz yaşıyordum. Çocuktum, güzeldim, saftım, temizdim...

Henüz kötü aşk hikâyelerim, başarısız tensel deneyimlerim, kavgalarım, karnemde zayıflarım olmamıştı hayatta. Hiç yere düşmemiştim ki bacağım kanasın. Sadece gülen gözlerim ve küçük bir bedenim vardı hayata yansıttığım. En güzeli de; zaten ben yansıttığımdan ibarettim. Ne fazlası, ne eksiğiydim. Her salonda giyecek farklı bir maskem yoktu.

Annemdi hayatıma ilk soktuğum kadın. O beni umarsız, sebepsiz, karşılıksız sevmiş bir kadındı. Yıllarca ben de onu sevdim. Sonra galiba biraz büyüdüm ve aldatmayı öğrendim. İlk önce annemden başladım aldatmaya. İlk aşkımla aldattım annemi. Sonra bir başkası, bir başkası derken annemi defalarca aldattım. Annem ise beni hiç aldatmadı.Annem beni hiç aldatmayacak!

Tabanında hava yastığı olan ayakkabılar vardı ben küçükken. Bir de onların emperyalist markaları. Hatırlıyorum da çarşı pazar gezmiştik en ucuzundan almak için babamla.

Ucuz olmalıydı çünkü biz ucuz bir hayatın pahalı insanlarıydık.

Ucuzdu hayatımız, mesela bir bisikletim olmadı hiç. Defalarca bisikletçi dükkânına gidip en güzelini beğendim halde. İnsan her istediğine sahip olamazdı. Hayatın kuralıydı bu ama nerden bilebilirdim. Ben henüz çocuktum. Çocuk olmak da emek ister ucuz yaşamlarda. Arkadaşlarına özenemezsin, güzel kıyafetler giyemezsin, en güzel çanta senin olamaz. GüçlüOlmak daha çocukken bir zırh değil, bir gereksinim olur.

O anaokulunu hiç unutmayacağım. Evimizden 1 veya 2 kilometre uzakta ve tepedeki, yokuşu dik anaokulu. Komşunun çocukları ile giyinir kuşanır kar kış dinlemez yürürdük o yolu. Aslında o yol bizim anaokulunun yolu değildi, aynı mahalleden çocukların yürüdüğü kader yoluydu. Evden başlar ve nerde biteceği belli olmaz bir yoldu o.Şimdi kimi mühendis, kimi doktor o çocukların. Dedim ya o yol evden başlar ama anaokulunda bitmezdi. Fakat biz hep biter sandık. Yürüdük, yürüdük... O yolu her gün yürüdük biz, her gün o sonmuşçasına.

Bir gün bir kutu gördüm pencereden baktığımda. İnsanların elleri üstünde taşıdığı, karlar üstünde yavaş yavaş yürüyen bir kutu.Anneme sordum tabut dedi. İçinde ise arkadaşım varmış. Ebedi yolculuğa erken çıkmıştı Pınar. O yolu şimdi eller üstünde ve gözleri kapalı gidecekti. Annesinin eve gelmesini beklerken kara yenik düşmüş Pınarım; gözleri karla kapanmış. Gördüğüm ilk cenaze; arkadaşımın cenazesiydi.Dedim ya çocuktuk, güzeldik, saftık, temizdik. Ölümler bizi üzemezdi. Biz o yolu yine ertesi gün hiç bir şey olmamış gibiYürüyüp gidecektik...

Doğuda çocuk olmak, batıdaki orta halli bir adamdan daha ızdıraplıdır. Bunu Batı bilemez, Batı ancak tartışır...

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 18:12:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Tüylerim Diken Diken Oldu :(

DingiI

DingiI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 19:37:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
           (____)
           (____)
           (____)
           (-|_|-)
           (____)
      __ /(----)\__
\__/---------------\__/
   \|||||_TÜRK_||||||/     
        ||______||
           [|-|-|]
           [|--/|]
           [|-/-|]
           [|/--|]
           [|---|]
           [|---|]
           [|--/|]
           [|-/-|]
           [|/--|]
           [|---|]
           \\|||||//
            \\|||//
             \\|//
             \V/

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2008 Per 20:49:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·DingiI· :
           (____)
           (____)
           (____)
           (-|_|-)
           (____)
      __ /(----)\__
\__/---------------\__/
   \|||||_TÜRK_||||||/     
        ||______||
           [|-|-|]
           [|--/|]
           [|-/-|]
           [|/--|]
           [|---|]
           [|---|]
           [|--/|]
           [|-/-|]
           [|/--|]
           [|---|]
           \\|||||//
            \\|||//
             \\|//
             \V/

yorum yazan arkadaşlar dingil in nedemek istediğini anladınız mı?

(aslında dingil olmayan dingile sevgiler)

HarunKdL

HarunKdL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2008 Cum 15:14:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar gerçekten üzücü bi durum allah yardımcıları olsun...

ama niye sürekli cc dekiler anlamaz diye laflar sölüosunuz...anlayan anlar zati...biz anladık akıllıyızda diğer millet gerizekağlımı...niye prim sözleri kullanılıyo...anladıkda naaptık paramı topladık yardımmı yaptıkda milleti kötülüyoruz...hala ccde muhabbet ediyoruz...

demekki neymiş elimizden fazla bişy gelmio...milletten farkımız yok...kıraç gibi anadoluyu kullanarak prim yapmayalım...

elimizden geleni esirgemeylim yeter

tekrardan Allah ordakilere yardımcı olsun...

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2008 Pzr 18:12:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
böyle önemli konularda pek yorum yapılmaması ilginç gelmiyor artık

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ağu.2008 Pzr 20:43:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
COK KOTU UZULDUM GERCEKDENCry ALLAH YARDIM ETSN DOGUDAKILEREDisapprove

38DLEH38

38DLEH38 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2008 Pzt 11:34:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DOĞU  VEYA  GÜNEYDOĞUDA  ÇOCUK  OLMAK ben de  güney doğuluyum bizim  buralarda  okumak yazılı  sınavdan  5  almaktan  daha  zordur . biz  burda  okumak  için  çabalarken  diğer  bolegelerdeki  bazı  kıişiler  rahatlığpın  vermiş  olduğu hasla  okumazlar  bile  okulu  bi  eğlence  olarak  görürler sen  doğulu  yada  güney  doğulu  olarak  dünyaya  gözünü  açmışsansa hayata   bir  sıfır  yenik  başlamıssın  demek  tir  .  bu  paylaşımı  burda  yayınlayan arkadaşa  teşekkür  ederim

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir