ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Mayıs 2024, Perşembe 22:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Doğuda Çocuk Olmak
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LastNur

LastNur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2008 Sal 11:18:08sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ÇOK DIRAMATİK BİR HALE GETİRMİŞSİNİZ

SİZ KENDİ HALİNİZE ÜZÜLÜN BÜYÜK ŞEHİRLERDE YETİŞEN ÇOCUKLARDAN ÇOK DAHA FAZLA BİLİYORLAR ELİNDEKİLERİN KIYMETİNİ. NERDENMİ BİLİYORUM BEN ORDA BÜYÜDÜM KARA LASTİKDE GİYDİM CANTA YERINE POŞETLEDE  GITTIM OKULA AMA MEYVEYİ DOMATESİ  DALINDAN KOPARIP YEDİM. PEK ÇOĞUNUZ TADINI BİLE BİLMEZ KARA DUT YEDİM YİNE PEK COĞUNUZUN SADECE ADINI DUYDUĞUNUZ OYUNLARI OYNADIM Bİ APARTMAN DAİRESİNE TIKILIP KALMADIM TAŞDAN KINA YAKDIM ELİME.

RESİMLERDE GORDUĞUNUZ ELİ YÜZÜ PİS SALYA SÜMÜK AMA HORMONSUZ ÇOCUKLAR.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Ağu.2008 Sal 12:32:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·makbet· :
cc03 yardım etsin bize ortak bi posta adresi oluştursun bizde o posta adresine yapabilceğimiz yardım araçlarını gönderelim kitap giyisi ne olursa SİZ NE DERSİNİZ ARKADAŞLAR 

cc03 e müdana etmek yerine kendi çapınızda bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz bence

mesela kardeşini seç kampanyalarına katılarak kendinize birer kardeş seçebilir ve ona az da olsa elinizden geldiğince para hariç her hangi bir yardımda bulunabilirsiniz.

batıda ki şımarık çocukların ellerinin tersi ile ittiği bir çok şeyi nimet gibi gören çocuklar var orda

çocuk sevindirmek sevaptır

deneyin

hiç bir şey kaybetmez aksine kazanırsınız...

zeytin18

zeytin18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2008 Per 23:24:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·makbet· :
Hepsi Türkiyenin masum çoçukları ve adı üstünde çoçuk doğusu batısı yok!

enuball

enuball resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2008 Per 23:37:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Türkiyede doğu bölgesinin yeri bende ayrıdır.!Nedeni en azimli/tutumlu/düşünceli/saf/cana yakın, insanların doğum yerleridir orası, akabinde göremedikleri-yaşayamadıkları yerleri tadamadıkları yemekleri, giyemedikleri markalı olan üstbaşları ancak yaşayan insan gördükleri zaman sorar ve ne olduklarını anlamaya çalışırlar.Şehir hayatı onlara yabancı gelsede onlar hem utangac hemde gururludurlar.Okumanın ve eğitimin onlarda rasyonellik yarattığını görebilirsiniz.Ne çok ne az sadece onlardaki düşünce "Okumak"!!

Teşekkürler..

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2008 Cum 17:23:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Herkesin yakındığı bu ilgisizliğe bende üzülüyor ve kızıyorum. Gereksiz,boş,anlık zaman geçirmek için,kendinede bir yararı olmayan birçok konuya yorum yapanlar bu tür konuların başlıklarına tıklayıp ilk satırdan sonra; "Bir benmiyim ya,bunu bizde biliyoruz,ne yapabilirimki tek başıma..vs..vs.." gibi tekil düşüncelerle çelişkiler yaşayıp, malesefki pencerenin "X" butonuna basmayı tercih etmeyi seçiyor.             

Burada;"Ccdekiler anlamaz" dan kasıt bence budur. Genelleme hoş olmuyor mutlaka ama burada gerçekten genel bir sorun mevcut. Bizim burada yapmamız gereken tekil düşünceleri bir tarafa bırakıp çoğul düşünmemiz. Yorum yapan herkes iyi niyetini belli etmiş aslında buda bir tepkidir,buda bir iyi niyettir. Görüldüğü gibi bunu yapmayanda var ! ...

Ayrıca biz o kardeşlerimize,çocuklarımıza acımıyoruz ! Onların hayatlarındaki kısıtlılık sebebi ile tadamadıkları,yaşamadıkları,göremedikleri şeylere sahip olmaları için yardım etmek istiyoruz. Evet belki biz yediklerimizi dalından alıp yiyemiyoruz ama onlar da klimalı sevis araçlarına binip okula gidemiyorlar hatta kimisinin gidebileceği bir okul dahi yok ! Belki biz ormanı,ağacı unuttuk ama o çocuklar hiç sıcak odalarında yarın ne yiyeceğim? ne yapacağım? düşüncesi olmadan bilgisayarlarında oyun oynamadılar ! Bu tip örnekleri çoğaltabiliriz... 

Bırakalım doğuyu batıyı karşılaştırmayı da,doğuyu batıyı nasıl eşitleyebiliriz onu düşünelim. Belki çok uçtun denilecek, belki bunu biz nasıl yaparız denilecek ama dediğim gibi bu tür yapılanmalar için çoğunluk şarttır ! Geçmişte de bu tür örnekler çoktur. Biz gençler olarak etrafımızı doğru yönde bilinçlendirmeliyiz. Bu,bizim ve neslimiz için... Herkes için...

Herşeyin iyi olması dileğiyle...

makbet

makbet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Kas.2008 Pzr 02:27:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dekmannnn :

Herkesin yakındığı bu ilgisizliğe bende üzülüyor ve kızıyorum. Gereksiz,boş,anlık zaman geçirmek için,kendinede bir yararı olmayan birçok konuya yorum yapanlar bu tür konuların başlıklarına tıklayıp ilk satırdan sonra; "Bir benmiyim ya,bunu bizde biliyoruz,ne yapabilirimki tek başıma..vs..vs.." gibi tekil düşüncelerle çelişkiler yaşayıp, malesefki pencerenin "X" butonuna basmayı tercih etmeyi seçiyor.             

Burada;"Ccdekiler anlamaz" dan kasıt bence budur. Genelleme hoş olmuyor mutlaka ama burada gerçekten genel bir sorun mevcut. Bizim burada yapmamız gereken tekil düşünceleri bir tarafa bırakıp çoğul düşünmemiz. Yorum yapan herkes iyi niyetini belli etmiş aslında buda bir tepkidir,buda bir iyi niyettir. Görüldüğü gibi bunu yapmayanda var ! ...

Ayrıca biz o kardeşlerimize,çocuklarımıza acımıyoruz ! Onların hayatlarındaki kısıtlılık sebebi ile tadamadıkları,yaşamadıkları,göremedikleri şeylere sahip olmaları için yardım etmek istiyoruz. Evet belki biz yediklerimizi dalından alıp yiyemiyoruz ama onlar da klimalı sevis araçlarına binip okula gidemiyorlar hatta kimisinin gidebileceği bir okul dahi yok ! Belki biz ormanı,ağacı unuttuk ama o çocuklar hiç sıcak odalarında yarın ne yiyeceğim? ne yapacağım? düşüncesi olmadan bilgisayarlarında oyun oynamadılar ! Bu tip örnekleri çoğaltabiliriz... 

Bırakalım doğuyu batıyı karşılaştırmayı da,doğuyu batıyı nasıl eşitleyebiliriz onu düşünelim. Belki çok uçtun denilecek, belki bunu biz nasıl yaparız denilecek ama dediğim gibi bu tür yapılanmalar için çoğunluk şarttır ! Geçmişte de bu tür örnekler çoktur. Biz gençler olarak etrafımızı doğru yönde bilinçlendirmeliyiz. Bu,bizim ve neslimiz için... Herkes için...

Herşeyin iyi olması dileğiyle...

yankias1

yankias1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2008 Sal 00:33:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

DOGRU SÖYLÜYOSUNDA DOGU ÖLEDİ ÖLE KALACAK.ONLAR HAYATLARINDAN MEMNUNLAR.ÇİLE ÇEKMEDEN HAYAT YAŞANMAZ.ÇİLE ÇEKMEYİPTE HAYAT YAŞAYANLARINDA HAYATINDAN BİRŞEY OLMAZ.BASININ ABARTMASIYLA BU KONULAR MEYDANA GELDİ.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2008 Sal 00:49:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·yankias1· :

ONLAR HAYATLARINDAN MEMNUNLAR.

oldukça talihsiz bir yorum olmuş

hiç bir çocuk karda kışda kilometrelerce yol kat edip okuluna bu şekilde ulaşmak istemez

hiç bir çocuk yırtık pırtık lastik ayakkabıları ile yollarda çile çekmek istemez

hiç bir çocuk hem okuyup hem de tarlada ekin ekmek ya da bayırda bahçede koyun gütmek istemez

ve hiç bir çocuk bu kadar zor koşullarda adam olmaya niyetlenirken kendini şanslı ya da memnun hissetmez,hissedemez...

CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir