ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 22:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   CCde Gerekmeyen Çok Kişide Yıldız Var..
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 06:16:41sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Brawo valla prensim çok dooru sööledin. Tiyatrocu olur bu spei den. Artık fazla nick sokmak hiç bir anlam ifade etmio spei istersen 20 tane user ınla aynı odaya gir. yıldız olmadıktan sonra senden sadece Dalkavuk olur o ortamda.Başka da bi cacık olmaz. Benim uyuz olduğum nokta ne biliomusun. Peşinden koştuğun o user hakkında ileri geri konuşman. Ama doğal karşılamak gerekir ki senin karakterin anca bu kadarlık... Ne yapalım idare edicez artık. Hee prensimin de dediği gibi Havuzlu Park 3 ü eleştiren KarizmaErr nickin var ya senin yıldızın olmadığı halde bile oraya bizden daha fazla takıldığını bilmio herhalde. Bu arada bu oyun baydı o userin sen olduğunu biliyoruz spei... Sana yıldızsız günler diycem ama sen bi şekilde yine yalakalık yapar yıldız alırsın buna adım gibi eminim...

1903 Beşiktaş JK

Biz Konuşunca Herkes Susar Susmassa Kelimeler Kan Kusar...

Ona Göreeee....

MaNoWaRCiSeRSeRi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 06:53:17sohbet oyun linki
Spei sana sadece Muhahahahaha diyorum başka da bişi demiyorum... Walla brawo güsel log almışsın.Ama merak ettiğim şey ne biliomusun bunu hangi satılık nickinle aldığın deil hee. Benim kime yalakalık yaptığımı  söölemeye çalıştığını merak ediyorum... Eğer Gunaah84 e yalakalık yaptığımı düşünüosan ki düşünüosundur buna eminim. Benim ona yalakalık yapmaya ihtiyacım yok. O benim çok değer verdiğim bir arkadaşım. O değil de acaba sen zamanında ne kadar yalakalık yaptın ona. Sırf onu elde edebilmek için. Ama helal olsun ona senin gibi kişiliği baltalanmış bir insanı değil de çok efendi ve son derece de benim saygı duyduğum bir arkadaş olan EQUALPRENS i seçtii... Şimdi aynada kendinle yüzleş te bilip bilmeden bana yalaka deme.... bu arada benim senin satılık yıldızlarına ihtiyacım yok. İstersen sana rozet verdiririm. Benim ihtiyacım yok ama. Senin gibi açların ihtiyacı vardır eminim...

eQuaLPrens

eQuaLPrens resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 06:58:27sohbet oyun linki
spee bence yazdıkca batıyosunn:)))len olma alt üstü bi yıldız bu kadar kendine zarar verme spee...

MaNoWaRCiSeRSeRi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 07:04:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Spei sadece çok komiksin. Hadi spei itiraf et yıldızsız yapamıosun. Bana da yıldız takıp kendi kendini tatmin ediosun buna eminim. Ben isteseydim şu an çoktan Altın rozet sahibiydim sen kafanı yorma. En azından altın rozet güççük bir yıldızdan daha yetkili deil mi spei... Emin ol ben yıldız almamak için vip üye olmuyorum. Çünkü Yıldız Ajanlara bile senin adın karıştıysa ben asla vip olmam. Biliyorum ki senin gibi bir kaç ay soora yalvararak deil en fazla 2 hafta soora briw kendisi yıldız verir. He bir gün Vip üye olursam emin ol en sabıkalı nickimle üye olucam... Senin Gibi yıldız hastası deilim yani anlayacağın...

MaNoWaRCiSeRSeRi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 07:19:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yıldız bitti şimdi de bana rozet mi vericen spei. Ama şımartıyosun beni. Bu kadar yalakalık yapma bana ben sana altın rozet de aldırırım. Walla bu kadar yıldız ve rozet hastası olduğunu bilmiodum... Bravo walla...

MaNoWaRCiSeRSeRi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 07:40:05sohbet oyun linki

Wayy spei bana Altın rozet mi verdin. Çok saol yaa sen de olmasan kim vercek bu rozeti bana. Hehehehehehe.

Spei bence yıldıza ve rozete kimin ihtiyacı olduğunu kimin yıldız için diğer ajanlara ve şefe yalvardığını biliyoruz. Sana şööle bişi sööliycem benim yıldıza veya rozete ihtiyacım olsa VİP üye olurdum kafanı çalıştır biraz...(Olmayan şeyi çalıştırmak biraz zor olucak ama idare et artık.)Ben VİP üye olursam da bil ki en çok ban ı hangi nickime vermişler analiz edip ona göre o nickimle olucam... Mesela bu dünya kadar ban aldı. Bunla olsam fena olmaz. Spei bilmiosan hatırlatayım sabıkalı nicklere briw in babasının oğlu olsan yine de ajanlık vermezler... Bilmiosan sööliim dedim... hee bi de bana biraz daha yalakalık yap o rozteleri ve yıldızları ben sana veriim emin ol briw le konuşur hallederimm...

cckarakanmuratcc

cckarakanmuratcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 07:47:44sohbet oyun linki
ben uzun süredir ccdeyim daha dünkü çocuklar ajan oluyor ajan olmak içinse viplik şart koşuluyor adamlar 1 günde olsa ajan diye hava atıyolar oysaki biz ccde uzun süredir bulunuyoruz sadece vipimiz yok diye ajan değiliz ben 1 çok nick biliyorum eskilerden, eski olan herkesin tanıyacağı meşhur isimler ccyi bu yüzden bıraktılar çoğu ,diğerleride ccnin bozulması yüzünden herşey heryerde olduğu gibi ccdede para nerde bu milllet nerde bu devlet diyorum cc yönetimini adaletli olmasını herşeyin vip olmadığını burdan hatırlatmak istiyorum eğerki herşey viplikse cc düzelmez diyorum briw ve cc03 duyun sesimiziiiiiiiiiiiiiiii

TEQUILAKAAN

TEQUILAKAAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 08:12:59sohbet oyun linki

KarizmaErr :
speiderist havuzlu park 3 ü görün ......

tanrı günahları affetsin † amen   pek şansın yok yinede

ccNBAkif

ccNBAkif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 09:19:39sohbet oyun linki

IIIIMATCHLESSIIII alakası yok ajanların bı yanlışı olursa solersın.ajan olma surelerıne bakma ki butun ajanlar da üzerine dusen gorewlerı fazlasıyla yapıolar...heee günah yaptıgının senı yucelttığini mi sanıosun bence tam tersi zaten yerın dıbındeydın dedıklerınle yerın 7 kat daha dıbıne gırıosun.zaten kişiliğin ortada fazla bişe solıyıp de fazla derınlere gırmek ıstemıorum hem eger senın sorunun spei i yerın dıbıne batırmaksa sevgılını neden araya sokuosun.şimdılık fazla bişe yazmıcam ama spei herkesı tek basına iyi benzetmiş siz neden cekemıosunuz spei yi anlamadım ama emın olun kı herkese gereken iyiliği weya kötülüğü yapar yanı nabza gore serbet werir...  hee bi de
MaNoWaRCiSeRSeRi " Ben isteseydim şu an çoktan Altın rozet sahibiydim\İstersen sana rozet verdiririm" demişsin. ona cok guldum. burada kendını ele werdın daha doğruları bıle solemedıgını bellı etmişsin zaten bundan sora sana bişe yazmaya bile gerek duymuyorum....spei ise cok guzel yapmış bol bol wermıs kendı yıldızlarını sana ama sen onun degerını bılmeyerek onun hakkında ılerı gerı konusup başkalarına kendını ıspatlamaya çalışma...SPEİ 5-6 kişinin ne dediğine bakma cidden ccde sevilen kişisin.....

ProtoTiPGoGo

ProtoTiPGoGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 18:10:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Spederist  biz seni tanıyoruz sen kafana takma böyle insanları onlara  heeee de geç.Ayrıca sanal alemde ne kadar yalakalık olur merak ediyorum Eğer speiderist yalakalık yapsaydı  daha yükseklere çıkardı  kısknçlığın ve çekememezliğin alemi yok  h.park 3 sakinleri
CC sohbet icin buraya
 <<12 345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir