ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Mayıs 2024, Salı 08:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   CCde Gerekmeyen Çok Kişide Yıldız Var..
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

peynirciclubber13

peynirciclubber13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 19:28:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
ya bu Manowarciserseri de kendini bişey sanıyor.sen kaç paralık insansın? soruyorum.Milleti neden çekemiyorsun?Sen işine bakkkkkkkkk.......millete laf atma.spei kardeşimizi tanıyan tanır bilen bilir.sizin laflarınız boşuna kendinizi yormayın.burası sanal gerçek değil tamammı?kendinizi çok kaptırmayın.fazlada atıp tutma yok ben istesem altın rozet alırdım yok bilmemne.Ufak atta civcivler yesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.YALAKANIN ALLAHIsın buarada!

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 21:28:41sohbet oyun linki
Bakıyorum da Speiderist in yalakaları hep bi araya toplanmış. Baktılar spei Abileri benimle uğraşamıo dediler azcık devreye girelim de spei abimizi bu zor durumdan kurtaralım. Peynirciclubber kimmiş yalaka ilk önce kendi yazdıklarına bak da ona göre konuş. Arkamdan da atıp tutma. Benim kimseye yalakalık yapmaya ihtiyacım yok bu biline. He bi de atmıyorum emin ol. Ben istediğimi yaparım aklında olsun...

peynirciclubber13

peynirciclubber13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 22:37:52sohbet oyun linki
spei nin yalakaları diyorsunda speiye neden yalakalık yapsınlar .burası sanal ne kazaçları var?zor durum diye birşey yok onu tanıyan tanır siz 2 laf ettiniz diye zordurumamı girdi?benim kimseye yalakalık yapmaya ihtiyacım yok demissin de tabi şefler babanın oğluda  istedıgın an sana altın rozet vercekler dimi?sen kendine dev aynasında bakıyorsun herhalde,istediğini yaparmıssın  yap bişeylerde görelim.hadi altın rozet al bakalım istedıgını yapabiliyormusun.yapabildiğini kanıtla böle lafla olmazzz...

gunaah84

gunaah84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 00:50:27sohbet oyun linki
   ooffff ne salak muhabbet yaa spe ne gereksiz bi varlıksın yaaa elinde olsa beni alıp koyacaksın foruma bırak logları tetikte geziyosun serap ne yapsada bi hatasını yakalasam diye umrumda değilsinnn sen benim esirimdin esirimsin ve her zamanda esirim olarak kalacaksın gunah iste köpeğin olayım dediğin günler çok eskide kalmış zamanlar değil benim ağzımı açtırma bana nasıl yalvardığını herkez biliyor seninle ilgili sen isteyene kadar hiçbir yere yazmamıştım zorla kaşındın iğrençsin seni tanıdığını idda edenlerr mavidoruğuda tanıyolar mı ????

gunaah84

gunaah84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 00:57:34sohbet oyun linki

nbakifff yaaa sen bi lastik don gibi çıkma herşeyden git al lahana bebeklerini oyna son sözüm sana

MaNoWaRCiSeRSeRi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 01:26:36sohbet oyun linki
Peynirciclubber dooru sööledin şefler benim babamın oğlu. Hehehehe. Ben kendime dev aynasında bakmıyorum. Senin de kendine boy aynasında bakmanı tavsiye ederim. Benim kişiliğime laf edeceğine o savunduğun kişiliği baltalanmış insanın ne tarz kişiliğe sahip olduğunu öğren ööle gel benimle konuşş. Bu durumda seni muhattap almam... Kusura bakma... Ben kimseye bişileri kanıtlamak zorunda değilim. Ben yaparım dersem yaparım o kadar. Var mı ötesi. İnanıp inanmamak seni bağlar beni bağlamaz. Kimseyi inandırmak zorunda değilim ve hiçbir şekilde Rozete ve bu tarz şeylere ihtiyacım yok. Dikkat et almak istesem vip olurdum. Maalesef VİP değilim. Çok üzüldüm yaa rozet alamadığım için. Hatırlat bi dahaki yıl Yani 30 Şubat 2007 de alırım. Sırf sen istedin die... Tabii şubat 30 çekerse... Benim rozet isteme gibi yok ajan olma gibi komplekslerim yok.Ama dediğim gibi istersem olurum. Sen de dene bence belki olursun... Konu burda kapansın. Birilerinin sağlığı açısından en azından...

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 15:05:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Manowar bir tartısma yapacagın zaman karsındakıne hakaret etmen gerekmez!!!Speiderist e savunanlara yalaka  diyorsun ! peki bu kişilerin ne cıkarı varkı speiderist e yalakalık yapsınlar ? Kim ne derse desın speiderist sevilen ve saygıduyulan birisi . Kimse kimseyı sevmek zorunda degil .Ama yaptıgı seylere saygı duyman gerkır.

ProtoTiPGoGo

ProtoTiPGoGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 16:04:58sohbet oyun linki
MaNoWaRCiSeRSeRi :
Bakıyorum da Speiderist in yalakaları hep bi araya toplanmış. Baktılar spei Abileri benimle uğraşamıo dediler azcık devreye girelim de spei abimizi bu zor durumdan kurtaralım. Peynirciclubber kimmiş yalaka ilk önce kendi yazdıklarına bak da ona göre konuş. Arkamdan da atıp tutma. Benim kimseye yalakalık yapmaya ihtiyacım yok bu biline. He bi de atmıyorum emin ol. Ben istediğimi yaparım aklında olsun...
SEN ADAM DEĞİLSİN Kİ manowarciserseri   ADAM OLANLA UĞRAŞILIR SEN UĞRAŞMA GÖRMEMİŞİN BİRAZ DAHA KONUSURSAN ADAM OLCAN   VE SENLE UĞRAŞANLARDA OLUCAK. ALLAH BİLİR SEN VE SENİN TAYFAN KİMİN MAŞASI  MERAK EİYORUM   KİMSE KİMSEYE YALAKALIK YAPMIYOR BURDA  

MaNoWaRCiSeRSeRi

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 01:54:55sohbet oyun linki
Ne diyeyim Spei ve Saz Arkadaşları. Onlardan fazlasını beklemek yanlış... Karizmaerr ben Spei nin yaptığı ii veya kötü şeylere senin gibi sazanlık yapıp pozitif bakmak zorunda değilim. Nihayetinde ben onu istediğim şekilde eleştiririm buna kimse de müdahale edemez.Protipgogo sana gelince sen ne kadarlık adamsın ki benim adam olup olmadığımı tartışıosun. Bu tip tartışmaları yapman için henüz hayat tecrübe yaşın 3 galiba. Büyü de gel evladım...

ProtoTiPGoGo

ProtoTiPGoGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 16:23:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
MaNoWaRCiSeRSeRi :
Ne diyeyim Spei ve Saz Arkadaşları. Onlardan fazlasını beklemek yanlış... Karizmaerr ben Spei nin yaptığı ii veya kötü şeylere senin gibi sazanlık yapıp pozitif bakmak zorunda değilim. Nihayetinde ben onu istediğim şekilde eleştiririm buna kimse de müdahale edemez.Protipgogo sana gelince sen ne kadarlık adamsın ki benim adam olup olmadığımı tartışıosun. Bu tip tartışmaları yapman için henüz hayat tecrübe yaşın 3 galiba. Büyü de gel evladım...
                                                              senin adam olmadığın konusmalarından belli    biz sadece haklı olan birini savunuyoruz senin işin onunla bizimle deil bize yalaka diyemezsin ayrıca  boynuz kulağı geçermiş   diye bi laf var   bilmem beyninin bitarafında vardır belki o laf  beni bu cc de istediğin herkese sorabilirsin  onlar sana beni tarif eder  kaç paralık adamsın diye soruyosun bana adamlık parayla olmaz yürekle olur   K.O.Ç UM benim beyin jimnastiği yap birazcık
CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir