ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 16:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   CCde Gerekmeyen Çok Kişide Yıldız Var..
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 23:02:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

1 ncisi haklı vey haksız benim tartıştığım biriyle arama giremessin...Bu sazanlığa girer bilmiosan sööliyeyim. 2 ncisi sen benim kişiliğim hakkında yorum yapma hakkına sahip edilsin. En azından o hakkı ben sana verdiğimi sanmıyorum. 3 ncüsü ve en önemlisi bi daha benim tartıştığım yerde olaya girip Sazan niyetine konuya atlarsan bu senin için ii olmaz... Kesin ve Net...

Umarım anlaşılmıştır.

Geciken cevap için özür dilerim...

ProtoTiPGoGo

ProtoTiPGoGo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 11:39:40sohbet oyun linki
MaNoWaRCiSeRSeRi :

1 ncisi haklı vey haksız benim tartıştığım biriyle arama giremessin...Bu sazanlığa girer bilmiosan sööliyeyim. 2 ncisi sen benim kişiliğim hakkında yorum yapma hakkına sahip edilsin. En azından o hakkı ben sana verdiğimi sanmıyorum. 3 ncüsü ve en önemlisi bi daha benim tartıştığım yerde olaya girip Sazan niyetine konuya atlarsan bu senin için ii olmaz... Kesin ve Net...

Umarım anlaşılmıştır.

Geciken cevap için özür dilerim...

bana 1...   2. 3.. diyerek saptamalarda bulunma   burası sanal alem yazdıınız yerde forum   adamlar bu forumu görüş bildirilsin diye   açmışlar  madem tartışçaksın msnde başbaşa tartışın paylaşın kozlarınızı  benim için kötü olan şey ne çok merak ediyorummm  elinden geleni ardına koyma ben burdayım  boş boş laflarla forumu kalabalık tutma  çok merak ettim ne yapabilcen   K.O.Çum

minimumi

minimumi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 12:19:29sohbet oyun linki

İŞTE BUNA BÜTÜÜN KALBİMLE KAILIYORUM..BEN DE BIRAKIRSAM BU YÜZDEN BIRAKIRIM CCYİ.

ZEHİRLİ SARMAŞIK SEN KİMSİN YAW.İKİ GÜN GÖRDÜM KISI Bİ BAKTIM YILDIS ALMIŞ.BU NE YAW

MrlSnooPl

MrlSnooPl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 18:39:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Arkadaşlar derdiniz ne sizin ya Yıldız alamamak mıydı Ali aßi verdi işte hepinize Sahte mahte idare edin onu bulamayanlarda var  Neyse bana karşı cvp yazmayın bu saçma forma bidaha girmicem için cvp layamam Tşk.. Ali aßi kulak asmaya bunlara  Sinek Vızıldar ama Bi şaplak Yeter . Konuşmıyım dedim ama fazla neyse cvp yazarsanız pls alamazsınız benden cvp ! :)) Herkeze iyi günler

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 19:00:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

MaNoWaRCiSeRSeRi :
Ne diyeyim Spei ve Saz Arkadaşları. Onlardan fazlasını beklemek yanlış... Karizmaerr ben Spei nin yaptığı ii veya kötü şeylere senin gibi sazanlık yapıp pozitif bakmak zorunda değilim. Nihayetinde ben onu istediğim şekilde eleştiririm buna kimse de müdahale edemez.Protipgogo sana gelince sen ne kadarlık adamsın ki benim adam olup olmadığımı tartışıosun. Bu tip tartışmaları yapman için henüz hayat tecrübe yaşın 3 galiba. Büyü de gel evladım...

ManoWarCiSerser birincisi sen başkalarını eleştiriyosan başkalarınında seni eleştirmesine izin vereceksein iyi ya da kötü..bakıyorum yazdığım mesajlara işine gelmeyen herşeye "spei ve saz arkadaşları" nı kötüleyici sözler yazmışsın hemen hemen..yok efendim sen adam ol, senin yaşın kaç. eğer sen bir yıldızlı ajanın yaptığı görevden memnun değilsen ve aldığın 10 DakikaCIK ceza için kendini yıpratıyosan ve daha sı bu kadar ön plana geçek istiyorsan o zaman bırak da insan lar senin yaşından ve adamlığından şüphe duysunlar.. artis bozuntusu seni

MaNoWaRCiSeRSeRi

MaNoWaRCiSeRSeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Şub.2006 Pzt 22:15:29sohbet oyun linki

KufursuzGenc ben onun 10 dakikalık cezası için onu eleştirmiyorum. Madem Matchless arkadaşımız bööle bir başlık atmış ben de eleştireceğim ajanla ilgili yorum yapabilirim değil mi. Eğer izin verirseniz. Nihayetinde bu forum tüm cc lilere açık bir forumsa ben de diğer cc liler gibi duygu ve düşüncelerimi aktarabilirim değil mi. Eğer ben yasaklıysam Briw e rica ediim de beni forum a yazı yazmama konusunda uyarsın bi daha da yazmam. Benim çok mu hoşuma gidio sanıosun...Ben buna boşa klavye sallamak derim başk da bişi demem... He bu arada spei bana Generallik Rütbesi takmış. Burdan ona sesleniyorum. O rütbeyi sen takmadan bile TSK benim arkamda sen merak etme... Aslında tek benim değil Tüm Türkiye yi korumak onların görevi...Askerliğimi getirme aklıma benim spei.Ben general değildim ama gelirken bile arkamda ağlayan bir asker topluluğunun çavuşuydum. 

paronayak20

paronayak20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 13:52:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
eQuaLPrens :
bence spee senin korkun yıldızsız cc de napabilirim..evet cc de yoklugunla varlıgın bir olur:)) ama sende bu yıkama yaglama varken sen bişeyler yaparsınn..zaten dier nickinle karizmaer bunu başarmaya calıştıgını tahmin ediyorumm...bu arada h.park 3 den bahsediyosun ama nedense benden cok geliyosunn:))senden ajan deil tiyatrocu olur valla iyi oynuyosunn hee.....
ÖNCELİKLE BEN GLADİATOR PRENS HADDİNİ SINIRINI BİL ÖYLE KONUŞ SPEİDERİST E HAKARET EDENİ KÖTÜ LAF SÖYLEYENİ SIRADAN GEÇİRİRİM PRENS SENDEN BİR BOK OLMAZ SPEİDERİST TİYATROCU OLUR İSTESE CC NİN DE SAHİBİ OLUR BENCE AMA SEN BİR BOK OLMAZSIN PRENS SEN ADAM MISIN HEE ADAM MISIN LAN BAŞKALARINI ELEŞTİRCEĞİNE AYNAYA BAK

paronayak20

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 13:54:14sohbet oyun linki
gunaah84 :

yıldızın varkende benim için bir hiçtin yıldızın yokkende ölesin değişen bişey olmadıki sen böle gereksiz cümle kuruyosun gerçek yüzü diye? ben yıldızlıyken bile defalarca senin yüzüne söledim kişiliksizliğini  ben değişmem senin taktığın yıldızı haketmediğini seni yıldız almadan çok önce tanıyan ben ve arkadaşlarım çok ii biliyoruz sana ilk ve son yorumum yıldızsız günlerrrrrrrrrr

GÜNAH SENDE HATTİNİ BİL HAVUZLU PARKTA ERKEKLİK TASLAMAKLA OLMAZ BU İŞLER SEN BİR MALDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLSİN

paronayak20

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 13:59:38sohbet oyun linki
eQuaLPrens :
spee bence yazdıkca batıyosunn:)))len olma alt üstü bi yıldız bu kadar kendine zarar verme spee...
PRENS BENDE SENİN GÖTÜNE BATIRCAM ŞİMDİ

paronayak20

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2006 Sal 14:05:02sohbet oyun linki
MaNoWaRCiSeRSeRi :

Wayy spei bana Altın rozet mi verdin. Çok saol yaa sen de olmasan kim vercek bu rozeti bana. Hehehehehehe.

Spei bence yıldıza ve rozete kimin ihtiyacı olduğunu kimin yıldız için diğer ajanlara ve şefe yalvardığını biliyoruz. Sana şööle bişi sööliycem benim yıldıza veya rozete ihtiyacım olsa VİP üye olurdum kafanı çalıştır biraz...(Olmayan şeyi çalıştırmak biraz zor olucak ama idare et artık.)Ben VİP üye olursam da bil ki en çok ban ı hangi nickime vermişler analiz edip ona göre o nickimle olucam... Mesela bu dünya kadar ban aldı. Bunla olsam fena olmaz. Spei bilmiosan hatırlatayım sabıkalı nicklere briw in babasının oğlu olsan yine de ajanlık vermezler... Bilmiosan sööliim dedim... hee bi de bana biraz daha yalakalık yap o rozteleri ve yıldızları ben sana veriim emin ol briw le konuşur hallederimm...

ÜÇ KURUŞLUK NİCKLERİNLE BİR BOK YAPAMASSIN SEN ÖTLEKİN TEKİSİN AL BU NİCKLERİ SOR BAKALIM BİRİLERİNE NASIL SABIKALI OLUNURMUŞ ÖĞREN EN ÇOK BEC E SOR SEN VARYA SPEİIN AYAKLARINA KAPANMIŞSINDIR O ROZETİ OLMAK İÇİN SEN NE HAKEDİYOSUN BİLİYO MUSUN HİÇ BİR ŞEYİ SEN HİÇ BİRŞEY OLAMASSIN VE KÖPEK KADAR DEĞERİN YOK
CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir