ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
10 Mayıs 2024, Cuma 17:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   İLK GÖRÜŞTE AŞKI NASIL TANIMLARSINIZ?
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ByNurii

ByNurii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2008 Per 13:12:52      İLK GÖRÜŞTE AŞKI NASIL TANIMLARSINIZ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

YAPTIGIN BİR ANKETTE ...
İLK GÖRÜŞTE AŞKI  NASIL TANIMLARSINIZ?
100 KADINA SORDUĞUM BU SORUDA 57 OLABİLİR 43 DE OLAMAZ.
AMA OLABİLİRDEN BİR TANESİ DİKKATİMİ ÇEKTİ..

SÖYLEDİKLERİ AYNEN ŞÖYLEYDİ...

" Ben ilk gördügüm birinde sanki beni ona çeken birşey vardı

sanki bana ip baglamış şekilde beni kendine çekiyordu.Fakat onu tanımıyordum ama onunla konuşmam bu engel degildi.Konuştum ve iyi bir şekilde arkadaş olduk sonra yakınlaşmaya başladık ve arkasından mutlu bir beraberlik yaşadık ve sonunda evlendik şimdi çok mutluyuz ve çok iyi geçiniyoruzz" dedi.

BANA ÖGRETTİĞİ BİR ŞEY OLDU...

SONUNU BİLDİGİN BİRŞEYDEN ASLA VAZGEÇME MUTLAKA ALACAGIN BİRŞEY BULURSUN....

şimdi size böyle bir soru sorulsaydı siz ne cevap verirdiniz??

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2008 Per 17:17:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC de ilk görüşte aşk mı ? onun profilini bir gördüm ilk görüşte aşık oldum .aşkı klişe kelimelerle tanımlayamazsın

FosforluCevriiye

FosforluCevriiye resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2008 Per 19:08:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Valla salak gibi bişey oluyosun o anda aklın yanına gitmeye bile kesmiyor. Oda aynı şeyleri hissettiyse ne ala gelir yanınıza konuşup oturusunz vs. Ama hele bide o sizi farketmediyse vay halinize;

siz ağzınızı açmış aval aval bakarken o çoktan uzaklaşmış olabilir, akıl edip yanına gitmemişseniz eğer.

Sanırım aşkta mantık ile duygunun birbirine karıştığı ilk andır o an.

Ferigimm

Ferigimm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2008 Per 19:29:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

10.03.2006 da Çay Bahçesinde onu görürsün ilk önce gördüğün suretin insan sureti olduğundn emin olmak için gözlerini kapar kapar tekrar açarsın, sonra içinden bi besmele çekersin olan olmuş sen abayı yakmışsındır artık:)neyse allahtan oda aynı şeyleri hissedip bir süre sonra yanınıza gelmiştir ve   başlamıştır o aşk; dolu dolu çok şey yaşanmıştır bu güne kadar fakat  o gün bugündür.

siz ona resmen aşıksınızdır.

BohemianRhapsody

BohemianRhapsody resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2008 Per 21:33:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kalp ve Göz

Bütün aşk hikâyelerinin en unutulmaz en heyecan verici sahnesi, sevenin sevgiliye ilk baktığı andır şüphesiz. Daha doğrusu, onun yüzünü ilk gördüğü vakit. Âşıktaki içsel değişimin başladığı an, gözün sevgiliye ilk takıldığı saniye dilimidir ve aşığın bütün biyografisi, bu “ilk bakışın öncesi ve sonrası”ndan ibarettir. Kalpte ateşin yükselmesi, aklın ve sabrın ateşe düşmesi o ilk bakış ile başlar. Kılıcın kınından sıyrılması yahut okun yaydan fırlamasıdır bu. Sevgilinin yüzü kınında bir kılıç yahut sadakta bir yay gibidir; bakış onu kınından ve sadağından çıkarır.Sevgili’nin yüzümü; aşk yangınını alevlendiren ilk kıvılcımdır.
Aşığın kalbi mi, ilk bakıştan sonra suda titreyen bir mehtap.
Göz… Savaşı başlatan haberci.
Bakış… Elde olmayan kader; ilahi kaza.
Ve aşk… Kalp ile göz arasındaki kutlu bir hadise.

Çok sonraları kalp göze diyecektir ki, “Ben bu onulmaz derde iten sensin. Safayı sen sürdün, acıyı ben çektim. Nimet senin, zahmet benim oldu. Sen sevinirken, kaygılanan ben oldum. Bakışlarını arttırdıkça sen, dertlerimi çoğalttın benim. Zafere eren sen, hezimete uğrayan ben. Sen emirlere itaat edilen hükümdar oldun, ben senin peşinde koşan tebaan. Sen emir ben esir. Sonra devam eder:

- Ey göz! Sen ikisin ben birim. İki kişinin bir ferde saldırıp onu öldürmesi zulüm değil de nedir?… Şimdi ağla o halde; etiğin zulmün cezasını çek bakalım.

Göz buna karşılık ayet-i kerime ile cevap verir: “Gerçek şu ki; gözler kör olmaz, ancak sinelerdeki kalpler kör olur” (Hacc 46)

Göz görünce bir kez geriye ne kalır?

İskender Pala

ByNurii

ByNurii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 15:21:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GerÇek hayatta yaptıgım bişey bu belki siz de cıksaydınız karsıma sizede sorardım bakalım o zaman ne cewap verirdinn...

hem ccde deilde reel hayatta size bi bişey sorsa ona içinden söwer kaçardınız sanki sana bişey yapcak süphesine düşer ondan bi an önce uzaklaşmak istersinn..

ben gördümm bunu..

biri kaçtı biri cantasıyla bile vurdu önemli olan benim yakınlaşıp diolag kurabilmem di.sorugum soruya sıcak dawrananlarda vardı soguk dawranıp hakeret edenlerde tabi agzının payınıda vermişlerim vardı.merak edip burayada yazım dedim bakalım ne olcak..

iLLa reeLde olsun derrsen geLim yanınada sorim için rahatlayacaksa:)

ne demişler hep insanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa:)

lcEhu

lcEhu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 17:21:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

iLk görüşte AŞK bence yoKtuR ilk görüşte hoşLanırsın begenirsin soNradan aşK oRtaya cıkaR benim açımdaN ben ilk görüşte aşK a inanmam.

BEnim için ayrıca AŞK diye bişey yoKtuR sevgi WARDIR

Lost20

Lost20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 18:49:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Ferigimm· :

10.03.2006 da Çay Bahçesinde onu görürsün ilk önce gördüğün suretin insan sureti olduğundn emin olmak için gözlerini kapar kapar tekrar açarsın, sonra içinden bi besmele çekersin olan olmuş sen abayı yakmışsındır artık:)neyse allahtan oda aynı şeyleri hissedip bir süre sonra yanınıza gelmiştir ve   başlamıştır o aşk; dolu dolu çok şey yaşanmıştır bu güne kadar fakat  o gün bugündür.

siz ona resmen aşıksınızdır.

vay be aşk işte bu    

qopukjojuk

qopukjojuk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 19:57:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

aşk bu kdr basitmi_?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Ağu.2008 Cum 22:25:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Siz sabaha karşı mı dersiniz, ama ben gecenin 4`ü derim. O çikolata ister, sense onu. Ve,,,

CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir