ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Mayıs 2024, Cuma 01:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   LENİN NEDEN DELİRDİ ??
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 21:32:13      LENİN NEDEN DELİRDİ ??sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Vladimir İlyiç Ulyanov, bilinen adıyla Lenin "(d. 22 Nisan 1870, Simbirsk - ö. 21 Ocak 1924, Moskov), Rus sosyalist politikacı, Ekim Devrimi nin lideri ve Sovyetler Birliği Komünist Partisinin ilk başkanıdır.

Lenin aynı zamanda Marksist teorik ve felsefi yazıların yazarı olarak  bilimsel sosyalizminde kurucularındandır. Lenin in en büyük amacı proleter bir Dünya devrimi oluşturup sınıf ayrımlarının olmadığı bir topluluk yaratmaktı (Komünizm)

Kendisi, Marksizm üzerine kurulmuş politik ve ekonomik bir teori olan Leninizm inde kurucusudur. Leninizm , Marksizmin çağın gereklerine göre hem kuramsal hem politik hem de ekonomik alanda, temel ilkelere bağlı kalarak yeniden uyarlanması olarak anlaşılır. Leninizm kavramı, yeni olgular ve yeni bilimsel gelişmeler doğrultusunda Marksizmin yeniden üretilmesi gereği üzerinden değerlendirilir ve Marksizmin devrimci ve bilimsel özüne uygun olarak geliştirilmesi olarak anlaşılır.(alıntıdır)

şimdi  felç olan ve akabinde deliren lenin sizce neden delirmiştir ?

A - beynindeki fosfor oranı düşmüştür

B - Kominizm tutmayınca deli numarası yapıp kaçmıştır..yakalanınca stressten felc gecirmiştir

C - Takdiri İlahi dir

D - Bunların hepsi yalandır Lenin zaten deliydi

E- hepbiri

farklı yorumlarınız varsa bekliorum :D

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 21:34:51sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cevap veriyorum C)takdiri ilahidir

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 21:45:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben buldum

CAHİL kadınlar yuzunden delirdi

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 21:59:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
[QUOTE=durty]

konumuz leninin delirmesidir..RTE delirmişse onunda  o şekilde melun bakan resimleri varsa dingil arkadaşımın arşivinden cıkarıp buraya eklemesini rica ediyorum...

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 22:03:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Cevap veriyorum; F şıkkı... 
Yani;
Lenin bir gün baş kahinini çağırır ve ona sorar; "Gelecekte komünizm ne durumda olacak?" der...
Kahin şu cevabı verir;
"Serkan ve Ekin adında fikri ile zikri uyuşmayan iki koyu kapitalist sizi internet denen bir platformda tartışma konusu yapacak... Para pul ve nüfuzları ile övünen bu iki dönek kapitalist; devrimciliğin tam aksine, yabancı patentli sigaralar kullanıp, Rus vodkalar içip ve yabancı marka giyimler giyerken, sırf kıllık olsun diye sizin adınızı kullanacaklar... Aslında devrimciliğin D sini bilmeyen bu adamlar, sizin gelecekteki halinizi geyiğe alıp sizin üzerinizden internette prim sağlamaya çalışacaklar... Efendim bu arada "geyiğe almak" demek diye sorarsanız; makara demek... Makara demek; sıkıntıdan ne yapacağını bilemediğiniz durumlarda çıkan şey oluyor... Aman neyse ne efendim! İşte ondan yapıyorlar size..."

Bunun üzerine Lenin; "lanet olası kapitalizm" der ve önce inme iner, sonra delirir... Bu iki kapitalist komünist arkadaşlar Lenin in sonu olur...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 22:59:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Ekin delirtmiştir.

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:03:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Leninin karakteriyle dalga geçen bu zaaatı şiddetle kınıyor ve allaha havale ediyorum

durty

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:05:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bir ütopya ugruna felc olup deliren sonrada tekerlikli sandalyeye mahkum olan biri ile dalga gecip bunu mizah konusu yapan bunun üstünden toplum üzerinden prim yapıp yer edinmeye calışan şahsiyetleri şiddetle kınıyor bir gün toplumdaki yerinizi bulmanızı diliyorum...

saygılarımla

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:41:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Leninin karakteriyle dalga geçen bu zaaatı şiddetle kınıyor ve allaha havale ediyorum

Karakteriyle dalga geçilen pek tabiki Lenin değil sensin. Bilmem anlatabildim mi?

wismaster

wismaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eyl.2008 Cum 23:42:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 lenin aslında deliydi sadece son zamanlarda biraz içine kapandı başlık  söyle olmalıydı lenin gerçekten delimiydi yoksa deli numarası mı yapıyordu
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir