ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 06:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Sadece Bir Uyarı !
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IHamParSuNI

IHamParSuNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 13:30:36      Sadece Bir Uyarı !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Dün Cafede Bir Olay... nnobilty Adlı Vatandas Benim Yanında Durdugu Anda "Su Önümdeki Dallama..."Diye Bir Cümle Sarf Etti.Dogal Olarak  Ben Bunu Üzerime Alındım.O Anda Oda İvet Bulunuyordu.İlk Seferde Bekledim Görmemiş Olabilecegini Düşündüm.Ama Sohbetine Kaldıgı Yerden Devam Edince bu Düşüncemin Yersiz Oldunu Anladım.Üzerime Alındım için Bu LAfı Hakketmedim Düşüncesiyle İvet in Bu Cümlediki "Dallama" Kelimesine Bir Ceza Gerekmesi Konusunda Uyardım.(Bu Kelimeden Az Ceza Yememiştim) Nalet Olsunki Uyarmaz OlaydımKendisinden Yemedim Ve Beklemedim Laf Kalmadı.Benimkisi Sadece Bir Uyarıydı.Benim Acan Olup Olmamam da Önemli Olan Bir Konu Degil.Ben Bundan Rahatsızlıgımı Dile Getirerek Kendisini Uygun Bir Dille Uyardım.Yedim LAfları Da Gectim... Durty Adlı Watandasta Bize Ahkam Kesti İimi"Sen Kimsin?,Sen Nesin?"Tarzında Cümleleri Bana Sarf Edip Durdu.Benim Ne Oldum Önemli Degil Durty Ve İvet Hanım Burda Bna Bir Haksızlık Yapıyorsa Düzeltmek İvet Aplam Senin Görevin Ahkam Kesmekte Senin Görevin Degil Durty!He Bu Arada Durty Bey Cafe 1 İn Müdaviniymiş Aynı Olayla Karsılasırsanız Sasırmayın Derim!Her An Sizede Ahkam Kesebilir Dikkatli Olun Derim

ivet

ivet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 14:05:55sohbet oyun linki
Hala yanlışın üzerindesin kaldır ayağınıSana denmedi o laf durt ve nobiliti sürekli böle yazıyorlar birbirine herkez onlara ceza verseydi şuan da Sabıkalılarda 1 numara olurlardıErkek arkadaşlar birbirine böle şakalar yapıyorlar bizim Türk toplumunda bu böle ben sadece biraz esnek davrandım.Ama illede sana sölediğini düşündüğün ve rahatsız olduğun için gereken cezayı verdim.Sevgiler Kardeşim.

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 14:13:31sohbet oyun linki
Ben Cezasında Degilim Hakketmedim Laflar Yedim Ben Sadece Olması Gerektigi Sekilde Kimseyi Rencide etmeden Hakkımı Savundum

ivet

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 14:19:57sohbet oyun linki
Hamparsun Haklısın Agresif davrandık sanırım kapat gitsin konuyu yoksa çok uzayacak

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 14:45:35sohbet oyun linki

Üzülürek Sölüyorum Ki Öyle Oldu:( Sanki Hınç Cıkarma MAkinesi Gibi Hissetim Orda Kendimi:S

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 18:35:13sohbet oyun linki
Melümmmmm bosver ben dedim iwet hanım 10 dak werdi nobility ivetin kankası ona wermes ceza hala öğrenemedinmi onlara hersey serbest bi deyim wardır it iti ısırmaz bunu aklındna cıkarma canım kardesim

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:38:44sohbet oyun linki

ivet

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 20:59:20sohbet oyun linki
Kapatalım konuyu demiştim böle uzar gider.Burda kimse babamın oğlu değil kimseyi ayırmıyorum bir çok arkadaşım dediğiniz insan benden ceza yemiştir at gözlüklerinizi çıkarın.Yorum yaparken rencide etmeyin hepimiz insanız (it kelimesi) yakışmadı

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 22:16:14sohbet oyun linki
Ya Biraz Relax Olun Ya Rahat Bırakın Kendinizi Demi Ama Kapatın KOnuyu

IHamParSuNI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 22:36:59sohbet oyun linki
Burda Birsey Diyecek Kişi Varsa Oda Benim Bilip Bilmeden Konusmayın alev Konuyu Kapatcak Olanda Acacak Olanda Benim Size Birsey Demek Düşmez Heleki Sana Hiç Düşmez Alev İnsanları Bilip Bilmeden Kullandın Kelimelere De Dikkat Et Yuhh Diyim Ne Diyim
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir