ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 09:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   1. ccTavla Turnuvası
 <<1...56789101112131415 16>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

dowomen

dowomen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2008 Sal 21:01:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

AYAZ ım canım benim tebrik ederim.şampiyonum benim biliyordum şampiyon olacağını :$ :$

shadowmaster

shadowmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2008 Sal 21:48:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
dowomen :

AYAZ ım canım benim tebrik ederim.şampiyonum benim biliyordum şampiyon olacağını :$ :$

Teşekkürler canım. İnancımız sayesesinde isteğimiz gerçekleşti. Artık emekli oluyorum

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2008 Sal 23:33:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     Selamlar arkadaşlar;
     1. ccTavla Turnuvası nın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Final maçı beklenenden daha da erken bir saatte oynanarak turnuvamız sonuçlanmış bulunmaktadır. Turnuva boyunca; tüm rakiplerini eleyerek turnuva şampiyonu olan
·shadowmaster· ı ve ·shadowmaster· ile beraber final maçını oynayarak 2. olan suleyman84 ü tebrik ediyoruz. Tebrik ettiğimiz oyuncu arkadaşlarımız sadece bu iki arkadaşımız değil elbette. 1. turu 2 aşamadan oluşan ve toplamda 5 turda sonuçlanan turnuvamıza katılan 45 oyuncu arkadaşımızın, hemen hepsinden beklediğimiz özveri ve anlayıştan daha fazlasını görmüş olmamız bizi gerçekten çok memnun etmiştir. Bu nedenle herhangi bir kısıtlama, saat aralığı veya bir gözlemci şartı koymayıp karşılıklı samimiyet ve güven ortamında her güne 1 tur oyunları sığacak şekilde oyunlarımızı oynatabilmiş bulunuyoruz. Bu anlamda bir defa daha tüm katılımcı arkadaşlara tekrar teşekkür ediyoruz. 
    Düzenlemiş olduğumuz turnuvamızda alışılagelmişin dışında bir ödüllendirme sisteminin olması turnuvamızın en güzel yanıydı diye düşünüyorum. Amacımız katılımcıların en az yarısına ödül vermekti ve bunu yapabildik. İlk turlarda her ne kadar kimi oyuncu arkadaşlarımıza çam sakızı kimi oyuncu arkadaşlarımıza çoban armağanı ödüller verilmişse de, tur sayımız arttıkça ödüllerimiz de katlanarak artmıştır.
    Sonuç olarak;
* Turnuvamızı 1. likle bitiren oyuncu arkadaşımız; tur başı ödülleri olan 1550cc ile birlikte en son Turnuva Havuzumuzda kalan 4400 cc lik ödülün de ayrıca sahibi olarak bizden toplamda 5950cc ödül almıştır...

*
Turnuvamızda final oynayan ancak 2. olan oyuncu arkadaşımız önceki turlarda kazandığı 400cc ile birlikte yarı finalde kazandığı 400cc ile toplamda 800 cc ödül almıştır.

*
Turnuvamızın Yarı finalinde elenen 2 oyuncu arkadaşımız 400 er cc ödül alarak turnuvamızdan ayrılmışlardır. Yine turnuvamızdan Çeyrek finalde elenerek ayrılan oyuncu arkadaşlarımız da; 150cc-200cc arasında ödüllerle aramızdan ayrılmışlardır. Tur sayısı azaldıkça ödüllendirmelerimiz de 100cc ve 50cc olarak 1. tura kadar uzanmıştır.

*
Yukarıdaki ödül dağılımında da görüleceği gibi, daha önce de söylediğimiz üzere gördük ki; "İyi olanın kazandığı, daha iyi olanın daha çok kazandığı ve en iyi olanın en çok kazandığı" ve hemen herkesin çok keyif aldığı bir turnuva oldu. Bu anlamda bir defa daha turnuvamıza gösterdiğiniz teveccühten ötürü tekrar teşekkür ediyoruz.

2. ccTavla Turnuvası nda görüşmek üzere...
    Saygılar

bybrut568

bybrut568 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2008 Sal 23:47:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İnfumum öncelikle böyle bir turnuva zevkini yaşattıgınız için şahsım adına teşekkür ederim..  Fakat bazı userlerin(!) uzaktan erişim ile oyunu başkasına oynattıgı kanısındayım.. 2. bir turnuvada daha detaylı bi çözüm ve özel olarak düzenlenmiş bir odada oynanması gerekli diye düşünüyorum.. Veya maçlar iptal edilip tekrar oynanabilir..

SIZOFeREN

SIZOFeREN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2008 Sal 23:58:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ewt ßrutcm haklı olabilirsin .. Fakat Surada yanılıyorusn. Zar gelmedikce Oyun oynanmaz. zarıda Tutmuyo ya oynayan Adam. tamam bileceksin ama Şansında olacak. Ayazın gercekten cok şansı wardı ve gelen zarı nasıl kullanacagınıda iyi biliyoor.. Tebrikler Ayazcım....

SIZOFeREN

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 08:06:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok güzel ve zevkli bir turnuvaydı. İkinci turnuvayı sabırsızlıkla bekliyoruz

Ayrıca  turnuvaya katılan arkadaşlarımızı ve turnuvanın galibi ·shadowmaster· ı tebrik ediyorum.

AaSatanSaA

AaSatanSaA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 12:40:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
iyiymiş

trefoil_1

trefoil_1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 12:57:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·shadowmaster· Finalde zorlu bir rakip olan  Süleyman ı yenerek  şampiyon olduğun için seni tebrik ediyorum.

Sayın İnfumum ; Düzenlemiş olduğunuz  tavla turnuvası için öncelikle  size ve tüm katılımcılara teşekkür ederim. Darısı bundan sonra düzenlenecek olan turnuvalara.

shadowmaster

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 22:51:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SIZOFeREN :

Ewt ßrutcm haklı olabilirsin .. Fakat Surada yanılıyorusn. Zar gelmedikce Oyun oynanmaz. zarıda Tutmuyo ya oynayan Adam. tamam bileceksin ama Şansında olacak. Ayazın gercekten cok şansı wardı ve gelen zarı nasıl kullanacagınıda iyi biliyoor.. Tebrikler Ayazcım....

SIZOFeREN

Teşekkürler kardeşim. Bir dahaki turnuvada finalde karşılaşmak dileğiyle...

shadowmaster

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2008 Çar 22:52:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Jisell :

Çok güzel ve zevkli bir turnuvaydı. İkinci turnuvayı sabırsızlıkla bekliyoruz

Ayrıca  turnuvaya katılan arkadaşlarımızı ve turnuvanın galibi ·shadowmaster· ı tebrik ediyorum.

Teşekkürler Jisell.. Bana bu turnuva da en çok destek veren kişilerden biriydin...

CC sohbet icin buraya
 <<1...56789101112131415 16>>