ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 19:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Başka ChatCity Yok !!!
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ADIxSAKLI

ADIxSAKLI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2009 Çar 12:23:49sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
·EmRe032· :

becquerel bende o anlaması gereken meçhulle yazmıştım siz neden alındınız ben yazımda dikkat edersen kimseyi aklamdım  sadece yazılarıyla hoş edebiyat dersi vermeyen kalkanlara birşeyler anım satmak istedim ayrıca insan dostunu kendi seçer.

siz istediniz diye sanırım kimse kimse ile  konuşmamazlıkta yapmaz bence kimseninde umrunda degil saygılarımla.

not:burası bir chat ortamı kimse aile degil 

emre abi işte burda yanılıyorsun..biz bir aileyiz..kocaman mutlu bir aile ...

:)

sousi ablam cig balık beyinde gerekli hormonal ve hücresel faaliyetlerin devamlılıgına zarar verir..az yemek lazım..yoksa böyle ak tencere , kara tencere , teflon tencere , düdüklü tencere , bakır tencere deriz...

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2009 Çar 13:12:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tarih: 15 Kasım 2006

Alttaki yazıyı yazmıştım foruma...Chatcity i tanıtır mısın idi başlık ve tüm içtenliğimle kalbimden geçenleri telaffuz etmiştim...

Öyle bir yer hayal et ki 2. evin olacak...Sende öyle bir bağımlılık yaratacak ki geceleri uykundan feragat edip ertesi gün şiş gözlerle, tonlarca kahve içmiş olarak işe gideceksin.İşyerinde belki patronundan laf işitmeyi göze alarak gizlice yine Chatcity e gireceksin.Orda kullandığın nicki adın gibi benimseyeceksin...Her user sanki ailenden biri gibi olacak Bazen kavga edecek, bazen birlikte gülecek bazen de ağlayacaksın.Kimi zaman tıpkı hayat gibi, adil olmadığını düşündüğün şeyler yaşayacaksın...Gitmek belki de bırakmak isteyeceksin ama bir bağımlılık gibi her seferinde vazgeçeceksin.Kanına işleyecek hatta ruhuna...Orda kullandığın tipi aynada görmek isteyeceksin ve göremediğinde şaşıracaksın.Chatcity de kullandığın ev kendi evinden bile sana daha sıcak gelecek...Orda olmak o kadar değerli olacak ki, çoğu zaman ChatCity için maddi manevi her şeyi gözün kapalı harcayabileceksin.

Olmak istediğin ya da bulmak istediğin,ama hayatın belki de acımasızca sana vermediği herşeyi orda bulacaksın...Hadi gel sende bu güzelliği yaşa ARKADAŞIM...

Tarih : 4 Şubat 2009

Artık eskisi kadar chatcity de değilim neredeyse hiç gelmiyorum geldiğimde ise yazmak bile içimden gelmiyor. Neden mi ? İş güç koşturmacalar falan desem YALAN...

Biz bir aile miyiz bence evet. Babam hep kişi ailesini kendi seçemez ama arkadaşını kendi seçer derdi bu yönden baktığımda evet biz aileyiz chatcity de.Kimse kimseyi sevmek zorunda değil sadece aynı ortamı paylaşan birer birey olarak saygı sınırları içinde kalmak zorunda.

Burada gerçekten değer verdiğim kişiler var ve onlar kendilerini çok iyi biliyor. Bu kişiler dışında kalanlar ise sadece aynı ortamı paylaşmak zorunda olduğum varlıkları ya da yoklukları benim için birşey ifade etmeyenler...

Kimsenin iltifatı ile yücelmeyeceğimi ya da hakareti ile küçülmeyeceğimi bilecek kapasitedeyim. Çoğunlukla gülüp geçiyorum. Beni ancak değer verdiğim kişilerin sözleri ve tavırları üzebilir çünkü.

Ama şunun altını çizmeden geçemeyeceğim birşey var YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL... ne güzel söylemiş Mevlana. 

Yazılacak çok şey var ama şimdilik bir virgül koymayı ve devam edeceğim demeyi tercih ediyorum.

model71

model71 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2009 Çar 14:06:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yine kavga çıkmış anlaşılan

jennif

jennif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 18:33:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL... ne güzel söylemiş Mevlana. 

Yazılacak çok şey var ama şimdilik bir virgül koymayı ve devam edeceğim demeyi tercih ediyorum.

Sonuna kadar katılıyorum

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Şub.2009 Cmt 18:48:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

duzelir insallah duzeltecez de can dostum

heyy ceniff benim yazdigim her alanda sen yazma

sen nerde ben orda pardon tersini yazacadim

Imhoted

Imhoted resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2009 Pzr 21:54:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Helal OLSuN İHTiYaR SaNa

enuball

enuball resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2009 Pzt 20:49:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2009 Per 03:13:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ya benim yazımı neden siliyonuzki:P ben zaten editledimdi doğru söyleyen dokuz köyden kovulurmuş.  Ne diyimki.

ccSaLTaR

ccSaLTaR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2009 Per 03:51:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Barbie30· :

Tarih: 15 Kasım 2006

Alttaki yazıyı yazmıştım foruma...Chatcity i tanıtır mısın idi başlık ve tüm içtenliğimle kalbimden geçenleri telaffuz etmiştim...

Nil cim o Tarihten bu tarihe neler değişti neler kimler kaldıki cc de?kimler geldi kimler geçti  :)

Kuzen Muhsin :)

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2009 Per 04:03:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Kuzen ,sen nerelerdesin hoş geldin :)
CC sohbet icin buraya
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir