ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 05:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   GEREKSİZ RADYONUN FUZULİ SOHBETLERİ ))
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

zaykaen

zaykaen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2009 Per 15:17:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

hürrem sultan  (Zaykaen ben değilim...)

Ben de  hürrem  değilim =))

becguerel ;

Zaykaen Gibi; Biz Rahatsız Olanlar, Hep Bir Ağızdan "Bom Bini Bom Bom Bili Bili Bom Bom"mu Söylemeliyiz?

Olabilir!  Yada yanımızda yumurta ,bol bol çürümüş domates bulundurur ,yayına başladıklarında kafalarına atarız =))

Ve teşekkür ederim  

EleCTMaN

EleCTMaN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2009 Per 18:15:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zaykaen  Baslıgın cok hos ve gunluk sorunlarımızdan bırını dıle getırmısın kı  bu  benım cok hosuma gıttı :)

Tsk ler zaykaen baslık ıcın elıne dılıne yuregıne saglık

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 03:40:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ey gidi zaykean nam-ı diğer tavla botu

Bak güzel kardeşim seni matematikle tanıştıracağım o saydıklarına istinaden yapılan geyiklere adapte olabilen bir kaç isim daha sayayım

Denek kedi

kksah

DUTİY

ADIYOK

SİYİRNA

TİPER

hopppp

ebruli

sevilgin (kendisi inkar etsede)

ıskagele

pambık

dargi

emre32

cratty

resetoblivs..

candygirl

kurt

CINDRELLa

prof

Hürrem(geyiğin bizzat kendisi)

SWETH

NINE

SOLDIER

ccbornozcc

kıllıyünlü bi nick

------------------------------------------------------------------------------------------------

Özelden geyik çeviren tayfa

Becuel

MYST

OJEM

gurcu

sblba

melegim4

kamil

electman

hadi kafadan 5 kişi daha koyalım

bir

iki

üç

dört

beş

---------------------------------

Şimdi basit bir hesaplama yapacağız

kabul edilebilir geyik yapan adam sayısı =25

Geyiğin  nun çıkmamasını isteyen adam sayısı=+-2(barbie30,tilda25)

Oda 1 de mevcut bulunan toplam vipli sayısı =39(güzellik yarışmasına saldıran oranla  hemen hemen tutuyor)

Anti geyikçiler(özel odacılar)=12

Geyik yapanların yüzdesi=%64 küsür

Anti geyikçiler==%30 küsür

Tarafsızlar =%5 küsür

Burada idda ettiğimiz belden aşşağı konuşmalar değildir zaykean tavla botunun herkezde benim gibi bot olsuna karşı gösterilen istatiksel sonuçlardır.

Bu %64 lük kesimin içinden biri kalkıp desin ben allah belanızı versin yada ablam muhbbeti yapmadım

yapanlar için gülme butonuna basmadım ben bizzat FORUMA aşşağıdaki userların allah belasını versin diye konu açacağım içinde zaykeanın yazdığı tayfa le birlikte

Şimdi eğer bu istatiksel sonuçlar gerçek ise zaykean soruyorum sana kimin kimi defolun gidin diye kovması gerekir?

Adama demezlermi dağdan geldin bağdakini kovuyrsun diye?

Sen chatcity i kral fm sanarken bu bahsetitğin adamlar reelden görüşüyolardı kim kimi kime şikayet ediyor?

Özel yazan adamı engellersin değilmi rahatsız olurmsuun olmazsın

Genelden yazan adamı okumazsın rahatsız olurmusun olmazssın

Hiç bişi yazmıyan adamı okuyabilirmisin okuyamassın

Geçen ömürleri boyunca insanlar ne kadar çok keşke demişler ise o kadar çok yaşlandıklarında huysuz olurlar.

Keşke okusaydım

Keşke bu manyak karıyla evlenmeseydim

Keşke anam keşke

Sen hiç hayatı başarılarla dolu mutsuz huysuz bir ihtiyar gördünmü?

Buda bizi aslında geyikden rahatsız olan insan psikolojisi hakkında çok yüce bilgiler vermekte.

:)

Saygılarımla....

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 04:33:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Sen chatcity i kral fm sanarken bu bahsetitğin adamlar reelden görüşüyolardı kim kimi kime şikayet ediyor?

Tamamiyle katılıyorum :))

ccdenizyildizicc

ccdenizyildizicc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 08:46:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili  SCHRODINGERINKEDISI Nam-ı diğer Mongol

Verdiğin isimler doğrudur. Yani sende tanıyorsun tayfanı ona birşey dediğimiz yok !

Fakat anlamadığım bir nokta var ki özelden geyik çeviren tayfa demişsin o özel sen kimsenin özeline karışamazsın! Karışacaksan zaten özelin anlamı kalmaz bunu bir araştır özel nedir ne değildir;) Çevirdiğin geyiğe gelelim(benim adına bencillik,edepsizlik ve terbiyesizlik dediğim sizin "geyik" diye nitelendirdiğiniz olaya) Geyiği yaktın Mongol efendi o geyik dediğin muhabbeti öyle evirdin çevirdin ki ortada geyik değil,çevirmek için kullandığın KAZIK kaldı artık onunlada ne yaparsın bilemem!Öyle şeyler söylüyorsun ki sanki burası babanın çiftliğidir! hayır beyefendi BURASI SENİN BABANIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL!ŞİMDİ BEN SANA SORARIM 700cc VERDİN DİYE ADAM MI OLDUN? Neymiş efendim Allah belanızı versinmiş! Birde buna gülen hatta kahkahalara boğulan hahahacı bir topluluk var onlarıda anlamak güç doğrusu bakıyorum normal insanlarla normal muhabbet yapanlar bu Mongol kardeşi görünce sapıtıyorlar!Eee ne demiş Atalarımız "Üzüm üzüme baka baka kararır!)Yahu adam bela okuyor karşısındakiler gülüyor ben ona değilde bu karşısındakiler gülünce daha çok gülüyorum:)Kafana göre bazı istatistikler oluşturmuşsun o odaya sırf dönen GEYİKten dolayı gelmeyen insanlar biliyorum bu istatistikleri neye dayanarak yaptın demezler mi adama?Eğer SAYGILAR demekle saygılı olunuyorsa BİZDENDE SAYGILAR!

PamukPrensesi

PamukPrensesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 10:30:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Mersi ablam (Allah belanı versin)

hoppa

hoppa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 10:33:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Allah topunuzun iyiliğini versin :D Mersi :DDDDDDDDDDDDD

SCHRODINGERINKARISI

SCHRODINGERINKARISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 10:43:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

mır mır mır mır mır......

ailenin sümsük kedisi veya aileden dışlanmış yeni namı ile sokak kedisi........ senin burda geyik diye çevirdiğin şeyle , ciğerci dükkanının vitrinine bakan aç bir sokak kedisinin mırlaması arasında bir fark yok..... ha ciğerci vitrinine bakıp ağzı sulanan pire torbası , ha cc de kadın kız görünce apışarak ağzı sulanan sen........ ne farkınız var?

ADIxSAKLI

ADIxSAKLI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 10:51:29sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Denek kedi

kksah

DUTİY

ADIYOK

SİYİRNA

TİPER

hopppp

ebruli

sevilgin (kendisi inkar etsede)

ıskagele

pambık

dargi

akşama kadar masa 3 e 2 kişi arayıp agzından salyalarla okey oynayan biri için gözyaşları içinde okudugum tam bir akil tutulması yazısı olmuş.ömrü boyunca herkesi belirli kalıplara sokmuş , herkesten kendisi gibi tepkisiz olmasını beklemiş , belirli şekile kalıba rahatlıkla sokulabilen insanların özelden dedikodu yapan milletin karısına kızına sarkan insanlara saygı duruşu niteliginde yazdıgı bir agıt sanki...

bu insanlar sanıyoki allah belanı versin dediginde o an söyledigi kişi taş olup kalıyo yada allah ona binbirtürlü belalar verio adamın iki yakası bir araya gelmiyor.. :).. şimdi bunu bile anlayamayan bi zihniyetin temsilcileri ile ne tartışacaksın..ne anlatırsan anlat o körü körüne bildigi ögrendigi yetiştigi hayat tarzına biat edecek..kinayeyi anlamaktan yoksun , kendisi gibi olmayanı ya sev ya terk et diyecek kadar bencil , espri anlayışından yoksun ,gelişimini tamamlamamış , beyinsel fonksiyonları ve hücresel bozulmaları tartışılır-anlaşılır , tek tip aynı düşünen , aynı yaşayan insanların elinden agzından dökülmüş anlık hönkürmelerle gaza gelinmelerle yapılmış cok güzel hareketler bunlar..

yukarıda ismi yazılan kişilerin hepsi gercektende geyik yapan insanlar..gercekten gülen hemde içten gülen insanlar....sizler gibi özellerden dedikodu yapmayan içi ile dışı bir insanlar..  fikri neyse zikride bir olan insanlar...biri odaya geldiginde aman -aman onlarla muhattap olma- diyecek kadar zavallı olmayan insanlar-..sizler gibi içten pazarlıklı , gizli köşelerde dedi kodu yapan , içindeki kini öfkeyi her fırsatta püskürten , sevgi yoksunu , gülme yoksunu , hayata kendine düşman insanlar degil..sanki günlük yaşamda hiç agzını bozmazmış gibi konusan , sanki trafikde hiç küfür etmezmiş gibi bir hava estiren , sanki kimseye allah belanı versin dememiş peder gibi dolaşan sizler gibi olmamışları oynamıyorum  en azından ben..

sizin gibilere laf anlatmak için matematiksel hesaplara tek tek toplamaya cıkarmaya gerek yok..cc deki sanal karakterleri reel karakterlerle karıştıran yetmezmiş gibi bu halüsünasyona körü körüne inanan sizlere denilebilecek tek söz kitap okumanızdır..size william ernest henley in- akıl tutulmaları içinde gecen bir hayat (bir delinin günlügü) adlı kitabı okumanızı tavsiye ederim..kişsel gelişiminizi tamamlamanız ve hayata degişik bir bakış açısı ile bakmanıza yardım edecek cok süper bi kitap..bir nevi bilgi hazinesi...tüm dünyada 50 den fazla baskı yapmış yaklaşık 100 milyon adet satmış bir şaheser..bir bestseller..

sevgili denizyıldızı namı diger denizkestanesi

mongolun sözlük anlamını bulmak için internet sitelerinde cirit atıp sonrada ordan kişisel yorumlardan aldıklarını birebir kopyalamanla yarattıgın zeka dolu şaheserlere birisini daha eklemiş olmanın verdigi huzur ile yaşıyosun..ne mutlu..mongol un zeka düzeyleri belirlenirken sıra numaralarından birinin tanımı oldugunu bile bilmeyen biri için bundan farklı davranması beklenemezdi..bir sıfırdan büyüktür mantıgı ile yola cıkarak birisi başlık actıgında hemen altına yeni ögrendigi mongol kelimesinide ekleyip yazılar yazan bu arkadaşın ısrarla mongol diyip ondan sonra sevgiden saygından bahsetmesi nasıl bir çelişkili karakter ile karşı karşıya kaldıgımızıda gösteriyo...olsun ..en azından bu karakter internetten de olsa araştırmasını ,araştırma yapmasını bilio..ama okudugunu anlamasını bilmiyo...

hep söyledigim gibi..700 cc verdiniz diye benimle eşitmisiniz?

:)

mersi...

CoAtInG

CoAtInG resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 11:14:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir