ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
18 Mayıs 2024, Cumartesi 06:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   GEREKSİZ RADYONUN FUZULİ SOHBETLERİ ))
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

hoppa

hoppa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 11:16:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Şartlar eşit değil... Sosyal konumlar hiç değil. Seviyeler hiç ama hiç değil. Burası demokrasiyle mi yönetiliyor ki sohbetlere karışılabiliyor ? Gerektiğinde karışması gereken kişiler gerekli müdahaleyi ceza vererek yapıyorlar zaten. Size ne ? Sanane Allah benim belamı verecekse ? :)) Yada kimin verirse versin seni ne ilgilendirir ? Benim değer yargılarımı sorgulamak sana mı kaldı ? Kimsin sen ? Who am I ? :D

Sanal=Gerçek hayat mıdır yani ? Bu kadar mı kaptırdınız kendinizi ? Sabaha kadar soru türetebilirim size :D

Mantığınızı bu gibi detaylara yoracağınıza gidin okey oynayın tavla oynayın yada onlarca oda açmış Metodik. Buyurun gidin takılın kafanıza göre. Ondanda sıkıldıysanız bilgisayarınızı kapatın gidin. Ben burayı kapatınca umurumda bile olmuyor sen ne demişsin o ne demiş... İllaki sataşmak için sataşacaksanız baş edebileceğiniz kendi seviyenizde birilerine sataşın... Yada kimseye sataşmayın eğlenmenize bakın :)

eLbeR1907

eLbeR1907 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 11:35:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Zaykaen Guzel anımsama Gundilere guzel laf soylemişsin Sonuna Kadar Destek Verıyorum... bu sekılde dusunun bırde... gereksız bır ınsan her onune gelen usere rahatsızlık verıyor ? her laf attıgı kısıyı realden mı tanıyor hıc sanmıyorum ama kısmet olursa Gundi senı gormek ısterım !!! ve Gundiye destek veren kısılerede lafım Yok saygım sonsuz... Hersey Makara Şamata Ama Her Kuşun Eti Yenmez... Ve boyle bır gorusum var Vip olan kendını kralın oglu goruyor (Gundi sen projede Yokken Zaykaen gezme işlerıne bakıyordu)Kral fm Fılan ne Gundisin

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 12:38:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·eLbeR1907· :
(Gundi sen projede Yokken Zaykaen gezme işlerıne bakıyordu)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 12:41:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Hürrem(geyiğin bizzat kendisi)

Ekin baş boynozlu (geyik) sensin...  Ve son olarak soruyorum Ekin; çikolata mı, muz mu?

QEpRuLiiQ

QEpRuLiiQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 14:02:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·eLbeR1907· :
Zaykaen Guzel anımsama Gundilere guzel laf soylemişsin Sonuna Kadar Destek Verıyorum... bu sekılde dusunun bırde... gereksız bır ınsan her onune gelen usere rahatsızlık verıyor ? her laf attıgı kısıyı realden mı tanıyor hıc sanmıyorum ama kısmet olursa Gundi senı gormek ısterım !!! ve Gundiye destek veren kısılerede lafım Yok saygım sonsuz... Hersey Makara Şamata Ama Her Kuşun Eti Yenmez... Ve boyle bır gorusum var Vip olan kendını kralın oglu goruyor (Gundi sen projede Yokken Zaykaen gezme işlerıne bakıyordu)Kral fm Fılan ne Gundisin

burdaki gundi benim tşkr ederım şekerim

(etmeyen?)

(kabul eden)

(kabul etmeyen)

zaykaen

zaykaen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 15:02:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hepinize tek tek cevap veremem .Okudum yorumlarınızı anladığım hiç bir şey anlamadığınızdır ..

Sorun "allah belanı versin " demek değil.Sorun Geyikyapılması da değil hele birilerini kovmak dışlamak hiç değil .Buna ne hakkım nede haddim var .

Hiç kimseden  asilzade gibi davranmasını beklemiyorum.Birilerini karalayıp birilerini aklamıyorumda sadece çok abartılmış davranışları eleştirdim kendi bakış açımla .

Kimin  kimleri reelde tanıdığı ile ilgilenmem ,özelde ne yaptıkları ile ilgilenmem .Beni ilgilendiren her yaş gurubundan üyenin bulunuğu bir ortamda biraz daha dikkat etmek yoksa geyiğe karşı olan ,gülmeyi küçümseyen ,eğlenceyi sevmeyen ,sohbet etmekten kaçınan bir tavla botu değilim .

Ama ben aylarca aynı espriye gülemem ,cinsel içerikli geyiğe karşı olan biride değilim ,basitleşmeden çirkinleşmeden yapılırsa ve o sınırı aşmadan ."Sınır ne" diye sorma  ekin ...

Sanal bi ortamdayız doğru ,birbirimizi tanımıyoruz, odamızda tek başınayız ,ama yalnız değilizki ben kendi adıma gerçeğim.

Hoppa yoksa sen bir hayeletmisin !?..

Ve siz erkeklerde bir  kahvehanede başbaşa değilsiniz ,karşı cinse olan ilginizi ,ve cinselliğe düşkünlüğünüzü bu kadar açıkça alenen biz bayanlara rağmen bu kadar açık etmeyin yeter ..Sanal bir ortamda olmak size bu hakkı vermesin .

Hepsi bu ...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 15:03:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·KARAYAGIZ· :
Zaykaen,düzeni bozuk buranın ne yönetim ne de duyarlı kişiler var, güzel paylaşımından dolayı kutlarım ama ``lan lun bel altı ve milletin anne bacısına laf atıp hahahhaha`` lar ile gülmek daha revaçta ve bunu yönetim dahil sanırım çoğunluk benimsemiş durumda.Azınlık olan yani bu durumdan rahatsız kesimde sussun ve olduğu yerden izlesin yada hesabına gelmiyor mu?..oda değiştirsin.

İçimizde Çıkan "Çürük Domatesler"den Yönetimin, Ne Sucu Var? Murist Amca.

Unutma, Bu "Çürük Domatesleri" Biz Yaratdık, Yönetim Değin

Bu Ara, Önemli!!!  TIKLA!!

KARAYAGIZ

KARAYAGIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2009 Cum 15:25:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Becq Abi sen çok iyi anımsarsın bizim dönemimizde de vardı bu sorun ama asla tölere tanımazdık ve en ufak kötü telafuzlarında banlerdik ve kuzu gibi Şef arar ``Abi bir daha yapmayacağım söz veriyorum``diyen bir sürü küfürbaz argo kültürlü üyeler mevcuttu.Caydırıcı cezalar verilmiyor kısa cezalar ile geçiştiriliyor.Verilsin bakalım caydırıcı cezalar kim devam edebilir bu tutumunu?Kimse.O yüzden yönetim suçsuz deme bana lütfen..

zaykaen

zaykaen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2009 Sal 04:26:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Geçikmiş bir cevap ,buda üzerinde düşünüldüğüne yorumlanır :Değermiydi ,değmezmiydi cevap vermek.Kendi yazdıklarım için değerdi. Susmak daha güzeldi ama neyse

.Sanal ortam ,yalan ortam argosu anal ortam ,başka biri olabilme özgürlüğü belkide hakkı ,bir nevi delilik ,Ben sanalım yada ben deliyim "yazacaklarım aleyhime delik olarak kullanılamaz." diye düşünebilme özgürlüğü yada sorumsuzluğu .

Yüzün görünmediği yerde yüzsüzlüğün en aşağısının yaşanabildiği sohbet ortamları .Benim bir yüzüm yok ,utanması gereken gözlerim yok .Çünkü ben yalnızım ,her şey bir sayfadan ibaret ki oda elle tutulur kokusu olan bir defter sayfası bile değil ,herşey cansız ve soğuk .,Bir aldanış ,bir kaçış ,bir arayış ,aldanırken kaçarken neyi aramaya kalkarsın buda ayrı düşünülmesi gereken bir mantık yaa derin konular bunlar.Geçelim

Senin olduğun yerde ben yokum ,benim olduğum yerde sen yoksun ,hepsi bir tanım haline gelmiş iki renk mavi ve pembe .senin gözünde pembeyim benim gözümde mavisin .en kolay zahmetsiz ulaşabildiğim yerde odamda bir ekranın içindesin .Seçme şansımın farkına bile varamadığım kadar çokluktasın.

Genelde şu cümleyle seslenirsin "msn adresini ver ,tanışalım" ."Beğenmessen silersin." Yani çöpe atarsın ,çünkü sen bir insan değilsin sadece mavi renkli bir tanımsın .

Kendini "at beni" diyerek değersizleştirirken benden sana değer vermemi nasıl beklersin .Garip!!şartlanmak böyle bir şeymi !?

Yukarda bahsettiğim konular genel geçer sohbetler için ,ama birde ortamlar var. Her gün zamanımızın büyük bir çoğunluğunu yarında göreceğimiz insanlarla geçirdiğimiz (chatcity) sohbet şehri gibi .Aylarca belkide yıllarca aynı ortamda , uzun saatler boyu bir arada , allı güllü bol fırfırlı pembelerle ,mavilerin olduğu yer .

Böyle bir yerde olmak aynı sitede yaşamaya benziyor ,hiç yüzünü görmediğiniz ama aynı yerde yaşadığınız 2 kat alt komşunuz yada yan dairede ki komşunuz ,sıkça karşılaştığınız ama hiç tanışmadığınız komşunuzla slmlaşmak gibi sohbet şehrinde ki selamlaşmalarda ,aynı şekilde hangi komşuyla arkadaşlık yapacağınız seçmek yada hangi komşunun ne haltlar karıştırdığını söyleyen sitenin meraklı melahatı olmak gibi .İşte bu noktada ne kadar sanalız ,yada ne kadar yalanız ,varsa yalanımızın mumu hangi yatsıya kadar söner ,ne kadar pinokyoyuz ,burnumuz ne kadar uzar bunun düşünmek gerekir. Biri "burnun ne kadar uzun nerdeyse arşı kaplayacak" diyebilir .Yada yeter artık "günün 24 saati laga luga yapıyorsun"da diyebilir .Bunu diyen kendini bilmezi kapı dışarı atmak gerekir ,neme lazım bunu deme cesaretini göstermiş biri yarın başka kimbilir ne yapmaz .Dimi ..

Ve gelelim asıl konuya

Bu arada seni , sözünü ettiğin %65 lik kişilerin sözcüsü olarak muhatap alıp cevap veriyorum; hemen parantez açıp şunu ekliyorum senin bilmediğin yüzdelik dilime girmeye hak kazanmış bir 20 lik sinsibaşlar varki onlarıda kat hesapına bu durumda eder %85 .

Şimdi!! Ben! hangi akla hizmet bu kadar büyük bir çoğunluğa laf ettim ,üstelik baştan beri akıl yoksunu olduğunu düşündüğüm birinin sözcüleri olabileceğini hiç düşünmedim. Bu benim için bir hata .BU hatanın bedelini "defol git ulan " şeklinde aldım Sanmaki senin gibi günün 24 saati laga luga yapan birinin sözlerine önem verip kuyruğu kıstırılmış kedi gibi gittim.Çıktım çünkü maalesef haklıydın

Ben dağdan gelmiş biri olarak bağdaki" şen ola düğün şen ola akşama gerdek ola" modunda cilveleşen sizleri ne hakla eleştirdim .

Ama ben dağlıyım bu dağlarda başka türlü rüzgarlar esiyor ,ırmağı başka türlü ,kokusu ,yeşili ,güneşi başka türlü ,bu dağlarda başka türlü çalınan bir ezgi varki bu ezgidir beni hırçılaştıran ,aksileştiren,delirten ,çırılçıplak soyan , yobazlaştıran bu ezgi beni yalnızlaştıran özgür kılan ,esir alan .

Sen anlamazsın çünkü bağlısın .Ama ben adil bir insanım bu durumda dağdan geleni bağdaki  kovar .Dağlıda başka diyarlara yol alır ..

Diyerek kocaman bir nokta koyuyorum .Bitti  yorum yazmayın.

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2009 Pzt 08:59:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·zaykaen· :

Geçikmiş bir cevap ,buda üzerinde düşünüldüğüne yorumlanır :Değermiydi ,değmezmiydi cevap vermek.Kendi yazdıklarım için değerdi. Susmak daha güzeldi ama neyse

.Sanal ortam ,yalan ortam argosu anal ortam ,başka biri olabilme özgürlüğü belkide hakkı ,bir nevi delilik ,Ben sanalım yada ben deliyim "yazacaklarım aleyhime delik olarak kullanılamaz." diye düşünebilme özgürlüğü yada sorumsuzluğu .

Yüzün görünmediği yerde yüzsüzlüğün en aşağısının yaşanabildiği sohbet ortamları .Benim bir yüzüm yok ,utanması gereken gözlerim yok .Çünkü ben yalnızım ,her şey bir sayfadan ibaret ki oda elle tutulur kokusu olan bir defter sayfası bile değil ,herşey cansız ve soğuk .,Bir aldanış ,bir kaçış ,bir arayış ,aldanırken kaçarken neyi aramaya kalkarsın buda ayrı düşünülmesi gereken bir mantık yaa derin konular bunlar.Geçelim

Senin olduğun yerde ben yokum ,benim olduğum yerde sen yoksun ,hepsi bir tanım haline gelmiş iki renk mavi ve pembe .senin gözünde pembeyim benim gözümde mavisin .en kolay zahmetsiz ulaşabildiğim yerde odamda bir ekranın içindesin .Seçme şansımın farkına bile varamadığım kadar çokluktasın.

Genelde şu cümleyle seslenirsin "msn adresini ver ,tanışalım" ."Beğenmessen silersin." Yani çöpe atarsın ,çünkü sen bir insan değilsin sadece mavi renkli bir tanımsın .

Kendini "at beni" diyerek değersizleştirirken benden sana değer vermemi nasıl beklersin .Garip!!şartlanmak böyle bir şeymi !?

Yukarda bahsettiğim konular genel geçer sohbetler için ,ama birde ortamlar var. Her gün zamanımızın büyük bir çoğunluğunu yarında göreceğimiz insanlarla geçirdiğimiz (chatcity) sohbet şehri gibi .Aylarca belkide yıllarca aynı ortamda , uzun saatler boyu bir arada , allı güllü bol fırfırlı pembelerle ,mavilerin olduğu yer .

Böyle bir yerde olmak aynı sitede yaşamaya benziyor ,hiç yüzünü görmediğiniz ama aynı yerde yaşadığınız 2 kat alt komşunuz yada yan dairede ki komşunuz ,sıkça karşılaştığınız ama hiç tanışmadığınız komşunuzla slmlaşmak gibi sohbet şehrinde ki selamlaşmalarda ,aynı şekilde hangi komşuyla arkadaşlık yapacağınız seçmek yada hangi komşunun ne haltlar karıştırdığını söyleyen sitenin meraklı melahatı olmak gibi .İşte bu noktada ne kadar sanalız ,yada ne kadar yalanız ,varsa yalanımızın mumu hangi yatsıya kadar söner ,ne kadar pinokyoyuz ,burnumuz ne kadar uzar bunun düşünmek gerekir. Biri "burnun ne kadar uzun nerdeyse arşı kaplayacak" diyebilir .Yada yeter artık "günün 24 saati laga luga yapıyorsun"da diyebilir .Bunu diyen kendini bilmezi kapı dışarı atmak gerekir ,neme lazım bunu deme cesaretini göstermiş biri yarın başka kimbilir ne yapmaz .Dimi ..

Ve gelelim asıl konuya

Bu arada seni , sözünü ettiğin %65 lik kişilerin sözcüsü olarak muhatap alıp cevap veriyorum; hemen parantez açıp şunu ekliyorum senin bilmediğin yüzdelik dilime girmeye hak kazanmış bir 20 lik sinsibaşlar varki onlarıda kat hesapına bu durumda eder %85 .

Şimdi!! Ben! hangi akla hizmet bu kadar büyük bir çoğunluğa laf ettim ,üstelik baştan beri akıl yoksunu olduğunu düşündüğüm birinin sözcüleri olabileceğini hiç düşünmedim. Bu benim için bir hata .BU hatanın bedelini "defol git ulan " şeklinde aldım Sanmaki senin gibi günün 24 saati laga luga yapan birinin sözlerine önem verip kuyruğu kıstırılmış kedi gibi gittim.Çıktım çünkü maalesef haklıydın

Ben dağdan gelmiş biri olarak bağdaki" şen ola düğün şen ola akşama gerdek ola" modunda cilveleşen sizleri ne hakla eleştirdim .

Ama ben dağlıyım bu dağlarda başka türlü rüzgarlar esiyor ,ırmağı başka türlü ,kokusu ,yeşili ,güneşi başka türlü ,bu dağlarda başka türlü çalınan bir ezgi varki bu ezgidir beni hırçılaştıran ,aksileştiren,delirten ,çırılçıplak soyan , yobazlaştıran bu ezgi beni yalnızlaştıran özgür kılan ,esir alan .

Sen anlamazsın çünkü bağlısın .Ama ben adil bir insanım bu durumda dağdan geleni bağdaki  kovar .Dağlıda başka diyarlara yol alır ..

Diyerek kocaman bir nokta koyuyorum .Bitti  yorum yazmayın.

Zaykean nam-ı diğer yapay zeka ve saz arkadaşları

4-5 senedir burdayım ve burada olduğum süre boyunca sen ve senin gibi ahlak felsefesinin unsurlarını  site yönetimi ile karıştırıp knor hazır çorba misali ile  servise sunan 10 larce insanı tanıdım.

Normal koşullarda  virtual problemleri reelize edip gerçek hayttan mısralar gibi sunup o şekilde tepkiler vermenizi anlıyorum.Sonuçda vaktinizin çok büyük bir kısmını burada geçiren insanlarsınız.O yüzden yaşam alanını işeyerek işaretliyen çita yavrusu modundan çıkıp bazı kavramları objektif olarak sizin için değerlendireceğim.Çünkü çok çabalamama rağmen sizin düşünürken ve yorumlama yaparken beynin duygusal tepkilerin büyük bi kısmını oluşturan amigdalayı kullanmadan bu işi becerebilmenizi henüz sağlayabilmiş değilim.O yüzden size yardımcı olmalıyım.

Herkesin ortak olduğu tek bir gerçek olmadığına göre ve bi çok konu göreceli olmasına rağmen yüzde 90 olasılıkla hepiniz buraya eğlenmek için geliyorsunuz.

Kiminiz bunu okey oynayarak kiminiz geyik yaparak kiminiz özel odada bişiler yaparak sağlıyorusunuz.

Burada tepkisel davranışları aşırıya kaçıran bir çok insan olmasına rağmen ki buna öz eleştri yapıp kendimide dahil ediyorum,tepksizlik gösteren bu yayvan muazzam kalabalık ellerinden tutulup muhbbetin içine sürüklendiğinde ne denli şeffaf insanlar oldukları ortaya çıkaran davranışlar sergilemekteler.

Bunu sizin anlıyacağınız tabirle defol git dendiğinde bunu ciddiye alıp küsen bir insan hatta hayata küsen bir insana ben burada mantıksal olarak ne enjekte edebilirim?

Ben biliyorumki aslında bi kaç süper egosu anlamsızca ve nedensizce gelişmiş bir kaç  user haricinde ( freud okumuşluğunuz varsa bilirsiniz ego her zaman kendine güven ve başarılarla ifade edilmez anti tepksel olarak ezikliklede ifade edilebilir )buradaki insanların bir çoğu  sırtına elinle dokunsan kardeşim benim diyecek saflıkta ve temizlikde insanlar.

Geyik içinde aşşalarız,yerden yere vururuz,kastırırz kastıran ve kasan buna gülüyor tamlanan ve tamlayan  edebi tutarsızlık yaşamıyorsa edat tümleç özne ne diye gocunuyor?

Bu süper egosu anlamsızca gelişmiş bir kaç modelin tepkisel davranışları aşşağı yukarı fllowing steps dir

1.Yok arkadaş ben rahatsız oluyorum(benim sesime kulak verin)

2.Following steps yazdın neyi kanıtlamaya çalışıyosun(Sen salaksın farkında değilsin)

3.Özel  açılan adam için:Bunla konuşma sapık o(Sen salaksın anlamassın sapık olduğunu bana sor ben iyi insan modeliyim benimle konuş)

Şimdi zaykean sen bu yazıyı üstüne alınır gene alakasız hazır çorbalar hazırlarsın o yüzden bu satırda gaza gelip amigdala process düzeyini %100 yapmadan önce otur bi düşün.

Sitede oturan huysuz ihtiyar yandaki bekar evine kız arkadaşlarıyla gelen gençleri sürekli uyarıp ya kafamı şişirmeyin der ve devam eder.Semra hanımın davranışlarını makul gören stabil bir posmodern toplumda yaşadığımız için toplumun büyük kesimi bu huysuz ihtiyar modelinin haklı olduğunu düşünür.

Burda barbie30 ve tildada bazı muhabbetlerden oldukça sıkılıyor ama tepkilerini akıllıca ortaya koyuyorlar daha makul tepkiler veriyorlar insanları aşşalamıyorlar fikirlerini dile getiriyorlar.

Şimdi bu chat yaparken işe egosunu bulaştırıp duygulanım yaşayan insanlarla kendini bundan soyutlayabile mantıklı insanların tepkileri arasında oldukça fark olduğunu gösteren güzel bir örnek.

Oysa madalyonun öbür yüzünde zaykean ve onun saz arkadaşları agresif tepkiler vermekteler.Özelden şahısları kötülemekteler tanımadıkları insanlar hakkında yorum yapmaktalar  dedikodu yapmaktalar.

Eğlenmek için geliyoruz ajanları kuralları olan bir site ztn  abartıldığında ceza veriliyor neyin polemiğini yapıyosunuz?

Dediğim gibi amgdala processs %100 olur ise bi terasa çıkıp sigara yakmakta yada yemekteyiz programını açmakta fayda var.

Saygılarımla...

CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir