ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 04:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   10 Nisan Polis Günü
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

McELRooy

McELRooy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 01:50:32      10 Nisan Polis Günüsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Selamlar arkadaşlar;

Görüyorum ki bu güzel vatanımızda canı pahasına, gece gündüz demeden görev yapan biz polisleri pek hatırlayan yok... Ama olsun bu bizim görev yapmamıza gerektiğinde canımızı feda etmemize ve vatandaşın huzurunu korumak için engel değil. Biz bu görevi bilinçli ve istekle yapıyoruz... Elbetteki hatalarımız, hata yapan arkadaşlarımız olabilir fakat bilinmelidir ki bireysel hataların hiçbiri tamamen bir kuruma mal edilemez edilmemelidirde. Devlet ve millet olarak varlığımızın demokratik düzen içinde her türlü iç ve dış tehlikeden uzak tutulması, kanun egemenliğinin sağlanması ve korunması, yurt içinde güvenliğin temini, vatandaşların mal, can, namus güvenliklerinin sağlanması, suç işlemeye yönelik davranışların önlenmesi, suçluların yakalanarak adalete teslim edilmesi, trafik hizmetlerinin yürütülmesi temel görevimizdir. Bizler elimizden geldiği kadar, gücümüz yettiği kadar, kanımızın son damlasına kadar sizlerin hizmetinizdeyiz... 

İLK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞU (10 Nisan 1845)

1845 tarihi, Türk Emniyet Teşkilatı açısından önemli bir noktadır. Çünkü bu tarihe kadar zabıta olarak nitelenen teşkilat; 10 Nisan 1845 (12 Rebiü’l Evvel 1261)’den itibaren polis adı altında hayata geçmiş ve Emniyet Teşkilatının kuruluş günü olarak kabul edilmiştir.

Yeniçerinin ortadan kaldırılmasından sonra, başkentte ve eyaletlerde zabıta hizmetleri eskisiyle kıyaslanmayacak derecede gelişmesine rağmen; bu hizmetler karışık ve ayrı ayrı kurumlara bağlı olarak yürütülmekteydi. Teşkilat ve yürütme alanındaki bu karışıklığı ortadan kaldırmak amacıyla ilk defa 10 Nisan 1845’ te İstanbul’ da ilk polis teşkilatı kurulmuş, görevleri de yine aynı tarihte yayımlanan Polis Nizamnamesinde belirtilmiş ve bu durum yabancı elçiliklere de bir yazı ile bildirilmiştir.

Bu nizamnamede polis teşkilatının kuruluş amacı, belde güvenliğini sağlamak olarak belirtilmiştir.

Bu çalışmalara rağmen, karışıklık devam etmiş, İstanbul’ da polis hizmeti; Yeniçeri Ağası yerine geçen Serasker, İhtisap Ağası ve Polis adını taşıyan teşkilatlar tarafından yürütülmüştür. Taşrada ise güvenlik hizmetleri, Sipahilerden oluşan zaptiyelerle ve Asakir-i Mansure alaylarıyla yürütülmüştür.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ ÜN TÜRK POLİSİNE SESLENİŞİ

Türk Polisine!

Dün sizin hal-i tavrınızda mertlik ve erkeklik, yürüyüşünüzde intizam ve ciddiyet size olan haklı itimadı kuvvetlendirdi ve herkesi memnun etti. Çünkü herkes biliyor ki ve bilmelidir ki; polis ve jandarma kuvvetleri vatandaşlara huzur ve sükûn temin eden, Cumhuriyet kanunlarına ve medeniyet düşmanlarına karşı kullandığı bir kalkandır. Binaenaleyh, Cumhuriyet kanunlarına, memleketin huzur ve asayişine karşı gelebilecek ve vatandaşların hürriyetine tecavüz edebilecek her şerrin kafası behemehal bu kalkana çarpmalı ve parçalanmalıdır. Polis; bir asker kadar disiplinli, bir hukukçu kadar hukuk adamı ve bir anne kadar şefkatlı olmalıdır.

POLİS MARŞI

Yurtta sulh cihanda sulh amacımız her işte
Türk, öğün, çalış, güven, bekleyenin var işte
Hudutta ordu bekler, dâhilde biz bekleriz
Biz kanunun rejimin timsali POLİSLERİZ.

Halkın hizmetindedir bizim bütün varlığımız
Doğrulukla incelik ayrılmaz şiarımız

Başbaşa yaşar bizde, mesuliyet ve şeref
Emri yapmak; vatana hizmet etmek tek hedef

EMNİYET TEŞKİLÂTININ 10 NİSAN POLİS GÜNÜ KUTLU OLSUN.

Saygılarımla       McELRooy

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 02:40:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Çok zorlu ve sorumluluğu olan gurur duyulacak bir meslekdesiniz Allah hepinizin yardımcısı olsun.. Tüm polis arkadaşlarımın polisler günü kutlu olsun..

Saygılar..

autumn1

youkamil

youkamil resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 03:49:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Emniyet Teşkilatının 10 Nisan Polis Günü Kutlu Olsun Gece Gündüz Demeden Vatanamıza Hizmet Veren Polislere ALLAH Kolaylık Versin....

Kamil...

WhampiRes

WhampiRes resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 04:03:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Tüm emniyet mensuplarının polis gününü tebrik ediyoruz.Ülkemizin iç güvenliğini sağlama ve huzur ortamını devam ettirebilmek için fedakarca çalışan, bazen tüm milletimizin üzüntüsüne sebep olan görevi başında şehit olan emniyet mensuplarımızı sadece bu günde değil yılın her gününde anıyor ve onlarla gurur duyuyoruz.Ayrıca bu günde altını çizerek şunu belirtmek istiyoruz ki emniyet mensuplarımızın çalışmalarında daha başarılı olabilmeleri ve huzur ve güven ortamının devamlılığını sağlayabilmeleri için milletimize de ciddi görevler düşmektedir.Bu bağlamda polisimize yardımcı olmamız çevremize karşı daha duyarlı olmamız gerektiğini savunuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Görevleri başında şehit olmuş emniyet mensuplarımıza Yüce Allah tan rahmet ,görevleri başında olan emniyet mensuplarımıza da sağlıklı, huzurlu ve mutlu günlerle çalışmalarında başarılar diliyoruz..

xJULIETx

xJULIETx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 05:51:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Milletimizin sevgi ve güvenini kazanmış, demokratik hukuk devletinin Atatürk ilke ve inkılâpları ile laik Cumhuriyetin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı’nın, daha nice başarılara imza atacağı ve topluma güven vermeyi sürdüreceğine yürekten inanıyorum.

Canlarını hiç çekinmeden veren aziz polis şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman polis gazilerimizi şükranla anıyor, kıymetli hizmetlerinden dolayı emekli Emniyet mensuplarımıza saygılarımı sunuyorum...

Daha nice kuruluş yıldönümlerini gururla, şanla, şerefle kutlayacak, her geçen yıl daha da güçlenecek ve milletiyle bütünleşecek olan Türk Polis Teşkilatı’nın aktif ve emekli değerli mensuplarına 10 NİSAN POLİS GÜNÜ KUTLU OLSUN..

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 09:01:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Rüşvet alan trafik polislerini kınıyorum

Solecistic

Solecistic resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 09:05:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Türk Emniyet Teşkilatının 164. Yıldönümü Kutlu Olsun. Tüm polis arkadaşlarımıza Allah sabır ve güç versin.

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 09:33:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle polislerimizin çok daha rahat imkanlarda görev yapmasını diler..

Sitemizdede bulunun bütün polis arkadaşlarımın ve bütün teşkilatın yıldönümünü kutlar.. Sevdiklerinle birlikte huzur dolu yıllar dilerim.

perfnya

perfnya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 16:05:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İYİKİ VARSINIZ...
EMNİYET TEŞKİLÂTININ 10 NİSAN POLİS GÜNÜ KUTLU OLSUN

Polisi sevmek, sadece senede birdefa yapılan 10 Nisan Polis Bayramlarında alkışlamak değil, Polisi sevmek Polis haftalarında Köşe yazılarından Polis sorunlarına sadece 1 hafta yer verilmesi de değil, Polisi sevmek sevdiğini sokak ortasında haykırmakta değil, veya sadece ben Polisimi seviyorum demekle değildir...

Bazen sıcak bir tebessüm, bazen tatlı bir merhaba, can katar Polisin o an çalışmasına. Varlık sahibi iseniz paranızla, Meslek sahibi sanatkar iseniz, el emeğinizle çabalarınızla, gönülden yardımcı olmaktır POLİSİ SEVMEK... Aziz vatanı için gözünü kırpmadan Şehit olan, Türkiyemizin Kahraman evlatlarına, Polisimize karşı bir  Vazifemizdir, Görevimizdir..

Ben Polisim,

Cennet Vatanında,

Asayişi sağlamaktır görevim,

Vatandaşım huzurluysa

Ben de huzurluyum.

Ben Polisim,

İnsanımızın güvencesiyim,

Hoşgörülü sevecenim.

Kim ki yasa tanımaz,

Halkımın huzurunu kaçırıyor,

Sorumsuzca saldırıyorsa...

Dikilirim karşısına,dur derim!

Demokratik,özgür ülkemde

Dirlik,düzenlik istedim.

Ben Polisim,

Gecem gündüzüm yok benim,

Yaz ve kış,görevim sorumluluğunu,

Omuzlarımda taşırım.

Vatandaşım huzurluysa,

Budur benim düğünüm,bayramım,

Ben gücümü halkımdan alırım,

Demokrasi ve özgürlük,

Karakterim olmuş benim.

Geleceğe güvenle bakmak,

Hakkıdır her bireyin.

Ben Polisim,

İnsanım huzuru için yara aldım,

Kimi elimi,kimi ayağımı verdim,

Sakatlandım.

Her zorluğa göğüs gerdim,

Dahası canımı verdim.

Ben Polisim,

Yüzelliyedi (157) yıldır,

Barış ve Özgürlük yolunda yürüyorum,

Gururluyum,dimdik başım.

İnsana,insanca davranmak,

Güvenliği sağlamaktır                                                                                                                                                          savaşım                                                                                                                                           

delsol

delsol resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2009 Cum 19:21:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Tüm POLİS teşkilatımızın. Kuruluş yıl dönümünü kutlar. Görevlerinde başarılar dilerim.  Benden önce davrandın McELRooy :))) Paylaşımın için Teşekkür ederim.

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir