ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

27 Nisan 2024, Cumartesi 17:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   ***MUTLAKA İNCELEYİN ..!***
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

alesta83

alesta83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 12:27:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

yürüyor ekmeğe doymak için
ete doymak için
kitaba doymak için
hürriyete doymak için.

Yürüyor köprüler geçerek kıldan ince kılıçtan keskin
yürüyor demir kapıları yırtıp kale duvarlarını yıkarak
yürüyor ayakları kan içinde.

Açlık ordusu yürüyor
adımları gök gürültüsü
türküleri ateşten
..........

CeysClover

CeysClover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 13:28:38sohbet oyun linki
ROEN E VE VERDİĞİ LİNKLER İÇİN CHARLESGUN E TEŞEKKÜR EDERİM

essiz19

essiz19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 14:49:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

harbıden resetlendım yanı naaptın ya

resetledın kendıme geldımmm supersın

xlazomcax

xlazomcax resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 15:49:08sohbet oyun linki

ne yaptın be abi kaynar sular başımızdan aşağı döküldü böle bişey bu dünyada varsa yuh bizlere bizde insan diye yaşıyoruz ya elimizden ne gelir onuda bilimiyoruz ya

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 18:31:17sohbet oyun linki

İçi Burkuluyor İnsanın Bunlara Baktıkça Onların Suçları Neydi Orda Doğmalarımıydı ? Allah Yardımcıları Olsun. Roen Ellerine Sağlık

TassManiaDeViL

TassManiaDeViL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Mar.2006 Çar 22:44:03sohbet oyun linki
adamın çok güzel bi olaya parmak basmışsın seni gerçekten tebrik ediorum!bizim insanımız böle işte elindekinin değerini bilmez oysa dışarda  onların durumunda olmak isteyen milyonlar var!!!

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 12:57:39sohbet oyun linki
Eleştirilere açık olmasam benimle dialoga giremezdin:) Ne zamandır bir muhasebecim olsun istemişimdir.Teşekkürler ilgin için.Harcamalarıma bundan sonra daha dikkat ederim :))

ayyylaaa

ayyylaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 15:02:41sohbet oyun linki
Ayni sey benimde aklima geldi vip üyelik parasiyla olan kisim.Yanliz roen en azindan bu resimleri bulup hazirlayip gündeme getirdi.Duyarsiz bir insan bu kadar zahmete girmez ve roen gercek hayata kime nasil yardim etigide gizlidir.Bende söyle diyeyim sana, sen ne yaptin ac isanlar icin?Bence  roeni tebrik etmek lazim.Sizinde ne demek istediginizi anladim ama yinede güzel konusma sanatindan cok  elimizden geleni yapalim.

ftatar

ftatar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 15:26:39sohbet oyun linki
Ayla arkadaşım sözüne başlarken sadece o üyelik kısmının aklına geldiğini söylemişsin ama kusura bakma benim sadece aklıma gelmedi burayada yazmak istedim...ve ayrıca bana sormussun sen ne yaptın diye??? yapılan yardımların söylenmesi burada AYIPTIR.ama illede merak ediyorsan en son yaptıgım yardımım makbuzuyla duruyor,merak ediyorsan gösterebilirim!!!Boş konusmuyoruz yani...kendime üyelik almak yerine bunu yapmayı tercih ettim...resim koyup insanların vicdanını sızlatmaktan daha iiidir..yaaa bu arada kimse istediğini söyleyemeyecekmi???Bu forum niye yapıldı sadece aynı fikirde olanlar içinmi???kimse düsüncesini söyleyemeyecekmi???

ayyylaaa

ayyylaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 15:43:22sohbet oyun linki

Sevgili Roen , harika olmus eline saglik.Müsadenle baska bir acidan yaklasmak istiyom.Almanyadan katliyom ve bu sayfaya baktigimda kalbim acidi.Türkiyeye tatilerde geldigimde sokak köpekleri ve kedinerini gördügümde de  icim aciyo.Daha kücük yasta  vijdanini kaybetmis cocuklar yetistiriyorsak kendimize soracagimiz cok soru var demektir.Anlamadigim bir sey daha var.Nasil olurda bir kadin aclik icine bir cocuk dünyaya getirir.Bir bebek sunu diyemez ki.Annemin sütü yok beni doyuracak aglamim bugün.

Bir baska icimi acitan sey ise ,almanyadan ucak kalkip asgiya baktinizda heryer yemyesil, türkiyeye geldinizde sari bir renk hakim.Yok olmus ormanlar ,ciplak daglar görüyorum.Bir kur-an ayetinde söyle diyo:Aklini kulanmayan insanlarin basina Allah pislik yagidirir.Bir internet sayfasinda amerikanin beyaz irk üzerinde deney yapigini okudum.Kendi ülkesinde yapamayan amerika türkiyedeki üc büyük tip fakültesinde yaptigini okudum.Sok oldum.Roen bizim isimiz cok zor  anlican.Sesimiz internet sayfalarinda  duyarliligimizi gösterecekse halimiz harap.Su ata sözünü kaldirin bence  kendi icimizde.Bana degmeyen yilan bin yasasin.

CC sohbet icin buraya
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir