ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 14:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   ***MUTLAKA İNCELEYİN ..!***
 <<1234 56789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ftatar

ftatar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 15:59:11sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Aylaaa ne oldu merak ediyordun ne yaptıgımı ben kanıtlamaya hazırım,sizde suan hazırmısınız??? gercekci olun...

Jaex

Jaex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 17:29:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Roen sana ne diyim bilemiyorum çok tşkler gerçekten çok haklısın Gümüş olman dileğiyle  şükretmeyi bilmeliyiz

ayyylaaa

ayyylaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 18:19:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Maksatim bu olsaydi eyer bende aylik düzenli ödedigim yardimlari yazardim.Kimsenin  kimseye birsey isbatlama zorunlulugu yoktur.Eyer bir konu gündeme getirilerek birileri  suclanacaksa ,birsürü  yayin kuruluslarida bundan nasibini alir.Fikirlere saygim vardir ,fikirler ölcülü ve suclama mahiyetinde  degil ise. Eyer  bilmeden yanlis bir fikri savunursam ve karsimdaki kisi  yanlis fikirde oldugumu cürütürse . O kisiye tesekür ederim kizmam.Ömür boyu bir yanlistan  kurtardigi icin.

ayyylaaa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2006 Per 22:44:51sohbet oyun linki

Kimsenin kimseye  isbatlama zorunlulugu yoktur.Kendini kendine isbatlarsan daha mutlu ve huzurlu  olursun.Lüks bir arabaya binme imkanin varsa hic kimse kötü bir arabayi tercih etmez.Fakir cocuklara yardim yapayim  bu lüks arabaya binecegime  demez.Istek ve taleb meselesi kendi özel yasantisinda ister vip öder ister parayi havada savurur.Bence artik geri vitese tak  arabayi.

ayyylaaa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 08:38:39sohbet oyun linki

Ben kendimi sana isbatlayinca hersey  yoluna girecek mi? Güzel kardesim  vip parasina taktin .Senin hayata eglence tarzin yok mu?Özel zevklerin icin harcaman yok mu?Sende, o zevklerden vaz gec bu insanlara yardim et diyen var mi?Ben yardim ederken kendi zevkerimide  ihmal etmiyorum .Ediyorum diyende yalan söyler.Sana tavsiyem arabani geri vitese tak,ilerde radar var!Buraya park etmek yasak ayrica.Allah kabul etsin yardimlarin icin, sagol ve hep duyarli ol.Kendini ,kendine isbatla. Bana degil ,bir baskasinada degil.Resimleri iyi incele bence .

ftatar

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 13:15:30sohbet oyun linki
Ayla,sana cok şaşırıyorum inanki!!gercekten beni hayal kırıklıgına ugrattın...cunku ilk yorumunda sen ne yaptın demiştin ve bende o yorumuna karslık ne yaptıgımı görmek istiyorsan ıspatlarım dedim! bunu sende cok iyi biliyosun.Bana burda demogoji yapmayın...Ayrıca cc de cafede seni buldum o zaman bunları niye yüzüme söylemedin??karşımda ağlayıp sızlandın yine bunları niye söylemedin??ikili oynama pls:))bu arada sende vitese cok takmışsın:)) Ben bundan sonra sana cvp vermicem.vitesinle seni başbaşa bırakıyorum... sen cok numaracısın!!

ftatar

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 13:47:03sohbet oyun linki
Roen daha önce yazdıklarım seni kırdıysa kusura bakma arkadaşım,belkide bu tabloyu görünce aklıma ilk geleni yazdım,acelece belkide..tabiki sende cok iyi,duyarlı bir insansın bundan şüphem yok.ve bu tartışma olayı kişisellesmeye başladı bende bundan çok rahatsız oldum.o yüzden kapamak istiyorum.Seni bir konuda daha tebrik etmek istiyorum;sen en azından Ayla gibi CC de yüz yüze konuşup burda daha farklı şeyler yazmadın..ikili oynamadın yani.Arkadaşımız orda benimle daha değişik konuşmuştu:))(görüşlerime saygı duyduğunu söylemişti vs.vs)Neyse istersen yazdıklarımı dikkate al istersen alma Roen.ama içimdekileri söylemek istedim arkadaşım..k.ib.

xXxOguzZzxXx

xXxOguzZzxXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 18:23:01sohbet oyun linki

ßakdıkca içim gidiyor yaa

ayyylaaa

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 05:37:10sohbet oyun linki

Sevgili Ftatar sinirimi bozmaktan ziyade beni cok güldürdün sagol.Seninle 5dk. konustuk  harf hatasi yaptigim icin 30dk. ceza yedim.Senle nasil bir uzun sohbet etik ki beni ne ile sucluyon.Ya sen baska pencereden bakiyon ya lafi istedigin yöne cekiyon.Sen haftaya roene cicekte gönderin tebrik icin.Bunu bastan yapaydin ya.Ftatar arabani geri vitese takmisinda yanis sol yapiyon dikkat duvara carpacan.

ccNurSelcc

ccNurSelcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2006 Cmt 15:32:44sohbet oyun linki

offff ya çok kötü oldum. teşekkürler roen

kimi insanlar bizim yerimizde olmak isterken biz bulunduğumuz durumdan şikayetçiyiz. allah bizi ne yapsın

CC sohbet icin buraya
 <<1234 56789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir