ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 16:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   OzkOoOoO BİZ SENİ SEVİYORUZ VE ROZETİNLE BEKLİYORUZ
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 02:21:59      OzkOoOoO BİZ SENİ SEVİYORUZ VE ROZETİNLE BEKLİYORUZsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bir parçanız kopsa canınız yanar mı ? çok sevdiğiniz bir şeyi kaybetseniz ? evet evet bence yanar. Kalbi olan duyguları hala insanım diye yaşayan her insanda bazı değerler vardır ve o değerler değerlidir. Değerlerle beraber bazı kişiler vardır onlarda kişi olarak değerlidir.

Evet Özkan ım sende bizler için çok ama çok değerlisin seni sevenler şuan duygularıyla neye uğradıklarının farkında değiller hiçbir şey düşünmeden duyar duymaz hislerimi buraya döküyorum. Bunlar benim sözlerim benim duygularım kimseyi alakadar etmez.

Şu cc de tanıdığım en değerli kişilerin başındasın bunu bil ne kadar senden ilk cc ye geldiğimde ceza almışsam da sen benim için cc de adam gibi adamsın, ender karşılanacak bir kişiliğinle sahipsin. bizleri üzüyorsun… şu an emin ol ben şahsım adına yıllarını burada geçiren senin  rozetinle beraber aramızda görmek isteyen biriyim adaletinle bizler için fedakarlıklarını gören kişilerdenim arkadaşlık dostluk deyip görevinde kimseyi kayırmadığını korumadığını bilenlerdenim…  senin yokluğunu hissetmemek imkansız ve yerin dolmaz bundan da eminim. Adalet güzeldir ve her kez bunu uygulayamaz ben senin adaletine de hayrandım isterim ki rozetini tekrar tak  ve aramızda bizleri uyar yardımcı ol cezayı gerektiren durumlarda cezamızı ver hatta bana 2 misli ver bizler için uğraşan sana sadece aramıza tak gel diyorum… seni sevenler çok bunu bil. Biz seni her şekilde sevenlerdeniz bunu unutma rozet var yok insan mısın adam gibi adamısın bizim için bu önemli.

Senin verdiğin karara saygılıyız ama senden son bir kez düşünmeni ve dönmeni isterim burada figüran çok hep iyiler kaybetmesin. Her ne sebep bilmiyorum ama senin karakterini bildiğim için suçlu varsa sen onu bile saklarsın …………

Seni sen olduğun için çok sevdik…… dön ...

not: kararınada saygılıyız baştacımızsın bunu unutma!!!               blueneontr&ErCo

Bunster

Bunster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 02:27:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İyi bir ajan, bırakmasını bende istemem. Ama düşüncelerine saygı duyma gerek, işi gereği bıraktığına inanıyorum. Kendince halkı sebebleri vardır, bunu birde ozkodan dinlemek lazım.

cityofpark

cityofpark resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 02:31:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
umarım geçerli bi sebebin vardır öskan bu cc nin senin gibi gerçekten düzgün karakterli kişilere ihtiyacı varr daha 3 saat önce yanımda rozetinle oturuyodun ve çağrı var acil gitmem gerek diyodun şimdi bunu duyunca çok oldum ve üzüldüm almış olduğun karara saygı duymak gerek ama yinede bi kere daha düşün ve öle bi karar al...kararın değişmez isede hayırlısı olsunn diyelim...

barbiemy

barbiemy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 04:00:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

özkan ajanlığını takdir ettiğim birisin

gerçekten görevini layığıyla yapıyorsun

cc sensiz kalmasın toprağım

Ajanlığın dışında tamaraya ve bana göstermiş olduğun saygın,dostluğun ve samimiyetin için tşk ederim

Özletme kendini cc yi sensiz bırakma

shadowmaster

shadowmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 10:33:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
OZKOOOOm benim can yoldaşım. CC de dürüstlüğüne ve kalbinin temizliğine inandığım nadir insanlardan biridir. O kadar sever ve saygı duyarım ki onun için camdan aşağı atla dese atlarım Paşam benim bir gold ajan tanıdığımız vardı. Sende bir kenera ittin rozeti. Neden ittin? Tabi ki haklı sebeplerin var. Bunları zaten konuştuk. Ama bu ajanlık koltuğunu en çok hakettiğini düşündüğüm kişisin. Dikkatini çekerim. En çok hakkettiğini düşündüklerimden biri değil. Bir zamanlar yıldız ajandın. İşini o kadar dürüstçe yapıyordun ki sonunda seni gold ajanlığa layık gördüler. O görevide büyük bir olgunlukla üstlendin. Ajan olsanda olmasanda sen benim için çok değerli bir arkadaşsın, dostsun. Olurda askerliğimi Adana da falan yaparsam beni kebaplarla besleyeceğini biliyorum  Gerçi salla ajanlığı. Ajanları hiç sevmem zati  En azından artık cc de rahat rahat oturup muhabbet edebileceğiz. Oda oda dolaşmak zorunda kalmayacaksın. Burdan güzel insan Özkan a sevgilerimi iletiyorum. Sana SAGOPA dan "kürdan kolları" armağan etmek istiyorum. Bu yazıyı okuduğunda bir de benim için dinle.

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 10:44:12sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Özkanım ajanlığın CC´ye pek girmediğim zamanlara denk gelince değerlendirme yapmam mümkün olmadı ama ajanlığın hakkında olumsuz eleştiri yapan birine de rastlamadım.
Bu kadar insanın bir bildiği var demek ki.  E sen de bu insanların takdirini bile bile ajanlığı bırakıyorsan senin de bir bildiğin var demek ki.  O yüzden susuyor, yolun açık olsun diyorum kardeşim.

xXAbuKPreNSeSXx

xXAbuKPreNSeSXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 11:46:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kararına saygı felan duymuyorum çabuk buraya dönüyorsun özkannnnnn

anastasia41

anastasia41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 13:22:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Şu cc de tanıdığım en değerli ve en saygılı kişilerin başındasın  lütfen geri dön senin gibi işini layığıyla yapan ve adaletlı davranan ajan görmedim  seni seviyoruz OZKOOOO  ve rozetinle görmek istiyoruz

ohaafalan0ldum

ohaafalan0ldum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 13:23:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Özkanım Seni  Çok seviyoruz......Her Gidişin bi sebebi vardır...Yolun Açık Olsun...Hayatta Başarılar Dilerim ...

Hep Böyle Kal

Tibet20

Tibet20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2009 Per 15:18:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Özkanım Neden Böyle Bi Karar Aldını Bilmiyorum Ama Şaşırdım Açıkçası.. Neyse Vardır Kendine Göre Haklı Sebeplerin.. Hayatında Başarıların Devamını Dİlerim.. Hersey Gönlünce Olsun.. Kall Sağlıcaklaa
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir