ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 09:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKİYE YE GELDİLER, TÜRKÇE YE GELDİLER!
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2009 Pzt 20:58:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

·byledzeppelin· :
o milliyetçi arkadaşım ama bana türkçe dersi vermen gayet doğal. ama ben ders alacak zamanı geçtim. ayrıca istediğim konuya yorum yaparım neden bu kadar heycanlandın anlamadım. Resmi yazı dili ile halk dili arasında o kadar fark var ki bunu ne zaman anlarsın bilmiyorum. ben selanikliyim arkadaşım istersem senden daha milliyetçi olabilirim. asıl resmi olan senin nickin resmen türkçeyle dalga geçmişin yahu bi büyük bi küçük. türkçe türkçe olalı böyle zulüm görmemiştir. aslında sen benden daha fazla hata yapmışın:):):) ben sadece baş harfleri küçük yazıyorum sen türkçe yi yazacağına türkçeyi yazmışın vesaire de iki kere tekrarlanmaz türkçe hocanı merak ettim doğrusu. önce ki olmalı önceki yazmışın:))))) çok güldüm ya neyse siz eğlenin benle asla türkçe konusunda doğuşu konusunda ve yazım konusunda asla benle denk olamazsın. sen bu konuda bir şey bilmiyorsun arkadaşım ama ben çok şey biliyorum. asıl ben seni rencile etmek istemem hodri meydan. ben çinceyi konuşurken sen türkçe dersi aldın herhalde ama yanlış hocadan almışın:)))) 

Eleştiri yapabiliyor, ama eleştiriyi kaldıramıyorsun. Bu çelişki değil mi? Benim de kökenim Selanik bu arada. Hem bunun milliyetçilikle alakası yok! Sana sadece diyorum ki; Türkçeyi eleştireceksen ilgili meziyetlere sahip olman gerekir.

En garibi de her şeyi senin bilip hiç kimsenin bir şey bilememesi... Kendin diyorsun nick diye. Rumuz yani altüstü, rumuzlar için bir imla klavuzu mu var? :))

"Bir kelime iki kere tekrarlanmaz." diye bir kural olduğunu ilk defa senden duyuyorum. Cümlenin yapısına bakılır.

Ben bu konuda çok şey biliyorum veya bilmiyorum, konu bu değil zaten. Konu senin her şeyi bilip herkesin kör cahil olması...

byledzeppelin

byledzeppelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Haz.2009 Pzt 22:47:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bak bu konuda haklısın biraz paranoidlik var tamam bundan sonra daha az biliyormuş gibi konuşurum. : )

ccCapacitycc

ccCapacitycc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2009 Sal 10:24:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BECQUEREL e yanıttır.

Sanırım yine üzüm yemek yerine bağcıyı dövmek amaçlanmış gibi.?

şu güzelliği yaşamak,yaşatmak,paylaşmak yerine  kendisine yutturulan  kokuşmuş korkuları dile getirmekle, nerede durduğunu ,ne düşündüğünü bir kere daha göstermiş oldu.

Aslında bu ve buna benzer arkadaşları yaz dönemlerinde "TÜRK OKULLARI"na götürüp nelerin öğretildiğini göstermek gerek.

Makedonyada bir  anne " bana anneliğimi tattırdı" diyebilen bir evlada bu okullar sayesinde kavuşabildiğini,  terbiyenin,edebin,bayrağa ,vatan sevgisine bu okullar sayesinde ulaşıldığını göstermek  gerekir diye düşünüyorum.

gerçi becquerele ve bunun gibilerle vakit geçirmemek gerek.husumete zamanımız yok deyip bu yıl 115 olan ülke sayısını 125 e çıkarmak gerek. Birleşmiş Milletlere üye olan ülke sayısından 2 kat dah fazla ülkeyi bir araya toplamak  her yiğidin harcı olmasa gerek.

Haa  unutmadan ,bir yarışmacı kızımızın babası Cumhurbaşkanıydı??  bilmem bunu nasıl izah etmeli?

ccCapacitycc

ccCapacitycc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2009 Sal 11:58:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgi diline stadyum yetmedi

ACI VE GERÇEK BİR BİLGİ :

Bizim Amerikalılarla ilk tanışmamız 1797 yılında İzmir limanında oldu. Üç yıl sonra ABD ile Devlet-i Aliye arasında bir antlaşma imzalandı: Amerikalılara bir takım imtiyazlar verildi. O çerçeve içinde ABD, Osmanlı’daki Ermenilerin himayesini kendi üzerine aldı. Ermeni vatandaşlarımızı okutmak için Harput’ta, Sivas’ta, Kayseri’de, Van’da, Maraş’ta, Adana’da kolejler açtı.
Sonra, İstanbul’a iki Amerikalı geldi: Cyrus Hamlin ve Christoper Robert. Bunlar Rumeli Hisarı’nda Robert Kolejini kurdular ve 1863 yılında sadece dört öğrenciyle eğitime başladılar. Robert Koleji, 43 yıl içinde 8.582 kişiyi mezun etti.
Bunların 2.729’u Ermeni, 1971’i Bulgar, 2.437’si Rum, 1.427’si ise Avrupa’dan gelen Hristiyan çocuklarıydı. Robert Koleji sadece: 17 Türk öğrencisi okuttu. Onlardan da sadece biri mezun oldu: Tevfik Fikret’in oğlu Halûk. Halûk Amerika’ya giderek Papazlık mesleğini seçti. Papaz olarak yaşadı - öldü.
Robert Kolej’den mezun olan 2.729 öğrencinin bir kısmı da Amerika’ya yerleşti. Bugünkü Ermeni lobisi, Amerikalıların, bizim ülkemizdeki okullarda yetiştirdikleri Ermeni gençlerinin eserlerindendir. Bilmem anlatabildim mi ?

benxkeyfimxvekahyasi

benxkeyfimxvekahyasi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2009 Sal 12:29:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

TÜM EMEĞİ GEÇENLERİ KUTLUYORUM.

BİR TÜRK OLARAK GURUR DUYDUM.GÖĞSÜM KABARDI.

TEŞEKKUR EDERİM BÖYLE BİR ORGANİZASYON İÇİN....

xxsuddenlyxx

xxsuddenlyxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2009 Sal 12:44:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
byledzeppelin· :
o milliyetçi arkadaşım ama bana türkçe dersi vermen gayet doğal. ama ben ders alacak zamanı geçtim. ayrıca istediğim konuya yorum yaparım neden bu kadar heycanlandın anlamadım. Resmi yazı dili ile halk dili arasında o kadar fark var ki bunu ne zaman anlarsın bilmiyorum. ben selanikliyim arkadaşım istersem senden daha milliyetçi olabilirim. asıl resmi olan senin nickin resmen türkçeyle dalga geçmişin yahu bi büyük bi küçük. türkçe türkçe olalı böyle zulüm görmemiştir. aslında sen benden daha fazla hata yapmışın:):):) ben sadece baş harfleri küçük yazıyorum sen türkçe yi yazacağına türkçeyi yazmışın vesaire de iki kere tekrarlanmaz türkçe hocanı merak ettim doğrusu. önce ki olmalı önceki yazmışın:))))) çok güldüm ya neyse siz eğlenin benle asla türkçe konusunda doğuşu konusunda ve yazım konusunda asla benle denk olamazsın. sen bu konuda bir şey bilmiyorsun arkadaşım ama ben çok şey biliyorum. asıl ben seni rencile etmek istemem hodri meydan. ben çinceyi konuşurken sen türkçe dersi aldın herhalde ama yanlış hocadan almışın:)))) 

yukarıdaki paragraf  bana bir gerçeği hatırlattı : "herşeyi bildiğini sanan ,aslında hiçbir şey bilmediğini anlatmıştır." nokta.

byledzeppelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2009 Çar 01:32:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Din dil ırk olaylarından nefret ederim. nokta  

Şu yorumu yaparak önceki yazdıklarımı esgeçin. Bende size katılayım bari.

Çok gurur verici , göğsüm kabardı. Ne mutlu türküm diyene.

dekmannnn

dekmannnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2009 Çar 15:08:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·byledzeppelin· :

Din dil ırk olaylarından nefret ederim. nokta  

Bunu söyleyen birinin seçtiği başlıkların hep nefret ettikleri ile ilgili olması büyük bir tezat

byledzeppelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2009 Çar 21:30:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
keyfinize bakın

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2009 Çar 21:56:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·ccCapacitycc· :

BECQUEREL e yanıttır.

Sanırım yine üzüm yemek yerine bağcıyı dövmek amaçlanmış gibi.?

şu güzelliği yaşamak,yaşatmak,paylaşmak yerine  kendisine yutturulan  kokuşmuş korkuları dile getirmekle, nerede durduğunu ,ne düşündüğünü bir kere daha göstermiş oldu.

Aslında bu ve buna benzer arkadaşları yaz dönemlerinde "TÜRK OKULLARI"na götürüp nelerin öğretildiğini göstermek gerek.

Makedonyada bir  anne " bana anneliğimi tattırdı" diyebilen bir evlada bu okullar sayesinde kavuşabildiğini,  terbiyenin,edebin,bayrağa ,vatan sevgisine bu okullar sayesinde ulaşıldığını göstermek  gerekir diye düşünüyorum.

gerçi becquerele ve bunun gibilerle vakit geçirmemek gerek.husumete zamanımız yok deyip bu yıl 115 olan ülke sayısını 125 e çıkarmak gerek. Birleşmiş Milletlere üye olan ülke sayısından 2 kat dah fazla ülkeyi bir araya toplamak  her yiğidin harcı olmasa gerek.

Haa  unutmadan ,bir yarışmacı kızımızın babası Cumhurbaşkanıydı??  bilmem bunu nasıl izah etmeli?

Yüzeysel Yaşayan Birinin, Ne Yönde Bana Cevap Vermesini Bekliyebilirimki? Yada !Daha Masum Olayım:) Takdığı  "At Gözlüğü" İle Görebildiklerine, Mutluluk Pozları Verip, Gurur Duyan Bir Kişi Ancak "Şak Şak" Yapar:)))

Doldurmaya Okadar Musait Bir Beyinki, Robert Kolej"i Yani Bugunki "Boğazİçi Üniversite"si Hakkında Aldığı, Fetva"lar "Çok İlginç". Ve Okadar Eminki!  Gerçekmiş Gibi, Direk Yazmış Buraya:)))))

Sadece "Ti"ye Alıyorum:) Ve Sizle Sidik Yarışına Girmiyeceğim. Bu Yüzden "Bu Böyle Değil"!! "Şöyle" Diye, Yazmıyacağım. Çunki, Boşa harcıyacağım Ne Zamanım Nede Tahakatim Var:)

Hoş Kalın...

CC sohbet icin buraya
 <<12 3>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir