ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 22:44   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   DOLU DOLU RAMAZAN, DOLU DOLU CHAT CITY...
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

dowomen

dowomen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 20:02:12sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

SuLtanımm,Sertaccım.Neferim ELinize Emeğinize SağLık Harika oLmuş.

Chatcıty Hatırasında oLmam çok güseL.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 20:10:40sohbet oyun linki
Şey soracaktım ben. Benim aksiyonlu tipim var onun içecek aksiyonu var ona tıklasam orucum bozulur mu ?

CooLizmirArtek

CooLizmirArtek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 23:09:11sohbet oyun linki
Zuhhahaha Romeoo :D:D:D

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Ağu.2009 Çar 00:48:14sohbet oyun linki

Elinize sağlık harika olmuş , benim aile beni anlatmaya yetmiş.

zuzuzezezizi

Voyaj

Voyaj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 15:52:45sohbet oyun linki

İnsanlar sürekli takıldıkları odaları kendilerine mesken tutup oraya karşı sempatileri olabilir. Ama bu cc de başka odaların da var olduğu gerçeğini göz arda edemez. Sonuçta diğer odalarda da çok güzel anılar ve dostluklar var. Tek bir odayla bunu sınırlandırmak tamamen bencilliktir. HürremSultan ve Nefertiti gibi bu sitede yıllar geçirmiş arkadaşların diğer odaları görmezden gelerek DUMANALTI ‘ nın reklâmını yapmalarını büyük bir gaf olarak görmekteyim. ChatCity editörlerine yakışmayan bir hareket. Başlığın dolu dolu ramazan dolu dolu cc ile yazılıpta, olayın tamamen DumanAltına bağlanmasıda extra komik bir olay. Dolu Dolu cc mi Yoksa Başlığı Hazırlayan kişilerin doldurmuş olduğu clublardan ibaret cc mi? Yada deki başlığı değiştirin dolu dolu ramazan dolu dolu duman altı Şimdi diyeceksiniz ki Voyaj amma kıskançmışsın diye evet kıskandım orda olupta bizim clublarda olmayan nedir Yoksa Ercan kazandibimi dağıtıyor  Herneyse, Eminim diğer club başkanlarını da rahatsız ediyordur. Bu tür komik hataların tekrarlanmaması dileğiyle.

Dingo`nun Ahırı

CCRAMBO

CCRAMBO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 15:56:21sohbet oyun linki

Burası bir sohbet sitesi insanlar nerede kendilerini daha iyi ifade ediyorsalar oralarda vakit geçirmeleri normaldir bunun için herkes seçme özgürlüğüne sahiptir. Elbetteki site içerisinde bir otorite yönetimi vardır. Bu yöneticilerin ister forumda olsun, isterse genel sohbet odalarında, isterse özel sohbet odalarında her bir site üyesine ve her bir özel kulübe eşit seviyede yaklaşmaları, herhangi bir ayrıcalık yapmayarak bu şekilde davranmaları gerektiğini düşünmekteyim.Bu durum benide rahatsız etti. Sanırsam duygu arkadaşımda bu yöndeki düşüncelerini yazmış bende duygu arkadaşıma katılıyorum. Şunuda belirtmek isterimki Ercan kardeşimle ve kulübüyle her hangi bir sorunumun yoktur. Kendisine değer verir kişiliğine saygı duyarım. Bu yüzden yorumlarımın kıskançlık olarak algılanmamasını rica ediyorum mesajın zaten kime gittiğini arkadaşlar idrak edeceklerdir. teşekkürler. TANTANA

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 15:58:47sohbet oyun linki
Öncelikle mrblar... Ben bu sitede yeni sayılcak bi konumdayım ve kimseyle bir problemim yok.Ama arkadaşların dediği gibi; Siz cc olarak herkese aynı uzaklıkta ve yakınlıkta olmalısınız. Yeni olmama ragmen gerek editörlerden gerek cc ajanlarından adaletsiz yaklaşımlara şahit oldum. hürrem nefer Benimde forumda reklamımı yapın ramazan boyunca her akşam size baklava..(Reklama ihtiyacı olaan varsa oda Zzbar dır, Dumanltı zaten kendini kanıtlamış bi clup) 

ReisDlNGO

ReisDlNGO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 16:08:02sohbet oyun linki

DumanAltı Clubüne +35 eklenmeli :) bende yanlış buldum bu davranışı. Olay tamamen dumanltı clubüne bağlanmış..   Ramazan Bahane Reklam Şahane

fightclub06

fightclub06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 16:09:06sohbet oyun linki
musti başkana katılıyorum ayrıca voyage da hakllı=)

PamukPrensesi

PamukPrensesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 16:13:27sohbet oyun linki
Aman arkdaslar kafanıza taktıgınız seye bakın bosverın yahu..sızın odanız orda olsa ne olur olmasa ne olur haksızlk var gıbı ama..da bılmıormusunuz yanı ccde bu hep oluor alıstk artk..:))) şaşrmaya gerek yok
CC sohbet icin buraya
 <<12 34567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir