ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 02:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   DOLU DOLU RAMAZAN, DOLU DOLU CHAT CITY...
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 18:05:07sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Evet oomygirl cok zekisin:D bizimde isimlerimiz olsaydı eşilik olurdu sorun olmazdı

ccSovalye

ccSovalye resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 18:06:46sohbet oyun linki

Fatik Sana Tamamen Katılıyorum. ARKANDAYIM. Destekliyorum $$

TopaLKIrrkayaK

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 18:11:01sohbet oyun linki
Erco abi, bak yanlış yaklaşıyorsun, sana karşı hiç bir kötü düşüncemiz yok ki.. Cc ye sitemimiz bizim..hem tek konu da bu olay değil bunlar birikti birikti bizde en sonunda dile getirdik.. Sadece Eşitlik dedik...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 18:31:01sohbet oyun linki

Dumanaltı, Chatcity de belli bir mazisi olan, kimsenin rencide edilmeden, hakarete uğramadan muhabbet edebildiği, huzurlu bir ortamdır. Reklama ihtiyacı yoktur. Dumanaltına takılan belli bir kesim var zaten.. Sizler de başlık açarak, kendi klüplerinizi tanıtabilirsiniz. Herşeyi de bizden beklemeyin :)  Biz Chatcity nin olmazsa olmazı olarak gördüğümüz mekandan bahsettik arkadaşlar, kısa zaman önce klüp açanların alınganlık etmesi mantıklı değil, emek vermeden hiçbişey olmaz. Kaldı ki görmediğimiz bir klübün hakkında da bişeyler yazamayız elbette, geçenlerde Dingo nun Ahırı adlı klübe tıkladığımda daha girer girmez odadan atıldım ve ihraç edildiniz şeklinde yazı çıktı..Üstelik tek kelime bile yazmamışken.. Böyle bir saygısızlığı daha önce hiçbir klüp başkanından görmedim ben. Hak iddia etmeden önce herkes kendisini bir gözden geçirsin, sadece klüp açmakla iş bitmiyor...Başka bir mesaj yazmayacağım, onun için cümlelerimi sündürmeyin, orasından burasından alıntılar yapmayın. Başlık eğlenceli bir başlık, tartışma başlığı değil...Bunun haricinde diğer arkadaşların klüpleri de sevilen mekanlar, yeri gelir onları da yazarız ama öncelikle konu ne olursa olsun yapılan çalışmaya ve emeğe saygı duymasını öğrenmeliyiz.

Kolay gelsin.

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 18:40:01sohbet oyun linki

SADECE  HAKSIZLIK EDİLİYOR SADECE BÖLE SEVİYESİZCE YAZAN HAKARET KOKAN YAZILARA GÜLÜYORUM, ACIYORUM ORTADA BİR EMEK VAR... BEN BURDAN  TEK ŞEY İSTİYORUM BUNDAN SONRAKİ DERGİLERDE EN UFAK DUMAN ALTI .LAFI DAHİ GEÇMESİN.....

DİGER CLUBLER ADI OLSUN ....  YAFU SANKİ TAPULU CLUBDE HÜRREMSULTAN REKLAM YAPTIDA, BEN ODA DOLDURDUM, ÇOK ZENGİN OLDUM.... SİZLER İÇİN AÇILDI BUNLAR BU AY BURASI REKLAM OLMUŞ .........ÇALIŞ........ 3 AY SONRA SENİNKİ OLSUN FEDAKARLIK YAPMADAN HÜRREME  BAĞLAYIN HEMEN.

dudu teşekkür ediyorum     iyi karıştırmalar

AYIP YA AYIP

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 18:49:28sohbet oyun linki

·TopaLKIrrkayaK· :
Erco abi, bak yanlış yaklaşıyorsun, sana karşı hiç bir kötü düşüncemiz yok ki.. Cc ye sitemimiz bizim..hem tek konu da bu olay değil bunlar birikti birikti bizde en sonunda dile getirdik.. Sadece Eşitlik dedik...

anlıyorum topal seni  çok iyi anlıyorum kaç gece uykusuz kaldın ccden arkadaşlarınla . onlar için kaç gece saatlerce uraştın. sana tek sözüm var taşıma suyuyla değirmen dönmez.  

TopaLKIrrkayaK

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 19:15:20sohbet oyun linki

Peki erco abi anladım ki anlamamışsın beni canın sağolsun bee..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 19:30:14sohbet oyun linki
·Voyaj· :

İnsanlar sürekli takıldıkları odaları kendilerine mesken tutup oraya karşı sempatileri olabilir. Ama bu cc de başka odaların da var olduğu gerçeğini göz arda edemez. Sonuçta diğer odalarda da çok güzel anılar ve dostluklar var. Tek bir odayla bunu sınırlandırmak tamamen bencilliktir. HürremSultan ve Nefertiti gibi bu sitede yıllar geçirmiş arkadaşların diğer odaları görmezden gelerek DUMANALTI ‘ nın reklâmını yapmalarını büyük bir gaf olarak görmekteyim. ChatCity editörlerine yakışmayan bir hareket. Başlığın dolu dolu ramazan dolu dolu cc ile yazılıpta, olayın tamamen DumanAltına bağlanmasıda extra komik bir olay. Dolu Dolu cc mi Yoksa Başlığı Hazırlayan kişilerin doldurmuş olduğu clublardan ibaret cc mi? Yada deki başlığı değiştirin dolu dolu ramazan dolu dolu duman altı Şimdi diyeceksiniz ki Voyaj amma kıskançmışsın diye evet kıskandım orda olupta bizim clublarda olmayan nedir Yoksa Ercan kazandibimi dağıtıyor  Herneyse, Eminim diğer club başkanlarını da rahatsız ediyordur. Bu tür komik hataların tekrarlanmaması dileğiyle.

Dingo`nun Ahırı

Öncelikle şunu belirtmeliyim... Buradaki eleştiri bana yapılmış arkadaşlar... Ne kadar tartışma yanlısınız? Ben cevap veririm, siz neden aranızda tartışıyorsunuz ki?  Bu dergi çıkalı 10 gün oldu ve ana sayfada 10 gündür duruyor. Voyaj yani Duygu yu severim fakat;

ben başklarıyla sorun yaşayan arkadaşların şahsıma muharebe kararı almasından pek hoşnut olmam. Bu şekilde bir konuşma özel sohbetimizde de geçtiğinde, O na taraf tutmayı sevmediğimi söylemiştim... Voyaj ın bu yazıyı yazma nedenin tamamen güdümlü olduğunu biliyorum. Bu sebeple amacı kulüp başkanlarını gaza getirmek, kişisel sorunları için karalama başlatma amaçlı yazılmış bu yazıya ve Duygu ya yönelik birşey yazmak  istemiyorum... Ancak editörlik ve dergi hakkında bir iki şey yazacağım...

Editör; edit yapan, birleştiren, derleyen ve fikir yazılarını sunan kişidir... İçinizde bu durumun reklam olduğunu düşünenlere, aylık aktualite ve yaşam dergilerini tavsiye ederim... O dergilerde editörün kaleminden veya muhabirin kaleminden kimi mekanların anlatımları ve hatta reklama varan adres tanıtımı vardır. Ben de bir editör olarak sakınmadan fikirlerimi yazdım ve yazmaya da devam edeceğim. Dergimizin adından da anlaşılacağı gibi hem ramazanla ilgili yazılar hazırladık, hem de Chat City içindeki eğlenceleri yansıtmaya çalıştık...

Neden Dumanaltı?
Çünkü; Dumanaltı şuan Chat City sınırları içerisinde doluluk oranı en yüksek oda... O odada sadece bir editör sohbet etmiyor... Dumanaltı nın doluluğu, bu derginin hazırlanma aşamasında görülen ve uzun zamandır zaten dikkati çeken bir durumdur... Ayrıca bu dergi hazırlanırken, "Dingo nun Ahırı" diye bir kulüp de yoktu... Belki olsaydı o kulüp yazılabilirdi, kimbilir... Kulüplerinizi, kendi nickiniz olmayan en az 20 arkadaşınızla doldurun (hergece) sizinde kulüpleriniz konuşulsun.

Ortak Tavsiye (herkese):

Arkadaşlar; tartışmaya o kadar açıksınız ki... Sizlere göre biri ile sorununuz varsa, hemen bir grup oluşturmalı değil mi? Etrafınızda sizin sevmediğiniz birini sevmeyecek veya kısa vadede fikrini değiştireceğiniz kişiler bulunmalı değil mi? Şu eğlenceli çalışma üzerine bile bu kadar boş konuşmayı ve tartışmayı sığdırabilecek kadar sığ düşünebiliyorsunuz...

Arkadaşlar; Chat City den çıktıktan sonra bir bakın kendinize... "Bu tip diyalogları yaşayan gerçekten ben miyim?" diye bir sorun... Gerçek yaşamınızda nasılsınız, burada nasılsınız bir kefelendirin... Kendiniz olamaya çalışın, sıyrılın artık şu çok komik durumunuzdan. 

ÖNEMLİ NOT: Küfür ve hakaret olmadığı sürece başlığa hiç bir şekilde cevap yazıp, kaale almayacağımı önemle bildiririm...

HurremSultaan

TopaLKIrrkayaK

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 19:38:31sohbet oyun linki
NOKTA... Bu yani süper  O kadar yazı yazmışsın ama boşuna.. Çünki içinde soruna CEVAP yok

ccSovalye

ccSovalye resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 19:39:24sohbet oyun linki

HürremSultan... bu Foruma Düşüncelerini Yazan Biri Olarak Yazdıgın Yazıya Yorum Yapmak İstiyorum. Bizlere "Boş Konuşuyormuş" gibi Dvranmışsın "Komik Durumdaymışız" Gibi Gülmüşsün. Kişilerin Duygu ve düşüncelerini Senmi Kontrol Ediyorsunki İnsanlara Tavsiyelerde Yada Öğütlerde Bulunuyorsun. Çalışmana Güzel diyenler Olmuş Çok Begenenler Olmuş Bizde Öyle Deseydik Hiç Bi Sorun Yoktu Dimi?? ama Eleştiriyede Açık Olmayı Biliceksin. Buraya Yazıda Yazıyorsan Cevabınıda Vericeksin. Bence bu Bir Mecburiyettir. ama bu Mecburiyet Seni ne Kadar Alakadar Eder Bilemem. Saygılar...

CC sohbet icin buraya
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir