ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 00:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   DOLU DOLU RAMAZAN, DOLU DOLU CHAT CITY...
 <<1234 567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:09:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

·CCRAMBO· :
emeğinize sağlık süper bir çalışma

RAMBO bu sanamı ait yoksa senin laytınamı delikanlı ol

ALKIŞLADIĞINA TÜKÜRMEKİ SENİ AYNI TANIYALIM VOYAJIN GAZI FAZLA VURMUŞ SENİ...

RAMBO vietnamı sinemalarda kurtardı..... OSMANLI NEDEN YIKILDI ?

PamukPrensesi

PamukPrensesi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:13:12sohbet oyun linki
Sanal yine üzmeye devam ediyor..

ErCo

ErCo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:21:03sohbet oyun linki

PamukPrensesi :
Sanal yine üzmeye devam ediyor..

cevap hakkım doğmuş ben cevabımı verdim prenses, merak etme ben duracağım yeri biliyorum ve cevapla beraber sustum, tartışmak isteyen msn me gelir hepsinde var, burası görüş bildirme yeri ve burası kavga için değil faydalanmak için... bunu kavgaya dökenler düşünsün bu formda da sözlerim bukadar  sizler üzülmeyin kafi

sukru1216

sukru1216 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:23:52sohbet oyun linki
·Voyaj· :

İnsanlar sürekli takıldıkları odaları kendilerine mesken tutup oraya karşı sempatileri olabilir. Ama bu cc de başka odaların da var olduğu gerçeğini göz arda edemez. Sonuçta diğer odalarda da çok güzel anılar ve dostluklar var. Tek bir odayla bunu sınırlandırmak tamamen bencilliktir. HürremSultan ve Nefertiti gibi bu sitede yıllar geçirmiş arkadaşların diğer odaları görmezden gelerek DUMANALTI ‘ nın reklâmını yapmalarını büyük bir gaf olarak görmekteyim. ChatCity editörlerine yakışmayan bir hareket. Başlığın dolu dolu ramazan dolu dolu cc ile yazılıpta, olayın tamamen DumanAltına bağlanmasıda extra komik bir olay. Dolu Dolu cc mi Yoksa Başlığı Hazırlayan kişilerin doldurmuş olduğu clublardan ibaret cc mi? Yada deki başlığı değiştirin dolu dolu ramazan dolu dolu duman altı Şimdi diyeceksiniz ki Voyaj amma kıskançmışsın diye evet kıskandım orda olupta bizim clublarda olmayan nedir Yoksa Ercan kazandibimi dağıtıyor  Herneyse, Eminim diğer club başkanlarını da rahatsız ediyordur. Bu tür komik hataların tekrarlanmaması dileğiyle.

Dingo`nun Ahırı

·CCRAMBO· :

Burası bir sohbet sitesi insanlar nerede kendilerini daha iyi ifade ediyorsalar oralarda vakit geçirmeleri normaldir bunun için herkes seçme özgürlüğüne sahiptir. Elbetteki site içerisinde bir otorite yönetimi vardır. Bu yöneticilerin ister forumda olsun, isterse genel sohbet odalarında, isterse özel sohbet odalarında her bir site üyesine ve her bir özel kulübe eşit seviyede yaklaşmaları, herhangi bir ayrıcalık yapmayarak bu şekilde davranmaları gerektiğini düşünmekteyim.Bu durum benide rahatsız etti. Sanırsam duygu arkadaşımda bu yöndeki düşüncelerini yazmış bende duygu arkadaşıma katılıyorum. Şunuda belirtmek isterimki Ercan kardeşimle ve kulübüyle her hangi bir sorunumun yoktur. Kendisine değer verir kişiliğine saygı duyarım. Bu yüzden yorumlarımın kıskançlık olarak algılanmamasını rica ediyorum mesajın zaten kime gittiğini arkadaşlar idrak edeceklerdir. teşekkürler. TANTANA

·TopaLKIrrkayaK· :
Öncelikle mrblar... Ben bu sitede yeni sayılcak bi konumdayım ve kimseyle bir problemim yok.Ama arkadaşların dediği gibi; Siz cc olarak herkese aynı uzaklıkta ve yakınlıkta olmalısınız. Yeni olmama ragmen gerek editörlerden gerek cc ajanlarından adaletsiz yaklaşımlara şahit oldum. hürrem nefer Benimde forumda reklamımı yapın ramazan boyunca her akşam size baklava..(Reklama ihtiyacı olaan varsa oda Zzbar dır, Dumanltı zaten kendini kanıtlamış bi clup) 

·IIITheFaTHeRIII· :

Yine cc yine adaletsiz ve tutarsız bir davranış neden diğer kulüpler yada kendi kulübüme aynı yaklaşım gösterilmedi neden kısa bir kesit de başka bir club için geçmedi düşündürücü sırf duman altı mı para ödüyor buraya sırf ordamı muhabbet yapılıyor sadece ordamı dostluk ve arkadaşlık hat safada siz editör olacak arkadaşlar görevli olarak her kese aynı derecede yaklaşmak durumunda değilmisiniz nerde kaldı eşitlik :)) KOMİK sadece gülüyorum biraz daha eşitlik beklentisi içersindeyim ben 6-7 ay club başkanlığı yaptım bu süre zarfında hiç bir yerde reklamım olmadı bu diğer club sahibi arkadaşlarım içinde geçerli arkadaşlar lütfen biraz daha düşünceli olalım .... Ayrıca bunun dışında aklıma takılan bir kaç soru daha var bildiğim kadarıyla cc`de 3 yada 4 harfli nick alınmıyor ama neden duman altı başkanı bunu alabiliyor ? düşündürücü love,su,lal, kiss bu nickler kime ait ?Bis nasıl alabiliriz :) Yüksek yerlerde adamımısmı olması lazım :))

Bu kadar adamın bu konuyu görüpte tepki vermesi heralde yanlış bişey olmasa gerek. Doğrular herkez için doğrudur yanlışlar işe kişiye özeldr

Profosyonellik bi yandan yaparken bi yandan da yıkmamalı. Sadece tek bir odada kardeşlik arkadaşlık dönmüyor bu bilinsin. 10 aydır buralardayım ama hep görmemezlikten geliodum hlal olsun duygu sana birileri gördüklerini göz arda etmemeli artık ;)

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:30:55sohbet oyun linki

sizin reklamınız yapılsaydı gıkınız çıkmazdı ama değil mi? hatta mutlu bile olurdunuz.sorun sadece sizin reklamınızın olmamasında mı yoksa gerçekten ortada bir eşitsizlik olduğuna inanmanızda mı?

ben inanıyorum ki dumanaltı hariç diğer odaların reklamı yapılmış olsaydı clup başkanlarından bir Allah ın kulu da çıkıp neden tek biz bu adaletsizlik değil mi? diğer odaların da reklamını yapman gerekirdi demezdi.

biraz şeffaflık lütfen...

Voyaj

Voyaj resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:34:50sohbet oyun linki

ERCANCIM ÖNCELİKLE SAKİN OL DERİNNN DERİN NEFES AL    HER SÖLEDİĞİNE CVBIM VAR ÇOK ŞÜKÜR , AMA ÖNCE BU KONUNUN Bİ TARTIŞMA OLMASI İÇİN SAKİN OLMAMIZ GEREKİYO. ÇOK ŞÜKÜR BU İNSANLARIN HİÇBİRİ OYUNA GELECEK YAŞTA DEĞİL. HEPSİ AKLI BAŞINDA İNSANLAR. SEN  MANİTALARIN SANA KİMİ CIKAR DİOSA ONU CIKARION AMA BEN KEYFİM İÇİN CIKARIYORUM SLM BİLE VERMEDEN SANA DEFALARCA SÖLEMEMİZE RAĞMEN SEN YİNE ÇİRKEFLİĞİNLE EN BAŞTASIN SORUNUMUZ SENLE DEĞİL BUNU BİN DEFA SÖLEDİM SANA AMA ANLAMAK İSTEDİĞİN GİBİ ANLADIN. ODA SENİN ALGI SORUNUN. RAMAZAN ABİ 34 YAŞINDA ADAM KİMSENİN AKLINA FİKRİNE İHTİYACI YOK KENDİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİYLE YAZMIŞTIR. 4 SENEDİR BU SİTEDEYİM NEYİN DOĞRU NEYİN YANLIŞ OLDUĞUNU BİLİORUM. DİĞER CLUB BAŞKANLARININ BU İŞE SUSMUŞ OLMASI DİKKATİMİ CEKTİ VE BİŞİLER ÇİZİKTİRDİM. HEPSİ BU, SALDIRIYA GEREK YOK   HIRSIMI SAKIN LAF SÖYLEME KENDİNE BAK. SIRF 3-5 KİŞİ DAHA GELSİN DİE ODANA DX `i VE BİZLERİ KÖTÜLÜYOSUN. NEYMİŞ EFENDİM TAVLA OKEY KALDIRILSIN DX `TEN  SANA NE OLOM SANA NE

DİNGONUN AHIRI

CCRAMBO

CCRAMBO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:34:54sohbet oyun linki

ercan kardeşim ben yazdığımı inkar etmiyorum burada bir çalışma yapılmış bunun güzel oldunu anlatmaya çalışmışım. kimsenin gazına ihtiyacımız yok çok şükür. Bana laigt, delikamlı ol felan demişin sorun değil kardeşim. ben senin kişilihine ve şahsına hep saygı duydum. bu kelimeleri bana layık görmüşün sana yakıştıramadım. odana seni defalarca kez ziyarete geldim. sende beni ziyaret ettin. biz dostuz burda yazdığım yorumlar sana değilki aptıklarınla asla bir problemim yok her zmana takdir etmişimdir. kişiliğine ve şahsına saygı duymuşumdur.

Benim belirtmek istediğim şudur. uzun zaman kalmakmı gerekiyor bazı şeylerin olması için yıllarımızı harcamalıyız bizde anlamadım. cevabın evetse diyecek bir şeyim yok kardeşim benim.

IIIcafeIII

IIIcafeIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:39:08sohbet oyun linki
helal olsun sana ooomyqirlll en güzel cevabı  vermiş bence daha yazmayın bencede Dumanaltında dönen güzel bi sohbet var ben kanımca çok hoşnutum bu durumdan seviye tam

Voyaj

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:41:55sohbet oyun linki
ooomygirlll :

sizin reklamınız yapılsaydı gıkınız çıkmazdı ama değil mi? hatta mutlu bile olurdunuz.sorun sadece sizin reklamınızın olmamasında mı yoksa gerçekten ortada bir eşitsizlik olduğuna inanmanızda mı?

ben inanıyorum ki dumanaltı hariç diğer odaların reklamı yapılmış olsaydı clup başkanlarından bir Allah ın kulu da çıkıp neden tek biz bu adaletsizlik değil mi? diğer odaların da reklamını yapman gerekirdi demezdi.

biraz şeffaflık lütfen...

BENCE  HİÇBİRİNİN REKLAMA İHTİYACI YOK, ERCAN NİE GEREKSİNİM DUYMUŞ ŞAŞIRTICI BENİM CLUB DAHA AÇILMAMIŞTI BU BAŞLIK AÇILDIĞINDA O YÜZDEN BEN YOKUM   ÖZLEM TOPAL HER AKŞAM BAKLAVA VERCEK , BENDE KAZANDİBİ NOLURRRRRR REKLAMIMIZI YAPIN   (HANİ AVUKATLIĞINIDA YAPIYON YHA) 

Voyaj

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Ağu.2009 Pzt 17:44:03sohbet oyun linki

·IIIcafeIII· :
helal olsun sana ooomyqirlll en güzel cevabı  vermiş bence daha yazmayın bencede Dumanaltında dönen güzel bi sohbet var ben kanımca çok hoşnutum bu durumdan seviye tam

ERCAN DİĞER NİCKLERİNLE YORUM YAPMA BREE   AYIP

CC sohbet icin buraya
 <<1234 567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir